Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ara
jestem juz przy 15 tabletce z pierwszego opakowania i czuje sie dobrez..tylko trochce chce mi sie spac pobolewaja mnie piersi i czasem brzuch tak jakbym miala zaraz dostac okres..ale to mi nie przeszkadza, a plamienia mi sie juz skonczyly trwaly moze 4-5 dni czyli chyba tabletki te sa dla mnie odpowiednie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
czesc kobitki. dawno mnie tu nie bylo, ale wracam by zapytac sie o pewien drobiazg. przerzucilam sie na tabletki yasmin no i wyraznie na opakowaniu jest napisane by stosowac od 1 dnia okresu. okres przyszedl u mnie dzien wczesniej niz sie spodziewalam i zaczelam tablteki lykac od drugiego dnia oresu (czyli od wczoraj). i teraz pytam: skutecznosc tabletek jest zachowana czy stosowac jeszcze prezerwatywe? wiecie cos na ten temat? pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa...no wlasnie gdybym miala hydroxizinum to nie bylo by zadnego problemu,bo kiedys je mialam i pytalam lekarza,to powiedzial ze sa delikatne i nie maja wplywu na skutecznosc tabsow...Natomiast teraz mam dość mocny lek i dlatego jestem w kropce... solidnykopniak...i myslisz ze jesli w ulotce nie pisze ze srodki uspokojajace i antydepresyjne wplywaja na skutecznosc tabsow,a takze ten moj lek nie ma w skladzie metadonu czy barbituranow,to nie mam sie czym martwic???? prosze napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki...na ulotce z opakowania Cilestu,nie pisze nic o tych srodkach antydepresyjnych...Natomiast w internecie pisze tak: Zapytaj lekarza, jak stosować lek, gdy przyjmujesz jednocześnie: Leki nasenne. Leki przeciwpadaczkowe, Rifampicynę, Meprobamat i inne leki psychotropowe. Doustne leki przeciwcukrzycowe. To juz teraz troche zglupialam,bo tam nic nie pisze,a tu prosze.Chyba najlepiej bedzie jesli pojde do mojej ginki,pokaze jej te ten lek i zapytam czy mam sie zabezpieczac,czy nie. Albo solidnykopniak,moze zapytasz mamy? To jest Amitriptylinum. Kurde tylko dlaczego lekarz neurolog,widzac mnie tylko raz od razu przepisal mi taki mocny lek (pisze ze jest nawet stosowany w leczeniu niektorych chorob psychicznych).Niby jestem ostatnio jakas smetna i nie do zycia,ale zeby odrazu depresja? :( Jestem w kropce...A moze to przez tabsy anty mi odbija? POMÓŻCIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
laski dajcie odpowiedz ! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
juz wiem... doczytalam:odczekac 7 dni. to zem sobie narobila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
ale jestem wsciekla na siebie. wyjezdzam z facetem na tydzien i to juz w srode a tu trzeba bedzie czekac z baraszkowaniem do piatku:D masakra:( nie wiem jak molam o tym nie pomyslec i nie lyknac 1 tabletki w 1 dniu okresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie przyjęte jest ze przez pierwsze 3 miesiące mogą dziać się różne cuda, plamienia itp itd. Organizm się przyzwyczaja. Jęsli bierze się tabsy dłużej niż te 3 mieszki i jest coś nie tak to należy udać się do gina i on już będzie wiedział najlepiej co zrobić :) Ja też jem Cilest już 10 miesiąc :D i zero skutków ubocznych......troszke przytyłam ale tego nie widać, poszlo mi w brzuszek i cyce :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
gosienka2809 ja gdybym byla na Twoim miejscu przed zastosowaniem tych lekow uspokajajacych skontaktowalabym sie ze swoim ginekologiem chociaz bym zadzwonila i podala sklad. PaulaPaula trzeba sie oddatkowo zabezpieczac, przynajmniej przez siedem dni... jezeli wezmie sie 5 dnia okresu, caly miesiac... Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Doczekam sie odpwoiedzi na moje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminkaaaaa
PaulaPaula- nie chcialabym tutaj siac paniki, ale miałam podobna sytuacje, chcialam wziac tabletke drugiego dnia okresu, poradzilam sie ginekologa, powiedziala mi ze branie pierwszej tabletki pozniej niz pierwszego dnia nie zabezpiecza Cie w 100% przez cały miesiac gdyz jajeczko mogło sie uwolnić a tabletki bierzesz zeby nie doszlo do owulacji, dlatego ja zaczelam brac od dnia 5 (tak mi doradzila) i przez caly miesiac dodatkowo prezerwatywa. Mozesz to zlekcowazyc co pisze ale ja jesli bardzo bym nie chciala dzidziusia wolalabym nie ryzykowac. Oczywiscie moge sie mylic albo moja pani Ginekolog sie mylila. Decyzja nalezy do Ciebie Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
