Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

oto moje zdaniee..."Niektóre środki, niesłusznie nazywane antykoncepcyjnymi, mają działanie poronne."--->Ale tabletki antykoncepcyjne do tych się nie zaliczają...To nie jest antykoncepcja po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
,,wpadka'' mówisz tu o dziecku jak o wpadce? 15 letnie dzieci juz nawet zachodzą w ciąże mimo że brały antykoncepcję przygotowanie do roli rodziców - jakie przygotowanie? antykoncepcja np w anglii mimo że rząd powrzechnie ją udostępnił w celu tego aby młode dziewczyny nie zachodziły w ciąże wydała wręcz przeciwny skutek ,było jeszcze więcej aborcji ,więcej narodzin dzieci rodzą dzieci jak sie spowiadasz to powinnaś postanowić poprawe i więcej tak nie robić środki poronne a antykopcepcyjne to chyba różnica nie? chyba widac że antykoncepcja to nic dobrego to że ty niedoświadczyłas jej złych skutków nie znaczy że ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdaniee...Mnie się nie chce czytać tego wszystkiego, bo i tak nie ma sensu...Co mi po tym, że ktoś przytył jak ja brałam już 2 rodzaje tabletek i nie mam żadnych skutków ubocznych...Bo wiem, ze każda z nas jest inna i jedna ma skutki druga nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdaniee...Wpadka to wpadka, a dziecko to dziecko... "15 letnie dzieci juz nawet zachodzą w ciąże mimo że brały antykoncepcję"--->Bo miały źle dobrane tabletki, bądź źle zażywały, bądź po prostu były w tym 1 % na 100%... "przygotowanie do roli rodziców - jakie przygotowanie?"--->No jak to jakie, normalne przygotowanie, nie czaje pytania... Co Ty mi tu z Anglią wylatujesz, co mnie Anglia obchodzi...Ja jestem w Polsce i Anglię mam w dupie... "środki poronne a antykopcepcyjne to chyba różnica nie?"--->No właśnie...A ja zażywam tabletki anty, a nie po... "to że ty niedoświadczyłas jej złych skutków nie znaczy że ich nie ma"--->Ale ja wiem, że są...Gdzie ja napisałam, że myślę, że nie ma!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
po twoim rozumowania tak wynika,że ich nie ma( skutków) co do angli ja przytaczam argumenty ale skoro nie widzisz faktów oczywistych... środki poronne są nazywane antykopcencyjnymi, czyli praktycznie każdy moze na nie trafić sie ciesz że ich nie masz ale najprawdopodobniej będziesz miała skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
gdyby nie było tej całej antykoncepcji to młodzież nie garnełaby sie tak szybko do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdaniee...Źle Ci się wydaje...Ja czytałam ulotkę i czytam, więc nigdy nie powiedziałabym, że sądzę, że nie ma skutków ubocznych w ogóle, więc nie wmawiaj mi niczego...To, że ja nie mam nie znaczy, że ktoś inny nie ma...Cały czas o tym trąbie do kogoś, to jak miałabym myśleć inaczej...Poczytaj sobie kilka moich postów to zobaczysz, że tak nie myślę... \"co do angli ja przytaczam argumenty ale skoro nie widzisz faktów oczywistych...\"--->Jak dziewczynki są głupie, puste i się puszczają po kątach to co ja mam do tego!?Zachodzą w ciążę i to chyba normalne w ich przypadku... \"ale najprawdopodobniej będziesz miała skutki uboczne\"--->A Ty co??Wróżka??Nie ma dowodów na to, że anty mają negatywny wpływ na ciążę czy cokolwiek po ich odstawieniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
Skutki antykoncepcji Charakterystyczne w antykoncepcji jest to, że im bardziej skuteczny jest dany środek antykoncepcyjny, tym jest bardziej szkodliwy. Metody naturalnego planowania rodziny osiągające skuteczność 99,7 proc. nie mają żadnych szkodliwych skutków dla zdrowia. Kościół nie pozostawia więc wiernych bezradnymi wobec własnej płodności, lecz wskazuje to, co z fizycznego, psychicznego i duchowego punktu widzenia jest właściwsze i korzystniejsze. I poczytaj sobie to: http://www.dlapolski.pl/Antykoncepcja-szczescie-czy-zagrozenie-art955.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdaniee..."gdyby nie było tej całej antykoncepcji to młodzież nie garnęłaby sie tak szybko do seksu"--->Antykoncepcję trzeba jeszcze umieć stosować...Chodzić do ginekologa, badać się a przede wszystkim być odpowiedzialnym w razie czego...Ja jestem świadoma 1 % ryzyka...Ale niestety nie każdy...I tu te panienki z Anglii mogłyby się załapać: Wpadka przy tabletkach jest możliwa poza tym nie wiadomo czy one odpowiednio ją stosowały, czy miały badania przed zaczęciem, czy były tabletki dobrze dobrane, itp...Jest wiele rzeczy, do których trzeba podejść z powagą,a niektóre tego nie robią i dlatego dochodzi do niechcianej ciąży w niektórych przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdanie -> bez anty tez jakos kobiety zachodzily w ciaze niechciane. jak sie domyslam to nie stosujesz zadej metody anty-?? hehe... a moze kalendarzyk..? haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Karolinka...
