Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Wróciłam :D:D Odebrałam obrączkę nawet nie wiem gdzie jest to łączenie, nic nie widać !! A tak mnie nastraszyli, obrączusie są piękne. :) Domenko - pozdrawiam Cię i ściskam mocno 🌼 👄 świeczko - wracaj do nas jak najszybciej trzymamy kciuki za fasolkę. 🌼 Stello - już posyłam jakieś fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! No dziewczyny dzisiaj pośpimy troche krócej, bo.... o godzinę mniej!;-)) Nie zapomnijcie przestawić zegarka!!! Chociaż nic by się nie stało bo jutro niedziela i nie trzeba wstawać do pracy więc można pospać. Jak u was zapowiada się weekend? Sun - dzięki za fotki! Prześle ci moją tylko się nie przestrasz, bo.... sama zobaczysz!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane panie! U was też tak brzydko na dworze? Ochyda wcale mi to nie wygląda na wiosnę. A ja tak jak ta pogoda: czuję się strasznie i wyglądam strasznie. Boli mnie gardło i mam katar, pół dnia przeleżałam w łóżku:-(( A co u was słychać? Wyspane po tej krótkiej nocy? Mam nadzieję że przestawiłyście zegarki?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś do 16 mieliśmy piękną wiosnę, ciepło, słonecznie, jednak później się rozpadało, teraz jest szaro i brzydko :( Jak jesień ... Jutro wybieram się do lekarza lub na pogotowie. Mam problem z uchem. Przewiało mnie albo coś w tym stylu :( Luby nie wyjechał na cały tydz. :) Już jutro znów się zobaczymy! W niedzielę byliśmy ze znajomymi na pizzy i piwie. Juz dawno tak dużo nie zjadłam ...... i nie wypiłam :D:D:D Ale mnie w nocy suszyło :P Ale odpoczęłam, mam duży zapas sił na ten tydzień :) Stello, nadal czekam na fotki ;) Dziewczyny, co u Was? Made of Sun, już masz obrączki, a u nas jeszcze ta kwestia nie rozwiązana. Musimy to z lubym obgadać. Już mniej więcej wiemy, czego chcemy. Planujemy załatwić to w kwietniu. A to już prawie kwiecień ! Domenko, my też ściskamy !! I Świeczkę też ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leti i wszystkim nieobecnym! Leti przepraszam, już wysyłam! Dobrze że się odezwałaś bo już myślałam, że już tu nikt nie chce zaglądać. Ufff! U mnie teżź świeciło słoneczko, ale teraz pada deszczyk. U mnie też \"roztopy\" w nosie. Nie mogę się pozbyć tego kataru! A pozostałe dziewczyny co porabiają?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Wróciłam z pracy, ale mam dobry humor, spędziłam przyjemny i pożyteczny weekend z narzeczonym ❤️. W sobotę zdzieraliśmy tapety w naszej przyszłej kuchni, potem zostałam na noc, bo późno już było :P W niedzielę był dzień skupienia dla narzeczonych a potem msza i słodkie lenistwo u mnie w domu :) Dziś trzeba się zabrać do roboty i to ostro, obowiązków przybyło. Jutro pójdziemy do US po ten papierek o braku przeciwskazań do zawarcia małżeństwa. Protokół spiszemy na samym końcu, bo mój luby nie ma kiedy przyjechać, a godziny są niedogodne, obyśmy zdążyli.... Cieplutko już jest :) mimo iż deszcz pada, wolę tak niż śnieg i mróz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun! W końcu się odezwałaś. Jak ja ci zazdroszcze tych wspólnych chwil z ukochanym! Ja muszę czekać jeszcze 2,5 tygodnia:-( Już odliczam dni do jego❤️ przyjazdu. Chciałam się zapytać o twoje obrączki: są proste, czy grawerowane? A od środka będziecie mieć jakiś grawerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of Sun ........ ach, te weekendy ❤️❤️❤️ Stella, dziękuję za zdjęcia, ja spróbuję Ci moje na gg wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki są pamiątką są grawerowane tzn mają wzorek, ale w środku nie będziemy nic grawerować. Na mojej jest mało miejsca mam rozmiar nr 9, no i jest prawdopodobieństwo ponownego poszerzania i wtedy grawer czy jakaś dedykacja się zniszczy. Z drugiej strony nie jest nam to potrzebne. Ja z moim lubym nie widuję się często dlatego tak się cieszę,że była okazja przez cały weekend. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko nieco ponad 2 m-ce i będziecie sobie razem mieszkać :) My troszkę później - - - ale zleci, zleci :) Made of Sun, masz Gadulca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przepraszam że tak żadko teraz zaglądam, ale nie mam czasu. Muszę skończyć zaproszenia. Moje kochanie jutro wraca. Jade po niego na lotnisko. :) :) :) Jestem bardzo szczęśliwa że za parę godzin si ę z nim zobaczę. Leti - przez ten tydzien nie bedzie mnie na Skype. Całuję Was i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo!!!:-)) Ale piękny dzień dzisiaj!!!