Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość sleepingpill
1 dzien..bo jak zaczniesz po to bedziesz miala nizsza skutecznosc i powinnas korzytsac z jakiegos dodatkowego zabezpieczenia wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
to tyle gdzies co ja...cleo...ale ja sama niewiem..moze mnie mdlic od zmiany tabletek na stediril a są one mocne...a poza tym no sama nie wiem krawienie w przerwie mialam... ale dziwne bo jak galaretka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulalalalal
seks mam w planach dopiero za jakieś 20 kilka dni wiec moze do tego czasu skuteczność juz bedzie normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
powinna juz byc normalna...ale ja ogolnie tam bym wolała wziąc te pare dni wczesniej czyli tak jak okres sie zaczyna jezeli masz taka mozliwosc bo sama zobczysz bedzieszz bardziej pewniejsza i nie bedziesz tak schizowała jak np ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
cleo odpisałam ci...hehe...no niewiem sama co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...Nie wiem:( Napisałam to info, bo często się zdaża, że dziewczyny pytają o powiązanie fajek z tabsami, więc to może być istotne info dla Was:) sleepingpill...Jak Cię mdli i masz zamotę ogólnie to idź pogadać z ginem... anulalalalal...To już Ci powie lekarz...Prawie każda z nas zaczęła w 1 dzień okresu, ale kilka pisało, że zaczęło w 5...Musisz zapytać lekarza, jak pójdziesz po receptę...Bo to w sumie od niego zależy, a nie od Ciebie, czy od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
jak raz bylam z podobnym problemem to on mi wtedy mowil ze nie mam czym sie stresowac... powiedzial zebym nie marnowala kasy na test ( choc i tak go wtedy zrobiłam:D ) a ze mi sie okres spoznia to jak nie bede go miala dalej to mam sie pojawic tydz pozniej...no ale sie pojawił.. teraz jak ostatnio w poniedzialek bylam na cytologi to mi sam mowil ze jak mam krwawienia to jest dobrze i mam sie nie denerwowac gorzej jakby ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ale przyznam ze sikac chodze czesciej...nawet moja mama to zauwazyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 aaaaa co do tej pani to nie zuważyła nic bo ona z natury jest taka przy kości :) i brzuszek miała troszke \"duży\" wkońcu trójke dzieci wcześniej urodziła i jakoś jej ten brzuchol został taki większy, wiesz o co mi chodzi.........poszła się przebadać bo jedyne co ją nie pokoilo to to że drażnił ją dym z papierosów..... :) a przedtem mogla w chumurze siedzieć i luz, poprostu ją mdlilo jak ktoś fajczył w pobliżu......to była jedyna oznaka bejbika :) takto nic, zero omdlen, wymiotów, nawet nie sikala jak najęta......tylko ten dym jej przeszkadzał a jak chciala sama zapalić to masakra....w sumie ja tak mam teraz odkąd biore tabsy :D odrzuca mnie od fajek, od pierwszej wziętej piguly :) sleepingpill nie wiem czy to Cie coś pocieszy,ale ja mam baaardzo często tak jak Ty mówisz, że wypływa ze mnie taka galaretka.....:P:P:P łłłeeee to są niby te jakieś skrzepy czy cuuu.....nic poważnego podobno...przy tabsach mam to często. Poza tym sika się częściej właśnie też z nerwów :) to też wiem po sobie....miałam takie fazy jak Ty, mdlilo mnie sikałam jak najęta...i wogóle wszystko przez stres, nawkręcałam sobie i dopóki nie zobaczyłam jednej keski na teście to się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
czesc laseczki sleepingpill;;nie przejmuj sie tak moj ginek mowi ze czesc objawow mozna sobie wmowic jak mdlosci czy skurcze a co do skurczy jak jestes w ciazy to bedzie cie bolal brzuch na dole tak jak na okres ale nie jajniki bo one w ciazy nie pracuja bedzie dobrze cleo841;;mnie tez bolaly kosci najgorzej nog ale to tez mowia ze normalne moj gin kazal mi tylko spac z nogami polozonymi na poduszce zeby byly wyzej pomoglo sprobuj anulalala;;ja pierwsze opakowanie bralam nie jako tabletki zabezpieczajace tylko leczace wiec wzielam w 5 dzien a dopiero po miesiacu zaczelam z 1dniem okresu bo doszlam do wniosku ze skoro i tak je musze jesc to niech odrazu zabezpieczaja jak wezmiesz w inny dzien niz 1 a sa to twoje pierwsze tabsy to musisz dodatkowo sie zabezpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
