Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Wczoraj kupiam sobie tą sukienkę bordową z Allegro.Bardzo się cieszę:) Poza tym nuda i ciągła monotonia:( Och, ja już chcę wiosnę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na pasku juz będzie u mnie szósteczka na początku:D:D:D. jednak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszystkim no ja z tymi zaproszeniami to sie zdziwilam. Moje Kochanie ma zdanie podobne do Was kiedy jezdzic z zaproszeniami- wczoraj tak jakos mimochodem powiedzial, ze chyba najpozniej w maju to juz trzeba bedzie zaczac :) jak mus to mus :P dzis zakupilam na allegro wszystkie rzeczy potrzebne do zrobienia wlasnorecznie zaproszen :) wzor wybrany, czekamy na materialy :) beda sliczne :) domenka--> to Ty juz cala do slubu wystrojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć no to co:) No, ja już cała ubrana jestem:)teraz poluje na bordowy kwiat do włosów ale się zastanawiam jak go przypinają...Hm, może wiecie? Wiecie co uważajcie na oszustów z Allegro. Ja kupiłam sukienkę a dostałam też maile od kogoś innego z numerem konta. Dobrze, że nie zapłaciłam, bo ktos inny by dostał pieniądze.Ale prawie dałam się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem jak, ale pewnie taki kwiat do wlosow ma cos, czym mozna go przypiac :) slyszalam juz o takich oszustach z allegro- hmmm, w zasadzie oni nie sa z allegro- polega to na tym, ze obserwuja aukcje, jak ktos cos wylicytuje, to wysylaja do niego w tej chwili maila- maja zrobione podrobione szablony z allegro i podaja swoj nr rachunku. Trzeba uwaznym byc i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmm, nie wiem, moze po protu przywiazuje sie ten kwiat za pomoca tych troczkow do kosmyka wlosow- ale to by sie zeslizgiwalo przeciez.. zawsze mozesz wyslac maila do sprzedajacego z zapytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, ale najpierw się rozejrze za takim kwiatem u mnie w mieście, bo ten z przesyłką wynosi 23zł a myślę, że dostanę taniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie zaglądam, bo zabiegana jestem .... Jutro kolejny egz., a my w dodatku szukamy kamerzysty i coś mi się wydaje, że za późno zaczęliśmy szukać, bo większość ma już nasz termin zajęty :( Kurde!! Idę ściągi pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :D Oj zapracowana jestem ostatnio, pozatym ja mam pecha i jak juz tu wpadam, to albo nikogo nie ma, albo Domenka sie uczy :( Co tam u Was słychac ? U mnie piateczka juz w linijeczce, za szyko czas leci :P ale nauki juz zrobilismy, pon sesji bedzie poradnia... Zmykam juz bo zaraz wychodze:( Pozdrawiam Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Daglezjo jaki ranny ptaszek z ciebie:) Ja też dziś muszę zrobić dość dużo ściąg:O Nic nie umiem a mam 2 egzaminy:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam jutro ustny i niewiele umiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, oj dziewczynki - ja zapomniałam już jak to jest z egzaminami, zaliczeniami... nie mówię, że na zawsze bo jeszcze wrócę na uczelnię ale to dopiero od października ;) taaaak mi się nie chce... Leti, mam do Ciebie pytanie a propos Luteiny, ja brałam ją przez dwa tygodnie, potem pojawiła się @... no i teraz znów mija miesiąc od spodziewanej (14.01) - powiedz jak długo można tak się doleczać?? i jak u Ciebie rozwiązali problem nieregularnych @?? bo ja za cholerkę anty brać nie chcę - bo to nie ma sensu w moim przypadku skoro chcę mieć dzidzię...:( eeehhh - jak tak wpadam czasem na inne cafe o ciążach i problemach itp, to sama zczynam się obawiać czy aby na pewno wszystko jest w porządku... pozdrwaim wszystkie dziewczynki domenko i inne koleżanki :) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świczusio:) Nie martw się na pewno będzie wszystko dobrze.nie martw się na zapas:) A dzidziusia pieknego i zdrowego na pewno będziesz miała:D Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziękuję domenko - od Ciebie zawsze można usłyszeć coś miłego :) dzięki - ja też mam taką nadzieję :) ostatnio okropnie bola mnie piersi - nie wiem czy to @ czy to drugie ;) test wychodzi neg. - muszę pojechać znów do lekarza... no nie ważne - muszę myśleć, że będzie dobrze :D domekno - mała niespodzianka w Twojej skrzynce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki 🌼 Stęskniłam się za Wami :) Widzę, że Was również pochłonęła sesja. :O Ja mam też examy w ten weekend i również ustny, więc na ściągi nie ma co liczyć,a uczyć już mi się nie chce buuu :( świeczuś - może ja nie jestem Leti, ale mam również problemy z @ :O z taką różnicą, że nie planuje jeszcze dzidzi i chce wrócić do tabletek, ale właśnie dziś mija 35 dzień cyklu, a ja znowu jeszcze nie mam @. Mam nadzieję, że nie doszło z nowu do zatrzymania ehhh... Miałam wizytę na 7 lutego, ale muszę ją odwołać, bo wypadł mi dyżur w pracy. Tak mnie denerwuje ta niregularność. Wiem, że będę miała problemy jak będę planowała dzidziusia, bo nic nie można sobie nawet wyliczyć. Nigdy nie wiesz kiedy Cię @ zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czemu
