Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość zaniepkojonaaaaaaaaa
ufff wlasnie dostalam okresu co za ulga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Okkk wielkie dzieki...ale mam pytanie...czy szczepionki przeszkadzaja w braniu tabletek..bo np ja jestem z woj.opolskiego i bedziemy szcepieni na sepse czy to w czyms bedzie p[rzeszkadzalo czy zmiejszy skutecznosc tabletek czy cos?? odpoiedzcie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojonaaaaaaaa...No widzisz;)...Fajnie;) Ara...O to chyba musisz zapytać ginekologa...Bo mnie się wydaje, że żadna z nas tego nie wie, bo niby skąd;) Nie wiadomo jaki jest skład szczepionki i takie tam, więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
ok:) ale chodzi mi tez ogolnie czy jakiekolwiek szczepionki moga zmniejszyc skutecznosc tabletek?? Bo jak wiadomo kazda szczepionka ma w sobie przeciwciala np szcepionka na tezszca czy tez inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Myślę, że mogą zmniejszać skuteczność, ale niekoniecznie!Także dlatego ja bym pogadała z lekarzem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Noo:) za niedlugo jade to pogadam z nim...dzieki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
a czy ktoras z was byla szcepiona podczas brania tabletek anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna pogoda to wszyscy korzystaja :))) ja dzisiaj na imprezke nareszcie hehe :D Buziaczki i imilego weekendu laseczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Okres mi sie juz skonczyl przedwczoraj ale nadal mam takie brazowawe plamienia czy to cos oznacza???czy tylko jets to reakcje przystosowawcza organizmu do tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Ja dzisiaj na maraton filmowy:D Cleo841...Ja sesję zaczynam dopiero 16 czerwca i mam aż 5 egzaminów:o masakra, nie wiem jak ja to zdam, bo mam 3 egzaminy całoroczne i 2 półroczne:oNo ale cóż...Nic się nie zrobi... Ara...Nie wiem czy to coś oznacza!Jeśli jesteś w czasie 3 pierwszych miesięcy to możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
jestem w pierszym miesiacu brania tabl;etek a dokladnie w 7 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara, ja czasem tez mam takie dni odrazu po okresie...to chyba reakcja na tabletki,ale cos innego,ale nie ciaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
hehe nie nie boje sie ciazy...mysle ze dziewczyna nie zajdzie w ciaze gdy regularnie bierze tabletki ja biore od niedawna i jeszce nie kochalismty sie z moim chlopakiem takze powinno byc gites...ale zauwazylam ze bardzo drazni mnie wiele rzeczy ale ogolnie nie widze jak narazie zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1986
mam pytanko czy gdy biegunka wystąpiła po 6h od zażycia tabletki, to jest możliwość że została wydalona?? Proszę odpiszcie bo nie wzięłam kolejnej tabletki ponieważ nie mam drugiego blistra i nie wiem czy w ogóle mam ją zażywać! To była ostatnia tabletka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania1986: jeśli to było po 6h to nie musisz się obawiać, tabletka wchłania się zwykle ok. 4 h więc wszystko jest w porządku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...No właśnie, to się narazie niczym nie przejmuj;) No jak się nie kochałaś to niemożliwe:) ania1986...Nie, tabletka wchłania się 3 - 4 h, więc jest luzik:)Chyba, że trwało to dłużej niż 24h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 co tam, jak tam????? powrocilam do żywych....tydzien neta nie mialam 😭 pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
hej:) wiecie, dziewczyny ja podczas brania tabletek mialam okres chyba28 albo 26 dni.... ale to bylo spowodowane tym, ze bralam je dopiero 2 miesiac nio i ogolnie nie byly one dla mnie..... wiec sie niczym tam nie przejmujcie:) tabletki prawdopodobie roznia sie cenowo, dlatego ze zalezy jaki maja ten 2 skladnik... nie wiem dokladnie o co tam chodzi, ale pani ginekolog tlumaczyla mi ze sie robi te badania itp, zeby wiedziec co szkodzi a co pomoze dziewczynie:p i przez to moga chyba byc rozne cenowo:D ara co do tych plamien... raczej stawialabym na te przystosowanie sie organizmu, bo jednak to jest cos obcego dla naszego ciala i musimy sie do tego przyzwyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
Mam pytanko biore harmonet już 5- miesiac i pozostało mi jeszcze 10 tabletek do konca a dostałam niewielkiego krwawienia co to może oznaczać ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariol...Kurczę no, niewiadomo co to może być...Ile to już masz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol
tzn dzisiaj caly dzień na podworku pracuje jako kelnerka i nie wiem co to moze być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna17243
Witam wszystkich ...mam do was takie pytanie ..jesli ok. 2-3 tygodni po stosunku z chlopakiem dostalam okres ..to i tak jest mozliwosc ze jestem w ciazy?? Duzo o tym slyszalam ze nawet moge dostac 2 razy okres np w lipcu i w sierpniu to i tak nic nie znaczy i ze moge byc w ciazy czy to prawda??? Wiem ze to nie na temat ale nie wiem do kogo mam sie zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZRÓB KONIECZNIE TEST a okres w ciązy jest bardzo skąpy i krótki- ma raczej postać plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna17243
W moim przypadku okres trwal ok tygodnia..i byl taki jak zawsze..aczkolwiek napoczatku bardzo obfity...bole brzucha a pod koniec wiadomo koncowka wiec niezbyt obfity byl....bylo tak jak zawsze") Ogolem nie czuje sie jakbym byla wciazy ale obawa zawsze jakas tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 mariol...Hmm...Nie wiem czemu tak:( Niepewna17243...Czyli znaczy, że nie zażywasz tabletek!? Dziwne mi wierzyć w to, że się dostaje okres w czasie ciąży, przecież to zepsuta krew, która moim zdaniem mogłaby uszkodzić płód, czyż nie!? Moim zdaniem z takim okresem nie jesteś w ciązy, ale test możesz zrobić, żeby się upewnić! To Ty się kochałaś bez zabezpieczenia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna17243
okej dzieki piekne:) a pozatym nie mam zadnych objaw....;d heh ale dzieki pozdrawiam pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×