Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość nikusia84
myslalam zeby telenowele napisac hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłaby furore.....no właśnie rób ten test a nie zamęczaj się, stres może wplynąć źle na organizm i dopiero zaczniesz schizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle bo czekanie nic nie da i tak nie bedziesz pewna i tak wiec lepiej zrob go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaa to co piszemy scenariusz??? zostaniesz moim menagerem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
niewiem doszłam do wniosku ze do poniedzialku jeszcze poczekam a jak nic to pojde do gina znow i zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob jak chcesz ja uwazam ze do poniedzialku jeszcze gorzej sie zadreczysz no ale to twoj wybor my nie mamy na nic wplywu my tylko doradzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej od niedawna biore tabletki novynette......i mam jedno dreczące mnie pytanie! czy musze jaks czas czekac puki bede mogla bezpiecznie uprawiac sex czy moge od razy?? jak to dokładnie jest?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari89 moim zdaniem tabletki dzialaja odrazu bynajmniej tak bylo z moimi jak mi sie tylko okres skonczyl to szalalam ale jak chcesz to przez pierwszy miesiac dla wlasnej pewnosci uzywaj gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku używalam dodatkowych zabezpieczeń.....tak dla spokojniejszego sumienia, ale pdobno dzialają już po ok4h od zażycia pierwszej tabletki.....tyle potrzebuje tabletka na wchłonięcie się 🌻 Menegerem(czy jak to sie tam pisze) moge być :D Bierzmy Malgorzatke do współpracy ona też pisze :D:D:D bedzie trójca wspaniała :D:P ❤️ ja też bym zrobiła ten test jak najszybciej,nie czekała do poniedziałku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej poczytaj ulotke albo zapytaj lekarza, ale pewnie powie Ci to samo,albo bierz pierwszą i szalej albo poczkaj i zobacz jak organizm zareaguje na tabletki.Ta druga opcja mnie wlaśnie przekonała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
jajniki mnie bolą już 4 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
chcialabym uwierz mi.... nie chce byc mamusia jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej panieneczki , aaannnnaaaa a Ty nie zapominaj że już w naszej telenoweli grasz i to do tego mamy romans:P ale co tam nastepny scenariusz i co....Malediwy!! albo nie, te zimne lądy jak im tak i hodowla pingwinów!bedziemy bogaaaate! tabletki działają już od pierwszej ale zawszelepiej poczekać albo stosunek przerywany, albo uwazac(4przed i 4 po okresie są zawsze bezpieczne). ech ech...gdzież jestes maj low 🌻 macie dziewuszki i miłego wieczorku wam życze. tylko tam (nie) grzecznie, rączki na kołderkach;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ja sie wykoncze psychicznie i chyba faktycznie jutro kupie se test tylko ze niewiem czy nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziołchy:*Ja sobie wczoraj jak sie okazało popiłam:PWypiłam 4 bro, co zwykle po 3 pijana jestem, a tu nic:PHihi...I to z 3 facetami piłam:POczywiście ze swoim też!!!:)Ale dobrze się dzisiaj czuję:)🌻 nikusia84...No to super, że masz już luzik:) Nie, no to gratuluje🌻Piękniutka historia:)❤️ sleepingpill...A zrób se test:PBędziesz spokojniejsza🌻 kari89...Ja już nie wiem jak to jest, jedni mówią tak, inni inaczej!Jest mi trudno to określić!Ja i tak się zabezpieczałam, bo brałam leki wtedy i 2 czy 3 mieszki z gumką były, ale jak już pisałam to mnie guma nie przeszkadza w ogóle!:) annnnnnaaaa...A o mnie nie zapomniałyście czasem:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy....👄🌻 jak tam??????dawno mnie nie bylo.....hihihihih:P jak tam wasze telenowele?????moze moja historie tez dopowiem???ale nie teraz......pozniej..... aaaaaaaaa, aaaannnnnaaaa, goska 👄buziole👄 mamy wiosne!!!🌻🌻🌻 aaaaaaaa wspolczucia ze okres sie zbliza.ja mam jeszcze tydzien freeee :D hih, ale co tam, za tydzien ty po wszystkim bedizesz a ja sie stresowac zaczne:) a co do picia to po tabsach mnie az \"odrzuca\" ble jakos mi nie smakuje :( malgoska.....zawsze te 4 przed i 4 po sa bespieczne??bo ja nie wiem jak to jest z tymi dniami...... sleepingpill .raczej stresu nie ma...moze okresik bedzie?? :) napewno...zycze tego:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panieneczki. eheh dawać dawać te telenowele, bo a aaannnaaa i aaaa mamy zamiar przebić mode na sukces:P jenetka witaj witaj-tak,z tego co wiem i tyle lat juz praktykuje to zawsze 4 przed i po sa bezpieczne. 