sie trujecie pigulkami? :o dopiero po nich mozna miec hece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Sun --> ja może jeszcze nie planuję tak na 100% ale nie robię nic by zapobiec dzidzi ;) a ta nieregularność w @ - jest dobijająca :o cieszę się, ze wpadłaś Sun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego nicka - niestety kiedy zaczynałam brać tabletki anty - właśnie one miały mi uregulować @ i tak było - ale kiedy zaprzestałam je brać wszystko wróciło do stanu poprzedniego - i nie chodziło tu o trucie się a raczej o leczenie... pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty się świeczko tłumaczysz jakiemuś przypadkowemu pomarańczowemu nickowi, ja je ignoruje zawsze. :) Miałam tak samo jak poszłam do lekarza to zapisał mi tabletki, które mają regulować cykl, a zarazem są tabletkami anty. Tylko, że jak je odstawiam to jest to samo rozregulowany na maxa i to w drugą stronę, czyli cykle są wydłużone. Jedni mówią \"no to fajnie się masz nie masz @ przez prawie 2 miesiące\". Tylko dla mnie niefajnie wstawać rano i zastanawiać się a to może już dziś przyjdzie i w ciągu dnia latać do ubikacji i patrzeć czy może właśnie teraz Cię zaskoczyło. To nie jest wygodne. No i sam fakt jak to będzie jeśli będę planowała dzidzi. :( Tylko, że umnie w domu to rodzinne, moja siostra tak ma, moja mama również miała takie problemy no i teraz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun, ja mam dokładnie to samo... ale jeśli chodzi o mamę i siostrę to one mają super dokładnie...:o cóż poczekam co mi lekarz powie - ale wiecie co chyba bym chciała usłyszeć - \"będzie pani mamą\" :P bo powiem wam dziewczynki, że dzięki Bogu nic nam chyba już nie brakuje - mamy siebie, mamy gdzie mieszkać, prackę mamy i szczęście --> oby trwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pewnie,jeśli macie ku temu sprzyjające warunki to czemu nie! :) My musimy jeszcze trochę poczekać i dopracować co nieco. :) Ale też myślę przyszłościowo jak to wtedy będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się obżarłam bo inaczej nazwać tego nie można, jak juz wspominałam gotuje teściówka, ja i Mordek sporadycznie :D i zrobiła pierogi (ruskie i z mięskiem) --> zazwyczaj nie jem bo nie lubię ale te były pyszne, udały się jej ;) w ogóle Mordka rodzinka jest kochana - traktuję ich jak swoją... jak wiecie moja rodzinka jest daaaleko - więc oni są mi bliscy i w ogóle jak córkę traktują - dosłownie bo jak trzeba nas ochrzanić to nie czają się, nie ma żadnego gadania za plecami :) - kurdę jakoś mnie na czułości wzięło :D ale tak bym już chciała w pełni (czyli ze ślubem) być Mordka żoneczką i mamunią dla naszych dzieci ;) zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie szefowa więc nie mogłam pisać. Świeczko dziękuję za maila, odpisałam:-) Ja mam raczej regularne miesiączki( wahania do 5 dni) ale trwaja aż 5-6 dni niestety:( Świeczko jakbym miała też dobre warunki to też bym chciała już dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas tak szybko leci....nawet się nie spojrzymy, a już trzeba będzie się szykować. Póki co to ciągle myśle o szkole, żeby zaliczyć sesje i skończyć pisać prace. Potem mogę na luzaka cieszyć się ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zamiast mysleć o szkole to myslę o ślubie a potem sie męczę:OAle chciałabym mieć już to za sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
oj dziewczyny ja was tak czytam cieszcie sie z tego co macie ja nie doczekam sie cieszenia na slub... i jak tu planowac zycie ..dziecko,.. nic nie idzie jak by sie chcailao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam tą bordową sukienkę z Allegro. Jest śliczna!!!Bardzo się cieszę:) Wczoraj zapłaciłam a dziś już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
czemu nie umiecie o czyms innym gadac i nie gadacie z kims innym???tez o slubie.. nawet nie pomyslicie ze ktos chce pogadac tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×