Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Perelkaa
ja zmienilam tabletki i kazal mi nie robic 7-dniowej przerwy, tylko wziac w 1 dzien okresu i tak tez wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
ewela nie panikuj jest ok mowie ci ;) to normalne ze chce ci sie spac i w ogole jak to sie nie zmini po 3 opakowaniu to bedziesz musiala zmienic tabletki co do zmianytabltek napisze ci teraz co mam w ulotce yasmin napisane: jezeli wczesniej przez 21 dni przyjmowano inny zlozony srodek antykonepcyjny po przyjeciu przez 21 dni calego opakowania innego zlozonego srodka antykoncepcyjnego nastepuje 7 dniowa przerwa po ktorej rozpoczyna sie stosowanie preparatu yasmin. (info o zazywaniu pigulek) jezeli stosowanie preparatu rozpocznie sie w ten sposob jego dzialanie antykoncepcyjne bedzie zachowane. a teraz po polsku wedlug ulotki yasmin jakbym wczesniej brala inne tabsy to robie przerwe 7 dni po wybraniu opakowania i zaczynam pozniej lykac yasmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
wlasnie w ulotce powinnas miec napisane co robic jak zmienilas tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
wiem ze jak sie to nie zmieni to bede musiała isc do ginekologa a nie lubie zbytnio tam chodzić.Wiesz napewno kazda z was miała takiego cykora jak ja przed pierwszym razem....A miałyście moze takie brązowy pluz tak raz za czas np raz na tydzien czy dwa raty w tygodniu????Bo ja mam taki a teraz bola mnie jajniki od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam wszystkim ;) tak,na ulotce mam tak właśnie napisane,że po 7dniowej przerwie, i to zarówno na ulotce Logestu, jak i Harmonetu,jak i Rivegidonu ;) ( czy jak to się tam odmienia :P ),tylko zaniepokoiły mnie słowa tej gin,że w pierwszy dzień okresu,bo to własnie się kłóciło z moją wiedzą...ale było takie zamieszanie,że mogło jej się coś popitolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Aira a ty po ilu dniach od zazywania tabletek współżyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pierwszym razem przeczekałam miesiąc,ale potem (tj, miałam półroczną przerwę) już stwierdziłam,że nie ma co i po czterech dniach ;) nie masz się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
No ale ty brałałaś dłużej mimo tej przerwy nie wiem troszke sie denerwóje to co bedzie dopiero jak pozwole mojemu chłopakowi sie spóścić do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna009
hej dziewczyny! mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co,że brałam wcześniej? było pół roku przerwy, więc tak jakbym nie brała ;) smutna,sluchamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Ewela, wez gleboki oddech, odejdz od komputera i wyluzuj :P wez do reki ulotke i przeczytaj ja od deski do deski, bo widze, ze nie halo z tymi wiadomosciami. Jesli Ci wszyscy powtarzaja, ze nie bedizesz w ciazy, to zluzuj troszke. Jak mozna byc biorac tabletki i miec stosunek przerywany, skoro robilas to przez 3 lata bez tabletek i dziecka nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
dokladnie ja przezmiesiac czasu uprawialam stosunek przerywany przez 1 miesiac to mialam cykora czy dostane okres, a jak wzielam tabletki to olalam wszystko skoro wszyscy w kolko powtarzaja ze to dziala moja przyjaciolka tez poza tym jest taki wybor na rynku i po cos powstaly no to halooo. wez gleboki oddech nie skonczyl w tobie a nawet jesliby skonczyl to jestes zabezpieczona dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Dobra dziewczyny rozumie czytałam ulotke i to chyba z 1000 razy wiadomo tam nie pisze od kiedy działaja ale pisze inne rzeczy a ja głupia nie zapytałam sie sie ginekologa od kiedy działaja ale wy wiecie bo pytała tam któras z was,,,,Wy po 4 dniach stosowania sie kochacie i luz a ja sie przejmuje faktycznie moze nie potrzebnie ide na luzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no nareszcie - co do tego od kiedy dzialaja to 4 h po polknieciu no ale poniewaz zazywasz pierwsza w 1 dzien okresu no ja nie preferuje wtedy uprawiania seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :P ja też postanowiłam już nie mysleć nad słowami mojej głupiej gin,tlyko wziąć po tygodniowej przerwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaa
czesc dziewczyny mialyscie moze takie cos przed przerwa ta 7 dniowa np checi na duza ilosc slodyczy?? bo ja wlasnie mam i sie sama dziwie czy to jest normalne bo az tak nigdy nie mialam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klavduska..
