Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Nie przejmuj się, ja czytałam że na Cileście też były wpadki,ale nie panikowałam;p na każdych jednych na pewno jakieś wpadki były. W końcu nie dają 100% pewności...trzeba mieć ten 1 % na uwadze. Ale też nie schizować, bo w końcu 99% pewności to jest ogrom,i żadna inna metoda tyle nie daje. No chyba że szklanka wody zamiast :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
ja wczesniej bralam Microgynon21, a od 3 miesiecy Yasminelle, ale nie po to chyba place 40zł za blister, zeby sie przejmowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze byłam zdania że nie po to truje organizm zeby jechać na przerywanym jeszcze albo gumkach ;) poza tym jak się kocha z facetem do samego końca to jest uczucie niesamowite...:) i dla mnie i dla mojego chłopaka. Ok, ja uciekam bo musze obiad ugotowac 😠 zajrzę może później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
No nie mówcie dziewczyny tylko,że same wykładacie pieniądze na te tabletki :P żadnej inicjatywy ze strony partnera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
no moj chlop zaopatruje sie sam w prezerwatywy, jesli czasami sa potrzebne :P a gdyby mial sie dorzucic do tabletek, to pewnie nie bylby szczesliwy :P wolic wydac to na inne cele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Żartujesz? ja swojemu wyraźnie powiedziałam,że będę stosować tabletki pod warunkiem,że on będzie za nie płacił :P Oczywiście zgodził się bez dwóch zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Loooooool, powaznie powiedzial, ze bedzie placil? ;D hahah, niesamowite :D moj wlasciwie jeszcze studiuje, wiec sam nie zarabia, pewnie dlatego :) ale kiedy tylko zrzucimy sie na wspolny garnuszek, to nie bedzie mial nic do gadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
No poważnie :) za lekarza również mi płaci :P ale to dlatego,że on pracuje a ja nie ;) w tej kwestii się od razu dogadaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
No to ekstra :) ja jeszcze poki co ciagne z kieszeni mamy :P na lekarza tez :P wyjscia nie ma, skoro nie chce zostac babcia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
To mam nadzieje ze te tabletki naprawde działaja przekonam sie za 4 dni bo kończe opakowanie w sobote i 7 dni przerwy i zobaczymy jak to bedzie mam stracha ale cóż zrobie nic czekać cierpliwie,Ja biore zawsze o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Jestem pewna,że będzie dobrze! :)jakiś czas temu również miałam podobną sytuację ale wszystko skończyło się dobrze :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Moniśśś A ty ile bierzesz już tabletki i po jakim czasie współżyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Jestem przy drugim opakowaniu. A współżyłam po 7 tabletce z tym,że mój facet kończył we mnie. I w tygodniu bez tabletek strasznie się stresowałam czekając na okres ale na szczęście dostałam w 3 dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Aha no to tez widze ze czekałas i pewnie tez sie denerwowałas a ja 4 dniu zazywania tab kochałam sie ze wsoim ale miał wytrysk na zewnątrz i jak zazyłam 7 tabletke tez kochałam sie z nim ale dwa razy rano i wieczorem ale tez swosunek przerywany i mam nadzieje ze plemniki tak dłudo nie zyja w penisie bo rano koło 10 sie kochaliśmy umył sie a potem koło 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 A wcześniej kochałaś się z chłopakiem bez jakiegokolwiek zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Moniśśś A jak sie czułaś po pierwszym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Tak stosunek przerywany tyko i wyłacznie a moze od czasu do czasu prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Czułam się w miarę dobrze :)Tylko jakoś po 13-stej tabletce zaczęły boleć mnie piersi, ale ogólnie było ok :) Kurcze, to podziwiam Cię za odwagę :P wtedy się nie stresowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
wiesz co mnie terz bolą piersi nie wiem tak moze od tygodnia moze wiecej...Wiesz co nie wiem jakos sie tak nie stresowałam bo mój mi zawsze mówił ze nie jestem i ze mam mu ufac a teraz sama chciałam te tabletki jeść dla nas zebyśmy sobie nie wpadli...Bo ja naprawde jestem taka senna nonstop mi sie ziewa i nic mi sie nie chce moze mi to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Z czasem powinno Ci przejść :) ja się właśnie najbardziej obawiałam tego,że będę taka senna i tak już jestem wystarczającym śpiochem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Moniśśś Jezu bo ja naprawde zawsze rano jak wstawałam to byłam pełna energi teraz tez jak wstane rano ale popołudniu to masakra.To muwisz ze nie mam powodu zeby sie obawiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Nie masz powodu żeby się martwić :)Przejdzie Ci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Ale ja sie obawiam nie chcianej ciąży????Mam nadzieje ze te tabletki działaja naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
W sobote wyjezdzam do Zakopanego to sie troszke rozerwe z moim mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku a po ilu dnich dostaje sie okres po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 Okres zazwyczaj się dostaje w 2 lub 3 dniu zależnie od organizmu. Ty natomiast możesz dostać w 4,5,6 czy nawet 7 dniu. Ważne jest to aby dostać w tej tygodniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Właśnie zeby go dostać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaniesz ;) słuchajcie,a ja mam teraz takiego zgryza : jestem na Logeście,ale zmieniłam na Rivegidon- na razie wszystko fajnie, tj zmieniam jak skończę ten listej. Ale moja gin spóźniła się godzinę,i żeby nadrobić opóźnienie wypisywała recepty niemal tasmowo, nawet drzwi nie zamknęła..jak mi ją podała,rzuciał \" brać w pierwszym dniu okresu\"--że jak? wiedziała,że to nie są moje pierwsze tabletki. Zdążyłam tlyko wyjąkać \" tego z odstawienia?\" a ona \"uhm\" i wyrzuciła mnie z gabinetu...bez komentarza,chyba zmienię gina. Myślę,że powinnam je wziąc tak,jak ejst napisane na ulotce,po tej 7dniowej przerwie,prawda? pytałam się potem farmaceutki i powiedziała,że tak. Czy któraś z Was zmieniała tabletki i miała taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień na pewno..... ja Ci nie wiele pomoge bo nie zmieniałam tabletek nigdy, ale z tego co czytałam i słyszałam, zmienia się je zaraz albo po zakończeniu starego opakowania lub własnie tak jak masz napisane Ty po 7dniowej przerwie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×