🌼! Jak ja uwielbiam wiosnę! Już powoli wracam do zdrowia, a dziś mam w planie jechać do fryzjera - chce zrobić sobie pasemka i troszkę podciąć włosy, ale nie dużo bo trzeba zostawiać na wesele, zeby wyszła ładna fryzurka! Dziś mam urlopik więc trzeba ten dzień wykorzystać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak wykorzystać i to na maksa ;) Rano było pięknie, a teraz pada deszcz, mimo wszystko jest ciepło i to mnie cieszy, a ja znwou zaświeci słońce to przyroda obudzi się do życia. Dziś z formalnych rzeczy byliśmy w urzędzie stanu cywilnego, papier jest do odebrania 3 kwietnia, a potem idziemy spisać protokół. Jak to już zrobimy, to będzię super :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sun u ciebie aż wrze (chodzi o przygotowania i formalności)! A za 2 miesiące i 19 dni...❤️❤️❤️❤️❤️! Ach! Ja dzisiaj byłam upewnić się czy sala którą mam zamówioną, jest zapisanaa na ten termin co chciałam bo dochodziły do mnie plotki, że jest wpisane na inny dzień. Ale na szczęście wszystko jest ok! Kamień spadł mi z serca! A pozostałe dziewczyny? Co słychać?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo, jest tu kto??? No tak wiosna🌼przyszła więc nikomu sie już tu nie chce zaglądać, albo..... po prostu z takim zapałem przygotowujecie się do ślubu!? Spokojnie dziewczyny, zdąrzycie wszystko załatwić! A teraz nowinka: byłam u fryzjera i.... już nie jestem blondynką! Mam jasne pasemka a cała reszta to coś jakby czekolada! Mnie się podoba, tylko muszę się przyzwyczaić, bo przez 24 lata byłam blondynką!:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie spać, bo topic nam umiera i go jeszcze zamkną ;) Jeszcze tylko jedno spotkanie w poradni planowania rodziny - masakryczne są te \"wykłady\" tyle razy miałam ochotę się wtrącić, ale wszyscy i tak patrzeli ciągle na zegarek i odliczali minuty do końca, więc nie chciałam wchodzić w dyskusję. :O Nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko leci, jeszcze 2 i pół miesiąca !!! Co tam u Was dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przerwę w zajęciach, wróciłam do domu. Właśnie zjadłam przepyszną jajecznicę z pieczarkami :P Dobrze, że ten tydzień się kończy ! Made of Sun, ja musze wyczaić, gdzie u nas jest taka poradnia, bo bladego pojęcia nie mam, a najwyższy czas się tym zainteresować. Dziś już nie pada, ale za to rzeki występują z brzegów. Ktoś kto mieszka na nizinach nie ma za ciekawie :( Ja na szczęście mieszkam na górce :) Moli, to do zobaczenia, życzę cudownych chwil z lubym ❤️ Miłego nadrabiania zaległości :D:D:D A na polu się zieleni .......................... :):):) Stello, to przyślij fotki z nowym fryzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam moje drogie!!! Sun masz racje, wszystko budzi sie do życia raz z nadejściem wiosny a my przysypiamy! Z tymi fotkami z nowym fryzem musicie troche poczekać, bo mój luby zabrał cyfrówkę ze sobą i nie mam jak zrobić zdjęcia i ich wprowadzic do kompa, więc cierpliwości moje panie! :-) Co do tej poradni: jak tam długo trzeba chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z Moli i resztą dzieczyn? Sun, Leti - tylko my zostałyśmy????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Stello ! :D Nauki w poradni planowania rodziny, pewnie są zależne od miejscowości, u mnie to były 2 nauki, jedna w mniejszych grupach, a druga będzię indywidualna tzn. przyjdę z połówką, a urocza pani zada nam kilka pytań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czekałam na wiosnę, no i sie doczekałam...:-( Zapomniałam, że wiosna to nie tylko słoneczko i pąki na drzewach, ale też ulewy, wiatr i ciśnienie, przy którym na nic nie ma siły. Ale nie będę narzekać, w końcu sama chciałam :-) Pozdrawiam wszystkie kobitki cieplutko i idę zrobić sobie kolejną kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Cześć NEWT! Dobrze że dołączyłaś bo coraz mniej nas, a przeciez obiecywałyśmy Domence, że utrzymamy ten topik. Dziewczyny nawet nie wiecie jaki miałam dziś koszmarny dzień :-O! Dziś dopadła