Moja sasiadka stosujaca kalendarzyk malzenski (tylko!!!) wlasnie urodzila 5-te dziecko. Pozostawie to bez komentarza. Mam pytanie. Czy ktoras z was stosowala Logest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
a powiedzmy szczeże komu się chce regularnie zażywać tabletki i zawsze można zapomnieć ,więc nawe jeśli to i tak nie jest to super środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Karolinka...
Piszesz bzdury! "...komu sie chce regularnie..." Odpowiem Ci - wszystkim, ktorzy nie planuja ciazy. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka -> ja nie stosuje kalenadarzyka tylko absy. Moje pytanie bylo skierowane do dziewczyny o niku: oto moje zdanie. Skoro jest przeciwna anty to pewnie ich nie stosuje. a jak nie stosuje to sie pytalam czy kalendarzyk stosuje. Wiadomo ze to jest metoda do kitu i dla naiwnych, że tym razem sie uda. Nigdy bym na cos takiego sie nie zdecydowala.Do Oto moje Zdanie -> komu sie chce regularnie zazywać tabsy? na przyklad mi... To nie zadna filozofia i jak ktos chce to nie ma problemu z azywaniem regularnym, chyba ze ktos jest leniem i sobie by to olewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z karolinką... :) jak ktos planuje ciąże to po prostu ich nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Karolinka...
hitachi, wiem ze to nie Ty wyskoczylas z tym kalendarzykiem. Pewnie, ze regularne zazywanie tabletek to nie problem. Na poczatku rzeczywiscie sie balam, ze moge zapomniec, ale okazalo sie to latwiejsze niz myslalam. Pomaga w tym przypominanie w komorce i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zapytalam się jJEJ czy jak nie stosuje tabsów to moze stosuje zawodny kalendarzyk.. hehe... Karolinka -> jak zaczęłam brać tabsy 2 lata temu to zdarzyło mi sie zapomniec ale zwykle mieściłam sie w 12h. w ciagu 2 lat zapomnialam 2 razy. Teraz juz mi to weszło w przyzwyczajenie przyjmowanie tabsow i tez mam ustawione przypomnienie w telefonie bo to rzeczywiście pomaga i po prostu się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zapytalam się jJEJ czy jak nie stosuje tabsów to moze stosuje zawodny kalendarzyk.. hehe... Karolinka -> jak zaczęłam brać tabsy 2 lata temu to zdarzyło mi sie zapomniec ale zwykle mieściłam sie w 12h. w ciagu 2 lat zapomnialam 2 razy. Teraz juz mi to weszło w przyzwyczajenie przyjmowanie tabsow i tez mam ustawione przypomnienie w telefonie bo to rzeczywiście pomaga i po prostu się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zapytalam się jJEJ czy jak nie stosuje tabsów to moze stosuje zawodny kalendarzyk.. hehe... Karolinka -> jak zaczęłam brać tabsy 2 lata temu to zdarzyło mi sie zapomniec ale zwykle mieściłam sie w 12h. w ciagu 2 lat zapomnialam 2 razy. Teraz juz mi to weszło w przyzwyczajenie przyjmowanie tabsow i tez mam ustawione przypomnienie w telefonie bo to rzeczywiście pomaga i po prostu się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zapytalam się jJEJ czy jak nie stosuje tabsów to moze stosuje zawodny kalendarzyk.. hehe... Karolinka -> jak zaczęłam brać tabsy 2 lata temu to zdarzyło mi sie zapomniec ale zwykle mieściłam sie w 12h. w ciagu 2 lat zapomnialam 2 razy. Teraz juz mi to weszło w przyzwyczajenie przyjmowanie tabsow i tez mam ustawione przypomnienie w telefonie bo to rzeczywiście pomaga i po prostu się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdaniee...\"im bardziej skuteczny jest dany środek antykoncepcyjny, tym jest bardziej szkodliwy.