Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Mam puder w kulkach z Oriflamu i jestem bardzo zadowolona, myślę że z allegro mogę kupować różne kosmetyki, ale co do tuszów do rzęs nie jestem pewna ich oryginalności fakt kupiłam tylko 2, wiem że jeden nie był oryginalny, bo pobiegłam do skleu sprawdzić opokaowanie, no i teraz mam z Loreala, ale jeszcze nie wiem czy to oryginał, nie za bardzo mi się podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TE Z ORIFAME KULKI SĄ SUPER. Moja mama jest konsultantką i je ma:) Jak dla mnie super ale dzisiaj kupiłam tańsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Oriflame mam podkład, Gordani Gold, perfekcyjny :) Teraz mam mały problemik, muszę kupić tusz, ale taki z niższej półki, tzn. do 20 zł. Myślę nad tym intensywnie... Dziś skróciłam sobie pazurki, już są zadbane przed imprezką :D Tak przygotowuję się do tego Sylwka [ ... ] a pomyślcie sobie jak to będzie, jak będziemy przygotowywać się do ślubu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja już sobie tego nie wyobrażam:P Będziemy dopieczone w każdym milimetrze naszego ciała:P przed ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i popatrz, taki Sylwester, a tyle przygotowań :) Niedawno zrobiłam sobie listę \"co z sobą trzeba zrobić\" przed ślubem :) Dużo tego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, trochę dużo ja też mam taką listę ale z internetu kiedyś ściągnęłam ajak na razie zrobiłam sobie listę co muszę zrobić przed Sylwestrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak sam strój do ślubu. Wydaje się, że to sukienka, no i może welon, i buty. A tu rękawiczki, jakieś bolerko czy szal, bielizna, rajstopki/pończochy ... Wszystko musi być na cacy :D Wczoraj była moja przyjaciółka, jeszcze raz ubierałam sukienkę i zdecydowałyśmy, że jednak nie mogę mieć białych dodatków. Nie biały, ale być może ecru albo kośc słoniowa. Dziś popatrzyłam na mój pasek i niedługo zostanie tylko 7 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo dziś jesteś w pracy ? Dziś rozmawiałam z lubym przez gg i obiecał, że już dziś zadzwoni. Nie iwem, czy Wam pisałam, ale na Szczepana sprzatałam słomę wokół domu .... U nas ( na nieszczęście ) jest taki zwyczaj, że chłopcy śmiecą na podwórzu i wokół domu dziewczynom, które jeszcze nie wyszły za mąż .... Więc sprzatałam z siostrą, a takie byłyśmy wkurzone 😠 Ale pomyślałam sobie ------------ ---------------------------OSTATNI RAZ !! W przyszłym roku to moi \"kochani\" sąsiedzi mogą mi nakichać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się doczekać, kiedy będę miała 4 miesiące w pasku. Muszę od nowego roku zabrać się za zrobienie nauk, mój dziubek ma 2 etaty, więc pewnie nauki rozciągną się w czasie. Wiecie co mnie nabardziej przeraża ?? Załatwianie od marca papierkowej roboty :0 Latanie do urzędu stanu cywilnego, robienie odpisów aktu chrztu, bierzmowanie, a wszędzie trzeba kasę zostawić ehhh.... Leti a może ten tusz do rzęs -- > jest chyba za niecałe 20 zł -->> http://www.mojekosmetyki.pl/ http://www.rimmel.cz/images/shop/big/34000903.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akt chrztu jest od razu z informacją o bierzmowaniu:) I my za to nic nie płacilismy, tylko zapłacimy za te z USC:( i właściwie z papierków tylko to nam zostało:) Leti ja jestem do 17.00 dziś w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy link to jakiś zły mi się wkleił :O Ten drugi to już właściwy :) Zastanawiam się, czy nie przerobić sobie na szybkosukienki ze studniówki (była daaawnnoo) i muszę sprawdzić czy w nią wejdę :P Idę zmierzyć jak będzie dobra to ją skrócę na małą czarną, bo jest do kostek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że akt chrztu to też trzeba załatwiać na 3 miesiące przed ślubiem, tak samo jak jak zaświaczenie, że nie ma przeciwskazań do zawarcia małżeństwa z USC - bo takie zaświadczenie ważne jest prze 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sun jest ważne 3 miesiące ale nasz ksiądz powiedział, że skoro już jesteśmy zapisani to możemy przynieść już te zaświadczenia i będą one ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kafeteria chodzi mi jak słoń :( Made of - dzięki :) Własnie oglądam sobie tusze na necie. A jesli chodzi o tę tradycję, to u nas jest bardzo znana, i na nieszczęście powszechna ........ :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny ja też właśnie jestem w tarkcie przygotowań do Sylwestra. Nie zapomniałam o Was ale jak narazie nadrabiamy z dziubkiem stracone chwile:D Ale śledzę wasze wypowiedzi na tyle ile mi czas pozwala Szkoda ze jestem ostatnia na tej liscie ślubów:( A wiec udanego wskoku do 2006 roku:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angie :) Nie martw się, \"na każdą z nas przyjdzie czas\" :) Przed chwilą decydowałyśmy z siostrą o biżuterii na Sylwestrową noc. Ja w sukience z cekinami nie mogę zaszaleć z biżuterią i pozostają mi tylko: drobniutki łańcuszek i kolczyki :) Nie chcę się za bardzo swiecić :P Jutro może luby przyjedzie :D Ustalimy szczegóły hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez rok
Przez rok moze sie wszystko zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rok to był jakiś czas temu ;) Cześć Domenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć Kobiti 🌼 Ale zasypało jest tyle śniegu i trochę wieje i ciągle jeszcze pada :O Brrrrr.........taką pogodę lubię, ale jak jestem gdzieś w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! A u mnie tylko mróz jest, snieg nie pada:( mam pytanie, znacie jakąś dobrą odżywkę do paznokci? Chjciałam sobie zrobić żelowe ale stwierdziłam, że jeszcze trochę popracuję nad naturalnymi. Nie wiem jaka będzie dobra odżywka a w aptece nie mają to gdzie dostanę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domanka, musisz zapytać w kosmetycznym, na pewno coś wybierzesz, bo z reguły każda większa firma posiada taki specyfik :) Musiałam wczoraj skrócić paznokcie bo jeden mi się złamał ... a tak się cieszyłam, że zapuściłam sobie pazurki na Sylwka. Dziś siostra ma mi kupić lakier czarny z metalicznym połyskiem, granat albo coś w tym stylu. Widziałam już taki lakier ( mam nadzieję, że mi przywiezie ), pasowałby mi do kiecki :) Dziś będę szyła rękawiczki, lepiej późno niż wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Leti, że przygotowania trwają:) Ja wczoraj też już przygotowałam sobie rzeczy i spakowałam wszystko:) Już nie mogę się doczekać:DA jakbym miała iść na bal to już wogóle bym się szykowała:) Do 13.00 niestety będe pracować i mam dylemat czy włosy zrobić dopiero na miejscu czy rano przed pracą(tylko pewnie się popsują od wiatru:(). Ale chciałabym pojechać już ładnie wyglądająć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) a ja... nie przygotowuję się do Sylwestra bo póki co nie mam pojęcia co będziemy robić ;) ale za to jutro rzucam palenie!!!!!! oczywiście sama nie dam rady, taka jestem słaba :( Jadę jutro na terapię antynikotynową birezonasem :) trzymajcie kciuki - tak bardzo chcę już nie palić :o palę 8 lat buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plany zmieniają się z dnia na dzień, a teraz z minutę na minutę. Właśnie dostałam smsa, że zrobimy sobie sylwester tylko we dwoje. ;) Już nic z tego nie weim, ale podoba mi się ta opcja. Mogę być byle gdzie, byle z moim Słońcem :D:D świeczko - trzymamy kciuki za Ciebie - musisz dać radę !!!!!! ;) Lecę na solarium :) Kto chce zdjęcia moje szynszyla na mail ?? Wczoraj rodzice kupili cyfrówkę, więc go obpstrykałam ;) Lecę jak wrócę to się jeszcze odezwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×