ara według mnie te tabletki sa ok jak nie masz biegunki wymiotow to przez pierwsze 3 miesiace moze byc roznie bol piersi to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie zapytanie czy jesli biąrac tabletki... i zauzmy przespie sie z moim facetem...w dniach kiedy wypada płodne..dni...:) to czy bez obaw moge sie z nim kochac czy jeszcze zaopatrzyc sie w gumki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ale dziwia mnie te bole brzucha tak jak przed okresem tylko ze te sa krotkie i praiwe nic nie czuje co to moze byc?? moja kumpela tez tak czasem ma czy cos jets nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Heh, nie mam pytań do niej:) Ara...No pewnie tak... PaulaPaula...Ja bym stosowała gumki dodatkowo! gosienka2809...O to dobrze, że wiesz to od lekarza(bo ja porównałam skład, ale zawsze to lepiej wiedzieć od gina). To sprawdź czy skład tego leku nie jest w przeciwskazaniach(interakcjach z innymi lekami)! Ama_leta...Nie objawy tylko skutki uboczne... Zmiany nastroju, plamienia to normalne. W ciągu 3 pierwszych m-cy mogą się dziać różne rzeczy! Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych!A moje koleżanki to nie wiem... A ten moment to ten kiedy widzisz, że coś jest nie tak przez dłuższy okres czasu i nie kończy się po 3 miechach...Do tego czasu organizm się przyzwyczaja! Ja też biorę Cilest(już ponad rok:D ) americanos...ULOTKA!!!...Jeśli bierzesz tabsy to nie ma dni płodnych!!!Doucz się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Jka to bole brzucha w czasie brania tabletek co oznakuje ze cos jest nie tak??nie chce mi sie wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Kto napisał, że ból brzucha to świadectwo, że coś jest nie tak!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
napisalam ze boli mnie brzuch tak czasem lekko tak jakbym miala dostac okres i zapytalam czy to jest cos nie tak..a ty aaaaa odpisalas "no, pewnie tak" wiec jak to ejst bo juz sie pogubilam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Hehe, to była odpowiedź do Twojej wcześniejszej wypowiedzi:) \"czyli chyba tabletki te sa dla mnie odpowiednie nie?\" I dlatego odpisałam, że pewnie tak...Chodziło, że pewnie są odpowiednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Myślę, że ten Twój ból brzucha nie ma jakiegoś dużego znaczenia, skoro Cię słabo boli. jeśli będzie się to utrzymywało dłużej to zapytaj lekarza co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulapaula
przez pierwsze 7 dni? tak jest napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Dzieki aaaaa uspokoilam sie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za odpowiedzi :) pojde do ginki z tym lekiem i zapytam co mam zrobic...w ogole sie zastanawiam czy brac te antydeprechy,nawet nie ze wzgledu na antykoncepcje,tylko przeciez nie czuje sie tak zeby brac psychotropy :/ nie wiem co ten neurolog myslal.zapytam sie jeszcze ogolnej doktorki co o tym mysli... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no i wróciłam wczoraj...a dzis wstałam z bólem głowy i jestem jak pijana w głowie mi sie kręci...a nic nie piłam .... czy na piersiach widoczne żyły są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulapaula...Nie musisz się nie kochać 7 dni, tylko 7 dni się dodatkowo zabezpieczać...Ja bym tak zrobiła... Ara...🌻 gosienka2809...No ja też bym się zapytała ogólnego lekarza🌻 sleepingpill...Ja mam skórę naczynkową i u mnie widać żyłki nawet na piersiach...Traktuję to normalnie, bo to moim zdaniem nic dziwnego, bo niby co... Gin badała mi piersi i nic na ten temat nie powiedziała, więc luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
bo niby widoczne zyly sa rowniez oznakami ciazy..ale to wtedy musi ich byc duzo chyba...ja mam gora 2 na kazdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo...za odpowiedz no ale włąsnie dopiero zaczełam brac i jestem pączatkująca..i z gory dziekuje ... jak bede miała pytanie to napewno wpadne tu jeszcze pozdrawiam aha P.s. polecam te forum naprawde jesli ktos ma jakeis watpliwosci to po przeczytaniu...duzo duzo wiecej wiem,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×