Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość boje sie
no ale nie ma tu nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj sie
boje sie......twoj organizm juz sie przyzwyczail do tabsow wiec ilosc hormonow jest taka ze po zazyciu po 15 godz. nie powinnas zajsc w ciaze tym bardziej jak caly czas bralas jak w zegarku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
i znow wstaje i pusto okresu nie ma...kolejny dzien do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słońca:P:* sleepingpill...spoko, spoko nie denerwuj się i będzie luzik:) boje sie...Jest jakaś szansa, bo nie byłaś zabezpieczona maksymalną skutecznością...Skuteczność Twoich tabletek była nieco obniżona!Ale to nie znaczy, że na bank jesteś w ciąży!!!!!!!Chyba, że nie przestrzegasz \"zasad\" w braniu tabletek jakiś innych jeszcze, to jest większe prawdopodobieństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie...Ale jak narazie musisz poczekać jeszcze, jak coś to po jakimś czasie wybierz się do ginekologa, on rozwieje Twoje wątpliwości!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamto wyżej było do "boje sie" a nie do "nie boj sie"...:) boje sie...Oczywiście najpierw poczekaj na okres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello panieneczki. eheh no to róbmy casting na te \"lafiryndy\", no ale dziwuszki, obce bedziemy brac do naszego interesu?toż my nic na tym nie zarobimy, bo wiecie, w końcu trzeba bedzie zapłacis pracownicom itd. więc rozumiecie...:P boje sie...nie masz powodu do obaw, latego, że mimo, że nawet wzięłać tabl.po 15 godzinach ale spójrz ile czasu już bierzesz-4 lata. Zauważ, że nawet po odstawieniu kobiety które chcą mieć dzidzi tak od razu nie mogą zajść bo sztuczne hormony nadal są w organizmie także wzięłaś drugiego dnia i jest dobrze. nie martw sie. ecg dziewuszki ja musze sie wybrac na zmiane bo nie wyrobie finansowo:| pozdrawiam i miłego poranka życze ja wracam ogarnąć mój pokój bo wszystko wyrzuciłam na środek i kombinuje co pozmieniać:)heeh całuski cukiereczki ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_mloda5 nic sie nie boj, zrobilaś test i nic nie wykazał a testy takie wlaśnie jak Ty robilaś odczytuje sie po 3 minutach i się go WYRZUCA bo potem sam test \"wariuje\" tzn że pokazują sie na nim inne kreski itp. Ja zawsze jak robilam (no aż dwa razy :P ) taki test gdy go zostawilam na dlużej na jakieś 10-15 min pojawiala się druga kreska, także luzik,a w ciąży nie jestem-dodam tylko. Po 3min odczytujesz test jak jest jedna kreska to jest ok, potem nie zwraca sie uwagi na to że pasek jakiś tam drugi sie pojawia, jak jesteś w ciąży druga krecha można powiedzieć że od razu pojawia się na teście, także bez obaw. boje się, jesteś tak naszprycowana hormonami przez te 4 lata bania :P:P:P że nawt gdybyś zapomniala calkiem jednej tabletki to byloby małe prawdopobieństwo zajścia w ciąże, chyba że wymiotowalaś itp wcześniej i nie bralaś rgularnie tabletek to można byłoby dumać nad tym, ale przez te 4 lata to marne szanse abyś teraz mamą została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula22
hej zazywam tabletki novynete od 2 opakowan od tgo czasu nie mam ochoty na wspołrzycie napiszcie czy miałyscie podobne problemy aha czy miałyscie moze bole klatki piersiowej pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja nie mam takich problemów, co prawda zażywam Cilest,ale nie miałam nic takiego, nawet po ok8 miesiącach brania ochota na sex mi nie zmalala, a nawet i wzrosla :P Podobno przez pierwsze 3 miesiące mogą dziać się różne cuda, jeśli po tych 3 miesiącach dalej jest coś nie tak należy iść do ginekologa aby ten zmienil tabletki. Ale jeśli bardzo Cię boli to lepiej idź do lekarza i niech Ci inne przepisze. Badania mialaś robione mam nadzieje przed braniem tabletek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po zajęciach:D:D:D Małgorzatka24...No i co z tym prześcieradłem!?:D No to wybieraj się po te tableteczki i może będziesz mogła brać Cilest!:)Tak jak ja:D:classic_cool: annnnnnaaaa...Ja to sie chyba już uzależniłam od tego forum:PBo jak wchodzę na kompa to pierwsze co robię to wchodzę na nie:D:D:D:classic_cool:Luuuzik guuzik:P boję się...Anna ma rację, ale ja bym dodała jeszcze, że to, że nie weźmiesz jakiejś tabletki w ogóle, czyli zapomnisz o