Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

hej dziewczynki :) my jedziemy w ten weekend dopinać ślub i wesele :) czuję się świetnie i tylko spać mi się chce ale jak 💤 buziaków moc ❤️ p.s. nikim i niczym się proszę nie przejmować !! to Wasz dzień i nikt nie może Wam go zepsuć NICZYM... a wiem co mówię bo przygotowania do naszego ślubu są jakieś dziwne, nic nie dzieje się jak powinno 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezjo, nie przejmu się rodzinką, czasami to właśnie ona potrafi dać nam w kość. Chyba u wszystkich tak jest. Ja np. nie zaproszę na wesele jednej kuzynki, która kompletnie odizolowała się od rodziny, poczynając od tego, że robiła wesele, a nawet nie zaprosiła swoich chrzestnych !!!!!!!! U lubego też podobnie, nie wszyscy będą zaproszeni. Z różnych względów ... Cóż, takie życie ;) Byłam dziś na mieście szukać tej poradni. Znalazłam. Tylko lubego teraz nie ma i jeszcze tydz. go nie będzie .... Dlatego będziemy mogli zacząć dopiero od 1 czerwca. To są ( z tego, co wyczytałam ) 3 spotkania grupowe i 2 indywidualne. Z tego wynika, że spotkania będą 1.06, 6.07 i 3.8. I pewnie te 2 w międzyczasie. Tylko się zastanawiam, bo ostatnie będzie ok. tydz. przed ślubem !!! A nie wiem, na ile przed ślubem trzeba oddać papier, że się było proboszczowi. A jak to u Was jest ?? Bo kurczę nie wiem :D Pisało tam też, że się trzeba zgłosić minimum 3 mce przed ślubem. U nas to będzie mniej .... Mam nadzieję, że uwzględniają takie rzeczy, że np. ktoś był za granicą ?? No właśnie - od dziś tylko 3 miesiące :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Widzę że u was pooli wszstko idzie do przodu, a u mnie narazie stoi w miejscu. To co najważniejsze to pozałatwiane i termin zaklepany a reszta .... No właśnie tak jak Leti nie mam zaliczonej jeszcze tej poradni, bo jak mam iść sama???? Molinezjo - z tą rodzinką są same problemy, tak to jest. Ktoś kiedys poiedział że z nimi to sie tylko na zdjęciu wychodzi. MĄDRE SŁOWA! Leti - to będziemy razem biegać do poradni, tyle tylko że ja mam o tyle lepiej że mam więcej czasu! Damy radę prawda? Z resztą nie wiem po co komu takie spotkania w tej poradni. Ponoć trzeba tam jakieś wykresy robić czy coś! Przekonamy sie jak juz tak trafimy. :-) Sun - co tam u ciebie? Jeszcze pracujesz na tym drugim etecie? A jak tam oczka? Mam nadzieje że jakas poprawa jest! :-) Pozdrowienia rówwnież dla Świeczki (dzieciątko kopie? 🌼 dla was), dla Dagnezji i Domenki 👄! Barra - jeśli jeszcze zaglądasz to napisz pare słówek o sobie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam ;) Samotna niedziela 😭 buuuuu ... :( Z nosem w książkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 👄 Wreszcie powróciłam do świata żywych, zrezygnowałam z drugiego etatu i mam nadzieję, że teraz znajdę w końcu czas, by dopiać wszystko na ostatni guzik, bo w końcu został miesiąc do mojego ślubu. :D:D:D Narazie jeszcze tego nie odczuwam, nie stresuję się, póki co na pierwszy miejscu załatwiamy sprawy z remontem,tapeta jest, sufit podwieszany zrobiony, podłoga też, meble zamówiliśmy i będziemy czekać na dostawe. Zostało nam jedne spotkanie w poradni i spowiedź. Ja jestem już praktycznie ubrana, tylko majtek mi brakuje i cyckonosza oraz jakiejś ozdoby do włosów i coś na szyję, ale to są drobizagi, które można szybko załatwić. ;) Świeczko też nie chcę tipsów, paznokcie będę miała swoje, umówiona jestem na próbny makijaż na 27 maja. Mój luby nie ma nic, ani butów, ani garnitura, ale ja go tam nie popędzam, niech sobie kupi kiedy tam chce. ;) Ściskam Was ciepło w ten niedzielny poranek. 