Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Dziękuję Wam za słowa pociechy :) Ja właśnie przyszłam z pracy i zaraz idę jeść obiadek. Głodna jestem że hej! Ruskie pierożki na mnie czekają mniam mniam. Domenko powodzenia w pisaniu pracy. Pamiętam jak ja pisałam swoją prace mgr. Wszystko zostawiłam sobie na ostatnią chwilę i potem nie mogłam się wyrobić, ale wszystko dobrze poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam, żadnych planów na wczoraj nie mieliśmy, nie myślałam, ze nawet luby przyjedzie ...................... a tu taka niespodzianka! Normalnie, zwaliło mnie to z nóg - ja wogóle nie przygotowana na jakąkolwiek wizytę ...........a tu Misior !! I to z prezentem walentynkowym dla mnie! Normalnie w szoku byłam, ❤️ kochany jest ❤️, a mi było trochę głupio, bo ja dla niego miałam tylko poczęstunek w postaci placka .... dostałam takie śliczne 2 filiżanki !! Z serduchami !! Za jakiś czas, jak podleczę mój budżet, zrekompensuję mu to szczęście, jakiego wczoraj doznałam ❤️ PS Byłam dziś u mojej przyjaciółki, pogawędziłyśmy cały dzień. Jak zaczną sie zajęcia to będziemy się bardzo rzadko widywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, niezbyt poprawnie to napisałam ( z pośpiechu ) ... Miało być, że odwdzięczę się za to szczęście, a wyszło mi coś innego :D Moli :) Smacznego !!! Ja przed chwilą jadłam .... mandarynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli dziękuję:) Ale dziś u mnie potwornie zimno, brrrr. Wieje wiatr i pada śnieg z deszczem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry 🖐️ U mnie znowu sypie śnieg **************************************************** Dziś jadę po ostatni wpis, na próbę, gdzie pogram trochę i się zrelaksuję :P i na korki do ucznia. Pochodzę trochę po sklepach, może coś sobie wypatrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja chyba tez muszę coś zmienić w moim życiu bo strasznie monotonne jest: praca-dom-szkoła i tak wkoło:( Muszę znaleźć sobie jakieś kółko zainteresowań:P Ale u mnie w tym mieście to nic nie ma. I te godziny pracy są dobijające i nic się już nie chce jak przychodzę do domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juro mnie cały dzień nie będzie bo jadę do Bydgoszczy na szkolenie:( Nie chce mi się, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko - a ja to zawsze szukam sobie dodatkowych zajęć ... tylko że się czasami w tym wszystkim zapędzam :D Skutkiem czego nie mam prawie wcale wolnego czasu :( Zwykle na to ponarzekam ponarzekam ........... ...........ale za chwilę znów rzucam się w ten wir i jest dobrze !! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ:DDOBRY:D Nie ma dziś Domenki :( Mam nadzieję, że nie zostanę tu sama :) Pozdrawiam i czekam na Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Leti nie jesteś sama. Dziś ide do pracy na 12. Nie chce mi się strasznie :( Wczoraj zrobiłam 1 zaproszenie (próbkę), jeszcze muszę je dopracować i będzie ok. Poszukuje teraz w necie jakieś kliparty, aby nadrukować na zaproszenie. Może któraś z Was ma jakieś ciekawe obrazeczki związane ze ślubem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moli jestem w trakcie szukania - tu cos jest, większość to tła, ale może zerknij ;) http://www.artgraphic.pl/zestaw7.php Znalazłam ciekawą stronkę o ślubie, możecie poczytać w miarę wolnego czasu: http://kobieta.gazeta.pl/slub/0,0.html Made of Sun, u mnie też zaczyna dominowac szarość, śnieg się roztapia, wszędzie pełno wody ... A najbardziej dobija mnie to, że dziś mam ostatni dzień wolnego i od pon. szkoła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze może coś być na obrazy.interia.pl, ale nie chciało mi się otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słońce świeci :D:D, aż chce się żyć :D, dziś rozwieziemy część zaproszeń. Mam już w linijce trójeczkę i zaczyna mnie to przerażać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. pewnie dziś nikogo tu nie będzie:( Byłam na szkoleniu i było ciekawe ale niestety dziś włanczam kompa a tu wirusy!!Normalnie na pulpicie mam informację, że komputer jest zainfekowany! Co ta moja zastępczyni tu robiła! Dzwoniłam do niej a ona na to, że nic nie robiła i nic nie instalowała, mimo, że widzę, że był instalowany jakiś program. Nie wiem co robić:( Poza tym ciągle pojawia mi się informacja przy robieniu niektórych rzeczy, że przesyłane przeze mnie informacje moga być widoczne dla innych:( jestem załamana😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Domenko, ja jestem :) mOŻE UDA cI SIĘ ODWIRUSOWAC KOMP ;) U mnie też słoneczko pięknie świeci - cudnie :) Na polu coraz cieplej, śnieg szybko się roztapia. Wpadłam w wir