Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość bajby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajby
siemka :) ojojojojojo :(:(:(:( masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszedzie bialo wokol mnie..........zima wraca :( co za pech a ja juz wiosenna kurtke wyciaglam z szafy ...:P aj...wczoraj zapomnialam wziasc tbaletke....wiec dzis zazyc mam 2??i to znaczy czy teraz jak zapomnialam o wczorajszej trzeba sie jeszcze czyms zabespieczyc??? tzn, nioe prezerwatywa myslalam o jakies globulce, ale czy mozna polaczyc to ze soba??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzisiaj weź dwie, tą zapomnianą z wczoraj jak najszybciej i tą z dzisiaj o stałej porze brania tabl. Ja na Twoim miejscu zabezpieczałabym się dodatkową przez pare następnych dni. Tzn ja jak coś nie tak pójdzie to na przerywanym jedziemy :P globulek nie używałam i używac nie będę także nie wiem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
hej jesli zazywasz tabosy to nie mecz sie z gumka tylko idz na całośc po co sie stresowac pozatm nie po to sie truesz zeby sie dodatkowo zabezpieczac to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I popieram słowa Kingi, skoro trujemy się tabletkami to po co jeszcze dodatkowo się zabezpieczać.......... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu!!!!!!!!!!!1ale zimno...:( gdzie ta wiosna?????????chyba sama te 🌻🌻!!!!🌻🌻🌻🌻 porozsylam, moze gdziec zakwitna i wiosna przyjdzie ju zna dobre:/ w koncu juz jutro!!!!🌻🌻🌻!!!!🌻🌻🌻 witam dziewczyny. 👄🌻 apropo zabespieczania dodatkowego....ja jako poczatkujaca w tabsach i w ogole to sie zabespieczam .....w koncu wole jednak miec 100?%pewnosc, sama musze sie przekonac do tego..... tylko jak siebie przekonac, jesli ja rozczepana taka jestem:P heh:P i nie biore o stalej porze, czasem zdarza mi sie spoznic o 2 godzinki lub 3......ale nie wiem czy to wieksze znaczenie ma????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lataka bralam
chce zmienic novynette na revigion ale nie wiem czy to bedzie sluszna zmiana spr i te drogie maja tylko o 0,1 wieksza dawke est.. niez novynette wiec nie powinno byc zle prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jenetka z Tobą będę rozsyłać 🌻 🌻 🌻 :D co do zabezpieczenia dodatkowego, ja na początku też miałam obawy, mój chlopak nawet dłużej niż ja co do skuteczności tabletek,ale teraz jest już ok, w sumie to on mnie przekonał i namówił i teraz jedziemy bez niczego,no na tabsach tylko......i jak narazie jest dobrze...a szalejemy czasem ostro :P Co prawda dopuszczalna liczba godzin opóźnienia to 12h ale aby tabletki dawały max skuteczności lepiej je brać dokladnie, ja biore zawsze równo o 16.....raz tylko zapomniałam wziąść tabletki :P takto staram się nie spóźniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja jestem histeryczka i panikara :D Co do zamiany to nie wiem nie zmienialam tabsów jeszcze....ale jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań to chyba możesz spróbować i wtedy sama zobaczysz jak te drugie na Ciebie bedą \"działać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lataka bralam
chce zmienic bo ostatnio wylali mi z roboty moj facet tez zarabia marnie wiec zejsc z 30z l na 5 to bybylo juz cos no i wiem ze duzo dziewczyn uzywa tebsow refundowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiesz swojemu gin jak jest, że chcesz zmienić tabletki itp powinien Ci przepisać te tańsze... A jak bedą dzialać na Ciebie no to sama już się przekonasz :) ale powinno być ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lataka bralam
