Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

co do antybiotyków to na ulotce antybiotyku powinno pisać czy obniżają skuteczność tabletek anty, a najlepiej jak się idzie do lekarza to na dzien dobry trzeba powiedzieć że zażywa się tabletki anty.......przed tym jak nam recepte wypisze,niby nic a jednak to jest ważne. Poza tym antybiotyki całkiem nie obniżają skuteczności,ta skuteczność spada pare% tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero zaczynam
Witam dziewczyny! Jakie najdziwniejsze, nie opisane w ulotce, miałyście skutki uboczne przy braniu tabletek? Bo ja biorę od 4 dni i po 2 tabletkach zaczęły mnie boleć zęby, ale nie tak normalnie (zresztą niedawno była u dentysty i zero ubytków itp). Bolała mnie prawa strona szczęki z góry i z dołu- ból nie był mocny, tylko trwał cały czas i sięgał tak ok. 3 zębów z góry i tyle samo z dołu. Teraz też czuję, tylko jest on znacznie słabszy, ale odczuwalny i ciągły... I nie wiem teraz czy to może być od tabletek, czy od przeziębienia, czy jednak w bardzo krótkim czasie zepsuły mi się zęby... Może któraś z Was tak miała albo słyszała o takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero zaczynam
Dzięki. Trochę teraz wariuję, bo cokolwiek się dzieje, to myślę, że to od tabletek ;) Pewnie niedługo mi przejdzie... Czyli została mi wizyta u dentysty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może Cię gdzieś przewialo.......albo co.....skoro masz ząbki wszystkie wyleczone........:) podobno różne cuda mogą się dziać podczas brania tabsów,ale ja osobiście o takim skutku nie slyszalam, ja miałam tylko bole glowy i mdlości na początku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U mnie okej, właśnie wróciłam z uczelni;)Miałam mieć 1 zajęcia ale babeczka nie przyszła i nie miałam nic;) dopiero zaczynam...Ja nie miałam żadnych;)W pierwsze 3 dni pierwszego opakowania troszeczkę mnie głowa bolała, nawet można powiedzieć \"ćmiła\", także nic wielkiego, poza tym nic;) Ja też nie słyszałam nic na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero zaczynam
Dziękuję dziewczyny. Chyba jednak za bardzo "zwalam" wszystko na tabsy... Tak jest łatwiej :) anulka156: może masz rację z tym przewianiem? Takie wiatry ostatnio u mnie były... A na razie tabletki znoszę dobrze, raz tylko głowa bolała przez cały dzień, a poza tym na razie nic... I oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przepisuje jakieś dziwne rzeczy na kompie..... mam dziś o 19 seminarium ale na nie nie pojade chyba........nie chce mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dpiero zaczynam ja też chyba tak miałam że co by się nie dzialo to wina tabletek.......ale to tylko tak na początku bylo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero zaczynam
Teraz to ja wcześniej pomyślę o innych przyczynach i nie będę "zwalać" na tabletki... Chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
Dziewczyny kiedy po RIGEVIDONIE (po ktorej tabletce ,czy opakowaniu ) zaczęłyscie tyc , powiększac się piersi , spadac libido. Jestem po 5 tabletce pierwszego opakowania , wszystko jest ok ,czuję się swietnie. Ale bardzo boję sie że przytyję . A jak było u Was .... Odpiszcie >>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero biore 2 opakowanie... ale jak narazie libido zwikszone jak juz wczesniej pisalam...od samego poczatku prawie... nie wiem czy tyje jeszcze nie zauwazylam,ale apetyt na pewno mi sie zwiekszyl... ale staram sie to kontrolowac:) piersi mnie troche bolaly w polowie opakowania pierwszego do konca opakowania i na razie jeszcze mnie nie bola... oby sie nie powiekszyly:) to na tyle... na dzien dzisiejszy wiecej nie moge powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
A na jakich jestes tabletkach , chodzi mi o nazwę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
cze kobitki, co u was? ja czekam nadal na zagubiony okres, a dzis to mam takie nabrzmiale piersi ze czuje ze juz nadchodzi:) czy wy tez mace takie humory i wahania nastrojow przed okresem?:/ troche utrudnia mi to unkcjonowanie i bywam naprawde zlosliwa... jak z tym walczycie? jak lykalam tabsy to pomagalo tylko na ilosc wydzielanej krwi i bole..dlatego czekam teraz na okres by wyprobowac YASMIN. walczycie z tym jakos? czy poddajecie sie? sciskam Was wszystkie!:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wahania nastrojów itp. nigdy nie miałam czegoś takiego :P ale znam osoby ktoe to maja i bez kija nie podchodź.....;) ale one maja tak tylko jeden dzien przed okrsem więc da się wytrzymać :P ja np dzien przed dostaniem mam takie zachcianki jak kobieta w ciąży zjadłabym wszystko w wielkich ilościach.......nawet te rzeczy za ktymi nie przepadam :P:P:P i w takich kombinacjach że.....najpierw