Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

No ja tez miałam schizy, powiem Ci że nawet podobne, ale mi przeszło przy 3 opakowaniu :P:P:P:P Potem tylko raz na tabletkach przeżywałam stres bo zawsze miałam okres w 4dzien przerwy,a kiedyś przyszedł w 6dzień :O no i potem już tak miałam ze raz w 4 dzien rano raz w 5 dzień rano..... ale zawsze przychodził w tej przerwie7dniowej. Wiem że jak odstawiłam tabsy to pierwszą naturalną miesiączkę miałam jakoś w 33dc, nastęoną tez gdzieś tak a 3 mi sie spóźniła 3 tygodnie,ale jakoś wtedy już nie schizowałam :P my juz jesteśmy na takim etapieże ciąży się nie boimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
i ty kochałaś sie do końca i miałaś ten okres to pewnnie ja tez dostane w tej 7 dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nerwów raczej :) Jak po 7dniowej,jeden dzien wcześniej, przyznam że się zakręciłam, ja raz tez raz tak miałam jak Ty,ale ja wzięłam nowe opakowanie normalnie po 7dniowej przerwie, czyli 8dnia.....jak kończysz opaakowanie w sobote,to nowe zaczynasz w nd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
A mogła bys mi doradzić jak ja mam teraz zrobic ta 7 dniowa przerwe???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
No to ja tez tak zrobie wezme w niedziele a ty po ilu tabletkach kochałas sie do końca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
ja nie moge sie denerwować bo jak bede sie denerwować to mi sie spóżni bardziej....Tobie pewnie tez przez stres sie spóżił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wtedy co na tabletkach się spóźnil to możliwe że przez stres, ale wtedy co te 3 tyg się spoźnil to raczej nie przez stres,bo stresa nie miałam już wtedy w ogóle, to raczej po odstawieniu organizm jeszcze szalał :) O słonce ja kochałam sie bez niczego pod koniec drugiego opakowania dopiero, wcześniej przerywany byl. Może dlatego że ja zaczęłam brać pigułki na bolesne i rozregulowane miesiączki, a że przydały się też jako antykoncepcja to trzeba bylo korzystać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
A no pewnie to ja wezme normalnie w niedziele bo poprostu bede mieć którszy cykl mam nadzieje ze dostane ten okres z odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klavduska..
aha to super ze nie oslabia:)mialalm watpliwosci wiec zapytlam :):)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
nie wiem na tym to sie nie znam ja sie opalam normalnymi promieniami słonecznymi...........Ja mam tylko cykora jak taka malutka pigułka działa ale dzis sie juz całkiem inaczej czuje powiem wam...Wszyscy mnie upewniaja ze ta tabletka napewno działa nawet mama bo tez kiedys brała a ja dalej swoje ale juz dzis sie nie przejmuje skoro to stworzyli to musi to działać...Troszke anulka 159 mnie zestresowała ze ten 1% kórde ale przeciesz duzo was bierze te tabletki i po 4 tabletce czy po której juz sie kochacie i nic a niby 1% to moze być wina jakiejs dziwczyny ze naprzykład zapomniała o tabletce czy naprzykład miała ostra biegunke czy wymioty nie wiem mozecie mi to jakos wytłumaczyć zebym znowu nie wpadła w paranoje sa takie dwie dziewczyny tu doświadczone....:) one juz mnie uspakajały ale dzis jestem juz pełniejsza energi ino wstałam rano tak trawe skosiłam a mam strasznie duzy ogród..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie dziś jadę na słoneczko, Afryka dzika :D dziewczynki,proszę mi tu powiedzieć,jak to w końcu jest z 7dniową przerwą,bo na ulotce nie ma danych ;) jest zabezpieczenie,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALUKA
Przez przypadek wczoraj wzielam 2 pigolki co mam teraz zrobic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Aira Jestes zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
