Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

W końcu i u mnie przygotowania ruszyły pelna parą :-) Wybrałam sobie w salonie suknię, ale będą ją dla mnie szyli, bo nie mieli mojego rozmiaru. Poza tym wymyśliłam sobie do niej bolerko i też trzeba je będzie uszyć. Przymiarka dopiero w maju, nie wiem jak wytrzymam do tego czasu! :-) Poza tym kupiliśmy zaproszenia, cztery rodzaje, bo nie mogliśmy się zdecydować :-) Chyba zaczniemy z nimi chodzić już pod koniec marca. Poza tym podpisaliśmy umowę z kamerzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Leti, co do moich studiów: kierunek - historia, specjalność - zarządzanie dokumentacją i informacją. A co do referatu to jestem na półmetku - mam nadzieję że dziś go skończę a jutro ewentualne poprawki i gotowy do druku! Są to studia uzupełniające mgr. Jejku zostało ci niecałe 5 miesięcy do ślubu! Ja mam trochę czasu jeszcze ale już też myślałam o butach bo zawsze mam z nimi problem, a w ogóle to nie za bardzo libię buty na obcasie więc będę szukać na jak najniższym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do butów to mam ten sam problem nie lubie obcasów a do tego nie lubie czubków. Więc muszę znaleść coś na niedużym obcasie (może kileliszek) i z lekko kwadratowym przodem. Ciekawa jestem czy znajdę? Ja mam zawsze problem z bytami! Być może bede sobie robiła buty na zamówienie. Mija kolezanka do ślubu sobie robiła wyszło ją to 200 zł. Ale była zadowolona. newt - my z zaproszeniami bedziemy chodzic 1.IV w prymaprylis :), bo akurat wtedy luby będzie w Polsce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Moli - ale sobie wybrałaś datę do roznoszenia tych zaproszeń. Może być całkiem zabawnie no nie? Tylko uprzedź że to nie żart! A z tymi butami, to wcale bym się nie zdziwiła jakbym też musiała robić na zamówienie> Mam jednak cały czas nadzieję że coś upoluję. Newt - witaj kobietko! Naprawdę cię dawno nie było, ale miło że mimo tego o nas pamiętasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę dziewczyny, że bardzo dzis zapracowane! Wcale się nie dziwię, w końcu to środek tygodnia! Jak znajdziecie troszeczkę czasu to zajrzyjcie, a ja tym czasem ide na kolacyjkę bo kiszki mi marsza grają! Głodomur ze mnie straszny wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale porażka z tą pogodą :O sypie śniegiem niemiłosiernie 😭 Słyszałam, że wiosna ma się zacząć w połowie kwietnia, a lato w sierpniu. :( Dobrze, że uszyłam sobie bolerko to nie zamarznę na ślubie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jak ten topik podupada! Stęskniłam się za wami bardzo!Znalazłam 5 minutek by do was zajrzeć:) Ale tu pustki! Nie ma szefowej i dlatego na momencik jestem:) Będę się starała co jakiś czas wpadać:) Ale niestety siedzę koło szefowej która wszystko widzi:( POza tym się pomylili i zapomnieli mi chyba zlikwidować internetu, bo inne dziewczyny nie mają, Ściskam Was mocno. U mn ie przygotowania do ślubu zeszły na dalszy plan ale czas leci i coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tylko na moment, żeby się przywitać 🖐️ Nic się nie rozpisuję, bo mam mały zamęt w głowie, opowiem Wam na weekendzie, mam nadzieję, że będę już po spotkaniu z lubym ... Buziaki, jutro mam cały dzień wykładów Ale trzymam się i ... jasnym patrzę wzrokiem - mimo wszystko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jestem już po rozmowie z dekoratorką. Udekoruje mi sale za 700 zł, może taniej. W tym mam obrusy na dwa dni, serwetki, świeczniki, wazony, żywe kwiaty, świeczki, no i dekoracja z materiału = parę balonów. Kolor ekri-pomarańcz-łosoś. Zreszta wszystko do ustalenia. Ma mi przyslac pare pomysłów na email. Jak myślicie drogo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Popatrzcie Domenka nas odwiedziła! Domenko - my naprawde sie staramy utrzymać ten topik, więc sprawdzaj od czasu do czasu i przywracaj nas do porządku ! Moli - nie mam pojęcia ile kosztuje wystrój, jeszcze sie nie zorientowałam. Zapytam mojej bratówki ile płaciła (miała ślub w czerwcu 2005).