słone potem slodkie,na ostro itp, moj ojciec hak na to patrzy to go cofa :P:P:P ale ja tego nie zwalczam, obżeram się jak świnka a co tam...jeden dzień w miesiącu moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Powiem Ci, że nie wiem co z nią i co z Gosią:)Janetką i innymi;) Małgorzatka jest na gadu:) KYTI...Na każdą tabletki działaja inaczej!!!Więc jeśli jakaś przytyła to Ty wcale nie musisz i jeśli ktoś nie przytył to Ty i tak możesz!!!Więc wiesz... PaulaPaula...Pewnie, że nadchodzi;)Powiem Ci szczerze, że u mnie bywają ogólnie różne nastroje;)Niekoniecznie przed okresem, rzadko się to zdarza, ale zdarza!:) Ja mam mniej obfite krwawienie niż miałam i bóle też mniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
ja jak juz pisalam bralam rigovidon i trudno mi powiedziec kiedy zaczelam tyc. z dnia na dzien mialam wiekszy apetyt. z perspektywy czasu wiem ze nie robilam nic zeby opanowac ten apetyt. poprostu jadlam, a zdaje sobie sprawe ze mozna to opanowac. apetyt przeszedl mi po 3 miesiacach, wiec i waga wrocila do normy ( oczywiscie ciwczylam zeby sie jej szybciej pozbyc). co do piersi to z tego co pamietam tez mi troche urosly, no ale nie ma sie co dziwic to sa jednak hormony. po 3 miesiacach tez jednak ich rozmiar sie zmniejszyl do normalnych rozmiarow. libido mi nie spadlo. ja osobiscie bardzo chwale sobie te tabletki i nie zmienie ich nigdy!! ;) zdaje sobie jednak sprawe z na kazdego dzialaja inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
co do brania 2 opakowan na raz, to jestem zaskoczona tym co tu piszecie, bo mi sie zdazalo kilka razy ze termin okresu mi calkowicie nie odpowiadal i bralam 2 opakowania na raz i nigdy mi sie nie zdazylo zebym miala jakies krwawienia. wszystko zawsze bylo idealnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tez wzielam ostatnio 2 opakowania pod rzad i dzisiaj zaczal sie 4 dzien a nie mam jeszcze krwawienia... Kiedy u Was sie pojawiał? Zaczynam sie stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzatańskaSzatyna ----> mi zazwyczaj okresik pojawia się w4 dzien rano,jesli bierzesz dwa opakowania to może Ci się spóźnić albo i nawet wogole nie pojawić,może ale nie musi.....także bez obaw :) ja np jak brałam te dwa naraz opakowania,dostałam za wcześnie okresu,potem 7dni przerwy i znowu21 tabsów i znowu przerwa,i kruca umierałam na zawal bo zawsze rano mnie zalewało w 4 dzien a tu nic....cały dzien w nerwach.....no ale przyszedl okresior w nocy dopiero,także wiesz nic dziwnego jak Ci się spóźnia :) umbrella każdy inaczej reaguje, także na mnie akurat padlo że dostałam troche za wcześnie......nie wiem dlaczego,ale to się zdarza b.często.......i tak w wakacje będę musiala to powtórzyć i zobacze jak wtedy zareaguje........tzn nie będę musiala ale chciala :/ale się zastanowie......bo np moja przyjaciółka jak zjadła dwa od razu opakowania to jej nic nie było okres dostala tak jak zawsze :) to chyba też zależy od organizmu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililili
Dziewczyny czy wiecie moze czy pojawienie sie kilku żylaków na nogach i silny obrzęk całych nóg może byc przyczyna słabszego działania tabletek antykocepcyjnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🌻 umbrela...Jesteś po prostu inna jak każda z nas, inna w znaczeniu, że każda reaguje inaczej:) anulka156...I co z naszym biznesem:) lililililili...Nie słabszego działania tylko po prostu może musisz zmienić tabletki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) nie bylo mnie kilka dni,bo jakos tak nie mialam weny do pisania o czymkolwiek...chyba mam jakies przesilenie wiosenne czy cos w tym stylu,jakas taka ociezala jestem i nic mi sie nie chce...Moze to przejdzie niedlugo-mam nadzieje. Wakacje juz mam zaplanowane - wyjezdzamy z Miskiem do Sopotu na 12 dni w lipcu :) taka jestem tym podekscytowana ze juz tylko o tych wakacjach mysle,w sumie to nasz pierwszy taki wyjazd i wreszcie bedziemy mogli zobaczyc jak to sie razem mieszka :P co prawda to tylko niecale dwa tygodnie ale zawsze cos :P w kazdym razie bedzie to dla nas cos nowego,a wiadomo ze nowe rzeczy w zwiazku robia go ciekawszym :) dobra to tyle ode mnie,postaram sie zmobilizowac i pisac czesciej buziaczki :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
lililili nie wiem ile tego tam jest, z reszta to jest malo wazne. Ja mam jedno male podstawowe pytanie... Czytalas dokladnie ulotke od swoich tabletek? Nie to zebym Cie krytykowala, bron Boze, ale mam wrazenie ze jezeli czytalas, to nie zrobilas tego dokladnie. Bo w ulotce musi byc zaznaczone, ze moga powodowac obrzeki nog, zylaki, zatory... Wiec najlepiej bylo by gdybys sie jak najszybciej z tym zglosila do swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×