dzieki anulko za pocieszenie...powinnam rozpaczac jakby krwawienia nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
nie pokoją mnieskurcze jajników miałam wczoraj ból w lewym jajniku cos jak skurcz..niedawno pozbyłam sie nadzerki i mialam zapalenie pochwy i niewiem czy zostało doleczone...mowiono mi ze moge miec zapalenie przydatków i z tego są te skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie tak. Ja osobiście nie znam nikogo kto by wpadl na tabsach, zawsze tylko słysze znajoma znajomej itp....... wierze mcno w to że jak się bierze je regularnie to nie ma się czego bać, wkońcu jem je 10 miesiąc i jak narazie jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
sleepingpll;;;bralas jakis antybiotyk dopochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
globulki...bo zapisal mi jeszcze jakis lek cos na bazie ketonalu ale ja go nie wzielam bo oslabia tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że te skurcze to od tego........ Mówie Ci z naszym organizmem dzieją się różne cuda podczas brania tabletek, jak ich nie bralam nie miałam żadnych oznak np że okres nadchodzi, a jak je biore to co miesiąc ok tydzien przed dostaniem tak mnie jajniki bolą że LOL, jak szalone....bolą zawsze2,3 dni i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
mnie to prawie caly miesiac pobolewaja...a przed okresem wczesniej bez tabsow to mnie juz tydz wczesniej bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no laski ja spadam na wekend do swojeo mezczyzny wiec wroce w niedziele trzymajcie sie pikne :) i dzieki za wszystkie rady i podtrzymywanie na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byż może to od tabletek, moja szwagierka jak brała tabsy to ją bolały jajniki, poszla do gina i je zmieniła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymaj się i życze miłego weekendu ;) 🌻 nie dziękuje nie ma za co, po to tu jesteśmy przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) dawno mnie nie bylo...ostatnio jakas nie do zycia jestem.Przychodze tym razem z problemem,o ktorym rozmawiałam juz z Malgorzatka24 na gg ale chcialabym jeszcze przeczytac co Wy myslicie o tym...Czesto pisalysmy tu o wplywie antybiotku na skutecznosc tabsow,a ja właśnie dostałam od neurologa tabletki uspokajajace (pisze nawet ze dzialaja antydepresyjnie...).No i przeczytałam ulotke Cilestu,i ulotke tego leku i nic nie pisze zeby byly jakies interakcje przez sklad tych lekow.Malo tego nie pisze w ogole na ulotce Cilestu,zeby srodki uspokajajace mialy wplyw na skutecznosc tabsow.Jak pytałam neurologa co o tym sadzi,to powiedzial ze kazdy lek moze wplynac na skutecznosc tabletek anty...Ale chyba wtedy czlowiek nie mogl by nawet aspiryny zazyc,wiec troche to dziwne.Malgorzatka mowila ze w sumie nie ma sie czym przejmowac,bo zazywam tabsy juz dosc dlugo (8 miesiecy) zadnej tabletki nie opuscilam i nie mialam zadnych powazniejszych skutkow ubocznych.No i ze jesli sie bardzo boje to albo gumka albo niech facet nie konczy wewnatrz...