niej nawet na następny dzień czy coś tam, to po prostu może Ci rozregulować okresik chyba. ale resztą się nie martw:)Główka do góry🌻 anulka156...Ooooooo...Piękny ten Twój nowy nick:D:D:D:classic_cool: kasiula22...Ja biorę Cilest i nie miałam takich sytuacji!I bóli klatki piersiowej też niemiałam!Myślę, że ten ból nie jest od tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa 👄 ano piekny :D:D:D ja też chyb ajestem uzalznion ao tego foum, choć w międzyczasie jak was nie ma to podczytuje inne fora :P:P:P, ale to i tak jest najlepsze :D bo gdzieniegdzie takie glupoty piszą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błędy sadze.......sorka za nie. a co do nicku mego, anulka to wiadomo czemu....tak mówi starsze pokolenie u mnie w domu na mnie :P:P:P a156 uwaga uwaga to mój wzrost hehe malutka jestem .....ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
dzieki dziewczyny , uspokoilyscie mnie i to bardzo. ja takze biore cilest i to od kilku lat. ale poprostu sie wystraszylam. nie biore zadnych innych tabletek ani antybiotykow i od kilku lat ciagle biiore cilest. zazwyczaj biore regularnie tabletki o 21 ale czasem zdarza mi sie np o 22 lub o ok 20 .w niedziele mam dostac okres. a tabletki zapomnialam wziasc 15 z listka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...No piszą, piszą głupoty jak cholera😠:P A co do błędów, to jak się pisze spóścił!? \"ó\", czy \"u\"!?Bo poszę \"ó\", a nie wiem czy nie robię byka:P Ja też jestem malutka, ale troszkę wyższa 162 mam:D boje sie...Ja też Cilest i też o 21:POkres też dostaję w niedzielę:DTyle, że obecnie go mam, ale już jutro mi sie skończy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ---> głowa do góry będzie dobrze, ja kiedys zapomnialam chyba w 4 albo 5 miesiącu brania tabletki, wzięłam dwie na drógi dzień od razu, bo oprzytomniałam jak chciałam wziąść z czwartku a tu suprise i się okazalo że z środy nie wzięłam, 24 h spóźnienia :P:P:P i też było ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem jak się pisze, a czy to ważne :P:P:P...ja też Cilest ale już o tym chyba pisalam.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
ale kochalyscie sie do konca ze swoimi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam inteligentne forum:P eheh anulka ho ho cóż za nowe oblicze, to chyba przez wiosne eheh ale oczywiscie ładniutkie. to ja powinnam napisac Małgorzatka176 :) ale niech pozostanie jak jest. no no więc która kupuje czerwone żarówki? dziewczyny ledwo żyje..fizycznioe i psychicznie bo się nameczyłam wymyślając wystrój do mojego pokoju ale jestem prawie zadowolona...i juz mi sie nic nie chce:P ja to wam teraz powiem, w ogóle sie nie stresowałam jak sie kochałam ze swoim facetem, tabletki mi własnie dały ten relax i mogę cieszyć się normalnie miłością i nie robić sobie i jemu jazd i stresów, choć wiadomo, że czasem muszą być:) a czy któreś tabl.które bierzecie wpłyneły jakoś bardziej korzystnie na wasża cerę, piersi, libido? 🌻 hm...jakies niebieskie kwiatki do pokoju jeszce powciskam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...W sumie to nie ważne:PNo ja tez pisałam, ale tyle razy tyle rzeczy powtarzam tutaj, że szok, bo często dziewczyny pytają o to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiście kocham się z mym chlopakiemdo samgo końca.....chyba że bioe antybiotyki itp.to wtedy nie. ano wiosna......ja tak stzeliłam 156 bo nic innego mi nie przyjmowało wsjo pozajmowane :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gosiu moje, na libido wpłynęły chce mi się non top :P:P:P ale to chyba zasługa mojego M,a nie tabletek :P:P:P i piersi mi urosly......ale to też mój M zauważył.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka a ile i co bierzeesz bo nie pamiętam? ja biore yasminki 2 miechy ale żadnych zmian niestety:| nie dość że drogie to jak dla mnie średnie. No chyba że to za wcześnie żeby coś zauważyć. u mnie libido też ok tyle że chwilowo nie ma faceta do miłowania:| :( ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no i juz po szkole...eh jestem wykonczona... dzis mnie jajniki bolą....znów....i znów...nic...ale to jest straszne juz cały tydzien cierpie z tym bólem... ale nie ma! eh prosilam go normalnie ale chyba zaczne mu grozic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×