Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość nikusia84
ja wlasnie nie wiem bo w ciagu 1 miesiaca powinny byc jakies objawy a tu nic normalnie okres dostalam teraz zaczyna sie drugi miesiac od ostatniego stosunku i nie wiem juz piersi mi nabrzmialy i brzuch ale z dnia ana dzien to niemozliwe ja juz nie wiem a na test narazie nie mam musze do wyplaty zaczekac:( jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 no pogoda dziś nie dopisuje..... co do okresu i ciąży to ja kiedys coś pisalam....mojego M mama miała taki przypadek że dostawala okres regularnie jak w zegarku poszla do gina bo cos jej nie pasowało tyła itp. i okazalo się że jest w 6 miesiącu ciąży........z tym że ona tabletek nie brala :) historia prawdziwa, oparta na faktach.... W szoku była baaardzo dużym, lekarz powiedział że tak też bywa znikome przypadki ale jednak..... No ale my jemy tableteczki więc.... :D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia nabrzmialy brzuch itp to nie koniecznie oznaki ciąży, możę to być również spowodowane braniem tabletek.... skoro brałaś je tak długo to są znikome szanse żebyś była w ciąży......ale dla pewności kup test, ja raz miałam taki przypadek, brzuch mi \"urósł\" piersi bolały, itp kupilam zrobiłam test i już się nie denerwowałam.... Na ulotce tego testu bylo napisane że tabletki anty nie mają wpływu na wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia a może poprostu piersi ci urosły od tabletek....ja tez tak czasami mam,nawet po okresie moje piersi sa nabrzmiałe i mam wydęty brzuch....a teraz to ja panikuje bo zostałam sama i sie nakręcam siedzac w domu,nie przejmuj sie napewno bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza glowa do góry 👄 my kobiety potrafimy sobie wkręcić różne rzeczy 🌻 a dlugo bralaś tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...No to dobrze, że nie masz objawów:)nabrzmiały brzuch może być od wody, która się zatrzymuje w organiźmie! annnnnnaaaa...Ty nam nie mów takich rzeczy:O Hehe:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tylko fakty stwierdzam :D ale ona nie brala tabletek :D:D:D także my możemy spać dalej spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miechy.....ale teraz juz mi nie potrzebne:( zrobie se jutro test i bede miała z bani ...mam bynajmniej taką nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Ty mnie nie podrywaj, nie jestem taka łatwa żebym na pare kfiatków poleciała:P chociaz nie powiem, że na mnie nie działają, jakie to było pięęęęęęęękne łeeeeee nabrzmiały brzuch i piersi moga być również oznaką nadchodzącej nastepnej miesiączki, ja tak czesto mam ze juz po 2tygodniach mnie bolą gdzie do miesiaczki jeszce kawałek, także myślę, że nie masz sie czego bać, bo troszke sama nakreciłaś podświadomość że \"jestes w ciąży\" i każdy objaw teraz jest dla Ciebie faktem ciąży, zrób test albo poczekaj do nast.miesiaczki. nie martw sie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...No, no nie wolno mi tu spać:P natasza20...Pewnie, że tak:)Muszisz być dobrej myśli:) Małgorzatka24...:D:D:DDaj buziaka mała:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa hi hi i co jeszce może helikopter:| najpierw to wiesz,trzeba sie postarac o me względy;) a mi sie śniło że byłam zakonnicą :P miała którać stany depresyjne itp. podczas brania?i jak to jest z tą zmiana recepty na inne, może wypisac od reki czy potrzeba badan i odpłatnej wizyty? nie spać zwiedzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie śpiem.......zwiedzam :P Gosia bo tu nam się następny wątek telenoweli może pojawić :P:P:P natasza tak właśnie zrób, nie będziesz się niepotrzebnie stresować, wsjo będzie ok zobaczysz....tylko jak zrobisz ten teścik to daj nam znać że jest ok :P 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noooo bo my to juz pełne uzależnienie, i fajnie brzmi pytanie \"długo juz bierzesz?\", tak jak na sesjach\"cześć.mam na imie Gosia i biorę od xxx. czesc Gosia\". :P no to niech napisze któraś dziewuszka która zmieniała tabletki jak to wyglądało u gina. b ędę dźwięczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, telenowela jak widać - życie to najlepszy scenarzysta a tu juz mamy krojacy się romansik, ja gram na razie niedostępną, po silnych przeżyciach po rozstaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide oglądac mode na sukces...hehe.....robie sie jak moja babcia;P miłego dnia...oby tylko snieg nie padal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...No tak, dokładnie tak to brzmi:P Hehe, ale z Was lole:P:D natasza20...No, no nie może już sypać śnieżek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze jeszcze by tu mi sniegu brakowało:| łoj.. hm..hm..a ja sobie podumam:) no i czekam na odp w sprawie mojej recepty..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja nie zmieniałam więc nie wiem, to chyba lekarz zadecyduje co i jak..... Ja biore 8 miesiąc :D te same i jest oki :D:D:D pelne uzależnienie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
no ja dzis test zrobie bo gdybym byla to w 7 tygodniu nie wiem juz chyba przesadzam nie bo przez jeden dzien nie mozliwe zeby tyle sie zmienilo zobaczymy trzymajcie kciuki. Martwie sie no ale tak to juz jest ale wydaje mi sie ze skoro biore je juz 4 lata to nie ma takiej opcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaannnnnaaaaa powiem Tobie jak kiedys pewien facet który usłyszał co mówię\"no taka ładna panienka a takie brzydkie słowa mówi\":P eheh nikusia zrób dla pewności a zobaczysz ze bedzi dobrze. ależ mi ziiimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mi też tak kiedyś ktoś powiedział, ale ja z łaciną jade jak baaardzo zla jestem :P Nikusia czekamy na Twój odzew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no yo tak jak ja, czasem musze, tak już mam:) no czekamy zniecierpliwione, mam nadz.że nie bedziemy musiały już nigdy wiecej przechodzić przez taki stres\"jestem czy nie jestem\", no chyba ze bedzie to oczekiwane dzidzi to wtedy jak najbardziej:) no i czekam na dziewuszki które zmieniały tabletki-jak to wygląda u gina, trzeba płacić za wizyte tylko po to by przepisała inne czy moze zrobic to od reki jesli powiemy o co nam chodzi? wyglądam przez okno i...przestało padać:)ale i tak mine mam skwaszoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy, czekamy....... Ja mam taą nadzieje że po odstawieniu tabletek nie będę miala kiedyś tam w przyszłości poblemów z zajściem..... chociaż \"podglądając\" me koleżanki napawam się optymizmem, każda ma zdrowe dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×