Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

wściekne sie... jutro powinnam zacząć nowe opakowanie, ale nie zrobie tego.. odstawiam tabletki. i boje sie strasznie konsekwencji... trądzik, bóle, wywoływanie okresu luteiną... BOJE SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
a czemu odstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mi nie potrzebna antykoncepcja juz. bralam 14 miesięcy, czuje sie jakbym była uzależniona... strasznie sie boje odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
a powiedz, zawsze podczas przerwy dostawalas krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolcia86...Heh, nie;)Studiuję doradztwo zawodowe, teraz będę na 4 roku;) PaulaPaula...🖐️ Co to jest kandydoza pochwy!?...O rany, ale to brzmi \"jedna na sto\"...A na Ciebie trafiło... A tak z ciekawości, to co ile robione badania uważasz za regularne... moniak...Ale jak to Ci nie potrzebne!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no srak za przeproszeniem, rozstałam sie z facetem. no ale to nieważne, teraz na pierwszym miejscu jest moja panika- co bedzie jak odstawie. w poniedziałek wizyta u gina, ale odstawiam juz jutro. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANT23
hej dziewczyny! Mam pytanie przez półroku brałam bromocorn na wyregulowanie okresu ale źle się czułam po nim i lekarz zapisał mi antykoncepty-microgynum, brałam bromocorn do momentu aż dostałam okres i w ten sam dzień -pierwszy dzień okresu wieczorem wzięłam pierwszą tab.anty , wczoraj wieczorem wzięłam ostatnią tabletkę microgynum21 dziwnie się czułam miałam straszne zawroty głowy,mdłości a dziś pojawiło się lekkie plamienie nie czuje się dobrze boli mnie brzuszek,nie wiem co się dzieje:( dodam też że w drugim tyg brania microgynum kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia i skończył we mnie boję się strasznie;:( poradźcie coś :((( plamienie powinno się przecież pojawić około 3 dnia po odstawieniu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
Dziewczyny powiedzcie mi, w któych dniach cyklu robi się cytologię?, bo mi się zaponiało, wiem, że od 12stego do któregoś dnia cyklu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...\"no srak za przeproszeniem\"...Padłam jak to przeczytałam, ale rozumiem... Napisz koniecznie co i jak... MARTANT23...Wczoraj wzięłaś ostatnią tabletkę microgynum, czyli ostatnią z pierwszego opakowania, tak!? Jeśli to było Twoje pierwsze opakowanie \"nowych\" tabletek, to co Ty się dziwisz zawrotami głowy i mdłościami... Po drugie, widzę, że ulotki nie czytałaś...:o Jest napisane, że krwawienie może się pojawić w czasie 7 dni przerwy i nie jest tam napisane, że zawsze dostaje się 3 czy 4 dnia, tylko, że najczęściej się to zdarza, że tak MOŻE wystąpić krwawienie...Większość tak dostaje, ale to nie jest regułą...Ty akurat dostałaś w pierwszy dzień przerwy...Nie martw się, wszystko jest okej...Ból brzucha to od krwawienia... A do tego, że kochałaś się bez zabezpieczenia 2 tygodnie temu, to jeśli tabletki zażywałaś według zasad to nie masz się czym martwić... nowa P...Ja nie wiem czy są jakieś wyznaczone dni na cytologię, bo jak ja ją miałam to zdecydowała o tym moja pani ginekolog, więc sama wiedziała kiedy ma ją zrobić i czy są jakieś \"kryteria\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory aaaaa, ale po prostu mam depreche. w dodatku tyle czasu łykałam tabsy... ze teraz strach przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTANT23...Jeśli to było Twoje pierwsze opakowanie \"nowych\" tabletek, to co Ty się dziwisz zawrotami głowy i mdłościami...Tu jeszcze miałam dopisać, że w ciągu 3 pierwszych miesięcy może się tak dziać... I tam miało być \"po 2 tygodniach\" zamiast 2 tygodnie temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
aaaaaaa...mi powiedziała, ale wyleciało mi z głowy do którego dnia...miałam iść teraz na badanie , ale tak wyszło, że "narozrabiałam" :), bo nie można współżyć przed badaniem dwa dni...no nic, zobaczymy....ale dzięki za odp. buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTANT23...Sorki znowu...\"W 2 tygodniu\"miało być;)... moniak...Nie no co Ty, nie ma za co;)Nie traktuję tego jako wrzut:)...Ja staram się Ciebie zrozumieć co do tej deprechy:(...A myślę, że z odstawką nie będzie aż tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin89136