porządków, posprzatałam swój pokój :D Jeszcze zajmę się korytarzami i łazienką. Piekę też z mamą rogaliki drożdżowe. Wieczorem mam uczennicę i to aż na 2 godz. Ale mam dziś dobry humorek :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Leti baaardzo Ci dziękuję jesteś wspaniała :) Może coś sobie tam wyszperam. Domenko znam ten ból związany z wirusami w kompie. U mnie sie tak skończyło że musiałam formatować dysk C. Marta mnie też ta 3 w paseczku przeraża. Pogoda dzis była super. W końcu słoneczko!!! Aha mam do Was pytanie. Na zaproszeniach będę mieć tekst: Teatr umyślnie straconej wolności......... itd. I zastanawiam się czy wystarczy jak nazwisko osoby proszonej umieszczę tylko na kopercie? Czy musze je tez umieścić w zaproszeniu? Jak myślicie? Idę na winko bo mama robi dziś imieniny :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli, polecam się :D Moim zdaniem wewnatrz zaproszenia powinnaś umieścić nazwisko. Na wakacjach dostałam właśnie takie zaproszenie, bez nazwiska w środku. Po zagubieniu się koperty to zaproszenie było takie .... niepełne ;) Nie wiem, czy dobrze to wytłumaczyłam :):) Życzę dobrego winka :) Żyję dziś nadzieją, że jutro lubego zobaczę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po winku i kolacji na ciepło. Mniam mniam. Leti dziękuję, masz rację, umieszczę nazwisko na zaproszeniu, tylko muszę się zastanowić gdzie. A nie orientujesz się czy na papierze czerpanym można tekst wydrukowac na drukarce laserowej. Ktoś mi powiedział że ten papier sie do tego nie nadaje bo zabardzo wchłania tusz. Już nie mam siły do tych zaproszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli, niestety tu Ci nie pomogę, nie znam się na tym za bardzo ;) Przedtem rozmawiałam z lubym kochanym, jeszcze bardziej poprawił mi humor. Nie mogło być inaczej, bo on nastrój też miał doskonały. Wczoraj okazało się się, że wreszcie dostał tę wyczekiwaną pracę :D:D:D Zaczyna od przyszłego tyg. To się wiąże z tym, że bedziemy się o wiele rzadziej widywać, ale dziś staram się nad tym zbyt długo nie dumać, wole pomyśleć, że już jutro się do niego przytulę .......... ❤️........❤️........❤️........, a wtedy wszystkie troski i smutki znikną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W końcu zrobiłam wzór zaproszeń. Ulga!!! We wtorek jade za papierem. Pusto coś tu dzisiaj. Leniuchujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przez te wiruchy byłam w sobotę w pracy do 18.00! Ale i tak 2 nie da się usunąć a usunęłam chyba z 20!!!Nie wiem, dziś dalej będę próbować:( pewnie dziś będę tu rzadko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Został mi jeden wirus: trojan Qhost.Bp i nie wiem jak się go pozbyć:( Miałyście już z nim do czynienia?? A do tego większość programów antywirusowych nie mogę instalować, ponieważ nie mam praw administratora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie siedze często w kafeterii ale jak się jakiś fajny temat znajdzie to piszę. Ja też mam w tym roku ślub - 21 października - mam jeszcze troch e czasu, ale to przeleci jak z płatka. Mam nadzieje, że będzie to najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Życzę i wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, ja byłam sobie na urlopiku (3 dni) i troszkę odpoczęlam, w sobotę mieliśmy bal firmowy i na początku zamieszanie (bo nie miałam pokoju z moim ukochanym tylko z jakąś dziewczyną) ale później się to odkręciło i jakoś ok wyszło :) nie chce mi się tu siedzieć, mam lenia i mam dość siedzenia w robocie...:/ poza tym ok :) przygotowujemy się zarówno do ślubu jak i do narodzin dzidzi (choć na to trzeba poczekać :)) p.s. nie znam się na wirusach domenko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stello:) To masz slub za ok. 7 miesięcy:)Też życzę ci wszystkiego najlepszego:D Świeczusiu odpoczywaj jak najwięcej:) Wirus chyba jest usunięty, bo był informatyk:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ No i kierat się zaczął ... obawiam się, że w tyg. będę rzadziej do Was zaglądać :( Bo prawdopodobnie wieczorem po całym dniu nie bedę mogła patrzeć na komputer, tylko albo będzie siedzenie w książkach albo spanie 😴 Rano jadę o 7, a wieczorem wracam o 20 :( Jeszcze w trakcie muszę sie urwać z zajęć do doktorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Byłam dziś z moim zastępczym narzeczonym w poradni. Załatwiliśmy sobie trzy wizyty w 1. Bardzo się cieszę :) Jeszcze muszę iść po srócony akt urodzenia, a jak luby przyjedzie to pójdziemy do USC i do księdza. Dzwoniłam dziś do dekoratorki i wstępnie się z nia umówiłam. Jak nie krzyknie dużo za wystrój to ją wezmę :) Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×