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja zanów na moment:) Pozdrowienia i buziaki!!!Utrzymujcie ten topik!!Świeczusio wracaj do zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko - super, że dajesz rade do nas zaglądać 🌼 :D świeczki dawno nie było :( Moli - dekorować sale będzie mi kuzynka, ale to będą dekoracje balonowe może z czymś tam jeszcze koszt to ok 350zł, tyle wzięła od mojej przyjaciółki, świece, kwiatki, serwetki to będę miała już udekorowane przez lokal, gdzie płacę normalnie od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oj faktycznie pusto tu!!! Ja tylko się chcę przywitać z Wami bo idę dziś na imprezkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moli jak tam udała się impreza ?? :D:D Ja wczoraj spędziłam przemiły wieczór z moim narzeczonym :D:D ❤️, no i popatrz jak czas szybko leci, mamy już 2 w linijce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moli jak tam udała się impreza ?? :D:D Ja wczoraj spędziłam przemiły wieczór z moim narzeczonym :D:D ❤️, no i popatrz jak czas szybko leci, mamy już 2 w linijce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun :) Imprezka się udała. Godzinę szukaliśmy knajpy na rynku, ale w końcu znaleźliśmy. Mieliśmy problem bo były z nami dwie 17- latki. Nie chcieli ich bramkarze wpuścić. Tak więc wybawiłam się w młodym gronie. Chłopcy mieli nieco więcej bo 20 lat. He he. Oczywiście grzeczna byłam i byłam \"pilnowana\" przez brata i kuzyna mojego lubego :) :) :) Dziś mały kac, ale już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ja wczoraj przywitałam się z lubym, ale i pożegnałam. Znowu ma jechać, choć dziś wieczorem dopiero będzie to pewne na 100 % Byliśmy też u znajomych Miśka. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy :) Potem u lubego zrobiliśmy sobie wieczór filmowy :D Troszkę się zasiedzieliśmy, mieliśmy dużo zaległości :) Dziś ma jeszcze zadryndać :P Moli, wybieram się z kumpelą na piwo. Już dawno nie byłyśmy. Made of Sun - - - jesteś już coraz bliżej :D:D:D:D:D:D Częstuję Was Rafaello :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leti - piwko - mniam mniam piłam w sobotę :) Dziękuję za Rafaello, ale nie cierpię kokosu :( Ja mało będę przez najbliższe dni zagladac na forum z braku czasu. Muszę robić zaproszenia bo jeszcze troche mi zostało, a luby juz za tydzień wraca :) :) :) A do tego mam kilka spraw jeszcze do załatwienia. Sun - a jak u Ciebie przygotowania? Domenko jak Ci leci w pracy? Stello co z sukienką? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho!!! Dziewczynki gdzie jesteście! Ja dziś wstałam wcześnie rano i pojechałam do USC załatwic sobie skrócony akt urodzenia. Byłam też w kwiaciarni w Płaszowie. Jednak jej nie zlikwidowali. Ktoś kto mi o tym mówił myślał pewnie o innej. Zarezerwowałam sobie termin. Mam do niej przyjść jak tylko będę mieć zdjęcie sukienki. Postanowiłam już że napewno będę mieć mini kalie i goździki też mini. Samochód też mi ubieże i zrobi do włosów kwiatuszka :) Teraz piję sobie kawkę.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Przepraszam że tak długo tu nie zaglądałam, ale od piątku w ogóle nie moe dojść do komptera. Nie mogę po prostu znaleźć czasu - w pracy mamy taki zapieprz że w głowie się nie mieści😭 no i miałan zjazd na uczelni tak więc postaram się nadrobiś zaległości. Moli - co do sukienki to jeszcze nie zdecydowałam. Mama troczę mętlik w głowie. Chciałabym mieć taką ze stójką przy szyi bo ja jestem za chuda żeby mieć dekolt. Rozejrzę się jeszcze trochę🌼. A ty jaką będziesz miała? A ten bukiecik z kalii i goździków to bardzo fajny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello, ale ten czas leci, nam zostało nieco ponad 4 m-ce :) Masz o wiele wicej czasu na przygotowania, niż my hihi :D Stello, a kiedy Twój luby wraca ? Moli, widzę, że dużo rzeczy załatwiasz, ale Ty przecież już w czerwcu ... Mówiłaś, że niedługo luby przyjeżdża, życzę Ci, aby ta