Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość sleepingpill
co raz bardziej jednak mam stresa no bo wiecie...jezeli tyle czasu mnie jajniki bola a okresu nie ma? probuje sie nie stresowac ale to jest ode mnie silniejsze...przeciez w moim przypadku istniało ryzyko wpadniecia i mi sie zdaje ze duze jednak...i to ze nie mam okresu swiadczyc moze o tym najgorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinka0001...Tak jest jak masz napisane w ulotce!!!Nie dygaj, powinno być dobrze! sleepingpill...Nie pamiętam Twojej sytuacji:(Czemu piszesz, że istnieje ryzyko w Twoim przypadku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no bo było bez zabezpieczenia...a jak z to dopiero w połowie zakładane...pooza tym konczyl na zewnatrz ale to co było wczesniej było ryzykowne ...a jajniki juz mnie spoory czas bola ale okresu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka pewnie ze wolalabym .mam 168cm tak sie skurczyc o 5 conajmniej hihi to byloby cos :) moj chlopak ma 170 i jak ubrac mam wyzszy obcas????moze tabsy mnie skurcza???kto wie...hihi malgoska...ja tez chce sie przyczynic do pokoju rozkoszy heh:P ja moge jakies swiece, kadzidla i te sprawy....aby klimat byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
boje sie bo widzialam ze objawy to tez rowniez bole jajnikow...jako objawy ciazy...az mnie to zdziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Kumama🌻 jenetka...Ty, stara, to ja się pytałam o ten wzros,t a nie anulka:P Idę lulać:D:D:D❤️ 👄wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam takie moze dość banalne pytanie ale po prostu jestem chyba przewrazliwiony i musze usłyszec opinii od kilku osób. Kochałem sie z moja dziewczyną, ona bieże tabletki antykoncepcyjne (2 dni po tym stosunku skonczyła pierwsze opakowanie) i dodatkowo mieliśmy prezerwatywe, ale ona pękła. Nie doszło do wytrysku ale cz ona moze byc w ciąży?? prosze o odpowiedz. Mi sie wydaje ze nie ale jakos gryzie mnie ta sytuacja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczynkom z rańca:P rrafaello88...Nie doszło do wytrysku to luz, jest na tabletkach to luz, ale...W Twoim śluzie mogą być plemniki, ale nie masz się czym przejmować, bo tabletki już działały, chyba, że twoja dziewczyna w czasie ich przyjmowania brała jakieś leki, wymiotowała, miała biegunkę, nie przyjęła jakiejś tabletki lub bierze je nieregularnie!To może obniżyć maksymalną skuteczność tabletek!...Ale głowa do góry, jeśli przestrzegała tych\"zasad\"to nie masz się czym martwić!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ja już kuipiołam to prześcieradło...Wykurwiście czerwone:D Będzie urzekać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, co ja takie przestawki i zamiany literek robię:o...Tam---->Tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka0001
jeszcze jedno mnie zastanawia... widze, ze czesto piszecie, ze jesli sie wymiotuje to wtedy trzeba bardzo uwazac bo skutecznosc pigulek spada. ale jesli wymioty nastepuja dlugo po tych 4 godzinach od przyjecia pigulki to chyba wiele nie zmienia? no bo juz zdazyla sie wchlonac przez ten czas.. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo dziołchy! katarinka-tak, tabletki już sie wchłonęły i mozesz być spokojna. jenetka hm...maleńka, więc ok dawaj troszhe tego siajstwa świece i te inne pachnidła a poza tym zatrudniam Ciebie jako naszego managera i wiesz, reklamuj po mniaście nasz biznesik:P prześcieradło będzie wypasik!:P pozdro z rańca-aannaa o sory anulka, aaa, jenetka,oraz reszta bywalczyń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
