Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość OnaOna_100
cześć.ma ktoś może do odsprzedania tabletki yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocoberry
a jaki masz problem z pójściem po receptę i do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana23
hej laska a kto powiedział ze ja nie miałam stałego partnera? ja tylko powiedziałam ze nigdy nie miałam faceta a lekarz wypisał mi tabletki z powodu bolesnych miesiaczek dzieki którym notorycznie trafiałam do szpitala. stad moje pytania, nie miałam partnera wczesniaj wiec sie pytam nie? takie trudne laski jest odpowiedzenie na me pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana23
stad me pytanie czy jakbym sie kochała z partnerem w czasie okresu mogę zajść w ciaże? tabletki nie tylko słuzą do notorycznego uprawiania seksu!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana23 ---> widze ze nikt nie raczy Ci odpisac. Mozesz sie kochac w dni kiedy masz okres, ale moim zdaniem to jest niehigieniczne, i moze prowadzic do roznych stanow zapalnych. No coz Twoej zycie - nie komentuje tylko odpowiadam Ci na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana23
uprzejmnie dziękuję za odpowiedż bezchmurne niebo. pytanie wzieło się z Tąd że zanim ja dostaje okresu mam jeszcze 3 dni ,,wolnego'" . Osobiście też nie przepadam za seksem podczas miesiączki i raczej nie sprubuje. Jeszcze raz dziękuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west ice
Jak dla mnie tabletki odpadają...miałam dobieranych kilka i po każdych czułam się fatalnie ;/ tylko metody naturalne wchodzą w grę...może to i nawet lepiej? przynajmniej nie truję organizmu :) stosuję akurat tester afrrodyta i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkasiaaaaa
Czy napawde podczas stosunku przy braniu tabletek facet moze sie spuscic w srodu? Prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staneuforia
Tak Kasiu może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkasiaaaaa
Naprawde? Po jakim czasie? Mowia zw miesiac/ pol roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkasiaaaaa
Dzieki za info.... rozmawialam z duza liczba kobiet..... jedne daja byc w sobie do konca inne nie... a jak to jest z Wami? Czy w ogole jest mozliwosc zaplodnienia jesli partner spusci sie w srodku? Tabletki dzialaja w taki sposob aby zabijac jajeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkasiaaaaa
Do kobiet ktore stosuja tabletki anty: Czy za kazdy razem dajecie sie spuszczac swojemu facetowi w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Mam do odsprzedania tabletki antykoncepcyjne Yasmin, 6 opakowań po 40 zł za sztukę. Tabletki ważne są do września 2013 roku. Sprzedaję je ponieważ staram się o dziecko. Mój email: malbik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuli
Hej, mam takie pytanie. Biorę Yasminelle, na chwilę obecną w sumie tylko dlatego żeby nie narobić sobie bałaganu w cyklu i ustabilizować miesiączki (jestem po operacji i czekają mnie jeszcze 4 tygodnie wstrzemięźliwości seksualnej) Chodzi o to, że moja gin przepisała mi te tabletki "na czuja". Żadnych badań, nic kompletnie, tylko "Yasminelle jest fajnym lekiem, bardzo nowoczesnym, nie tyje się po nich i nie ma skutków ubocznych..." . Twierdziła też, że dadzą 100% skuteczności, jeśli będę je regularnie brała. Na początku stwierdziłam - ok, wykupiłam 3 opakowania, czuję się po nich dobrze, nic nie boli, mam wrażenie że lekko powiększył się biust, tylko nastrój jest lekko nieciekawy (ale tak miałam i przed rozpoczęciem brania tabletek, bo jestem z natury melancholijnym smutaskiem :D). Mimo wszystko niepokoję się, że tabletki mogą być źle dobrane. W związku z tym, czy któraś z Was mogłaby podać mi nazwy badań, jakie były robione w celu dobrania tabletek? I rozumiem że musiałabym je odstawić, żeby zrobić te badania? Mam dopiero 20 lat, szanuję że ktoś może mieć inne zdanie na temat macierzyństwa ale dla mnie dziecko byłoby autentycznym końcem świata, a przekonanie mojego lubego do wstrzemięźliwości seksualnej jest wprost niemożliwe. Chciałam po prostu pójść z wynikami do gina (tego, lub innego) i zapytać, czy te tabletki aby na pewno się dla mnie nadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuulli--> ja jak miałam pierwszy raz dobierane to tez mialam dobrane na "oko" ale na szczescie skutkow ubocznych nie miałam, tylko na wlasne zyczenie zmienilam sobie anty na sylvie20 i do dzis zaluje...mysle ze jak Ci nie daje to spokoju to poprostu zrob prywatnie badania podstawow plus zbadaj proby watrobowe i poziom hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie brałam przez 2 lata yaz, w marc p-rzestałam, teraz chce znow zaczac brac, mam 1 opakowanie w domu, a moj lekasrz na urlopie. pytanie : kiedy zaczac brac? normalnie tak jak przy pierwszym opakowaniu 1 dnia okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkaaa
kurde dziewczyny pomóżcie mi. biorę tabletki od 6 lat z małymi przerwami. od 3 miesięcy biorę tabletki bez przerw ale takiego pechowego opakowania to nie miałam jeszcze. zapomniałam wziąć tabletki z tyg 2 a potem po kilku dniach z tyg 3. i do tego wszystkiego jeszcze opóźniłam o jeden dzień przyjęcie kolejnego opakowania bo znowu zapomniałam :/// czy bardzo obniżona jest skuteczność? chyba będę musiała przez kolejny miesiąc dodatkowo sie zabezpieczać. do lekarza pojde dopiero w środę a ciekawa jestem czy któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkaaa
kurde dziewczyny pomóżcie mi. biorę tabletki od 6 lat z małymi przerwami. od 3 miesięcy biorę tabletki bez przerw ale takiego pechowego opakowania to nie miałam jeszcze. zapomniałam wziąć tabletki z tyg 2 a potem po kilku dniach z tyg 3. i do tego wszystkiego jeszcze opóźniłam o jeden dzień przyjęcie kolejnego opakowania bo znowu zapomniałam :/// czy bardzo obniżona jest skuteczność? chyba będę musiała przez kolejny miesiąc dodatkowo sie zabezpieczać. do lekarza pojde dopiero w środę a ciekawa jestem czy któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacjaca238463
Cześć Proszę Dziewczęta o poradę. Wybieram się na dwa tygodnie do Egiptu i mam dwie wątpliwości. 1. Tabletki (Yasminelle) biorę o 20:00. Czy w związku ze zmianą czasu mam je brać o 20:00 czasu miejscowego czy polskiego? 2. Czy w związku ze zmianą strefy klimatycznej tabletki będą działać z taką samą skutecznością? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenacious
Witam. Od dwóch dni stosuję tabletki Atywia, są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Okres zaczął mi się właśnie we wtorek (2 dni temu) i pierwszą tabletkę wzięłam we wtorek o 22, ponieważ na wypadek wystąpienia skutków ubocznych postanowiłam spróbować brać je wieczorem przed snem. Chciałabym się tylko upewnić, czy mimo upłynięcia tylu godzin od początku krwawienia, jestem zabezpieczona od 1 tabletki? Jest to nadal ten sam dzień, aczkolwiek okres dostałam rano, a tabletkę wzięłam późnym wieczorem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii....
cześć.czy ma ktoś do odsprzedania pół bądź rozpoczęte opakowanie tabletek YASMIN???ktoś np zaczął stosować a mu nie pasowały??pilna i dość szczególna sytuacja:]czekam na kontakt jeśli tak mloda10025@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious....
cześć dziewczyny.Stosuję tabletki antykoncepcyjne i nietsety złapała mnie angina połączona teraz z zapaleniem zatok:| no i oczywiście pytanie jakie padło u lekarza czy antybiotyk który dostałam(najpier duomox teraz augmentin SR) osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych...lekarz i lekarka odpowiedzieli że akurat amoksycylina nie ma wpływu a znów pani farmaceutka że owszem ma.i komu teraz wierzyć??nie mogę się dodzwonić do mojego ginekologa może on by rozwiał wątpliwości więc piszę tutaj może któraś miała z was podobny problem i usłyszała jakaś jedna wersje??;]będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia997
Przy antybiotykach zawsze stosowałabym dodatkowe zabezpieczenie, typu prezerwatywy. Z tymi lekami nigdy nic nie wiadomo, a na każdej recepcie jest napisane, że mogą znacznie obniżać skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia997
fenacious, też miałam takie wątpliwości, czy jest się zabezpieczonym od pierwszej tabletki. Dziewczyny na tym forum powiedziały mi, że tak, takie samo zdanie miał mój ginekolog. Ja swoje tabletki YAZ zażywam już 3 miesiąc i choć od samego początku bałam się stosunku zakończonego we mnie, to teraz wiem, że moje funkcje owulacyjne są zatrzymane, co potwierdził mój ginekolog. Także, moim zdaniem poczekaj jak skończy Ci się okres i korzystaj z uroku antykoncepcji hormonalnej. :) A co do okresu, z pierwszą tabletką, okres dostałam ok. 14.00 a tabletke wzięłam o 20.00 i bez znaczenia jest pora w której dostaniesz okres. Mam nadzieje, że choć trochę pomogłam :) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Biorę tabletki Sylvie 20 od tygodnia i mam bardzo dużo krost. Chciałabym się zapytać czy to będzie długo trwać? Czy radzicie zmienić tabletki i udać się do ginekologa? Co zrobić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania 2 oryginalnie zafoliowane opakowania tabletek Yasminelle firmy Bayer. Termin ważności do 08.2015 r. Wykupiłam większą ilość, po czym okazało się, że mi nie służą, dlatego odsprzedaję. Cena apteczna to 45,90 zł/szt. Moja cena to 40,00 zł/szt. + koszt przesyłki. Zainteresowane proszę o kontakt mailowy: alicja1818@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×