chwila przyszła jak najszybciej! Mój standardowo wraca pod koniec tygodnia. PS Będziesz w tym tyg. w któryś wieczór na necie ?? Dziś byłam z koleżanką na pizzy, świętowałysmy dzień wiosny. Oczywiście nie byłam na zajęciach. Z ćwiczeń zwialiśmy, o czym uprzedziliśmy babkę - nie była z tego powodu nieszczęśliwa :D:D:D A na wykłady nie chciało mi się iść. Leń ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stella - ja jestem szkieletor (nie przesadzam) i do tego mam drobne ramiona. Dlatego bede miec goły dekold. No chyba że masz szerokie ramiona to wtedy stójka jak najbardziej bo optycznie je zwęzi. No i chyba że masz wielkie solniczki to też dobry pomysł z ta stójką bo je zasłoni. Leti - łap mnie w czwartek po 20.30 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześźć kobietki! Leti - akurat od dziś za 3 tygodnie będę widziała mojego MISIA! Już z tęsknoty usycham, ale wytrzymam - muszę! A z tym czasem to naprawdę. Ani się obejrzymy i już dbędzie po wszystkim!!! Moli - witaj w klubie! Spotkały się dwa szkieletory i też nie przesadzam (przy 171 cm mam tylko! 50 kg wagi) niestety. A co do \" solniczek\" to nie ma się czym chwalić (hi hi hi) dlatego nie chcę mieć dekoltu bo gorset nie miał by się na czym trzymać;-) Dziewczyny mam pytanko: czy ja was mogę prosić o jakieś wasze fotki? Strasznie jestem ciekawa jak wyglądacie. Jeśli nie chcecie to sie nie obrażę, po prostu tak pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stello - źle mnie zrozumiałaś pisząc soolniczki miałam na myśli kości obojczykowe. Czy masz baardzo wystające. Piersi to co innego. Ja mam takie małe że z lupą ich trzeba szukać hehe! Dlatego bedę mieć dekold prosto wyciety a nie w serduszko. Ja przy wzroscie 171 ważę 47 kg :) Leti, Sun- co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! :) O szkieletorach mowa ? Hmmm kiedyś byłam szkieletorem, dziś jestem chuda od pasa w górę, a bioderka i pupcie to mam okrąglutką no i przytyłam przez zimę (wzrost 173 cm, waga 59kg), ale pracuję nad tym, by wrócić do poprzedniej wagi czyli 57 kg. Również nie chciałam gorsetu, bo nie czułabym się komfortowo miałabym wrażenie, że co chwilę mi spada, no i sam fakt, że są dla mnie oklepane (bez urazy dla tych z gorsetami). Stella - jak chcesz fotke to daj maila :) Wczoraj zakończyliśmy nauki, jeszcze 2 spotkania w poradni i dzień skupienia dla narzeczonych. :O Dziś odbieram obrączkę, bo daliśmy do zmniejszenia i trochę się obawiam jak będzię wyglądać, bo jubiler stwierdził, że może zostać ślad. (zmniejszałam z nr 17 na nr 9) A Wy jakie macie nr paluchów ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry (mój jest dziś bardzo słoneczny, chociaż zimny) 🖐️ Stello, mój mail w stopce :) Czekam na fotkę. Ja na razie mam popsutą pocztę, nie mogę nic załączyć :( Mogę przesyłać fotki albo przez gg, albo skypa. Ja dziś cały dzień spędzam na mieście, ostatnio zaniedbałam zbyt wiele spraw. Wczoraj czekałam na tel. od lubego, ale się nie doczekałam, no więc nie wiem, kiedy wróci :( Przytłacza mnie ta szkoła. Zabiera mi zbyt wiele wolnego czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja trochę jestem chora i dziś jestem jeszcze w pracy:( Do slubu coraz bliżej:) Śiweczka jeszcze choruje ale może będzie miała neta w domku:)Ściskam was mocno i tęsknię:(Nie mam ostatnio na nic czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Ale dałam plame! Chodzi mi o te solniczki! Ale co się dziwić, jak człowiek jest po nocce ( mam teraz nocną zmianę w pracy) to czasami nie kuma wszystkiego :-D To już Moli mogę sobie ciebie wyobrazić pewnie dużo się od siebie nie różnimy! Właściwie wszystkie jesteśmy takie wysokie! Sun - muszę stwierdzić że masz małe paluszki, a wydawało mi się że ja mam malutkie - mój rozmiar to tak 10/11. A mailik: dankawroblewicz@o2.pl. Czekam na fotki! Leti - wyślę ci moją fotkę na pewno! Domenko - witaj kobietko. Miło że nas odwiedzasz, rób to jak najczęściej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×