Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

prośba albo groźba :D weź mu powiedz że albo przyjdzie albo bedzie miał prze........... hehe, albo poprostu o nim przestan myśleć.....gdy o czymś zapominamy to nagle \"nadchodzi\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
hehe fajnie by było...tylko ze on nie daje o sobie zapomniec czuje sie jakby jajniki to mialo mi zaraz roz****** i jak tu nie myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleeping myslę, że powinnaś wziąć jakies proszki od bólu, wtedy będzie łatwiej i nie ćwicz czasem brzuszków bo to znacznie pogarsza. No i trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Komu grozisz!?Okresowi!?:PMyśl o tym, że go dostaniesz, a nie, że go nie masz!To też pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
kochana ja tak wciaz mysle i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
mam taka nadzieje....wciaz sie wacham ze zrobieniem testu..lekarz mi powiedzial ze nie mam po co go robic...no i jak nie dostane do poniedzialku to znow mnie u siebie widzi na badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...No i spoko:)Myślę, że już dostaniesz do tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
w tamtym tygodniu tez tak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
annnnnnaaaa dzieki za pocieszenie :) troch lepiej od razu zrobilo mi sie na sercu. ale i tak czekam z niecierpliwoscia na siedem dni przerwy i na okres. chociaz ten moj okres pewnie teraz to wszystko bardzo opozni jeszcze na dodatek jestem przeziebiona. ehhh. zdazylo sie wam spoznianie okresu gdy przyjmowalyscie tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
nie okres to opozni tylko oczywiscie stress :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
jajniki mnie bolą ... czemu tego okresu nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo-yo-yo- dziewuchy ..jak tam zycie???u mnie supcio...wiosenka w koncu...wiec kwiatami zasypuje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻......az sie kochac chce!!! :P jutro ostatnia tableteczka i....hehe do soboty spokoj :D juz mi duuuzo lepiej, choc dalej mam \"bezsenne noce\" :( niestety sleepingpill glowa do gory...okres powinien byc lada dzien.....w koncu jajniki daja o sobie znac, wiec cos tam sie dzieje pozdro dziewuchy WSZYSTKUSIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannnnnaaaa!!!masz teraz taki fajny nik...taki dzwieczny hihihihi u mnie powinno byc jenetka186 :) nie zbyt duzo ale dlamnie o 8 cm za duzo :(....no moze o te 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrde znow mi sie przestawilo mialo byc 168 !!! hehe jenetka 168 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
dziewczyny a jakie jesy prawdopodbienstwo wpadniecia przy stosunku przerywanym kiedy on nie konczyl we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy podczas brania tabletek ma sie jakis sluz inny? albo w ogole? dopiero zaczelam brac... mam pelno sluzu bialego troche rozciagajacego sie zalezy kiedy. Czy to normalne? dodam ze zaczelam brac od 5 dnia okresu... piersi mnie troche bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha już zadawałaś to pytanie ale odpowiem jeszce raz. śluz może być inny ale nie rozumiem czemu zaczełaś brać dopero od 5 dnia??? z tego co ja wiem i jak ja brałąm to gdy sie zaczyna brać to zawsze od 1wszego dnia, żeby potem sie wszystkołądnie ustawiło. pozdrawiam jenetka:) dziołcho rozweselona:) widzę, że w tym gronie tylko ja taka żyrafa:P ide sie zdrzemnąć bo coś śpiąca jestem potych porządkach:P no i ktora kupuje te czerwone żarówki bo normalnie interes trza zaczac kręcić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
dziewczyny a jakie jesy prawdopodbienstwo wpadniecia przy stosunku przerywanym kiedy on nie konczyl we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito ergo sum=orange
