Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

katarzynkaxxx23...Hmm...Powiem Ci, że nie wiem co mam myśleć na ten temat...Lipa z tym, że wymiotowałaś...Tylko to daje mi do myślenie:( anulka156...Elo, elo:* No to się cieszę, że się ubawiłaś:) Hehe, ale ten Twój poszalał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka Ty to jesteś, weszłaś wtedy cio ja na forum:P:P:P Hio hio:P U mnie Święta spoczko pomału:P 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore 1 miesiac tabletki czy moge juz pozwolic mojemu facetowi by skonczyl we mnie ... boje sie bo duzo osob mowilo ze w pierwszym miesiacu trzeba jeszcze uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ogolnie mam pewnien problem. bire cilest juz 14 tabletek wzieałam io cały czas sie zabezpieczłam dodatkowo. jutro chce zrobic to pierwszy raz bez niczego. biore regularnie z maxymalnym 5 minutowym poslizgiem.Boje sie bo nie wiem czy tabletki działaja, jakie saobjowy jak tabletki nie działa czy wogole jest taka mozliwość?? proszę odpiszcie bardzo sie denerwuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka20...Zabezpieczona jesteś od 1 tabletki, a nie od 1 opakowania!!!ALE...W ciągu 3 pierwszych miesięsy(czyli 3 opakowań)tabletki mogą powodować różne rzeczy, zaczynają się wchłaniać do organizmu, itp, więc dlatego ludzie mówią, że ten 1 miesiąc jest taki sprawdzający, czy coś się po nich w organiźmie dzieje!Więc zabezpieczona jesteś i możesz pozwolić swojemu facetowi by skończył w Tobie:)Buźka agulkat...Zadałaś to samo pytanie co myszka i ja jej na nie odpisałam, więc przeczytaj moją wypowieć powyżej:) Jeśli przestrzegałaś \"zasad\" (wymioty, biegunki, regularność, branie antybiotyków, niepomijanie tabletek- z każdą jedną pominiętą tabletką spada skuteczność-to się nie martw:) Nie ma to w ogole, że myszka napisała 8 po a Ty 6 po a ona jest pierwsza na liście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca_z_tabletkami
kochani tydzien temu,w poniedziałek wzielam tabletke ( to był 3 tydz,czyli ostatno) niestety po 2 h od przyjecia tabletki wystapiła biegunka hmmm... moze rzadka kupka,no ale trzeba założyć ,ze ta tabletka sie nie wchloneła, pisalam na forum dziewczyny poradziły mi,zeby nie brac tego dnia juz nastepnej...wiec nie wzielłam...a;le co z 7 dniowa przerwa zrobić czy nie?? wczoraj wziełam ostatnia tabletke z blistra i nie wiem czy mam od dzisiaj zaczynac nowy?? pomożcie kochane biore yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 Mi Święta mijają pod znakiem imprezowania w sobote 18natska szwagra :P wczoraj poprawiny...w sumie całe Święta spędzam jak narazie u mojego misia :D wczoraj wrócilam rano do domku,a o 16 poszlam spowrotem i dopiero pół h temu wróciłam od niego....uffff.....on na poważnie napalił się na to dziecko, chce i już....ja nie wiem co mu się stało.... :? poczatkujaca_z_tabletkami zrób przerwe normalnie tylko zabezpieczaj się dodatkowo przez 7dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkujaca_z_tabletkami...Robić...Normalnie, bo ta biegunka nie trwała więcej niż 24 h!