Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

A i jeszcze jedno bo nie pamiętam która to napisała juz ale....podczas zażywania tabletek NIE MA DNI PłODNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wbić sobie to raz a porządnie do główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest na tabletkach, ale moja teściowa miała "okres' całą ciążę, i mówi że ona nie widziała różnicy między tym niby okresem w ciąży-bo to oczywiście nie okres a plamienia., a tym normalnym okresem "przedciążowym" , moja koleżanka opowiadała mi że jak zaszła w ciążę to w pierwszym miesiącu miała tez okres i dlatego nic nie podejrzewała, dopiero w drugim miesiącu zanikl okres całkiem, dlatego jak ktoś ma bardzo obfite miesiączki to zapewne zorientuje się i zauważy różnice,a jak ktoś ma malo obfite to mozliwe że zmiany by nie zauważyl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Ja przy tabletkach mam roznie. Czasami sie ze mnie leje jak z kranu, a czasami jest nieco lzej :P Ale zawsze czas trwania jest taki sam, wiec pewnie bym zauwazyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba tez bo raczej mam obfite miesiączki, na tabsach miałam mniej obfite i krotsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka dziekuje bardzo za odpowiedz :) zastanawialam sie czy to moze byc juz krwawienie z odstawienia bo przez caly miesiac mialam plamienie i dzisiaj jest juz 2 dzien i bardziej przypomina miesiaczke. ( najmnocniej przepraszam za tamte bledy i zasmiecanie ale nie wiem co sie dzieje zenie moge normalnie wyslac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może właśnie Ci się zaczyna krwawienie z odstawienia:) sama się przekonasz zapewne :P pozdrawiam 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spałam jeszcze e swoim chłopakiem ale planuję to zrobić, oczywiscie jak kazda baba boje sie ze bede w ciazy. Po przeczytaniu tego forum w duzej ilosci, uspokoilam sie i jestem za tabletkami. Ale teraz pojawil sie nowy problem - czy po długim zażywaniu tabletek bede mogła normalnie bez komplikacji zajsc w ciaze? czy nie bede miala problemow? wiecie cos moze na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As1612
Witam. Dzisiaj o godz 21 30 wzięłam tabletkę anty a po 30 min miałam rozwolnienie jest to 2 tydzień brania przeze mnie tabletek w poniedziałek zacznie się trzeci tydzień i czy przez to rozwolnienie ta tabletka przestała działać jak powinna? czytałam ulotkę i tam nic nie ma o rozwolnieniu tylko są wymienione wymioty. Co mam zrobić? wsiąść jeszcze jedną tabl? PS słyszałam ze przez rozwolnienie tabletka przestaje działać jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As1612
Kochałam się 5 min po zażyciu tabl i mój facet skończył we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia-
Witam, mam na imie Klaudia mam pewien problem. zazywam tabletki Lamuna 20 ... sa bardzo dobre niewpadlam w depresje, nieprzytylam i nie stalam sie lasuchem. Jednak pod koniec opakowania dostalam zapalenia pecherza ( spowodowane od mocnego stosunku ) dostalam od mojego ginekologa antybiotyki, wiec jak zawsze moje tabletki antykoncepcyjne przeztaly dzialac. Nadeszla 7 dniowa przerwa miedzy opakowaniami dostalam okres w ostatni dzien okresu mialam stosunek moj partner doszedl do wytrysku nadrugi dzien skontaktowalam sie z moim lekrzaem i dostalam antykoncepce po stosunku. Wiec sie niebalam ale 5 dni temu uprawialam znow seks z moim partnerem ale niedoszedl do wytrysku ale zawsze moglo cos wytrysnac. Od poniedzialku rozpoczelam nowe opakowanie... Czy moglam zajsc w ciaze ? Czy nie, poniewaz rozpoczelam nowy cykl ? Skontaktowalam sie z dwoma lekarzami , jeden mowil ze moglam zajsc w ciaze i mam jeszcze caly miesiac uzywac dodatkowego zabezpiecznie a, a drugi ze nie ... i teraz juz sama niewiem niemoge spac po nocach. Bylabym bardzo wdzieczna jakby mi ktos odpowiedzial, mam zamiar isc jeszcze do trzeciego lekarza bo innaczej zwariuje ... Mimo ze mieszkam w niemczech i tutaj usuniencie ciazy jest legalne to niewiem czy przezylam bym to psychicznie i czym moglabym zyc ze swiadomoscia ze jakas czastka mnie i mojego partnera umarla poniewaz niemamy warunkow aby powstala na swiat... Dziekuje , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonazuza teoretycznie mówi się ze jeśli tabsy są dobrze dobrane i jest sie pod stałą kontrolą lekarza powinno nie być problemów,a jak to ma się w praktyce to nie wiem.... znam jedną osobę która nie może zajść po tabletkach... ale znam tez takie ktore zaszły bez problemów po odstawieniu. As1612 w razie biegunki postępuję się tak jak podczas wymiotów, czyli należy przyjąć następna pigułkę. Klaudia jeśli bierze się antybiotyk to należy dodatkowo się zabezpieczać podczas jego brania oraz 7 dni po zakończeniu brania antybiotyku. Jeśli tak zrobiłaś to ok. Co do stosunku bez wytrysku , ja bym nie panikowała, bo w ciążę tak łatwo się nie zachodzi, o ciążę trzeba się postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaassssia
Mam pytanie:) W tamtym tyg byłam u ginekologa po tabletki dotsałam Yasmin własnie zaczynam brac pierwsze opakowanie i zastanawiam sie czy moge wziac dwa opakowania pod rząd - chce uniknać miesiaczki bo wyjeżdzam do egiptu na wakacje:) Jednak nie wiem czy to w zaden sposob nie zaszkodzi bo przeciez zaczynam dopiero brac ?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Witam mam pytanie: Wczoraj o 20 wzięłam tebletke ale bardzo źle sie czułam i o godzinie 1:30 wymiotowałam (upłyneło ok 5 godz. 30 min.) tabletka się wchłonęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
aaaaaaaaaaaassssia Naprawdę nie radzę. Tabletki to nie są cukierki, organizm potrzebuje trochę czasu żeby do nich przywyknąć.Taka 'rewolucja' przy pierwszych dwóch opakowaniach może spowodować wiele skutków ubocznych.Lepiej się wstrzymać i przecierpieć ten okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
Ewusek Oczywiście,że się wchłonęła.Nie ma powodu do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Hey juz wróciłam było super A wiecie co w sobote zjadałam ostatnia tabletke a po 5 minutach poszłam do ubikacji ale nie była to taka birgunka(woda)tylko troszke twardsze ale przeciesz tabletka w 5 minut sie nie zozpuszcza z pół godziny potrzebuje byłam dwa razy i mi przeszło ale wydaje mi sie ze to mogło to być też jedzenie barowe..i zrobiłam przerwe teraz 7 dni kochałam sie z chłopakiem w sobote ale przed ta cała biegunka ale miał prezerwatywe i wiecie co jak skończył jak poszłam do ubikacji to miałam normalnie czerwony śluz na bieliżnie...Czy to oga być np objawy okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chudzina
dziewczyny, mam pytanie, chyba trochę głupie, ale czy biorąc tabletki anty ma sie napięcie przedmiesiaczkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
dziewczyna chudzina Pytanie jak najbardziej na miejscu.Otóż tabletki antykoncepcyjne łagodzą objawy napięcia przedmiesiączkowe (PMS) zazwyczaj w większości przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewela nie wiem może, skąd my mamy to wiedzieć???? Ja dostawałam zawsze w 4dzień,albo później.... Ale jak w sobote skończyłaś opakowanie i w sobotę okres, dla mnie to trochę dziwne, ale jak to pierwsze opakowanie tabletek to wszystko jest możliwe....A chyba pierwsze jak dobrze pamiętam? Jak tak to luzik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Anulka159 Ale nie dostałam okresu tylko jak skończyliśmy sie kochać to na bieliżmnie miałam krew dzis jest dopiero drugi dzien odstawienia tabletek ale robiłam test w wyszed negatywnie skoro te tabletki wyprodukowali to musza działać..A jak wsadzam sobie tampona to mam takie brązowe opławy taki śluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelin19
Wiecie co jak sobie wkładam tampona i wyciagam do za jakąś chwilke to mam krew na tamponie w tamtym miesiacu terz tak miałam i dostałam na drugi dzień okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
w sobotę miałam stosunek a w niedz. źle się czułam i wzięłam nurofen forte czy mógł on osłabić novynette,a poza tym to w niedz. w nocy wymiotowałam (po 4 h od wzięcia tab. anty) ale tylko raz i to słabo i ponownie wzięłam nurofen forte bo miałam wysoką temp. i dziś w południe też zażyłam nurofen forte czy mogę mieć powód do obaw?Czy tab. anty działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasska
czy ktos moze wytłumaczyc mi jak zazywa sie tabletki anty.. byłam u lekarza i za kazdym razem powiedział mi inaczej (chodzi mi o 7dniową przerwe) przypuścmy ze ostatnią tabletke wziełam w piatek.. a nastepana kiedy??!! za tydzien w piątek czy w sobote?? prosze odpowiedzcie mi bede wdzieczna.. a tak apropo kochania się bez gumek przy zabezpieczeniu tabletkami jest o niebo lepiej ;P Kto tak robi to wie czym to smakuje.. Polecam ;D;D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×