he laseczki...co do tego solarium oktore pytalam wczesniej...bo mi kumpela powiedziala ze jak pojde na solarium to oslabiandzialanietabletek i musze przez 7 dni dodatkowo sie zabezpieczac...a ja jak mam teraz przerwe ta 7 dniowa to tym bardziej bym przez solarium oslabila ich dzialanie???wy sie znacie wiec mi powiecie lubie chodzic na solarke i chcciala bym sobie pojsc ale nieweim czy moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśś
klavduska.. "bo mi kumpela powiedziala ze jak pojde na solarium to oslabiandzialanietabletek i musze przez 7 dni dodatkowo sie zabezpieczac" a to ciekawe, pierwsze słyszę :) solarium w żadnym wypadku nie osłabia działania tabletek antykoncepcyjnych. Jedynie może spowodować śladowej ilości przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka1127
Zaczęłam właśnie brać tabletki. jutro będę brać 4 tabletkę i mam pytanko. Od której tabletki zaczyna działać ta antykoncepcja?? bo wcześniej czytałam różne wypowiedzi. jedni mówili że dopiero po 1 listku inni że po 1 tabletce. napiszcie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Aneczka1127 Jeżeli weżmiesz 1 tabletke w pierwszy dzien okresu to jesteś zabezpieczona po 4 godzinach bo tyle potrzebuje tabletka zeby sie wchłonąć także jestes zabezpieczona od razu...Zreszta poczytaj to forum od początku to sie dowiesz nie które dziewczyny juz po 2 czy 4 tabletce sie kochały do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Jeżli czytałaś forum to zauwarz jak ja sie tez bałam ale dziewczyny mi przegadały bo przeciesz to sa hormony jeśli bierzesz je codziennie o tej samej porze to nie mozeliwe jest zajscie w ciaze chyba ze naprzykład zapomnisz o tabletce to lepiej dodatkowo sie zabezpieczać.To hamuje owulacje nie ma sie dni płodnych i nie płodnych wszystko sie dzieje u nas w środku....Ja juz póściłam na luz bo jak dzewczyny kochały sie po 4 tabletce do końca a inne nawet odrazy to wiesz nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcąc nikogo stresować,ale zawsze jest ten 1 % i o tym tez trzeba czasem mieć na uwadze, i że ten 1% to jest nawet jak się przestrzegało wszystkich zasad itp.... No ale trzeba myśleć w druga stronę 99% to jest juz coś :P a tak w ogóle w ciążę zajść nie jest tak łatwo, o ciążę trzeba się postarać, więc nie wiem czemu tak panikujecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
anulka159 Wiadomo że zawsze jest ten 1% ale jednak to 99% jest wiekszość ja sama sie boje dlatego narazie nie pozwalam mojemu kończyc we mnie tylko stosunek przerywany +tabletki a i tak mam cykora że moge byc w ciąży...Ale to jest forum kazdy ma swoje zdanie widzisz nie które dziewczyny kochały sie do końca po 2,3,4 tabletkach i nic w ciązy nie sa to chyba musza jednak one działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No działają, na szczęście "P Ja zażywałam kupe czasu tabletki, co prawda nie od razu szaleliśmy do końca bo mój im nie ufał za bardzo,w sumie ja tez miałam opory,ale po jakimś czasie daliśmy na luz i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
Bo wiesz ja to mam taka schize że masakra...niby muj sie nie spóścił ale robiliśmy to dwa razy dzinnie rano i wieczrem i ja nie wiem wogóle owszem sex jest fajny ale tez trzeba sie nastresować///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc może ten 1% dziewczyn co wpadły miały źle dobrane tabletki, lub po prostu organizm ich nie tolerował,nie wiadomo. JA np osobiście nie spotkałam takiej osoby co wpadła na tabletkach, tylko gdzieś tam przeczytałam, tzn tu na forach..... Miałam kolezanke, tzn mam :D która wpadła 2 lata temu, na początku twierdziła że brała tabletki itp i jak to się stało.... potem się przyznała że wcale tabletek nie brała, mówiła tak bo chciała zwalić na tabletki wine a nie przyznać sie że kochali sie bez niczego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
A własnie mam małe pytanie bo mi zostały jeszcze 3 tabletki do końca i ja biore 20 dni bo miałam 21 ale ta jedna tabletke zjadłam wczesniej co miałam niby ta biegunke..I na ulotce pisze po 7 dniowej przerwie nastepne opakowanie nalezy rozpoczac jeden dzien wczesniej czyli jak bo nie kumam......czyli jak np.ja w sobote kończe opakowanie no i do nastepnej soboty jest 7 dni i w niedziele powinnam wziąść czy juz w ta sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
A organizm musi jakos tolerować te tabletki np. nie moze miec wymiotów ani biegunki itp mnie troszke boli zoładek ale nie wiem czy z nierwów bo naprawde mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela19
No tabletka musi sie wchłonąc i jak nic po 4 h nie wystapi np.zadna biegunka ani wymioty to znaczy ze jest ok.Mnie troszke boli zoładek ale nie wiem czy to od stresu czy tabletki ale chyba nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×