dzieki wielke za odp jutro sie wybieram wiec mu powiem buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P:P:P:):) annnna to fajnie ze ty i twoj chlopak ufacie tabsom. tzn,ja im tez ufam, ale wiadomo, jak mozna wiedziec od razu wszystko jak cos jest dla ciebie nowe....na poczatku to chociaz nie bralam regularnie>w tamtym mies. pierwsze w zyciu tabsy:)< >>bo tylko na regulacje okresu mialy niby byc, ale po co tylo to jak mozna czerpac wiecej...trzeba byc ekonomicznym:)...>>to wstrzymywalam sie ze wspolzyciem, ale za to same pieszczoty dawaly mi tyyyyyyyyyyyle radosci...:):P:)heh....byly pewniejsze niz zawsze, teraz przy drugim blistrze choc sie wahalam jakos sie namowilam....w koncu ile tu trzeba namawiac,,,,,wystarczy ze okolicznosci sa sprzyjajace:Phihi🌻hehe:P:P:P:P;P:P:P mysle ze wszyskto bedzie oki, ale juz postanowilam ze od nastepnego blistra to bede co do minutki zazywac.....heh a jakie bierzesz???sa dobrze przyswajane przez twoj organizm??ja biore yasmin, wiem ze wiekszego znaczenia to nie ma bo wszystkiie maja te dzialalnosc antykoncepcyjna.... pozdrowka👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aaaannnnaaa , masz kwiatka 🌻 jak wszytkie bedziemy je pisac to może wiosenka szybciej przyjdzie eheh jenetka wiesz co, ja jak byłam u mojego ginekologa, to dał mi wraz z yasminem taką ulotkę, dzięki której można wysłać smsa na jakiś numer(nie pamietam jaki) z danymi i okreslić w nim godzine brania tabl. a wtedy bedziemy codziennie przez 21 dni dostawac smsa o ustalowej przez nas godzinie, informującego nas o tym, aby wziąć tabletkę, więc zapytaj swojego, a jak mi sie odnajdzie ta ulotka to napisze dokładnie jak tam jest. Jak na Ciebie wpływa yasmin? ja zaczęłam 2 opakowanie, przy pierwszym miałam dużo nieokojących objawów, ale to normalne chyba przy pierwszych 3 miesiącach brania tabletek. pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatka24 tobie tez wysylam🌻 :) do gina ide dopiero w przyszlym miesiacu na kontrole po 2 opakowaniu yasmin, wec zapytam...a jesli do tego czasu znalazlabys numer to fajnie:) w koncu ktos pomyslal o dziewczynach zazywajace tabsy aby im przypominac :) :):) to dobry pomysl :) ja mam ustawiony alarm w tel. ale to duzo nie daje o po 3 przpomnieniu sie wylancza:( jeli chodzi o wplyw yasmin na moj organimz....to powiem szczerze ze nie zauwazylam duzej zmiany niz jak ich nie bralam, jedynie co mi sie piersi powiekszyly......zostalo mi jeszcze 7 tabletek do zakonczenia pierwszego blistra:) nie narzekam, jak narazie jest ok, ... choc mam watpliwosci bo duzo jest negatywnych opini np.ze uwidocznily sie zyly,bole nog,obrzeki,itp....ale sobie mysle, ze zanim mi je gin przepisal to przeszlam przez badania hormonalne i serie pytan...wiec mysle ze jezeli byly dla mojego organizmu przeciwskazane to by mi ich nie przepisala (?) w koncu ginekolog wie wiecej na ten temat...a jak reaguje organizm to juz kazdej z nas indywidualna sprawa, bo kazda z nas jest inna :) pozdrawiam 🌻NIECH WRACA WIOSNA!!!!🌻🌻🌻!!!!🌻🌻🌻!