Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Nitkaaaa.... ja zwykle dostaje na 4 a czasami na 5 dzien. masz na to 7 dni więc się nie stresuj za wczasu... Sa różne powody tego że Ci się może spóźnić, chociażby stres albo wysiłek... U mnie tak bywalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaaaaaaa
No tak tylko zawzywczaj dostawalam na 3 ale oki ... bez stresu :) ... a co do plamien mialam je przez dwa opakowania tabletek ... potem ustalo i jest oki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a JA zazwyczaj dostaje na 4 dzien, no ale czasami bywa i na 5 raano albo po poludniu. No to zalezy od organizmu.. niektóre dziewczyny to i na 5, 6 dzien dostaja... róznie z tym bywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisteriousGirl
laavia : jak ja zaczelam brac tabletki to mialam plamienia (nawet czasami lekko krwawilam) przez cale pierwsze opakowanie, dopoki nie dostalam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, no to troche mnie podnioslas na duchu bo w ulotce wyczytalam ze te plamienia moga pojawiac sie nawet przez pierwsze kilka miesiecy. Mam nadzieje ze mi rowniez mina wraz z pierwszym okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna...Nic się nie stało...To są tabletki jednofazowe co oznacza, że każda jest taka sama...Zaznaczone dni tygodnia są tylko dla nas, żeby nam ułatwić kontrolę czy wzięłyśmy każdą... Nitkaaaaaa...Tak normalne, okres może Ci się przesunąć i możesz go nagle w tej przerwie dostać nawet 7 dnia...Ja zawsze miałam 3 dnia i przy którymś opakowaniu z rzędu dostałam nagle 4 dnia i teraz już mam 4 dnia zawsze...Poza tym, przy którym jesteś opakowaniu?Jeśli przy którymś z 3 pierwszych to okres może się nawet nie pojawić... laavia...To zależy od organizmu ile to będzie trwało...Nic Ci nie da sugerowanie się kimś innym, bo Ty i tak możesz mieć zupełnie inaczej...Plamienia się mogą pojawić przez 3 pierwsze opakowania, jak się to przedłuża trzeba się wybrać do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak mam nadzieje ze u mnie nie bedzie sie to dlugo utrzymywac. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaaaaa
Do aaaaaaaa: Ja skonczylam 3 opakowanie... Wiec moze sie w ogole nie pojawic? Słyszalam o tym ale myslalam ze to raczej malo prawdopodobne ... Wiec mówisz ze mam sie niczym nie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam na 4 dzień przerwy a raz przyszedł okres na 6 dzień przerwy :) Jak się niepokoisz to zrób sobie test w ostatnim dniu przerwy i już. Ale mówię Ci to nie jest tak że jak zawsze dostaje się w 3 dzień to znaczy że zawsze tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitkaaaaa...Przeczytaj sobie ulotkę, tam jest wszystko napisane...Jak na razie nie masz się czym martwić...Jeśli nie dostaniesz okresu 7 dnia przerwy to możesz się przejść do lekarza...Już przeszłaś te 3 pierwsze opakowania, więc lepiej ewentualnie zobaczyć co i jak, jeśli okres się nie pojawi w przerwie...Tylko się nie stresuj, bo stres może jeszcze opóźnić okres...Spokojnie czekaj, jeszcze okres ma czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisteriousGirl
laavia : kiedy po 5-miesiecznej przerwie znowu zaczelam brac tabletki to plamienia mialam tylko przez 10 a pozniej bylo juz ok :) wiec moga Ci sie zkonczyc w kazdej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkaaaaaa
Dzieki za odp;p ale wszytsko juz jest oki:) ... wiec nie stresuje sie juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
A ja mam pytanie odnosnie pory brania tabletek. Dzisiaj biore pierwsza tabletke yasminelle, bo lekarz kazal nie robic 7-dniowej przerwy tylko wziac z 1. dniem okresu i wzielam ja po poludniu ok.14 a tabletki zazwyczaj zazywam rano w granicach 8. Czy stanie sie cos jesli nastepne tabletki bede zazywala o swojej stalej porze rano, czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zaniepokojona
witam. mam dosyc wazne pytanie . biore tabletki pierwszy miesiąc, w czwartek(12.06) skończyłam opakowanie i powinnam dostać \"okres\" ale do dzisiaj sie nie pojawił ! to normalnie ? prosze o odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zaniepokojona
ajć przeczytałam poprzednie posty dopiero po napisaniu mojego gapcia ze mnie ;) czyli mam rozumieć ze nie mam się czym przejmować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plama na ścianie