no hej dziewczyny i chłopaki słuchajcie ja mam właśnie to obawe jestem juz żę moja miłością bez mała 2 lata od jakiegoś czasu ona bieze te tabletki nie pamietam jakie ale to nie istotne ale ja nadal nie wiem co robić tyle juz sie tego naczytałem o nich jakie są i ze zapobiegaja jajeczkowaniu mimo to nadal podjecie decyzji jest dla mnie trudne wsplzyjemy ze soba spory czas ale zabezpieczam sie rowniez i ja bo wtedy jestem pewny ze jest ok.nie wiem co mam robic czesto rozmawialismy juz o tym ze ja nie musze sie zabezpieszac i konczyc w niej jak to wy mowicie ale stracha mam niesamowitego jak o tym mysle po prostu nie wiem mamy po 18 lat i boje sie o bobasa prosze pomuzcie mi i postarajscie mi to jakos wytlumaczyc.z gory dzieki.pozdrawiam wszystkich i cekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. jednak to był fałszywy alarm, dzisiaj dostałam okres... nigdy się tak nie cieszyłam z miesiączki jak teraz. niby było bardzo fajnie jak koleś zrobił to we mnie, ale tak sobie teraz myślę że to nie było warte tych późniejszych nerwów. ale znając siebie to pewnie zrobię to jeszcze nieraz. dzięki dziewczynki. gorąco pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin89136 - ciężko ci coś doradzić, tyle się teraz słyszy o wpadkach w czasie brania tabletek... jednym się udaje, innym nie. musisz wiedzieć że konsekwencje ewentualnej wpadki poniesiecie razem, a z racji tego że jesteście jeszcze bardzo młodzi to chyba odradzam. pomyśl sobie czy te chwile kiedy zostajesz w swojej ukochanej do końca były by warte ponoszenia później odpowiedzialności za małego bobasa??? to zajebiste uczucie i strasznie zbliża ludzi, ale jeżeli chcecie ze sobą być to jeszcze takich chwil tysiące przed wami... poczekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin89136
dzieki diamond_bitch. wiem że to ciężko wytłumaczyc bo tak jak mowiesz przypadki chodza po ludziach ale myślisz ze pomimo tego wszystkiego mozna chociaz raz doznac uniesienia na max bez konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko: czy alkohol bardzo osłabia działanie tabletek?? bo często zdarza mi się brać tabletki po uprzednim wypiciu paru piwek, albo po prostu picie po wzięciu tabletki. czy jeżeli biorę tabsy np o godzinie 21, to czy zaczynając nowe opakowanie mogę zmienić godzinę? bo zawsze się tak zdarza że wezmę tabsa i potem na imprezę, a tam wiadomo morze alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
diamond---- alkohol nie obniza skutecznosci tabletek jesli po wypiciu nie zwymiotujesz w przeciagu 4 godzin od wziecia tabletki (bo tyle sie wchlania). Wiec spokojnie, baw sie dobrze na imprezkach :D marcin---- a ktore opakowanie tabletek bierze twoja dziewczyna? warto przezyc to do konca, ale skoro jetsescie tak mlodzi, to moze jeszcze poczekajcie:) na wszystko przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa P
Drogi marcin89136....sprawa antykoncepcji zależy od osób, które zamierzają ze sobą współżyć. Jesteście jeszcze młodzi i rozumie Twoje obawy.Jak wiadomo najlpszym sposobem na antykoncepcje są tabletki(no oprócz braku zbliżeń:))Jednak nie dają one 100% pewności!!!Jeśli macie obawy, to nie widzę nic złego jeśli zabezpieczacie się podwójnie. To jest Wasz wybór. Najważniejsze, żebyście podczas stosunku cieszyli się nim, a nie zamartwiali i mieli obawy. NA pewno przyjdzie czas, kiedy stwierdzicie, że tabletki wystarczą...P.S cieszy mnie, że są faceci, którzy nie wstydzą się ukazać, że też mają obawy i zdają sobie sprawę, że są odpowiedzialni za to co robią.:)Pozdrawiam CIę sedecznie. I pogadaj szczerze z dziewczyną. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że można spróbować, do odważnych świat należy. ja często poddaje się uniesieniom, a później się zamartwiam. ale jak z kimś jesteś i jest ci dobrze to nie myślisz o konsekwencjach. a jak długo twoja kobieta bierze tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
diamond----- po 7dniowej przerwie mozesz zmienic godzine na jaka tylko chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol nie osłabia działania tabletek, chyba że zwymiotujesz do 4 h po wzięciu tabsa.... także spoko :) no i jak rozpoczynasz nowe opakowanie możesz zmienić godzine brania tabletki bez problemu, ja tak zrobiłam, brałam \"w obiad\" teraz biore wieczorkiem :P:P:P moniak nie bój nic, trzymam kciuki żeby bylo ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggy
Hej dziewuczki...mam jedno małe pytanie...Czy palenie papierosów wpływa jakos na skuteczność tabletek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
na skutecznosc tabletek nie wplywa, ale palenie moze powodowac powstawanie jakis zakrzepow krwi (czy cos takiego). Ale u mlodych kobiet jest wszystko ok, ryzyko jest duze u kobiet po 35 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggy
Ufff...kamień z serca...dziękuje za odpowiedź... P.S. A tak w ogóle to fajnie tu u was...:) chyba zaczne częsciej Was odwiedzać...Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin89136 jeszcze jedno. pamiętaj że jak raz spróbujesz i posmakujesz tych doznań i twoja dziewczyna nie zajdzie w ciąże, czego ci życzę z całego serca to już będziesz chciał zawsze, tak bynajmniej było ze mną... i zawsze myślisz że jak teraz się udało i było wszystko ok, to za drugim razem też na pewno się uda, a później za trzecim i czwartym... decyzja należy do was... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×