Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

No i od dziś 2+2+2. Ale z humorem to u mnie nie bardzo. Nie dość, że się w domu pokłóciłam ... Chodziło o sprawy właśnie ... ślubne. I jeszcze okazuje się, że z salą kłopoty ! Wiecie co, czasami (tak jak dziś) mam tego wszystkiego dość. Najlepiej, żeby już było po wszystkim, a tu przez ten jeden dzień tyle zamętu. Parę komplikacji + zły dzień .... i narzeczona w ekstazie :( I jeszcze przy okazji osłucham się rzeczy w stylu, jak to sobie nie poradzę i że sie nie dogadamy, będziemy ciągle kłócić itd. Ojej 😭 Stella, dzięki za zdjęcia domu! Ładnie wyremontowany. My taki remont robiliśmy parę lat temu. Masz szczęście, z tego co widzę to jestes z mamą w bardzo dobrych stosunkach. Tymczasem u mnie to wszystko jest takie .... nie takie jak trzeba :( Ja mam problem, jak znaleźć czas na załatwianie ślubnych spraw, skoro ani ja, ani luby ostatnio nim nie dysponujemy ... Stelllo, poradnia, dopiero przyszły czwartek - 1 spotk. Świeczko, najlepsze życzenia, jako dla przyszłej Mamy :) Moli, już niedaleko, już blisko - wspaniale :) Nie denerwuj się. Wszystkie mamy to przed soba ;) My o grawerze nie myślimy, wogóle jeszcze nie oglądaliśmy razem obrączek. Byłam kiedyś sama oglądać i moje preferencje sie troche zmieniły, jak przymierzyłam kilka. Chodzi o szerokość. Po prostu widziałam, jak sie prezentują na mojej ręce i jednak ładniej mi w szerszej :) Basiu, pozdrawiam, ja też pd kraju, ale raczej pod-wsch. :) Made of Sun, widzę, że świetnie radzicie sobie z remontem :) Brawo !!! To ile jest tych spowiedzi ? Bo zaskoczyłaś mnie, myślałam, że jest tylko 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja miałam panieński wieczór wczoraj :) kilka moich przyjaciółek zarcie muzyka i alkohol (one nie ja :) ) dostałam bicz, kajdanki, podwiązkę i w ogóle śmiesznie było :) ślub za 4 tygodnie :o nie boję się tylko chciałabym żeby już było po wszystkim :) jestem gruba, mam śliczny duuży brzusio, nie mogę na oczyszczanie do kosmetyczki, nie mogę na solarium - ale kto by się tym przejmował :) mamy siebie i dzidzię i jestesmy szczęśliwi - oby to trwało... lecę do kościoła bo wychodzą nasze zapowiedzi :D niesamowite, aż czasem nie moge w to wszystko uwierzyć :) 🌼 pozdrawiam serdecznie i dziękuję za życzenia :) 🖐️ p.s. my chcemy na obrączkach kocham Cię (pisane szyfrem naszym) i nasze \"przezwiska\" czyli jak pieszczotliwie sie nazywamy+ data :) zmieści się na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leti - a czemu miałabyś sobie nie poradzić!? Z tego co wiem to z lubym dobrze sie rozumiecie, kochacie się i w ogóle jest wam ze sobą dobrze, więc nie rozumiem dlaczego twoi rodzice mają wątpliwości???!!! Nie martw się wszystko będzie dobrze, trochę jeszcze wytrzymasz, a potem będziecie u niego mieszkać, prawda? Bądź dzielna ! 🌻 dla ciebie na pocieszenie!!! Świeczko - wiesz, fajnie masz. Ja raczej na wieczór panieński nie mogę liczyć, że takowy będzie ponieważ .... brak takich osób z którymi mogłabym go urządzić (mam na myśli koleżanki - po prostu nie mam ich) - nie pytaj dlaczego bo nie wiem, a jeśli już by się jakaś znalazła to mieszka daleko! Ale miło że tobie się ten wieczór udał - a prezenty naprawdę zabawne ;-) Nie wiem jak u was ale u mnie okropna dziś pogoda, nawet z domu strach psa na podwórze wypuścić: wieje, pada i w ogóle zimno - brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Boże jak za Wami wszystkimi tęsknię:( Świeczusiu tak zmieniłam pracę i nie mam już wogóle dostępu do internetu(miałam kiedyś kilka dni)😭.W pracy nienajgorzej tylko atmosfera jest okropna(plotki, obgadywanie itp.)W środę kończy mi się okres próbny i co dalej zobaczymy.Jestem zawalona pracą, szkołą i przygotowaniami do ślubu tylko szkoda że już bez was😭.Dziś udało mi się na chwilę wpaść u koleżanki na kafe.Na pewno prześlę wam moje