dziewczyny mam pytanie..pewno to juz bylo ale pomozcie...bralam pierwszy raz cilest...ostatnia wzielam w tamtym tygodniu w srode...i kiedy powinnam zaczac nastepne opakowanie???dzis czy jutro...kolezanka mi namotała i juz sama nie jestem pewna czy robie 7 dniowy odstep i na 8 dzien tabl??czy w 7 dniu przerwy zaczynam brac???pomozcie bo zglupialam...dzieki i pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agik bierzesz 8 dnia o tej samej porze o której normalnie brałaś. chyba że nie chcesz mieć teraz okresu(robisz tzw przesunięcie bo taki masz kaprys lub nie pasuje Tobie dostac w te dni) to wtedy bierzesz ciagiem drugie opakowanie bez przerwy.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"biorące\" kobiety:) katarinka0001...No zdążyła się wchłonąć, ale...Z ulotki:\"W przypadku wystąpienia wymiotów w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia tabletki lub w razie utrzymywania się ciężkiej biegunki przez okres ponad 24 godzin skuteczność antykoncepcyjna preparatu może być zmniejszona. Jeżeli wymioty lub biegunka ustąpią szybko skuteczne działanie antykoncepcyjne będzie zachowane, o ile tego samego dnia przyjęta będzie druga tabletka preparatu Cilest®. W razie występowania wymiotów lub biegunki trwających przez 24 godziny lub dłużej działanie antykoncepcyjne może być zmniejszone i należy zastosować dodatkową, niehormonalną metodę antykoncepcji do dnia przyjęcia kolejno (codziennie) siedmiu tabletek.\" agik...Następne opakowanie masz wziąść w ten sam dzień, w którym wzięłaś 1 opakowanie(wtedy to Twój pierwszy dzień okresu)...Ja też kończę opakowanie w środę, a zawsze zaczynam opakowanie w czwartek:)Czyli musisz wziąść jutro:)Ja też jutro zaczynam 12 opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agik...Tak dokładnie, bierzesz w 8 dniu, a nie w 7:) Masz dokładnie tak jak ja:)Pierwsze opakowanie zaczęłaś brać w czwartek, tak!? Czyżbyś też dostawała okres w niedzielę!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny mam pytanie
Czy osoba która bierze antykoncepcje (proszki) i zdaży się nieregularnie wziąść na przykład dzień się zdaży że zapomnie to w tym dniu będzie nieobjęta ochroną?? Chciałabym zacząć stosować tabletki jednak często zapominam o różnych rzeczach więc obawiam się że może mi się zdażyć zapomnieć o pigułce.. Powiedzcie jak to ygląda jak się zażywa wiem że trzeba na 7 dni odstawić aby dostać okresu później znowu brać itd.. Ale właśnie mnie ciekawi najbardziej to co się stanie jeżeli jeden lub dwa dni nie wezmę czy będę w te dni płodna czy jak??Proszę o pomoc i nie krzyczcie ani się nie złoście bo po prostu nie ma kto mo tego wytłumaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
dziewczyny dzieki...normalnie zglupialam...wiedzialam ze musze wziasc w 8 dniu ale tak mi kumpela namotałaze ahhh...juz wiem...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny mam pytanie
PROSZĘ POWIEDZCIE jak to ma wyglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie...\"Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę zwiększa się z każdą pominiętą tabletką w danym cyklu miesiączkowym.\" To jest zdanie z ulotki!!! Jak nie weźmiesz jeden lub dwa razy, to jest zmniejszona skuteczność o ileś tam %!!!Ponieważ jedną z zasad przyjmowania tabletek jest regularność(aby zachować maksymalną skuteczność)Jeśli ich nie przestrzegasz masz niższe zabezpieczenie!Napiszę Ci z ulotki takie informacje o zapominaniu:): \"W razie nieprzyjęcia w odpowiednim czasie jednej tabletki (pod warunkiem, że okres od przyjęcia poprzedniej tabletki jest krótszy niż 24 godziny) należy przyjąć ją jak najszybciej. Następną tabletkę należy przyjąć o zwykłej porze. Oznacza to, że w ciągu jednej doby można podać dwie tabletki. W przypadku, gdy w ciągu pierwszego lub drugiego tygodnia cyklu pominięto przyjęcie dwóch tabletek należy przyjąć dwie tabletki w dniu, w którym przypomniano sobie o konieczności zastosowania preparatu oraz dwie tabletki w dniu następnym. Następnie należy przyjmować po jednej tabletce na dobę zgodnie z zaleceniem do momentu zużycia wszystkich tabletek w opakowaniu. Ponadto w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie, siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną, niehormonalną metodę antykoncepcji. W przypadku, gdy nie przyjęto dwóch tabletek w trzecim tygodniu stosowania preparatu, nie należy przyjmować kolejnych tabletek z tego opakowania, wyrzucić je i w tym samym dniu rozpocząć przyjmowanie tabletek z następnego opakowania. Ponadto, w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie, siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną niehormonalną metodę antykoncepcji. W przypadku, gdy nie przyjęto trzech tabletek w okresie pierwszych trzech tygodni stosowania preparatu, nie należy przyjmować kolejnych tabletek z tego opakowania, wyrzucić je i rozpocząć w tym samym dniu przyjmowanie tabletek z następnego opakowania. Ponadto, w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną niehormonalną metodę antykoncepcji.