ALUKA Jak ci nic po nich nie było kontynułuj przyjmowanie dalej tak samo o tej samej godzinie bedziesz miała krótszy cykl zamiast 21 tabletek zjesc z 21 dni to ty je weżmiesz w 20 dni ja tez tak teraz mam bo wziełam jedna z powodu biegunki ale nie potrzebnie nawet ja brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli02
No a ja mam takie pytanie: bo właśnie też z powodu biegunki i to w pierwszy dzień przyjmowania Yasmin ( mój pierwszy raz;)) za poł godziny po 1 tabletce wzięłam drugą. Więc myślę że jest zachowana ochrona. Tylko nie wiem czy teraz robic przerwę 6-dniową? czy 7"? bo juz niewiem jak to bedzie działało i czy będzie zachowana antykoncepcyjna właściwość. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Mysle że jak wziełaś druga w miare szybko to powinno być ok normalnie zrob 7 dni przerwy tylko zjesz 21 tabletek w 20 dni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Dziś rozmaiwaiałam z mama i mam mówi ze taka tabletka naprawde chroni ze to jest najbezpieczniejsze tylko ze musze brac systematycznie zeby nie zapomniec ani nic ona tez brała i mówi ze tez sie bała ale działały........... Dobrze ze sa na tym forum dziewczyny doświadczone i wiedzą wszystko o antykoncepcji i że mi pomagają ale ja ufam tym tabletka po to je stworzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Czy któraś z was mogła by mi to jeszcze raz tak wszystko na spokojnie napisać tak żeby mi to dotarło do mózgu jakaś doświadczona osoba a jest tu takich dużo/////Bo ja myśle juz o testach ciązowych to mam w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka1127
czyli jak wzielam tabletke w 1 dzien okresu i okres skonczy mi sie po np 5 czy 6 dniach to moge sie kochac z moim i juz zabezpieczenie bedzie dzialac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Zielony
Witam Miłe panie, mam do was pytanie. planujemy z moją kobieta zastosowac tabletki. i cos mi sie kiedys obiło o uszy ze po tabletkach jak planujemy dziecko to jest taka mozliwosc ze dziecko urodzi sie uposledzone. czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsza_1991
cześć dziewczyny mam nadzieje, że pomożecie mi podjąć decyzje. Mam 17 lat i chciałam zacząć stosować jakieś tabletki antykoncepcyjne wiem że pierwsze co powinnam zrobić to udać sie do ginekologa ale chciałam Was zapytać czy lepiej bym zaczęła brać tabletki czy na razie używać prezerwatyw ponieważ, planujemy z chłopakiem rozpocząć współżycie ale nie zamierzamy jakby to powiedzieć kochać się dość często- raz w miesiącu maxymalnie na pewno dopóki nie osiągnę przynajmniej pełnoletności chociaż i to ryzyko ale mam nadzieje, że nie zajdę w ciąże ale iż by tak było musimy się zabezpieczać proszę Was myślę że już doświadczone kobiety o dobrą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Ej dziewczyny doświadoczone pomóżcie nam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauritex
Wydaje mi się że dla ciebie lepiej będzie używać prezerwatyw i środków plemnikobójczych np patentex oval. Bo po co sie truć cały miesiąc i tylko raz przyjemność. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli02
dzieki ewela. chyba tak zrobię.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Niech ktoś mi napisz to co wie o tabletkach tak zebym sie uspokoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewela19 To jeszcze się nie uspokoiłaś ? :P Zaufaj tym tabletkom, bo jeśli tego nie zrobisz to radzę Ci z nich jak najszybciej zrezygnować, nabawisz się tylko niepotrzebnie jakiejś nerwicy.Nie po to się zażywamy te hormony żeby tak maxymalnie schizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsza_1991
dziękuję pauritex. Tez tak myślałam by na razie stosować prezerwatywy i pantenex oval, mam nadzieje że nic złego sie nie wydarzy (np. pęknięcie prezerwatywy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×