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Dziś kolejny poniedziałek!! Jak ja nie lubie poniedziałków, tym bardziej że mam dziś nocną zmianę! Wy, kochane będziecie słodko spać a ja będę walczyła w pracy. Ale na szczęście tylko 2 dni potem rwacam do normalnego trybu pracy. Sun ale masz fajnie! Za miesiąc będziecie już razem na zawsze!!! (poważnie brzmi) SUPER! Ja mieszkam we wiosce - jak już wcześniej pisałam - i wyobraźcie sobie, że z mojego rocznika (razem chodziliśmy do podstawówki) 4 osoby mają w tym roku ślub. I to po kolei: lipiec, sierpień, wrzesień i październik. Ale ten mój rocznik szaleje!!! ;-) A moje przyotowania nadal stoja w miejscu. Czekam na Miśka to pójdziemy do księdza spisać protokół no i jeszcze ta poradnia. A za sukienką i całym wyposażeniem będę biegała dopiero koło czerwca/ lipca, raczej wystarczy. 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedzę i piszę kolejny z rzędu referacik ( i to nie ostatni!) i.... ma kolo siebie wielki bukiet bzów! Wiecie jak ślicznie pachnie?!! Nie mogłam sie oprzeć i wczoraj byłam sobie urwać! MAM WIOSENKE W POKOJU MMMM! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ mamy protokół zapowiedzi pójdą za tydzień :) nie mam: bielizny, butów, czegoś na głowę (zaznaczam, że nie będzie to welon) i jakichś tam drobiazgów... umówiłam: fryzjera, kosmetyczkę, fotografa, chór, kościelnego i takie tam :) kurczę to za niewiele ponad miesiąc :D nie możemy się doczekać :) brzuszek mi rośnie w oczach, dzidzia kopie mam wrażenie w porozumiewawczych gestach ;) jest suuuper :D 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] - dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Znowu dlugo mnie nie było, ale mam takie urwanie głowy, że nie wiem w co ręce włożyć! Co do przygotowań, to suknia mi się szyje, już byłam na pierwszej przymiarce, buty już mam i to w zasadzie wszystko :-( Nie mam czasu nawet za bielizną się porozglądać, nie mówiąc już o jakiejś kiecce na poprawiny! Pojęcia nie mam kiedy ja to zrobię, no ale bądźmy dobrej myśli. A co do formalności, to w tym tygodniu wybieramy sie do USC i księdza, mam nadzieję, że załatwimy to za jednym razem, bo nie mam czasu jeździć w tą i spowrotem. Dlaczego zachciało mi sie slubu na początku lipca??! Jakbym miała w sierpniu mogłabym przez wakacje cos załatwić, a tak...? Strach się bać...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ale mam super wiadomość ( nie związaną ze ślubem ale to nic) MOJA CIOCIA URODZIŁA - MA CÓRECZKĘ!!! A żeby było wiadomo skąd ta radość to dodam, że oprócz niej teraz ma jeszcze w domu 5 chłopaków i dziewczynę. To z reszta moja najlepsza ciotka no i .... chrzestna!!! :-) Imienia jeszcze nie wybrała, mają zrobic to pozostałe dzieci. Supeeer! Ale śliczniutka jest: ma czarne włoski, malutki okrąglutki nosek, i w ogóle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to Stello gratuluje cioci i córeczki i w ogóle takiego zestawienia :) mi by takie odpowiadało :) Hej Newt - dawno Cię widać i słychać nie było ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzięki Świeczko! Ta ciocia to naprawdę wspaniała osóbka, jest w rodzinie bardzo lubiana, a ja u nich sie czuję jak u siebie w domu. Przed chwilka byłam kupić śpioszki - są takie malutkie i śliczne! Tak, tak Świeczko ty też będziesz niedługo kupowała takie ciuszki! :-) A co tam u pozostałych kobietek? Sun - jak tam remonty? Pewnie dużo sprzątania po nich nic poza tym ;-), ale efekt końcowy pewnie będzie suuuper, co? Leti - jak idzie nauka? 🌼 dla ciebie żeby ci lepiej do głowy wchodziło! Molinezjo - i co w końcu wyszło z tą twoja ciotką??? I jak było na przymiarce sukni? Zadowolona? A może jakieś fotki porobiłaś?