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewuchy!!11 jak tam mokre?????kurze ja to mialam niezla kapiel ale co tam.....fajnie, bo cieplo...ale u nas sie wszyscy leja nawet chlopcy..... jak tam tabsiki????ja nie biore, odstawilam je, mam nadzieje ze wiekszych problemow nie bedzie, bo czasem boli mnie w podbrzuszu bardo , taki pulsujacy bol.....mysle ze nie od tabsow..chociaz kto wie... aaaaaa, anulka, malgoska i reszta towqarzystwa....niech wam zleja glowki hihi :):):):):)):):):):):):):):):):) buziole 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj obudziłam brata wodą:PHIhi Ale ja też miałam morko:D:D:DHihi i nie tylko przez wodę:D:D:D Hihi🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo❤️ Ale tu pustki dzisiaj od rana, a cio to sie porobiło z Wami moje dziołszki:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam i tak pożyczę dobrej nocki;)chociaż Was nie ma😭:o;) A więc dobrej nocki😴:)Ja jeszcze nie 💤, ale schodzę z kompa:)więc🖐️:)🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo tak mysle jak bierzemy tabletki to tak samo mamy dni plodne i nieplodne tylko ze jajeczko nie da rady zaplodnic tak??? bo ostatnio ktos pisal ze jest tak jak normalnie ze 4dni przed i po @ sa biespieczne u mnie swieta milnely super muj mis przyjechal do mnie bylosmy na weselu kuzyna i zlapalam welon hihihihihi bo w koncu w lipcu wychodze za maz :):):) a co tam u was jak tam wasze tabsiki bo ja czytalam o jakiejs nowej tabsie co wody nie zatrzymuje ale nazwy nie bylo jakas innowacyjna pozdrawiam wszystkie was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
nikusia84 kurcze dziewczyno ile bierzesz tabletki? w ogole po co je bierzesz jak nie masz podstawowych informacji? podczas brania tabletek nie ma czegos takiego jak "jajeczko". normalnie denerwuja mnie wypowiedzi takich dziewczyn jak TY, bierzesz tabletki i praktycznie nic o tym ni wiesz.... bo taka wypowiedz wlasnie o tym swiadczy! wrrr... :[ szkoda gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada...
Mam pytanko, biorę już Harmonet od roku, czy wiecie jakie leki/antybiotyki obniżają skuteczność tabletek antykoncepcyjnych? Borykam się często z zapaleniem pęcherza moczowego, czy Furaginum obniża ich skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie leki,antybiotyki ktore obnizaja skutecznosc tabletek anty powinny byc wypisane na ulotce (lub substancje wchodzace w sklad tych lekow).To jest dosc dyskusyjna sprawa,bo jeden antybiotyk moze Ci obnizyc ta skutecznosc drugi nie...NAjlepiej odrazu rozmawiac z lekarzem jak Ci bedzie wypisywal recepte,a w przypadku antybiotykow zabezpieczyc sie dodatkowo w czasie ich brania i chyba kilka dni po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole dzisiaj bylam u nowej ginki,bardzo fajan kobietka- pogadala ze mna,wytlumaczyla duzo rzeczy,zbadala dokladnie (jak malo ktory lekarz). No i rozmawialysmy na temat moich wynikow USG...Okazalo sie ze mam jakies pecherzyki na jajnikach,ktore moga byc w przyszlosci przyczyna moich problemow z zajsciem w ciaze...Powiedziala ze w czasie zazywania tabsow kazda takie ma,tyle ze ja jeszcze przed zazywaniem je mialam (no i wlasnie ta lekarka jako jedyna mi wyjasnila skad one sie biora i co moga powodowac).Na szczescie sa na to lekarstwa i jest to wyleczalne :) jednak mimo to troche sie przejelam,bo teraz niby nie chce miec dzieci i cieszy mnie to ze ktos wynalazl cos takiego jak tabsy,ale z drugiej strony nie chcialabym sie w przyszlosci meczyc... :/ No nic zobaczymy co mi to los zgotowal,najwazniejsze to myslec pozytywnie - w koncu nic nie jest przesadzone w tej sprawie :) Dobra wygadalam sie :P:P:P hehe pozdrowki i bzuiaczki dziewczynki moje kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada...
dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidnykopnniak powiem ci tylko tyle ze poto jest to forum aby sie pytac o wszystko nawet o glupoty wlasnie sprawdzalam to forum ale widze ze nie jestes kompetetna osoba i twoja inteligencja nie jest zbyt wysoka moja osoba pomaga dziewczyna ktore nie maja pojencia o niczym ktore sa zielone i pojawiam sie czasem sprawdzac forum jezeli cie takie pytania denerwuja to nie udzielaj na nie odpowiedzi bo zrazasz ludzi do forum szkoda slow na takie kobiety jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaka//
hej, moze ktoras mi doradzi albo doda otuchy....albo otworzy szerzej oczy....ja nie wiem co myslec....a chodzi o to, ze nie mialam okreu dluzszy czas, poszlam do gina i mi przepisal tabletki antykoncepcyjne, zazylam 2 opakowania a teraz czekam na okres...ma pojawic sie pod koniec miesiaca.... powiedziala mi ze macica jakas mala jest ale podobno to nie jest powazne bo macica podobno jest rociagliwa i kazda ma inna....pozniej na temat jajnikow .....nie mowila mi nic o jakis pecherzykach czy guzkach....bo czytalam ze jak ma sie PCO to cos takiego jest i jest problem.....mi niie powiedziala ze mam ten zespol.....ale wykonywala mi dopochwowe USG i zastanawiam sie czy bylyby widoczne jakies tego typu zmiany na jajnikach..... wie ktoras cos na ten temat???albo czy miala podobna sytuacje????bo ja juz nie mam sily chodzic po lekarzach i pytac o kazdy niepokojacy czy zastanawiajacy szczegol...moze ktoras na forum??? z gory dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nikusia84...Moje zdanie na ten temat jest takie, żę jak nie bierzesz tabletek to 4 dni przed i 4 dni po okresie masz niepłodne, a reszta jest normalnie płodna!A jeśli chodzi o to przy braniu tabletek, to jest tak, że nie ma dni płodnych w ogóle!Co oznacza też, że nie ma jajeczkowania! To właśnie ja pisałam:) prada......Każdy antybiotyk ma silne działanie, więc na bank każdy w jakimś % obniża skuteczność!!! michalinaka//...Jakby było coś nie tak, to lekarz na bank by Ci to powiedział, nie ukrywałaby tego przed Tobą!Jeśli nic nie wykryło to znaczy, że jest okej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalinaka...tez mialam problemy z okresem przed rozpoczeciem tabletek i odkad je zazywam wszystko gra :) takze mysle ze gdyby cos bylo nie tak to lekarka by Ci o tym powiedziala...No chyba ze nie chciala Cie niepokoic,chociaz watpie...Moja wczesniejsza notka jest wlasnie na temat tych pecherzykow (PCO),ktore zostaly u mnie wykryte wlasnie na USG dopochwowym.Podobno jesli sa w trakcie zazywania tabsow to jest to normalne,jesli nie-to wlasnie moga miec wplyw na okres no i plodnosc...Zreszta przeczytaj notke powyzej. Mysle zebys sie nie martwila na zapas i poczekala spokojnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 co tam jak tam? ja jakaś zmęczona jestem po tych świętach.....dwie nocki spałam u mojego miśka :)))) pozdrawiam was ❤️ michalinaka// jakby było coś nie tak to Twoja lekarka by Ci o tym powiedziała, przecież nie ma w tym żadnego interesu żeby Ci o tym nie mówić.....także głowa do góry :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada...
Furaginum jest antybiotykiem?Chyab niedoinformowana jakaś jestem przez mojego gina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chcialam znowu was sie poradzic... tak wyszlo ze dopiero jutro moge isc do gina: a dzis sie stresuje... utro zapewne o wszystko go sie wypytam heh. otoz jak pisalam kiedys zaczelam brac tabletki od 5 dnia cyklu... i wiem ze od poczatku nie jestem zabezpieczona ale jedni pisza tak drudzy tak... kiedy jestem zabezpieczona juz? dzis wzielam 20 tabletke a kochalam sie co prawda przerywany bo sie balam jeszcze( chociaz przerywany tez nie jest metoda) ale sie dlugo kochalismy... i bylam juz zabezpieczona? i mam pytanie... mowi sie ze tabletki moga zmniejszyc libido... a moga tez zwiekszyc? bo ja mam go 200 procent chyba:/ obfity sluz nadal mam: ciekawe co gin powie. dziekiz gory za odpisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko. mam krwawienia mimo ze skonczyl mi sie okres. zaznaczam ze biore 1 miesiac tabletki po dlugiej przerwie... niby to normalne... biore yasmin, wczesniej mialam trueminulet czy cos takiego i bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×