jezeli nie zazywasz tbsow prawdopodobienstwo jest, male ale zawsze ......nie umie ci pwoiedziec na ile procent, bo czasem sie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha no co Ty nie przepraszaj bo sie głupio czuje!:) po prostu zauważyłam że dziewczyny tez wczesniej Tobie odpisywały na to, jednym słowem nie martw sie , ale dziwne że kazał dopiero od 5 no ale skoro lekarz tak kazał to widocznie tak ma być. a czego sie jeszce boisz? sleeping(chyba) jest możliwe, bo jak wiesz, członek mężczyzny wytwarza przed erekcją prawidłową coś w rodzaju płynu zawierajacego małe ilości plemników(nie wiem jak to sie fachowo nazywa) , ale coś takiego wiem, że jest no i jeżeli partner nie zdążył do końca skończyć na zerwnątrz, ale raczej jest małe prawdopodobieństwo że w czasie przerywanego zajdziesz w ciążę. a wiecie dzieczyny, że ja to ostatnio mam takie myśli, że chciałabym mieć już dzidzie?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
wlasnie wiem ze wytwarza..na zewnatrz konczyl i sie nie spoznil..ale z tym wytwarzaniem wczxesniejszym chyba tak latwo wpasc nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie 👄 dziś mam samotny wieczór 😭 ale co tam :P:P:P Mi po 6 miesiącach okresik przesunął się o pare godzin, zawsze miałam rano 7-8 a tera mam wieczorem ok20 i konczy mi się zawsze w środe :D:D:D w sumie 3 dni luksus normalnie :) no dobra ja mge kupić te żarówy, ewentualnie powykręcam swoje i pomaluje na czerwono :P:P:P ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ogólnie zajść w ciąże jest ciężko,ale..... strzeżonego Pan Bóg strzeże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
Dziewczyny mam pytanie czy tabletki antyoncepcyjne chronia juz w pierwszym miesiacu ich przyjmowania? jezli nie chcronia to czy w drugim miesiacu przyjmowania chronia juz od zazycia pierwszej tabletki? No i jeszcze jedno pytanko czy ktorej z was podczas stosowania tabletek anty okres nie pojawil sie w trakcie siedmiodniowej przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj ulotke tam powinno pisać, ale chronią już od pierwszej przyjętej pigułki....no ale ja np pierwszy miesiąc stoswałam dodatkowe zabezpieczenie,tak dla spokojnego własnego sumienia :) ja zawsze dostaje okres podczas przerwy7dniowej, ale słyszałam że podczas początkowego brania tabsów może on nie wystąpić wogóle(podczas pierwszych 3miesićy - ale i później też jest to możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście się nagadały:P aneta_mloda5...Mnie się nie zdarzyło! T A K chronią!!!1000 dziewczyn wyżej już się pytało po 10 000 razy o to samo!!!Mnie się zawsze pojawia:)Biorę już 11 miesięcy! jenetka...Do soboty spokój z tabletkami, ale okres nadejdzie!:P Wolałabyś być niższa!? sleepingpill...Jest małe prawdopodobieństwo! mychaaaaaa...Dziwnie, że 5 dnia!? Małgorzatka24...Śpioch:P cogito ergo sum=orange...Ale ona bierze tabletki! anulka156...Ja właśnie od skarba wróciłam❤️ Ty to masz pomyśły:PZ tymi żarówami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka0001
Kochane dziewczyny! Domyslam sie, ze zadam pytanie tendencyjne i na pewno gdzies juz ten problem został poruszony, ale nie mam głowy na przeszukanie wszystkich stron :( Czy ktos mógłby mnie uspokoic? Otoz sytuacja jest nastepujaca. od niedawna zazywam pigulki antykoncepcyjne, wlasnie jest 9 dzien. Jednak 6 dnia przyjmowania zapomnialam wziasc pigulki wieczorem i przyjelam ja po ok 7 godzinach od wlasciwego czasu. Na ulotce napisali niby, ze jesli nie minelo 12 godzin to skutecznosc jest zachowana i jestem zabezpieczona. wczoraj kochalam sie bez dodatkowego zabezpieczenia, do tego stosunek przerywany. I teoretycznie nic zlego nie powino sie stać..no wlasnie, teoretycznie. Napewno jest tu duzo doswiadczonych i racjonalnie myslacych osob wiec blagam was powiedzcie mi czy mam powody do strachu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×