\"--->Brednia totalna...Nie ma na to dowodów i już, jakby tak było antykoncepcja byłaby zakazana...P.S. Nie chce mi się czytać Twoich linków, bo są napisane przez nie wiem kogo...Sama mogę sobie siąść, napisać kilka zmyślonych bredni i wszyscy będą żyli według tego...Znalazłaś na necie jakąś notatkę i ślepo w to wierzysz, bo u ginekologa pewnie jeszcze nie byłaś...A nawet jak byłaś to o tabletki się pewnie nie pytałaś, bo Ci to nie potrzebne, więc Twoja wiedza nie jest zbyt dużo warta...To my bierzemy tabletki i to my wiemy co i jak z nimi jest... __Karolinka...No bo kalendarzyk to bardzo kiepska metoda...Ja nie stosowałam Logest, a po co Ci to?Chcesz zapytać jak która się po nim czuła?Nie ma sensu się sugerować innymi... \"Na początku rzeczywiście sie bałam, ze mogę zapomnieć\"--->Nawet jeśli byś zapomniała, to nie jest nic strasznego. Wystarczy postąpić według ulotki i już:) oto moje zdaniee...\"a powiedzmy szczerze komu się chce regularnie zażywać tabletki\"--->Rany, dziewczyno!!Tu właśnie chodzi o tą odpowiedzialność!!Wiesz, ze masz brać zawsze o danej porze to bierzesz...Ja jakoś nie mam z tym problemów i wiem, ze większość też nie...Już nie wymyślaj następnych głupot... \"i zawsze można zapomnieć\"--->No można i co z tego?Masz napisane co robić w takim razie i robisz to co masz powiedziane...Co w tym wielkiego? \"więc nawet jeśli to i tak nie jest to super środek\"--->Na siłę chcesz znaleźć jakiś negatyw??...Jest super, bo daje duże zabezpieczenie...Jest najbardziej skuteczną metodą anty i już!! hitachi_ona...\"chyba ze ktoś jest leniem i sobie by to olewał.\"--->To się nazywa wtedy brak odpowiedzialności... Ja też w ciągu trochę ponad 2 lat zapomniałam 2 razy...Też mam przypomnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Karolinka...
aaaaaa "...Ja nie stosowałam Logest, a po co Ci to?..? Jak to po co? To tabletki antykoncepcyjne. Chcialam zapytac o wrazenia inne panie. Biore je dopiero od 3 miesiecy i nie widze skutkow ubocznych. Wszystko jest ok. Chcialam wiedziec, czy u innych bylo tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
o k***a ale sie usmialam czytajac forum!! Sluchajcie kazdy ma swoje racje, ale zeby mnie namawiac do tego bym porzucila tabletki, dlatego ze jest to niezdrowe i pozniej mama wyrzuty sumienia! Dla wiadomosci wszystkich!! Ani ja, ani zadna inna dziewczyna bioraca tableyki antykoncepcyjne nie naklania zadnej innej dziewczyny do ich zazywania, tak wiec... Zadna inna dziewczyna nie ma prawda do tego, by namawiac mnie i inne dziewczyny biorace tabletki antykoncepcyjne do tego aby zaprzestac ich stosowania! kompletna bzdura, nikt nie ma prawa narzucac nam swoich racji! POLSKA TO WOLNY KRAJ!! i jeszcze jedno, widac ze jestes z morechowych beretow... i wielka przedstawicielka kosciola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... ___Karolinka......\"Chciałam zapytać o wrażenia inne panie\"--->A po co Ci wrażenie innych pań?Każda kobieta jest inna i inaczej reaguje na tabletki, więc nie można się sugerować kimś innym! \"Biorę je dopiero od 3 miesięcy i nie widzę skutków ubocznych.\"--->To znaczy, że masz dobrze dobrane tabletki. Ciesz się, że nie miałaś żadnych skutków ubocznych...Mam nadzieje, że nie myślisz, że coś jest nie tak, skoro Ty nie miałaś, a inne np. napiszą, że miały!? \"Chciałam wiedzieć, czy u innych było tak samo.\"--->I co Ci po tym jak sie dowiesz, że było tak samo lub inaczej?Przecież to Ci niczego nie zmieni!!Nie rozumiem takich pytań!! solidnykopniak...Ona myślała, ze napisze kilka bredni na temat anty i nie wiem co tym zyska...Ona myśli, że my nie wiemy co zażywamy... Ona pisze o Kościele...Ja mocno wierze w Boga i chodzę do Kościoła, a nie mam aż takiego podejścia...Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to proste że każda z nas wie co zażywa itp itd, więc nie wiem po co te akcje tzn ja nie biorę już tabletek i jakoś mi nie narobiły szkód na zdrowiu ani na psychice. Brałam prawie dwa lata, facet mnie nie zostawił, libido nigdy mi nie spadło, nie skrzywdziłam siebie ani innych..... a co do kalendarzyka, to raczej nie jest metoda anty no ale jak kto uważa i jest najmniej skuteczna ze wszystkich a nie jak ona napisała że daje 99% phi........masakra Nie wiem, my nie robimy kampanii pod tytułem \"bierzcie tabl anty, sa super..\" nikogo nie namawiamy ani nic z tych rzeczy, a przeciwniczki zawsze muszą sie wpierdzielić w paradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie badanie przed wyborem tabletek polegalo na zwyklym badaniu na fotelu ginekologicznym. Bralam kilka lat Cilest i poza tym ze przytylam zadnych skutkow ubocznych nie zauwazylam. moja siostra byla niedawno i dostala Logest, podobno nowszej generacji niz Cilest. Poniewaz nie bralam tabletek przez rok (jestem prawie rok po rozwodzie) zastanawim sie nad zmiana na Logest. I stad moje pytanie czy bede tak samo skuteczne i tyle. Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
Ja tych rzeczy nie wymyśliłam i jest o wiele więcj tego typu stron Zażywacie antykoncepcję bo chcecie mieć przyjemnośc ze współrzycia i żeby nie zajść w ciążę rozumiem ,ale po to Bóg dał nam płodnośc żeby rodziły się dzieci a antykoncepcja jest tego zaprzeczeniem nie chcecie wpadki, nie chcecie dziecka ,przeciez można stosować NPR co wam szkodzi? Przeciesz na takich stronkach nie będo kłamać ,oni tylko przestrzegają i mówią prawdę ale widze że niektózy tej prawdy nie chcą słuchać.Wkońcu antykoncepcja to tak jakby droga na skróty wymigiwanie się od macierzyństwa, nasz kraj sie starzeje ,rodzi się coraz mniej dzieci i wkońcu wymrzemy. Wszyscy bronią antykoncepcji ale to nie zmienia faktu ,że wiele osób choruje po tabletkach chormonalnych np rak piersi, łysienie itp chociaż nikt nie powie że to zostało spowodowane naprawde przez antykoncepcję, nawet lekarze często nie przekazują pacjentkom rzetelnych informacji na temat skutków antykoncepcji.Ale cóż jak ktoś sobie raz do głowy napcha głupot to trudno go przekonać nawet oczywistymi dowodami, wystarczy dokładniej poszukać, dowiadywać się bo tu jest aż za dużo przypadów chorób itp po braniu tabletek. To jest chemia i nic tego nie zmieni i może przyczynić się do zmian chormonalnych w naszym organizmie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2dziestolatka
Biorę pigułki od 2 lat i pierwszy raz zdarzyła mi się obsuwka 12,5 h (zamiast wczoraj o 23 30 wzięłam dzisiaj o 12 00). Wczoraj w godzinach wczesno porannych (ok 5 rano) współżyłam. Czy powinnam lecieć do lekarza po Postinor? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
oto moje zdaniee moja mama jest ginekologiem, mozesz mi wierzyc ze wiem wiecej na temat tabletek antykoncepcyjnych od Ciebie i niestety nie przekonasz mnie ze Twoje zdanie jest wazniejsze od mojego, lepsze, prawdziwsze... Kazdy ma swoje i nie masz prawa narzucac mi swoich racji bo ja nie robie tego w stosunku do Ciebie, koniec kropka, basta! to jest forum dla osob ktore biora tabletki lub braly, albo maja zamiar brac wiec nie rozumiem po co tu przyszlas i wpierasz nam swoje racje, ktore sa dla nas malo istotne, nielogiczne itd. pozdrawiam, prosze wiecej nie pisac takich bredni jakie piszesz. bo kazdy ma prawo do swojego zdania, kazdy ma prawo je glosno wypowiadac, ale nie masz prawa naklaniac mnie bym zmienila swoje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) solidnykopniak -> jak to jest mieć mamę ginekolog? pewnie się nie martwisz o recepty i badania.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×