🌻 ammy wiosne ale i tak jakos na humor mi srednio wpływa.Poza ttym od 11 będe miała jazdy(prawko) i normalnie jestem przerażona:| a najbardziej współczuje mojemu nauczycielowi eheh aaa z tym okresem i bzykaniem to wiesz, dobry koń to i po błocie pójdzie;);P:P:P:P:P:P:P:D miłego dnia robaczki.miałam sie zabrac za mycie okien ale to chyba nie najlepszy pomysł na dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka...🌻U mnie okej:)Czekam na Twoją historię!Ja może też kiedyś opowiem swoją:P 👄Nio, dla Ciebie też buziole słońce:P{kwiat]No u mnie też słoneczka więcej niż wczoraj:D:D:D Hehe, jeszcze nie mam okresu, ale jutro pewnie dostanę:/No ale cóż, taka kolej rzeczy:)Mój to trwa 4 dni, więc nie jest najgorzej:D Ja to nie iwem w ogóle jak to ja mogłam wypić 4 piwa i jeszcze się nie wciąć nawet:PMój kumpel mi powiedział, że nic nie było po mnie widać:)Heh...:classic_cool: 4 dni przed i po okresie są zawsze niepłodne, a w czasie brania tabsów nie ma płodnych i niepłodnych:) Małgorzatka24...E tam, luzik będziesz mieć za kółeczkiem:D:classic_cool:Życzę powodzonka na jazdach:P Dokładnie, mojemu kochanie okres nie przeszkadza:)Mnie też nie:P Robaczki:DMoje kochanie mówi do mnie robaczku:P:P:P Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajc....dobrze ze ja prawko juz mam za soba :) uech..........:):):):):):):yehaaaa :P ale trzymam malgoska kciuki i posylam 🌻 bedzie git.... mojemu kochanie tez nie przeszkadza moj okres nawet czasem chcilby sobie tam dotknac, dowiedziec jak to jest, ale zawsze po lapskach dostaje....uech.....co za.....hihihi no tak faceci nigdy tego nie zrozumieja :) w koncu jestesmy lepsze:D dzieki aaaaaaaaaa za info, ja to sie juz kiedys nad tym zastanawialam, bo czasem pare dni przed okresem pojawia sie bialy sluz...ale loozik spoksik.ide wziasc kapiel cieplutka, bo cos sie namachalamm przy sprzataniu, ...jeszcze tylko okna ale cu tam...malgoska jestes chetna umyc okna?????piwko ci postawie :P aannnnaaa pozdro buziole 👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh co do okresu to kiedyś owszem ale teraz mnie ani mojemu facetowi nie przeszkadzał, nawet było całkiem fajnie heeh barrrdzo zabawne z tymi oknami, nawet nic mi nie mów:P ja odłożyłam swoje na kiedyśtam...:D a może same się umyją? wieje kurcze jak w Zakopcu:| a z nizin jam dziewuszka... prawko jak na razie wywołuje u mnie przerażenie w oczach ale mam nadzieje że jak sie oswoje to będę śmigać normalnie przez wsz.czerwone światła eheh 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 Ja wlaśnie ze szkółki wróciłam i chyba samotna sobota przedemną 😭 mój men pojechał z rodzicami do wujka i nie wie o której wróci.....niestety on jeden w rodzinie ma prawko to musi wozić całą reszte......... 🌻 aaaaaa my nie zapomniałyśmy o Tobie, nie bój nic znajdziemy Ci taką role że pała mała hihi ❤️ a co do prawka ja już jeżdże 6lat i poprostu uwielbiam jeździć mym autkiem ..... choć zdawanie prawka nie wspominam mile,ale jak ma się to już za sobą to poprostu :D:D:D 🌻 co do testu na dzidzi są testy które wykrywają ciąże po tygodniu od bara bara :P i jak ma się wątpliwosci to najlepiej zrobić od razu test a nie zadręczać się ❤️ ❤️ ❤️ POZDROWIONKA ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄 dziewuchy jest git ....pozdrowionka i buziole :) :P:D hihi wszystko jak w zegarku...ale trzeba przesunac dzis to urzadzenie......byle organizm nie zaszwankuje hihihihihihihihihiihih..........zartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie👄 jenetka...No ja mam to samo, zawsze mu tam łapki uciekają w mój okresik:PHeh Małgorzatka24...A u mnie okna myje moja siostra:PI sprząta też ona:)Ja się zajmuję stroną kulinarną jeśli już:P:P:P annnnnnaaaa...Masz dokładnie tak jak ja...Mój ma prawko i jego brat i często musi gdzieś jeździć wozić rodzinkę:/ ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA 5:0 Azerbejżan:D:D:D👄❤️dla Polaczków naszych kochanych pięknie grających:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to [podeślij siostre i do mnie , mam dużo okien na zbyciu:D 🌻 jenetka....zapomniałam co miałam napisać heheh skleroza ech 🌻 jeśli chodzi o samochody to ja uwielbiamjeździć(na razie jako pasażer) i inne rzeczy w autkach robić:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×