Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Perelkaa
Ja przyjmowalam tabletki ze wzgledu na inne sprawy niz antykoncepcja :P dopiero od maja zaczelam wlasciwie ich stosowac jako zabezpieczenie :P i od razu sie nie bawilam, tylko z grubej rury wspolzylam do konca :P se mysle, ze jak maja dzialac, to dzialac beda zwlaszcza, ze nigdy nie zapomnialam o zadnej tabletce :P w momencie kiedy bralam antybiotyki, zabezpieczalam sie dodatkowo prezerwatywa, bo moj chlopak ma je zawsze w portfelu :P a kiedy tylko zabraknie, to sie tym nie przejmujemy, bo przeciez łykam tabletki :P nie ma sie co zamartwiac, mama nie kazalaby mi brac czegos, co mialoby nie skutkowac przy prawidlowym zazywaniu :P co pol roku jestem u ginekologa, czasami czesciej i slysze tylko 'wszystko w porzadku', wiec czym sie tu przejmowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
ewele jak tylko skonczyl mi sie okres to od razu nie po to je lykam aby bawic sie w kochanie obok albo na mnie ale nie we mnie one naprawde dzialaja nie panikuj tak a jak pozniej odstawilam to dostalam okres 2 dni po odstawieniu, przy 2 opakowaniu dostalam 1 dzien po odstawieniu. wiesz troszke cie nie rozumiem nie panikowalas jak bez zadnego zabezpieczenie uprawialas stosunek przerywany?? kobieto potraktuj to w ten sam sposob skoro nie mozesz przyjac do wiadomosci ze to copolykasz cie w 99% zabezpiecza wyluzuj bo zobaczysz spozni ci się okres i bedziesz panikowac jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
badanie u ginekologa tak wyglada bo w tensposob bada macice jajniki sprawdza czy nie masz nadżerki czasem zrobi wymaz z pochwy aby zrobic badanie cytologiczne, do tego takie badanie ginekologiczne w pierwszych tygodniach nie wykryje ciazy bo jest ona zbyt mala aby ginekolog ja wyczul tylko usg pokaze czy tak czy nie i blagam nie panikuj ja nie wiem jak przez 3 lata nie panikowalas robiac to co zrobilas zazywajac tabletki a teraz nakrecasz sie jak szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
ayradevill ma racje, przez 3 lata uprawialas seks przerywany bez zadnego zabezpieczenia to po co sie martwic tym samym tylko z tabletkami, bo tego nie rozumiem :P a jesli teraz tak panikujesz przy zabezpieczeniu, to nie wyobrazam sobie Twoich wczesniejszych reakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ewela19 naprawdę wrzuć na luz trochę, co do kochania rano a potem wieczorem, plemniki to nie rambo nie przeżyją tak długo. Ja brałam tabletki ok1,5 roku i działały tak jak powinny ;p kochaliśmy sie do samego końca po parę razy dziennie czasami....i dzieci brak :classic_cool: Ja od lutego nie biorę już tabletek, kochamy się bez niczego, przerywany,a w tak zwane nie płodne do końca :P wiem że to nie jest metoda ale służy nam dobrze od poł roku, a z reszta my jesteśmy na takim etapie że dziecko dla nas to nie problem tylko radość :Dwięc no stres :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do badań, pasowało by zrobić morfologię i próby wątrobowe też, nie tylko badania na stołku u gina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
dziewczyny pierwsze opakowanie bralam ok godz19regularnie, max 30 min wstecz lub po 19, drugie zaczelam ok21. czy to duzy błąd z mojej strony? teraz staram sie powoli schodzic na 20 bo tak mi bedzie wygodniej. czy wtedy te tabletki dzialaja mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
dka, dzialaja caly czas tak samo :P 2h roznicy nie robia, tabletke trzeba polknac do 12h i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
dzięki dziewczyny naprawde dałyście mi do zrozumienia nie wiem jakoś przez 3 lata naprawde nie panikowałam mój mi zawsze mówił ze nie spóścił sie to mu ufałam i to na takiej zasadzie wygladało.Ok to mam rozumieć ze jak zażyje tabletke w 1 dzien okresu to jestem zabezpieczona po 4 h i ja tak zrobiłam to mysle że powinny działać.Mój facet sie juz wkurza bo ja mu nonstop powtarzam ciekawe czy to działa???Ale ja czuje sie taka zmęczona nic mi sie nie chce wy tez tak miałyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