mnie nasza - kobieca comiesięczna dolegliwość (chyba wiecie co mam na myśli!), a ja tak ciężko to przechodzę że szok i oczywiście jak co miesiąc (choć teraz 3 miesiące miałam spokój) musieli jechać ze mną na pogotowie!! :-( Ale już jest wszystko ok - po 2 zastrzykach przeszło. A wy jak spędziłyście ten pochmurny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, dobry dziewczęta :) Wiosna jest u mnie! Nie tak bardzo ciepła, ale i tak jest ślicznie :D Rano zrobiłam sobie spacer, poplotkowałam z sąsiadką ;) Dzisiejsze plany - luby ............luby........i to wszystko :D Nic poza tym ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
nieśmiało do was pukam... chciałabym tu bywa częściej-odkąd-tj.od wczoraj:) po wielkich trudach zaklepalismy sobie sale....nie wiem pewnie bede najpóźniej brała ślub-2.06.2007-ale cóż... a może jest tu któraś panna która chciałaby pogac z pania w podeszłym wieku(mam prawie 27 lat)z 6 letnim stazem małżenskim-mieszkającą w firmowej kawalerce Misia z Misiem:)zareczonej od 25.12.2006??? i zupełnie nie wiedzącej czy roczek do ślubu to duzo czy mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię ami27, czy roczek do ślubu to mało ? hmm zależy jak na to spojrzeć, na pewno jest to już czas odpowiedni, by zająć się sprawami organizacyjnymi, czyli sala bądź lokal, zespół, kamerzysta itp. :) Dziewczyny co z Wami ?? Temat nam ginie w tłumie, więc wyciągam :D:D Sama jestem zabiegana, dziś idę odczytać drugą serię testów dermatologicznych, zobaczymy co wyjdzie :D:D Pozdrawiam ciepło, choć za oknem szaso :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.... nie było mnie tu masę czasu, ale przeczytałam tyle superowych wiadomości... Świeczka, gratuluję... Domenka- Tobie też... Cieszę sie Waszym szcześciem:) U nas ostatnio sporo przygotowań, a to dlatego,ze za 2 miechy moja starsza siostra wychodzi za mąź, a ja jestem świadkiem.... Aktualnie co u mnie na moim blogu- jest tam zdjecie zaproszenia ślubnego, które robimy własnoręcznie... http://www.pogodna.notki.pl/ A co nam jeszcze zostało do zrealizowania? Po krótce:) Zaproszenia i zawiadomienia (nie tylko skończyć robić, ale i rozwieść- u nas to tradycja), zawiadomienia przywieżli mi z drukarni jeszcze pachną farbą:) Obrączki odbieramy po świętach, Formalności w UM,USC, Kościele(1 nauki jeszcze musimy \"odpracować\") Dograć sprawę samochodu, transportu gości (szerszy temat), może noclegów? Alkohol (w szerszym rozumieniu) Dograć sprawę videofilmowania i sesji przedślubnej Kupić Wojtkowi ubranie i mnie dodatki Przerobić suknię i oddać do czyszczenia Sprawa lokalu, ustalenie Menu, przebiegu wesela i wystroju Sali (kolorystyki) oraz formalności cenowych. Umówić się z zespołem i ustalić repertuar... Tu mamy pewną niespodziankę, będziemy od czerwca chodzic na lekcje tańca walca angielskiego:) A potem to już tylko panieński...fryzjer...wyzażystka...bukiet weselny i ozdobienie samochodu... To się wydaje, ze jest masa czasu, ale tak naprawdę wszystko jest uzależnione od KASY...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Sorki że tak dawno tu nie zaglądałam ale poprostu czas niemiłosiernie ucieka i nawet nie wiem kiedy z niedzieli zrobiła sie środa :-( Witaj ami27 jeszcze sie nie znamy ale mam nadzieje że będziesz częściej zaglądać i dowiemy się więcej o tobie! :-) Witam również MonieKat! Też cie nie znam, bo pewnie jak już tu byłaś to ja dopiero doszłam, ale wierzę że nadrobię straty i się poznamy! A co u moich kobietek? Moli, Sun i Leti??? Dziewczyny za tydzień i 2 dni przyjeżdża mój ukochany!!! :-)))❤️ Ale zacznie sie latanie! Przez tydzień musimy załatwić kamerzystę, fotografa i chcę mieć takie dwie osoby, które będą mi grać i śpiewać w kościele i też musimy do nich pojechać. Uff no i jeszcze luby musi zalatwić ten \"procentowy napój\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ! :D Pogoda u nas jest paskudna, cały dzień sypie gęstym śniegiem, chyba znowu wyciągne zimowe buty :O Tak czas leci nieubłaganie, po świętach trzeba zabrać się za remont, w sobotę dalej roznosimy zaległe zaproszenia, w przyszłym tygodniu pójdziemy spisać protokół, no i niedługo będzie 2 miesiące do ślubu i czas poleci jeszcze szybciej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×