Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

OJ AANNNNA GLOWA DO GORY :) I USMIECH NA TWARZ......TYLKO TO ZOSTALO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się :D nie jest tak źle ze mną.... z Gosią opracowalyśmy plany nad nowa telenowela na GG :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telenowela? ja nie w temato :/ .zakochalam sie.....................w piosenkach verby...ajc............kiedy ja z tego wyrosne...?????ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ano z Gosia zrobimy furore, najpierw książka potem telenowela a na koniec mega hicior w kinach i seszela nasze i te mrófki hehe....Na GG plotkujemy więc jak cuś to wbijaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jenetkńsko i siem nie podzieliła z nami:) łoj nie ładnie aty aty!:) ok, to mamy telenowele. coś trzeba dorzucic o tabletach bo to o tym to forum wiec ja napisze ze tez nie słyszałam o tych odparowywaczasz, ale dobrze działą oczyszczająco zielona herbatka. 🌻 macie tylko sie nie bijcie:) mrówkojady mi nie straszne,.mam układy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka no.....👄 a co się z aaaaaa dzieje??? ❤️ ❤️ a i gorące 👄 dla gosieńki ktora Francuzów podrywa...ciekawe jak jej tam jest i kiedy wraca..... Gosiu pamiętamy o Tobie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki👄🌻 Właśnie niedawno wróciłam do domku(od 7:30 rano jestem na nogach):/ alicja2345...Możesz dostać różnie, albo tak, albo tak!No taka jest prawda, że jeśli coś zmieniasz, to możesz dostać okres w innym dniu niż zwykle!!! Małgorzatka24...Humorek jest okej, ale zmęczona jestem nieco:/ annnnnnaaaa...Ja jestem dopiero teraz🌻 jenetka...Ja nic nie wiem na ten temat!👄 Ja teraz piję winko:P Też kiedyś piłam więcej piwa, teraz na przykład jak siedzę w barze mogę pić sam soczek i jest okej:PAlbo na przykład tylko jedno piwo!!!Ostatnio coś sobie 3 wypiłam i luz, ale to na serio strasznie rzadko!!!A szlugów nie palę w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie padnięta jestem😭Zaraz się wbijam na łóżeczko odpocząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa łoj kobito to jakiś masażysta by się przydał! czy jest na ali jakiś masażysta?? \"masażysta potrzebny od zaaaaaraz\"-to bedzie hit!aaannaaaaa mamy hicior kolejny!ech mam ukryte talenty haah pozdrawiam i lece zażyć swoją pigułkę \"szczęścia\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli biorac tabletki nie ma mozliwości zajścia w ciaze tak?....a jesli np. jednego dnia bralam je o 8 a nastepnego przed 10 i tak codziennie...czy to moze miec jakis wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
no witam was dziewczynki a wiecie co??jutro jade do domku do mojego misia jupi ale sie ciesze,mam do was pytanie bo byl u mnie moj facet miesiac temu no i sie kochalismy (juz o tym pisalam ale znowu mma schizy)i bralam tabl przez rok pozniej odstawilam na miesiac i z powrotem zaczelam brac i wlasnie jak on przyjechal i mialam okres i to byla 7 tabl i on skonczyl w srodku i boje sie ze jestem w ciazy :(i czekam teraz na okres ale to jeszcze 2 miesiace co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
hej nikusia odezwalam sie do ciebie na gg:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
oj sorki pomylilam sie do mojego okresiku jeszcze 2 tyg nie miesiace boze zeby tylko przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszo i wizzz kobitki! spokojne głowy! wszystko przyjdzie,wszystko będzie,wszystko pod kontrolą!nie macie co sie bac:) pozdrawiam i mykam w pościele.ale i tak nie zasne:| do jutra panieneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...Hehe, no a ja niestety się dzisiaj nie widziałam z moim facetem:( natasza20...Jest możliwość zajścia w ciążę, ale to jest mniej niż jedna kobieta na 100!!!Najlepiej jest brać jak najbadziej regularnie!Wtedy masz zachowaną maksymalną skuteczność! wiizzz...Będzie git, nie dygaj:)🌻 Papaty dziewuchy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