\" Zawsze pytaj jak czegoś nie wiesz, my nie krzyczymy:) agik...Spoczko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa sorki, pomylilam sie hehe :) wiec Tpobie pisze ze mam 168 ale nie ama sie czego chwalic hihi witam w klubie ja takze zaczelam brac w czwartek i okresik w niedziele ....wiec wiem co w te niedziele mnie czeka bo dzis juz ostatnia bletka :) powoli zaczyna mnie juz lupac w kosciach...ale u mnie to norma....i bol w podbrzuszu...ja to prawie z tygodniowym wyprzedzeniem mam :) ale jest git malgoska...nie ma sprawy....swiece i inne aromaty pobudzajace "zmyslky" sa zakupione....teraz sprawa marketingu....supcio, bo prawe po fachu hihihi anulka [pozdro....i Was dziewuchy WszysciuteNkie tez...buziole 👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻.w koncu wiosenKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny mam pytanie
Wielkie dzięki aaaaaaa bardzo mi pomogłaś:*:* Na wielu innych tematach widze jak dziewczyny naskakują na inne wyzywają od idiotek i wogóle administratorzy powinni blokowac takie osoby i nie pozwalać na dalsze wypowiadanie się bo uważam że skoro chce się czegoś dowiedzeć to uzyskam normalnej odpowiedzi a nie w stylu ty idiotko itd... Przez kilka miesięcy zacznę brać później odstawię na jakiś czas:) Jakie proszki są najlepsze?chodzi mi o to że nie mają żadnych powikłań nie będzie mi niedobrze itd,, Co myślicie o diane 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa ja tez chce tyle!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam pytanie >>>>>nie ma idealnych tabsow...kazde maja swoje skutki ubocze, jesli lekarz dobrze ci dopasuje skutki uboczne uwidoczniaja sie mniej, natomiast jezeli zle zostana dopasowane wtedy te skutki beda bardziej widoczne.... a co do diane 35, to nie wiem bo biore inne, ale wiele dziewczyn narzeka na nie, ale sa tez takie ktore chwala...ale moim zdanim sama sobie nie mozesz wybrac tabsow, to lekarz na podstawie badan hormonow przepisuje odpowiednie..>>>chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny mam pytanie
jenetka--- dzięki.. niedługo wiyta u gina więc się poradze poproszę żeby przepisał:) Mam nadzieję że będzie ok to moja pierwsza wizytka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie...No to cieszę się, że Ci pomogłam:) Musisz iść do lekarza i Ci przepisze takie jakie będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie!!!Nie możesz sobie wybrać tak po prostu!!!A poza tym na każdą z nas mogą działać zupełnie inaczej!!! jenetka...Czemu chcesz być mniejsza!?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka3693
Siemka dziewczyny…:) szukalam o tabletkach stron i trafilam na te fajne forum… przeczytałam pare wypowiedzi i postanowialam się tez cos zapytac… mam nieregularny okres… bylam u gina się przebadac i zapisal mi tabletki na uregulowanie okresu…wiem ze bierze się je od pierwszego dnia krwawienia… ale on mi kazal wziasc od razu w ten dzien w którym u niego bylam… dokladnie tydzień temu wzielam ostatnia tabletke… mam wziasc jutro co nie… ale ja ich jeszcze nie mam wykupionych bo dopiero jutro jade do gina… stanie się cos jak wezme pierwsza w piątek czy rozwali mi to znowu caly cykl… konczy mi się teraz okres… już ostatnie krople leca… musze zrobic badanie USG dopochwowe…gdy mnie badal powiedział ze mam najprawdopodobniej przekrecona macice…zrobi mi te badanie czy nie?… i czy nic się nie stanie jak wezme tabletki jeden dzien pozniej po tygodniowej przerwie…? (kocham sie juz z moim chlopakiem) Biore Novynette… pozdrawiam…:) i dziękuje za odpowiedzi…:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka3693...Bierzesz tylko na uregulowanie, czy też jako antykoncepcję!?A nie możesz sobie wykupić od razu po wizycie!?Znaczy jutro jak już Ci wypisze receptę!? Ja też mam teraz taki sam problem i mam zamiar jakoś skombinować tą jedną tabletkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×