cale pierwze opakowanie bralam ok 19 codziennie, drugie codziennie bralam ok 21. kumpela mnie nastraszyla ze to źle i że mniej działają więc wole jeszcze od was zasiegnąć rady. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
jak bierzesz pierwszego dnia to dzialaja praktycznie odrazu, ja bralam pierwsza w 5 dniu okresu wiec musialam sie wstrzymac przez tydz z sexem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Dobrze że w sobote wyjeżdzam to sobie odpoczne i w sobote biore ostatnia tabletke z opakowania mam zrobic ta przerwe normalnie co nie???bede tylko zamiast przyjać tabletki w 21 dni to ja je wziełam w 20 bede miała poprostu inny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
dka Właśnie napisałaś "praktycznie" ze działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
dka A ty jakie tabletki zazywasz??????/ i jak sie czułaś po nich w pierwszym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
teoretycznie i praktycznie tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
biore kontracept i jestem bardzo zadowolona, jedyny skutek uboczny to rozdraznienie i poddenerwowanie, ale wdaje mi sie ze juz mi mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
A mi sie nic nie chce moze to być spowodowane tabletkami??????? Mam nadzieje ze mi to przejdzie bo kórde do szkoły za nie całe dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
a ile juz zazywasz anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
2 opakowanie koncze. a moze to nicnierobienie spowodowane wakacjami i luzem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
wydaje mi sie że nie zreszta nie wiem.Jak wy mówicie ze tabletki działąja to napewno musza działać skoro wy je bierzecie i nie które z was współżyły juz np tam po 3 czy 4 dniach od ich zazywania i do końca to czego ja mam sie obawiac macie racje musze wrzucic na luz..,,Aha mam jeszcze jedno pytanie jak dostane ten okres z odstawienia to chciała bym sobie zmienic godzine przyjmowania tabletek bo teraz biore o 21 a chciała bym tak brać o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przerwie 7dniowej zawsze można zmienic godzine brania tabletek ;) Ja tak często robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
ja sobie wlasnie tak zmienilam godz z 19 na 21 i nie wiem wlasnie czy to nie ma wplywu, bo jak w jeden dzien o 2 godz bedzie roznica to spoko ale ja cale opakowanie rpzesunelam sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki nalezy brac o tej samej porze,a nie godzinie..... wszedzie to pisze nawet w ulotkach, więc nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
W ulotce jest przeciez wyraznie napisane, ze trzeba zabrac do 12h, a generalnie tabletki nalezy przyjmowac o stalej 'porze', czyli nie musi byc do minuty kazdego dnia ;P ja zawsze biore rano, w granicach 9, jesli wstane o 8 biore o 8, jesli o 10, to tez tak biore :P a w zeszlym miesiacu bralam o 6 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
anulka156, tak pytajac z ciekawosci, dlaczego odstawilas tabletki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
A teraz jest juz lepiej, kiedy nie bierzesz? i czy to reakcja do konkretnych tabletek, czy do wszystki ant. ktore zazywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażywałam tylko Cilest, teraz jest troszke lepiej, chudne ale baaardzo powoli :( Poza tym, nie spieszy mi sę do powrotu do anty, jest mi dobrze jak jest. Ogólnie jakoś lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
aha, chyba ze tak. Ja biore Yasminelle od 3 miesiecy i poki co nic mi nie jest, ale martwie sie troszke tymi tabletkami, bo naczytalam sie o przypadkach brania tych tabletek z dokladnoscia, a jednak zawiodly. A na takie ekscesy nie moge sobie pozwolic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×