czesc dziewczyny ja juz sama nie wiem powiedzcie mi czy jest taka mozliwosc zeby byc w ciazy jezeli dostalo sie normalnie okres tak jak zawsze ale ma sie nabrzmiale piersi i brzuch a od sexu minal juz ponad miesiac??? pomozcie nie wiem czy ja juz poprostu sie schizuje czy cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo wszystkim🌻 Ponuro za oknem:(I pada descyk:( nikusia84...Każda z nas może być tą prawie jedną na 100!!!Moim zdaniem jest taka możliwość,jeśli nie przestrzegałaś\"zasad\"przy braniu tabletek!Chodzi mi o wyomioty, biegunki, zapominanie o tabletce, nieregularne branie tabletek, łączenie z innymi lekami!Jeśli przestrzegałaś tych zasad to nie powinna być ciąża!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...Z drugiej strony jak już dostałaś okres to wskazuje na to, że nie jesteś w ciąży!Mnie jest trudno uwieżyć w to co słyszałam tam kiedyś od kogoś, że można mieć nawet 3 razy okres będą już w ciąży!Dziwnie, jak już od hoho czasu każda dziewczyna dostając okres była pewna na 100%, że nie jest w ciąży!Teraz się to jakby pozmieniało, że jak się ma okres to można być!?Dziwnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co teraz bierzemy tabletki i dostajemy 3 razy okres przez 3 miechy i co niby w tym czasie możemy być w ciąży!?A czy taka krew nie jest w stanie uszkodzić płodu!?Przecież to się dzieje tak samo w środku!?:/ Może ktoś mi to wytłumaczy!? Moim zdaniem okres to oznaka, że nie jest się w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
tez tak mysle. nie wiem juz sama ja biore 4 lata tabletki i miesiac temu bralam antybiotyki i kochalam sie ze swoim no bo mial 7dni urlopu rozumiesz:( ale mysle ze nie dostalabym okresu bo za dlugo biore i organizm zmiane by wykryl ja tak czesto sie zchizuje a potem i tak wychodzi ze jest ok poszlabym do gin ale mam prace taka ze nie mam jak:( a tes nie wiem czy wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...Pewnie, że rozumiem:)Też tak myślę:)Ale może spróbuj zrobić test!Dlaczego miałby nie wyjść!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
nie wiem mi sie wydaje ze skoro bierze sie tabletki to test nie wyjdzie bo jest za duze sterzenie hormonow nie wiem tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuska
Mam pytanie Czy powinno sie robić przerwy i odstawiać tabletki na jakiś czas? Co to daje? Na jak długo odstawiać? Po jakim czasie odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...A tego to ja już nie wiem!:( Patuska...Najlepiej zapytaj lekarza, bo to zależy od tabletek chyba!Jedne dziewczyny mówią, że trzeba robić inne, że nie!Jedne robią po roku, inne po 2 latach, a jeszcze inne po 3!Więc najlepiej skonsultować się z lekarzem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sama nie wiem co mam robic...brałam tabletki codziennie ale w rónych godzinach...raz o 8 a nastepnego dnia np. o 10...pozatym raz bralam tabletki uspokajające...to oze miec wpływ na obniżenie dzialania tabletek prawda?...minely juz prawie 3 tygodnie od ostatniego stosunku,od 3 dni bardzo dziwnie sie czuje,chyba kupie test bo zwariuje....tymbardziej ze zerwałam ze swoim facetem;( ja sie załamie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza20...Kup i zrób test!Wtedy będziesz miała pewność, choć nie sądze, żebyś była w ciąży!🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...Znaczy to dla Ciebie:)...Napisałam dla Gosi czyli chodziło mi o Ciebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×