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 👄 ja biore Cilest, w czwartek zaczynam juz 8 opakowanie :P jak dla mnie to strzał w dziesiątke, tylko w pierwszym miesiącu brania mialam bóle glowy i czasami mdlości, ale to minęlo szybko dosyć.....jstem z nich b.zadowolona. Nie przytyłam , biuścik mi wyladnial (to spostrzeżenie mego chopa ;p ) no i teraz mam przerwe i dostałam okresik 4 dnia przerwy,jak zawsze także ok. Choć po 6 opakowaniu okres mi sie przedlużył o pare godzin, miałam rano a teraz mam wieczorkiem..... Ale co tam.....jest dobrze. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość smsem na numer 2800 smsa o treści: SCH:1Hyy:NAZWATABLETEK gdzie yy - to godzina otrzymywania wiadomości sms, NAZWATABLETEK - to nazwa handlowa tabletek które przyjmujesz. wiadomość należy wysłać w ciągu pierwszego dnia przyjęcia tabletki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh aaaaannnnaaa pięknie! to nie są śmieci, aż oczka sie same śmieją gdy widza tyle pieknych kwiatków:)pozdrawiam. ciakwe czy jutro pogoda sie zmieni. mnie dorwało lekkie wiosenne przeziebienie a wy jak znosicie uroki naszej wiosenki? może macie jeszce jakieś problemy z tabletkami, sexem itp. piszczie, niech grono nasze rozkwita jak piękne kwiatki Panny aaannnyyy i nie tylko:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy:P🌻🌻🌻Widzę, że popisałyście troszkę:P sandrin...A nie trzeba było się wcześniej pytać!?Co Ci to teraz da!!!Jak się już w Ciebie spuścił!?:PHihi, ale jestem okropna:D Ale moim zdaniem nie masz się czym przejmować(byłaś po okresie i 10 tabletce):) bajby...Z ulotki:\"W razie nieprzyjęcia w odpowiednim czasie jednej tabletki (pod warunkiem, że okres od przyjęcia poprzedniej tabletki jest krótszy niż 24 godziny) należy przyjąć ją jak najszybciej. Następną tabletkę należy przyjąć o zwykłej porze. Oznacza to, że w ciągu jednej doby można podać dwie tabletki.\" Więc nie musisz się dodatkowo zabezpieczać jak tak masz jak piszą u góry:)Dzisiaj musisz wziąść dwie tabletki!!!A jeśli chodzi o dodatkowe zabezpieczenie(tak na przyszłość) to musi to być niehormonalna metoda!!! jenetka...Najlepiej się nie spóźniać w ogóle!!! 3 lataka bralam...Po prostu zapytaj lekarza co on na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panny Anny ale to fajnie zabrzmiało :D no wiem że to nie śmieci tak ino napisalam.... Też pozdrawiam. A pogoda, pogodą ale jakoś mi humorek dopisuje..... 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajby...Jeśli się zapomni przez 2 dni brać, to wtedy się trzeba zabezpieczać dodatkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuchy przesylam wam 👄👄👄 bo ja dzisiaj niestety w samotnosci wieczorek spedzam😭 :(:(:(:( coz za okropny bol❤️ale za to jutro sie zobacze z moim koffaniem :) :D az wam zazdroszcze.........a wczesniej nie pomyslalam zeby to ja miala go dzis odwiedzac😭 😭 😭 ale przezyje!!!!MUSZE!!! ...hmmmm a ty Malgorzatko24 tez ucieklas do swej milosci??????ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jaka ja dzis samotna jestem 😭 i na dodatej dola dostaje...coz.......moze zadzwonie....nie nie , niech on dzwoni hihi:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P: pozdrawiam buziole 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka niestety ja tez samotnie:( mój męzczyzna daleko i nie wiem jak to się ułoży , no ale trzeba dawać rade jakoś:) co wy na to aby czasem pogwarzyć na gg oprócz naszego forum? noooono kto nas odwiedził:) aaaaa witamy spiocha heeh no troszke popisałyśmy o naszych problmikach:) po to w końcu tutaj jestesmy aby sobie jakos pomagac, wspierac itd. pozdrawiam kfiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×