zdjęcia ślubne na maile.Nie wiem co się u was dzieje bo nawet nie mam czasu przeczytać tego co tu pisałyście, ale może kiedyś będę miała szansę to nadrobić:( Kocham Was i tęsknię ogromnie.Buziaki.Trzymajcie się wszystkie cieplutko👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of Sun i Milonezjo pewnie do waszego ślubu tu nie zdążę wpaść ale życzę Wam wszystkiego naj naj naj......., udanego wesela i pięknej ceremoni ślubnej.Bądźcie szczęśliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!! Domenko bardzo Ci dziękujemy za życzenia. Fajnie że chociaż od czasu do czasu wpadasz do nas. Leti - nie przejmuj sie tym co inni gadają. Ja też musiałam podobne rzeczy wysłuchiwać od rodzinki a zwłaszcza od mamy. To przykre, ale ja wiem swoje, a oni swoje, niech sobie gadają..... A co do panieńskiego to wpadnij na moje :) Zrobimy dwa w jednym:) Ja mam 10 czerwca panieński. Świeczko - fajniutki ten grawer na obraczkach. Całusy dla Was. Basiu - ja tez poł. Polska. Oj coś wiem na temat tęsknoty za ukochanym. Mój wraca za tydzień. Już nie moge się doczekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🌼 Trochę mnie tu nie było, bo dużo rzeczy się działo, przywieźli nam meble do kuchni :D no i znaleźliśmy chorego małego kotka, którego przygarnęliśmy i jeździmy z nim teraz do weterynarza, jest słodka. Tutaj jest jej zdjęcie -->> http://img127.imageshack.us/my.php?image=pysia50jy.jpg http://img127.imageshack.us/my.php?image=pysia2tm.jpg Ze spraw ślubnych przygotowuje się psychicznie do pierwszej spowiedzi. Mój luby kupił w końcu garnitur, tylko butów mu brakuje. Ogólnie nie stresujemy się sprawami ślubnymi, jest dobrze :) Letuś - spowiedzi przedślubnych są dwie, chyba że narzeczeni razem mieszkają wtedy jest jedna spowiedź na dzień przed ślubem, bo księżą wychodzą wtedy z założenia, że narzeczenie mieszkający razem mogą ulec pokusie. ;) Ściskam Was mocno i pozdrawiam, domenko dziękuję za życzenia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny mam pytanko: czy miałyście (będziecie miały) na zaproszeniach informacje dla gości że prosicie o potwierdzenie przybycia na ślub? Tak sie właśni zastanawiam, czy mam taką informacje zamieścić czy poprostu jak będziemy je rozwozić to mówić żeby poinformowali nas czy będą!? Świeczka - bardzo fajny pomysł z tym grawerem. Ja się wybieram do jubilera żeby zrobił ten grawer ale jeszcze nie wiem jaki. Pomyślę! Sun, Moli - jak już blisko ten wasz dzień !!!! Ja się chyba bardziej denerwuję niż wy! Ale będzie wspaniale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam: Sun - śliczny kotek, aż szkoda by było przejść obok niego nie zauważając go. Dobrze zrobiłaś że go przygarnęłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stello - ja na zaproszeniu miałam małym drukiem napisane, że proszę o potwierdzenie przybycia do ..... Sun - śliczny kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zamowione obrączki brzuch rośnie i dzidzia też :) brakuję nam : KASY!!! :) trochę przeliczyliśmy wydatki na siebie i na przygotowania i nam ciut braknie :P ale spoko, szukam butów, bielizny i pończoch, mąż mój ukochany - butków mamy na oku ale trzeba pojechać po nie... :) kotek pięknisiowy- moja świadkowa jakies 3 lata temu znalazła kotka na powązkach zupełnie tak wyglądała :) i jest teraz wielką dumną kotką :) jeszcze spowiedź... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałabym --> domenciu witaj i zostań - wpadaj częściej do koleżanki albo do kafejki - nie wierzę, że nie macie takiej :P buziaków moc - prześlę zdjęcia na maila do Was i brzuszka i slubne ale wpierw czekam na WASZE 🌼 ❤️ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🌼 Kiciuś ma się coraz lepiej i jest przesłodka. :D:D Byłam w spowiedzi i jestem zdezorientowana, byłam u takiego już starszego księdza miałam wrażenie, że mnie nie słyszy, po trzech wypowiedzianych grzechach wrócił do pierwszego i potem od razu dał mi rozgrzeszenie, a ja przecież nie skończyłam się spowiadać. Nawet jak kartke mi podpisywał to nie wiedział, gdzie ma podpisać , bo chyba nie widział dobrze, więc palcem wskazałam. Nie jestem usatysfakcjonowana tą spowiedzią, dlatego w nidziele pójdę jeszcze raz do innego księdza i powiem resztę grzechów, które nie zdążyłam wyznać. Malutko czasu zostało, a ja ciągle czuję pełen luz. Kotkiem zajmujemy się jakby to była nasza dzidzia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Równo miesiąc mi został! :-) Strasznie dużo rzeczy jeszcze przede mną, a że nie mieszkam w tym mieście, w którym będziemy brali ślub, to wydam chyba fortunę na pociągi ;-) Też się zbieram do spowiedzi, ale jakoś nie mogę się zebrać. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam taki problem... Podrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
Hej dopiero dzisiaj przeglądajac kafeterie trafiłam na ten topik;) Ja wychodzę za mąż 05.08;) jeszcze sie nie przyzwyczailam do tej myśli ciągle uważam że jeszcze dużo czasu jeśli chodzi o przygotowania to już prawie wszystko załatwione czekaja nas tylko dwie wizyty w poradni jedna już za nami i całe szczeście;) a tak to zostały już tylko same drobne rzeczy ustalanie menu ( na dwa tygodnie przed) kupno garnitura wybranie bukietu ;) ... Obrączki już odebrane mamy wygrawerowaną datę pierwszą literkę z imienia i słowa oddałam( em) cie serce pozdrawiam serdecznie wszytskie kobietki ściskam was serdecznie fajnie że razem możemy się spostrzeżeniami ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
miało być podzielić spostrzeżeniami oj to roztrzepanie;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj Olap! To już dużo ci nie zostało! Ja mam ślub w padzierniku a już się denerwuję. Ale co tam przeżyjemy!!! ;-) Oj powoli wszystkie zbliżają się do tej swojej daty tylko ja jakoś na końcu, no ale cóż tak sobie wybrałam więc muszę czekać. Świeczka - na pewno dacie sobie radę. Co tam kasa macie siebie i to już tak naprawdę wiele. Ściskam mocno wszystkie dziewuszki!!! 🌻 Olap - zaglądaj częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj Olap! To już dużo ci nie zostało! Ja mam ślub w padzierniku a już się denerwuję. Ale co tam przeżyjemy!!! ;-) Oj powoli wszystkie zbliżają się do tej swojej daty tylko ja jakoś na końcu, no ale cóż tak sobie wybrałam więc muszę czekać. Świeczka - na pewno dacie sobie radę. Co tam kasa macie siebie i to już tak naprawdę wiele. Ściskam mocno wszystkie dziewuszki!!! 🌻 Olap - zaglądaj częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
Stello wiesz jak myślę o ślubie też się już denerwuje ale wcześniej czeka mnie obrona pracy więc na tym się teraz skupiam jesteśmy silnymi kobietkami i na pewno damy rade;) heheh i wszystko pojdzie gładko a póżniej będzie co wspominać pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, na pewno będzie co wspominać, ja się już martwię żebym czasami całego ślubu w kościele nie przepłakała, bo bardzo \"miękka\" jestem. A co do obrony to ja mam jeszcze czas, bo dopiero za rok ( na szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap29
E tam dasz radę zobaczysz ja raczej sie boję żebym czegoś tam nie palneła w kościele albo się nie potkneła ;) albo coś podobnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie :) Nie miałam dla Was czasu, bo i koła, a dziś już po egz. jestem :) Marna ocena, ale ważne, że do przodu :) Jeszcze \"tylko\" 5 egz., ale 5 to nie 7, no nie :D:D:D:D:D A wczoraj miałam taki zły dzień ... Nie dość, że 2 koła w plecy, to nastrój okropny miałam przed dzisiejszym egz. Byłam wczoraj na pierwszym spotkaniu w poradni. Odczucia średnie...... Nie dość, że sama byłam.......:(..... to trwało to prawie 3 godz. !!! I jeszcze nie dość !! To kosztuje 40 zł. Zwykłe zdzierstwo! Nie