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam ..... :D:D:D:D1 egz. na 5 :P:P:P:P:P Moje męczarnie nie poszły na marne ;) Idę spać .... tzn. odsypiać .... Wpadnę jak będę wyspana, bo mi się literki plątają przed oczami .... A najważniejsze .... luby jutro wraca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Gratulacje dla Twojej cioci Stello. Oczywiście że porobiłam zdjęcia mojej sukni ślubnej. Z ciocia nic nowego. Nie wiem czy przyjdzie czy nie. Teraz martwie sie dziadziem. Ma 91 lat i coraz gorzej sie czuje. Ale mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze. Dzis byłam na drugiej przymiarce sukni na drugi dzień. Fajna wyszła, ale zdjec nie mam. Jutro ja odbieram. Leti - gratulacje!!! Ale Ci dobrze że luby już jutro wraca. Ja musze czekać jeszcze 17 dni. Dzis mialam obraczki odebrac ale nie zrobilam tego, bo zmowilam sobie nowy Telefonik Motorole V3 i w przyszłym tyg. ma przyjść do mnie i muszę za nią zapłacić. Obraczki muszą poczekać hehe. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Letuś 👄 🌼 :D Przywieźli nam kuchnie elektryczną do zabudowy, jutro z rana jedziemy po zlew narożny i będziemy odświerzać drzwi. Póki co zajmujemy się remontem, sprawy ślubne hmmm sama nie wiem co jeszcze trzeba załatwiać. Ubranko luby sobie sam kupi w czerwcu, ja ubrana jestem, nauki i poradnia zrobiona, protokół spisany, tylko spowiedź została i zapłata za ślub. Próbny makijaz zamówiony, bukiet zamówiony, tylko do orkiestry trzeba wstąpić, żeby omówić szczegóły. Ciasto zmówione, ja muszę kupić coś na szyję i kolczyki, ale zostawie sobie na czerwiec, o czymś jeszcze zapomniałam.?? Pozostało 28 dni do ślubu, a ja nadal zero stresu i twierdzę, że jeszcze dużo czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj dziewczyny ucieka ten czas ucieka! Już niecały miesiąc wam został - a potem wy już będziecie po a ja sie jeszcze tyle naczekam. Mam nadzieję że będziecie ze mną cały czas? Że mnie nie zostawicie co? :-( Leti - bomba jesteś! Ten twój luby się ucieszy że taką zdolną dziewczynę za żonę sobie bierze ;-) Sun - pięknie będziesz miała w tym swoim (waszym) mieszkanku! U mnie juz domek pomalowany, jeszcze na zewnątrz chcę chodnik nowy zrobić i troszke w środku pomalować. Pokarzę wam jak mieszkam. Prześlę wam zdjęcie mojego domu 2 dni po malowaniu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Piękny poniedziałek dziś mamy (chociaż ja tak wspaniale sie nie czuję) ale to nic, pogoda jest piękna a to dużo! Wiem że jesteście zabiegane, więc nie będę narzekać że nikogo tutaj nie ma, ale zdawajcie relacje, jak znajdziecie czas, z tych waszych bieganin przed ślubem! Do miłego! Pozdrawiam was cieplutko! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie! Teraz to już wam się należy mały opieprz!!!! Od 4 dni nikt tu nie zagląda! Codziennie muszę wyławiać ten nasz topik, bo przecież by go skasowali! Jakby tu Domenka zajrzała to byłaby pewnie wszoku! Ok. To tak tylko macham 🖐️ do was i uciekam! Szkoda że nie ma nikogo :-( Pa pa buźka 👄 Ps. wiem że sama nic od siebie nie napisałam, ale zajrzałam, o myślałam że czegoś od was się dowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, podnoszę, wybaczcie moje rzadkie ostatnio odwiedziny, ale to tylko dzięki mojej kochanej uczelni :( Ostatnio piję za dużo kawy i jem za dużo słodyczy .... Zobaczymy, jakie będą tego skutki ;) Luby już jest, więc cieszę się na okrągło, w tym tyg. może uda nam się poszukać obrączek, a w przyszłym - 1 poradnia :) Ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Odebrałam dziś obraczki. Są fajniutkie, tylko moja chyba bede musiala troche zmniejszyc. Suknie na drugi dzień mam już w domu. Całuję was i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kochane! Jak ja