(z czego gumka odpada bo moj ma jakas bariere przed tym-zreszta pewnie jak kazdy facet :P). Dobry ma pomysl z tym nie konczeniem w srodku,ale z drugiej strony moze ktoras wie cos na ten temat dokladnie i wie ze nie ma sie czym kompletnie przejmowac???? Bo wiecie,narazie mam ten lek na 2tyg.,ale moze sie okazac ze sie na dluzej z nim przywitam no i co,wtedy ciagle przerywany albo abstynencja?? :( Niezle sie rozpisalam hehe :P bardzo was prosze napiszcie cos. Buziaczki i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Po pierwsze... dziewczyny rece opadaja... Kto wam powiedzial ze mozecie zaczac brac tabletki w tym dniu okresu w ktorym wam sie podoba??!! Na litosc boska... takie rzeczy ustala lekarz i jezeli mowi ze pierwszego dnia okresu to pierwszego!! i potem sie ludzie dziwia... ze brala tabletki i wpadla... ;| az mi przez was cisnienie podskoczylo... kolejna sprawa tutaj wyzej do tych lekow na uspokojenie... ja tez je biore bo jestem strasznie nerwowa... nie przez tebaletki bo wtedy musialabym je zmienic tylko... tak po prostu troche w glowce mi sie ostatnio poprzewracalo ;) ale juz raczej wszystko wraca do normy... Wlasnie w ulotce yasminu sa zaznaczone takie leki jak: antybiotyki, leki stosowane przy leczeniu padaczki, tytonawir - lek stosowany w leczeniu infekcji wirusem HIV, leki stosowane w leczeniu infekcji grzybicznych, preparaty zawierajace ziele dziurawca. Nie ma nic o lekach uspokajajacych:) chociaz jest tu wzmianka o lekach z grupy barbituranow... a z tego co wiem i czego do tej pory sie nauczylam sa to leki o wlasciwosciach antydepresyjnych... tak samo jak narkotyki o ich podlozu... takze nie wiem... aaaa i wiem ze metadon jest depresantem ktory obniza skutecznosc doustnch srodkow antykoncepcyjnych... Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaam;) sleepingpill...No właśnie, trzeba zawsze wytrwale czekać na okres, a przyjdzie...Bo jak człowiek jest w stresie to zdarza się, że może czekać i czekać... Dokładnie, można się zacząć denerwować jak nie ma krwawienia w 7 dniu przerwy, a nie w 2 czy 3... Idź do lekarza z tymi bólami...Ja na Twoim miejscu już bym się szykowała na wizytę;) anulka156...Aha, no to lipawo troche, że nie widziała i nie wiedziała:oTak wiem, wiem o co kaman:PNo to powiem Ci, że miała niezły objaw:)Ja to w ogóle nie palę, więc na szczęście mam luzik:) No moja koleżanka wpadła po jednym dziecku...Urodziła 1 dziecko, brała Cilesty i zaszła poraz drugi i urodziła śliczną dziewczynkę...Ale wiesz, niekoniecznie musiała się do wszystkiego przyznać...Pytałam o wymioty, biegunki, itp, ale wiesz...A i wiem, że troche paliła przy tabsach... gosienka2809...No nie było Cię hoho:)... Mój nie ma bariery przed gumkami:) Ja co jakiś czas biorę Persen albo Hydroxyzinum(to są leki uspokajające)i jak narazie jest okej:)I są to leki ziołowe, a w ulotce jest napisane, że:\"Na metabolizm doustnych preparatów antykoncepcyjnych mogą wpływać różne leki i preparaty ziołowe, w tym preparaty dziurawca zwyczajnego.\", ale to się raczej nie tyczy wszystkich leków ziołowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam...nie wiem...pytam
hej.mam pytanie......czy ktoras z was bierze diane 35????jakie sa reakceje organizmu waszego pozytywne czy negatywne???mi przepisal lekarz pierwsze opakownaie, i chce zaczerpnac nfo. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam...nie wiem...pytam...Przeczytaj formu od początku to się dowiesz chyba wszystkiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano lipnie troche, ale wiesz ważne że się zdrowe urodzilo.... Co do tej Twojej koleżanki, możliwe że nie przyznala się że zrobiła jakiś błąd,ludzie są czasem dziwni, moja koleżanka wpadla rok temu, żaląc się nam mówiła że zabezpieczali się onoje i wpadli.......zasiała panike w naszym gronie....po pół roku przyznała mi się że tak naprawde nie zabezpieczyli się niczym.....i zrozum człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka..Właśnie, najważniejsze, że zdrowe:) No dziwni są ludzie...A ta koleżanka ciekawe jaki miała cel w tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cel - nie wyjść na nieodpowiedzialną i nie myślącą istote,przynajmniej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×