Witam. Ostatnio przechodziłam grypę żołądkową... O 22 wzięłam tabletkę i po kilku godzinach ją zwymiotowałam i tak jak każe ulotka od razu wzięłam drugą tabletkę. NA drugi dzień przez ok 4 godziny od rana utrzymywała mi się biegunka i po tych 4 godzinach ustąpiła i chyba źle zrozumiałam treść ulotki:( W ulotce jest napisane " Jezeli wymioty lub biegunka ustąpia szybko skuteczne dzialanie antykoncepcyjne bedzie zachowane o ile tego samego dnia przyjeta bedzie druga tabletka preparatu Cilest" Ja myślalam cały czas ze druga tzreba przyjac gdy biegunka trwa 24 godziny, zle zrobilam, prawda?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedawno urodzilam dzidziusia przyznam to byla wpadka teraz lykam tabletki sa to pierwsze skonczylam jedno opakowanie jutro zaczynam drugie i chcialabym kochac sie z moim facetem do konca ale mam schiza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedawno urodzilam dzidziusia przyznam to byla wpadka teraz lykam tabletki sa to pierwsze skonczylam jedno opakowanie jutro zaczynam drugie i chcialabym kochac sie z moim facetem do konca ale mam schiza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelka21
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisteriousGirl...Przez 10 czego? nitkaaaaaa...Ma się rozumieć, że dostałaś okres? Perelkaa...Jeśli okres różnicy nie przekracza spóźnienia 12h to możesz zmieniać porę...Czyli jeśli załóżmy wzięłaś w poniedziałek pierwszą tabletkę o 14 to we wtorek możesz wziąć o 8 rano, bo nie minie jeszcze 12h... Troche zaniepokojona...Na to dosyć ważne pytanie po odpowiedź sięga się do ulotki...W ulotce masz wszystko na ten temat, czemu nie czytałaś??Nie boisz się zażywać czegoś o czym nic nie wiesz?Dziwię Ci się!...Po pierwsze: Który to dzień przerwy?Z moich obliczeń wynika, że chyba 4, więc oczywista sprawa, że nie znasz podstaw, bo nie wiesz nawet, że na okres ma się całe 7 dni i nie ma co panikować 4 dnia... Po drugie: W czasie 3 pierwszych opakowań mogą się dziać różne rzeczy, bo organizm się przyzwyczaja i przez ten okres krwawienia możesz w ogóle nie mieć, może być słaby, mogą pojawić się jedynie plamienia lub okres i potem plamienia całe opakowanie...Różnie się zdarza, to zależy od organizmu...Przeczytaj ulotkę, to Cię oświeci... Nie masz się czym przejmować... plama na ścianie..."i po kilku godzinach ją zwymiotowałam"--->Po kilku, czyli po ilu? "NA drugi dzień przez ok 4 godziny od rana utrzymywała mi się biegunka i po tych 4 godzinach ustąpiła(...)Ja myślałam cały czas ze druga trzeba przyjąć gdy biegunka trwa 24 godziny, źle zrobiłam, prawda?"--->Nie kumam za bardzo w czym tkwi Twój problem... kindzia23...My Ci nic na schiza nie poradzimy, no bo co niby:)To tylko Twoja psychika...Minie Ci z czasem...Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Res
Czyli Mówicie że mogę Kończyć do woli (np3x) przy jednym Stosunku tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrruu
Kochane! Od 8 dni biorę pigułki, zaczełam pierwszego dnia cyklu. Na początkumiałam bóle podbrzusza... problemw tym że mój okres zawsze był dość krótki- 5 dni max... Pierwszy dzień był taki jak zawsze, drugi dużo lżejszy, trzeci leciuteńki.. od pięciu dnie nierzerwanie mam plamienia... Czy to niepokojące? wiem że mogły występować, gdyz to hormony itd, acz.. wiekszośc uskarża się na plamienia w trakcie cyklu, a nie na "nie kończący się" okres. Buxka, wybaczcie jeśli pytanie jest głupie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo. to jest tak jakbym caly czas miala ostatni dzien okresu, nieprzerwanie mam plamienie. a to juz 20 dzien pierwszego opakowania. ale wczoraj bylam u gina po recepte na kolejne i powiedzial ze to normalne. jednym mija po kilku dniach, innym dopiero po wystapieniu miesiaczki. tak czy siak nie masz powodow do obaw. jedynie jakby plamienie utrzymywalo sie trzy miesiace nalezy zglosic sie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrruu
Hmm. dziękuję. w takim razie czekam aż "ostatni" dzień wreszcie bedzie ostatnim:)) POza tym naszczęscie nic mi nie dolega,. Czuję się super, zero depresji- ba! humor wspanialszy niż zwykle! A jakby ktoś wiedziec chciał- biorę Lamunę 30 ( w niemczech) czyli coś w stylu Regulonu w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisteriousGirl
aaaaaa : przez 10 DNI od wziecia pierwszej tabletki mialam plamienia. Chodzilo mi o 'dni', ale dopiero jak napisalam to zauwazylam ze zjadlam to slowo, sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. czy wy w czasie brania tabletek macie zawsze tyle samo dni okresu?? ja zawsze mialam 7 a w tym miesiacu mialam tylko 4. okres skonczyl mi sie 2 dni temu a dzisiaj bolal mnie jeszcze brzuch jak w czasie okresu a raczej przed okresem. dodam jeszcze ze przed 7 dniowa przerwa zapomnialam o tabletce. czy wy macie tak ze okres trwa krocej czasami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Res...?...Jak to 3 x przy jednym stosunku? Mrrruu...Panna do ulotki nie zajrzała i nic nie wie...Nie chce mi się już tego samego po raz setny pisać, zajrzysz do ulotki to będziesz wiedzieć wszystko i to, że plamienia to normalne przy 3 pierwszych opakowaniach...Ja biorę Regulon:) laavia...Możesz tak mieć do następnego krwawienia nawet... MisteriousGirl...Aaa, spoczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×