was lubie! A jednak nie zapomniałyście! No właśnie jak znów tu będziecie to napiszcie mi coś, bo mam pytanko: JAKI GRAWEREK NA OBRĄCZKACH? Myślę o takim na wewnętrznej stronie obrączek. Będziecie miały, np. datę ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Dlaczego doba nie ma więcej godzin ?? :0 Remont, remont i jeszcze raz rrreemmmontt i pustki w portfelu :P, ale chcemy zdążyć przed ślubem. Robimy teraz kapitalny remont drzwi, drapanie, oklejanie, wymiana szyby, ramek, klamek itp, Jeszcze 3 sztuki do obrobienia, a na jedną sztukę trzeba poświęcić cały dzień. Damy radę :) Jeśli chodzi o biżuterię to będę miała pożyczoną od teściowej, to na szczęście. :D W zasadzie zostało mi do kupienia majtki i stanik ;) Aaaa i jakieś ozdoby do włosów, ale tym zajmnie się siostra. ;) No i jeszcze najważniejsze, w tym tygodniu pójdę do pierwszej spowiedzi przedślubnej. :0 Tylko z tego powodu mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny weszlam na ten topik pierwszy raz i sie ciesze:) za rowny roczek biore ślub. I chcialabym wiedziec co i ile przed ta wymarzona data zaczelyscie zalatwiac?? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sun, ciekawe czego ty się tak obawiasz przed tą spowiedzią! Pewnie coś nabroiłaś ;-P Witamy cie Basiu! To miło że tu zajrzałaś. Wiemy że w maju na przyszły rok ( bo pisałaś że równy roczek) a załatwiałaś już coś? U was tyle sie dzieje a ja cały czas stoje w miejscu - kiedy ten mój W. przyjedzie bo nic nie mogę dalej robić - musimy zaliczyć tą poradnię w końcu, no i muszę go przetrzymać w Polsce aż do 21 lipca bo prędzej nie możemy iść do urzędu stanu cywilnego (papierki są ważne tylko 3 miesiące). Jak narazie cały czas szukam jakiegos fajnego modelu sukni ( już pewien zarys sukni mam ale może jeszcze coś mi w oko wpadnie!) Leti - a ty już zaliczyłaś tę poradnię? Pozdrowionka dla was dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn za roczek i troszke:) bo dokladnie na poczatku czerwca. Wiec mam narazie zalatwiona sale ale nie wiem kiedy pozostale sprawy trzeba zalatwisc tzn w jakm czasie najlepiej:) Ale Wam zazdroszcze ze Wy jestescie blizej tego wspanialego dnia:) Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - to taka rada na przyszłość - szukaj za wczasu kapeli bo o dobrą trudno a czym szybciej tym lepiej. Ja rok przed miałam zaklepaną! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! Dziś DZIEŃ MATKI! Poważne i wielkie święto!!! ❤️ dla wszystkich mam, czszególnie dla mojej! Już dostała ode mnie kwiaty i ma od rana uśmiechniętą buźkę. A jak to u was wygląda? Wczoraj umówiłam się z W. że jak przyjedzie to musi zostać co najmniej do 21 lipca bo prędzej nie możemy wyciąnąć papierów z USC. No i ta koszmarna poradnia nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Stella:) juz sie nie moge doczekac tego dnia a tu jeszcze rok:( boje sie ze nie znajde takiej sukni ktora mi sie spodoba... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Witam Cię Basiu. Napisz coś więcej o sobie skąd jesteś? Ja na obrączkach mam grawer: imię i datę. Wiecie co dopiero wczoraj kolezanka uswaiadomiła mie że za trzy tygodnie mam ślub. Jejciu jak to zleciało.....zaczynam powoli się denerwować. Dziś miałam czysczenie twarzy przed ślubne. Od poniedziałkju idę na solarium. Zmykam bo jestem padnięta. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Wiec jestem z południowej Polski;) mam 21 lat i wspanialego narzeczonego, ktory niestety teraz pracuje za granica:( strasznie za nim tesknie:( na poczatku czerwca nastepnego roku zamierzamy wziac slub:) strasznie sie ciesze:) Pozdrowionka dla wszystkich:) Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×