otrzymałam tych wszelkich pomocy naukowych, bo nie miałam pieniędzy. Zresztą, co ja będę obserwować, skoro biorę tabletki. Trzeba bedzie z jakiejś książki za m-c przepisać ;) Przez cały czas myślałam sobie, Boże marnuję czas, a jutro egz., czemu sie nie uczę.... ? Straciłam mnóstwo czasu, a mogłam się wtedy pouczyć i ocena byłaby lepsza ( o 15 skończyłam zaj., musiałam czekać do 17... skończyło się to przed 20, czekałam na autobus .... w domu byłam po 12 !!! Wykończona, zdenerwowana, zmęczona i niezdolna do intensywnej nauki :( _. No trudno, dzień był bardzo pechowy ........ :( Muszę odespać zaległości, a wprzyszłym tyg. kolejny egz. + 4 ciężkie koła ...... Ale zapisałam się już na seminarium mgr :) Zakupiłam sobie dziś dużą kolę, wiem, że niezdrowe (zwykle w ogóle nie piję), no ale ma kofeinę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaki dla Was, szczególnie dla dziewczyn, któe najintensywniej się przygotowują 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim! Oj dziewczyny, ale mi się nazbierało w tym roku! Mówię o wydatkach. Wczoraj moja ciocia (o której pisałam że urodziła córeczkę) przyszła mnie poprosić NA CHRZESTNĄ do tej malutkiej!!!!! To już mój trzeci chrześniak, a mam dopiero 24 lata! A więc za tydzień chrzciny - wydatek, we wrześniu roczek drugiej chrześnicy - wydatek, w październkiu muszę zapłacić za semestr na uczelnię - wydatek, i najważniejsze też w październiku WESELE - wydatek !!! Sun chyba wezmę przykład z ciebie i znajdę sobie drugi etat, bo nie wyrobię z kasą (tylko nie wiem kiedy będę spać ;-) ) Dziewczyny znacie jakieś fajne linki z bukietami ślubnymi, bo ja nadal nie wiem z jakich kwiatów chcę mieć ten bukiet ??? Letuś - jak ja ci wspułczuję z tymi egzaminami! Ja mam jeszcze tylko jeden a nie chce mi sie uczyć, a co dopiero 7 i te koła?! Straszysz mnie tą poradnią. Niech ten mój Misiek przyjeżdża bo musimy już też to koniecznie załatwić :-( Miłego weekendu życzę wszystkim !!! 🌻 I przede wszystkim ciepłego, bo pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Witaj Olap 29 Ja miałam dziś próbną fryzurkę ślubną. Fajnie wyszła. Jestem zadowolona. Mamusia dzis pojechała na tydzień do ciepłych krajów. Słoneczko, plaża, morze...ach......pomażyć sobie można... U nas deszcz i zimno brrr. Mój luby wraca we wtorek, wiec sie bardzo cieszę :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moli! Fajnie masz, ja muszę czekać na mojego jeszcze miesiąc prawie, ale jestem dobrej myśli, bo już może nie pojedzie więcej! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nikogo tu nie ma??? Szkoda, ale przynajmniej wiadomo, że nie jesteście same i tak trzymać! Ja dziś będę rozmawiała z moim Misiem, po południu zadzwoni, a potem jeszcze niecałe 4 tygodnie i będziemy razem. To miłej niedzieli wszystkim życzę i pozdrawiam cieplutko !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stello Mój napewno zostanie już w Polsce. Z jednej strony się bardzo cieszę, ale nie bedzie łatwo. Mam nadzieje że uda mu się szybko znaleść jakąś pracę. Sun - a jak Tobie idą przygotowania? Jeszcze tylko 13 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moli! Widać że tylko my jesteśmy samotne ;-( Mój W. ostatnoi mówił, że już też raczej nie pojedzie, ale dokładnie dowiem sie dzisiaj. Też nie ma tutaj pracy i chciałabym żeby coś znalazł, bo będzie nam ciężko. Na szczęście będziemy mieszkać z moimi rodzicami, zawsze lżej. A tobie też zostało tylko 13 dni, więc razem będziecie ucztować z Sun!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmykam na obiadek, ale jakbyś była tak za godzinkę to z miłą chęcią pogadam z tobą. Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mogłam wejść na neta. Jak jesteś Stello to się odezwij :) Jest tak zimno że siedze w dwuch swetrach i zawinieta w kocu brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×