Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

ale wiesz lepiej zapytać osób które już biorą tabsy jakiś czas a nie osoby która nie brała albo dopiero zaczyna brać :) dzięki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że w ulotce tabletek Yasmin wszystko dobrze jest opisane bo koleżanka z mieszkania takie bierze, ale ja mam Novynette i dobrze się po nich czuje nie mam po nich żadnych działań ubocznych ale co do ulotki i oznakowania listka to jest porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no listek jest oznakowany do dupy, moja kolezanka sama sobie dlugopisem pisze nad tabletkami dni tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem:O Biore od roku Novynette, zawsze mialam regulerne krwawienia ... tzn zawsze w niedziele, 29 dnia ... wczoraj niestety krwawienie sie nie pojawilo, dzis jak narazie tez nie ... od ostatniego krwawienia nie wspolzylam wiec ciaze chyba mozna wykluczyc ... moze mialyscie takie sytuacjie ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej brałam te tabsy przez kilka miesięcy ale zawsze miałam regularnie krwawienie a teraz po jakiejś długiej przerwie dopiero znowu zaczynam brać więc nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wejdź jeszcze na temat ogólnie o tabletkach Novynette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicious, ja kiedys dostawałam krwawienia w poniedziałki rano, potem przesunęło sie na wtorek a teraz mam w niedziele, nie panikuj, tak sie zdaża, a nawet jak w ogole nie dostaniesz to to nie musi oznaczac ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
Wiecie co, tak czytam co piszecie i z niektórych to aż mi się śmiać chce np: że tabletki trzeba brać o tej samej godzinie, albo wytrysku nie może być w pochwie... takie bzdury że masakra. Ja za kilka dni będę brała pieerwszy raz tabletki, a wiem więcej od niektórych z was. Mamy 21 wiek! Nie bójmy się pytać ginekologa o takie sprawy, przeciezpo to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"aaaaa\": oczywiscie ze możesz wiedzieć ile mam lat, jestem w takim wieku ze jeszcze nie ukrywam :) . Mam 21. Kurcze, to po wypłącie lece po jakis dobry ale w miare w rosnacej cenie krem...Choć musze przynać ze to pierwsze stadium utrzymuje się u mnie już od roku i jakos nie pogłebia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tv ................... chyba czytasz nie ze zrozumieniem!!!!!! My tu nie piszemy że o tej samej godzinie trzeba brać, tylko o tej samej PORZE, to raz a dwa jak to nie można miec wytrysku w pochwie gdzieś to wyczytała????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tych 104 stronach mogło sie pojawic cos takiego, ale ostatnio nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem kto to mogł napisać, chyba jakaś pomarańczka która zaczynała brać tabsy albo poprostu przeciwniczka tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IkaIka...No już tu jedna pisała, że nie ma tego w ulotce!Co jest dla mnie paranoją!W mojej ulotce Cilestu jest napisane tak:\"Preparat Cilest® przyjmowany zgodnie z zaleceniami działa antykoncepcyjnie począwszy od pierwszego dnia przyjmowania, i w okresie 7 dni nieprzyjmowania tabletek (między kolejnymi opakowaniami preparatu).\"...Czarno na białym!!! moniak...No właśnie ja to pisałam, to co teraz...Dokładnie to samo skopiowałam... Też bym tak zrobiła z tym oznakowaniem jak Twoja koleżanka...Żeby się nie zamotać... Nie pojawiło się tu nic takiego...Ja tu jestem od 7 strony, a wszystkie wcześniejsze przeczytałam i nie było nic takiego na bank... Delicious_...No w ciąży to raczej nie jesteś, bo niby jak...Ale cóż to się stało to nie wiem, ja tak nie miałam, a tableteczki biorę 14 mieszków...Więc nie mogę Ci pomóc... M tv...Tabletki POWINNO się brać o tej samej godzinie, ale to indywidualna sprawa, niektóre biorą o tej samej PORZE i luzik...Kto tu pisał takie pierdoły jak to co napisałaś, że wytrysku nie może być w pochwie!?Bo ja pierwsze słyszę...Ciesz się, że wiesz więcej od niektórych, które zaczynają...Bo można paść z przerażenia z niewiedzy początkujących, a tym bardziej u tych z miesięcznym \"stażem\"... A poza tym, ja nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia pod względem wiedzy na temat tabsów:) Maleńkka...No to się ciesz, że się nie pogłębia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
łuu dawno mnie tu nie było..mi sie wydaje ze z tym wytryskiem to indywidualna sprawa kazdej z nas ja jakos nie jestem ufna tabletkom i wytrysk w srodku moze byc raz na jakis czas np raz na miesiac i to moze sie wydac glupie ale tak wole...bo po co mi cos po czym bede schizowala? moj facet tez tak mysli i jakos jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
Sorki, wytrysk raz na miesiąc??? Dobrze się uczujesz? Nie po to niszczysz sobię wątrobę tabletkami żeby jeszcze facet kończył na zewnątrz! Przecież kobieta ma tylko parę dni płodnych w miesiąca- jak jest owulacja!!! A skoro biorąc tabletki nie dochodzi do owulacji to nie możesz zajść w ciąże. Ten ulamek procenta kobiet które wpadają ( wg wskaznika Perla!) to jakieś głupie cipy które pewnie zapomniały wziąść tabletki, lub przyjmowały je razem z antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
aaaaaaaa czy wiecie że napar z dziurawca też osłabia tabletki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
czy skutkiem obocznym przyjmowania tabletek mogą być bardzo wrazliwe piersi a wręcz bolące. Proszę o odpowiedz ba bardzo mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, szczegolnie na początku- to miedzyinnymi znak że piersi Ci rosną po tabletkach jak długo bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
w zasadzie dopiro 5 dzień i te tabletki nazywają się novynette. czyli mam sie nie martwić i jakoś poprostu sie do tego przyzwyczaić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, takie objawy mozesz mieć przez pierwsze 3 opakowania ja miałam bolesne piersi ok 1,5 miesiąca odkad zaczełam brac tabsy, ale z czasem stawał sie mniejszy i w koncu zniknął trzeba przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do \"moniak\" skąd jesteś ?? bo jak z wrocka to prosiłabym o namiar na ginka pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam w innym temacie o narżerce że miałaś i co?? bo ja mam i się boję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic, lekarz zdiagnozował i dostałam recepte, wykupiłam taki płyn w ampułce i nastepnego dnia poszłam z nim do ginka ktory polakierował nim nadżerke. bolało gdy wkładał wziernik bo musiał to zrobic głęboko ale sam zabieg był bezbolesny trwał 5 minut. potem troche bolał mnie brzuch jak przy okresie, pare dni później wypadł ze mnie mały opatrunek i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda a jaką metodą miałaś usuwaną nadżerkę bo mi lekaż powiedział że u niego mogę na kase chorych zrobić tylko wypalankę :/ a jeszcze nie rodziłam i w przyszłości chce mieć dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×