Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Krystynka1987
Witam czy jesli mam od roku nieregularne miesiaczki np nieraz co 2 miesiace. lekarz przepisal mi tableki anty. czy napewno po nich jestem zabezpieczona czy jest taka mozliwosc zajscia w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi8069532
mam niepotrzebne 4 opakowania novvynette, pisać zielonomi8069532@op.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
krystynka od 1 tabletki jesli wezmiesz w 1 dzien okresu jestes zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka1987
Dziękuję za odp, bo miałam wątpliwości czy te nieregularne miesiączki maja jakiś wpływ na tą skuteczność. pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pyt biore tabletki anty marwelon poniewaz mam torbiel i musze je brac az do czasu kiedy bede chciała zajsc w ciaze od 5 kwietnia pierwsze opakowanie bo wtedy dostałam okres miałam go ok 6 dni czuje sie po nich dobrze tyle ze niekiedy mam taki brazowy sluz jakby krew i nie wiem co to oznacza czy tak moze byc podczas 1 opakowania czy moze schodzi ten torbiel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO MI POWIE o co moze chodzić. Byłam ponad pol roku temu i ginekologa bo mialm okres raz na 3 miesiace !! wiec wypisał mi na pol roku tabletki novynette. Po pol roku zakonczyłam tabletki po których dostałam okresu z odstawienia. Ale kolejny okres jak nie przyszedł tak go nie ma juz 2 tygodnie ;/;/ A miał mi się wyregulować ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałaś te tabletki jednym ciągiem bez przerwy? bo tak zrozumiałam. przy odstawieniu tabletek czasem tak jest, że trzeba poczekać aż cykl się ureguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olanowak
Czesc Dziewczyny, Jestem cala w strachu..W zeszly poniedzialek 26.05 wieczorem zaczelam brac antybiotyk OSPEN 1500. Przyjmuje 3 tabletki na dobe. W sobote 24 go wzielam ostatnia tabletke z opakowania Yasminelle ( Tabletki antykoncepcyjne ).Normalnie w srode powinnam dostac okres. Niestety tylko w czwartek pojawilo sie lekkie krwawienie a potem juz nic.Mialam w tym czasie stosunek i obawiam sie czy nie moglam zajsc w ciaze..na razie zaczelam normalnie w niedziele kolejne opakowanie tabletek..Czy antybiotyk mogl tak wplynac na okres, badz jego przesuniecie? Napiszcie jesli któras z was miala podobna sytuacje. Z góry dziekuje. Pozdrawiam+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exkklusivv
Najlepiej skonsultuj się z lekarzem w tej sprawie, albo spróbuj zadać pytanie lekarzowi na jakimś specjalistycznym portalu, np. na doz.pl /nie raz korzystałam/. Bardzo pomocny portal i jednocześnie apteka, nigdzie taniej nie znalazłąm moich tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkahaha
Hej dziewczyny, mam pytanko- jesrem przypadkiem beznadziejnym od 22 roku zycia bylam na tabletkach najpierw to byla diana pozniej minulet , nowinet teraz odstawilam w lipcu a tak wogole to szprykowalam sie nimi bo mam PCO, a raczej niby mialam, z tym ze ostatnio u mnie znow stwierdzono zespol no i dostalam Yasmin, mialam go wziasc jak zwykle w pierwszy dzien miesiaczki i tak niby bylo, z tym ze moje miesiaczki ostatnimi czasy byly na wkladke no i wygladaly jak brazowy sluz, tym razem trez tak bylo w 22 dniu cyklu. Wogóle to sfiksowal moj cykl bo okres mialam co 22, 23 dni a więc łyknełam tabletke bo niby cos tzn. okres:) sie pojawił i dzis jest juz 3 tabletka a okresu jak nie bylo tak nie ma:) nie wiem czy to normalne bo nigdy takie cos mi sie nie przytrafiło, proszę powiedzcie co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu1992
hejka wszystkim :) zagladam tu ostatnio i musze przyznac ze bardzo ciekawe forum . Jestem z moim facetem prawie od roku a tabletki antytkoncepcyjne biore juz 3 mies. Przy pierwszym opakowaniu kochalismy sie dodatkowo z prezerwatywa a pozniej praktykowalismy przerwany. Teraz przy 3 opakowaniu postanowilismy ze bedzie konczyl we mnie. Wczoraj i dzisiaj tak zrobilismy i troche mam obawy ;/ nie chcialabym miec dziecka bo jestem za mloda na to (mam 18 lat) .biore tabletki bo chce byc odpowiedzialna. Ale to konczenie w srodku przepelnilo mnie strachem . Czy mozliwe jest zajscie w ciaze? Tabletki biore regularnie o stalej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOla1767
Miałam normalną przerwe 7 dni w braniu tabletek między listkami. Miałam wziąc pierwszą w poniedziłek o 22.00 ale zapomnialam i wzięłam we wtorek o 10.00 (poślizg 12 godzin) a następną o 22.00 jak normalnie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Czy powinnam brac teraz codziennie o 10.00 czy moge o 22.00 jak wcześniej? Czy tabletki działają juz normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bralam tabletek anty ale innee hormony a teraz mam wielki brzuch a cala jestem szczupla. Czy to minie??????? juz 10 dni nic nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaauuuu
Witam. Mam takie pytanie, a zrazem chyba problem bo nie daje mi spokoju. Dziś w nocy odbyłam stosunek ze swoim partnerem ( biorę tabletki antykoncepcyjne i chłopak miał prezerwatywę). Nadszedł moment w którym dostał orgazmu i zdjął prezerwatywę następnie za obopólną zgodą wszedł we mnie bez prezerwatywy i jakiś czas robiliśmy to bez zabezpieczenia z jego strony. Do kolejnego wytrysku już nie doszło. Dodam że wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i teraz nadeszła 7 dniowa przerwa hormonalna. Jak duże jest prawdopodobieństwo że mogę zajść w ciążę ? Proszę o konkretną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytowująca
Witam mam pytanie. Zaczełam moje pierwsze opakowanie tabletek cilest. Przepisano mi je poniewarz ginekolog podejrzewa u mnie PCO. Kazał mi je zacząc brac od 3 dnia cyklu a nie od 1 a potem juz normalnie. I teraz mam pytanie czy w związku z tym podczas tej 7 dniowej przerwy tez bede zabezpieczona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paaaauuuuuu
Jezeli bierzesz tabletki regularnie i zadnej nie pominełas to mozesz byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaauuuu
Oczywiście, biorę tabletki regularnie tzn miedzy godziną 14 a 15, przeważnie jest to godzina 15 tylko raz czy 2 zdarzyło mi się wziąć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaauuuu
@ zapytowująca Jeśli zaczniesz przyjmować kolejne opakowanie, jesteś chroniona w trakcie 7-dniowej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Zaczęłam brać tabletki w pierwszym dniu okresu to dopiero pierwsza tabletka , nigdy wcześniej nie stosowałam tabletek :) biorę tabletki YAZ i na razie jestem z nich zadowolona :)) nie zamierzamy stosować z moim chłopakiem innych metod antykoncepcyjnych . Tabletki to 99,9 % przy regularnym zażywaniu i żadnych poważniejszych skutkach ubocznych :)) a ten 0,1 % hmm zawsze musi być cień niepewności jestem z moim chłopakiem praktycznie 2 lata i bardzo go Kocham więc jeśli nawet coś by się przydarzyło to wiem że damy sobie radę :) ale to ta mała niepewność :) na razie czekam aż skończy mi się okres i chce poczuć jak to jest gdy moj ukochany skończy we mnie :)) z tego co tu wyczytałam jest to piękne doznanie zarówno dla partnera jak i dla nas kobietyyy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde plamienia są normalne na początku stosowania tabletek hormonalnych :) organizmy się musi przystosować :)) więc spokojnie dziewczyny czy któraś z was bierze tabletki Yaz ? :) jeśli tak to proszę o opinię czy Wam pasują ? czy jakieś skutki uboczne ? może skutki z których jesteście zadowolone np. utrata masy ciała , czy większy biust :)) :P czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam brać tabletki w pierwszym dniu okresu to dopiero pierwsza tabletka , nigdy wcześniej nie stosowałam tabletek :) biorę tabletki YAZ i na razie jestem z nich zadowolona :)) nie zamierzamy stosować z moim chłopakiem innych metod antykoncepcyjnych . Tabletki to 99,9 % przy regularnym zażywaniu i żadnych poważniejszych skutkach ubocznych :)) a ten 0,1 % hmm zawsze musi być cień niepewności jestem z moim chłopakiem praktycznie 2 lata i bardzo go Kocham więc jeśli nawet coś by się przydarzyło to wiem że damy sobie radę :) ale to ta mała niepewność :) na razie czekam aż skończy mi się okres i chce poczuć jak to jest gdy moj ukochany skończy we mnie :)) z tego co tu wyczytałam jest to piękne doznanie zarówno dla partnera jak i dla nas kobietyyy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii289
Czy jeśli zaczęłam brać tabletki w połowie cyklu to od następnego opakowania będe już zabazpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii289
czy jeśli skończe to opakowanie i po 7dniowej przerwie zaczne brać kolejne opakowanie to już wtedy będe zabezpieczona?? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka99999999
ja biore YAZ, obecnie koncze drugie opakowanie, dla mnie ok, chociaz mialam dziwne bole nog, ale nie wiem czy to akurat bylo od tabletek. Ale wszytsko zalezy od organizmu, trzeba sie tez pozytywnie nastawic i nie bac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia_krysiaaaa
ja biore tabletki ale szczerze mowiac nie lubie jak facet konczy we mnie, tzn lubie, ale chwile potem juz nie jest takie fajne jak ta sperma wylatuje przez kilka godzin:( co na to poradzic??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
patii289 No powiem Ci, że zrobiłaś rzecz strasznie dziwną, ponieważ tabletki zaczyna się brać w pierwszym dniu cyklu, a nie wtedy kiedy się ma na to ochotę... Co teraz to może Ci powiedzieć tylko lekarz dlatego, że w ulutce nie ma nic na ten temat. :) nerwiczka99999999 A czy robiłaś sobie krzepliwość krwi? Tak pytam odnośnie tych nóg. To ważne badanie, ponieważ tabletki zwiększają krzepliwość krwi i mogą powodować właśnie tego rodzaju problemy. :) krysia_krysiaaaa Jak to co... Możesz sobie poradzić chusteczkami higienicznymi, albo skorzystać z łazienki i doprowadzić się do ładu. Jakoś nie widzę w tym problemu, a normalnie facet we mnie kończy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yazinka
Ktoś pytał o Yaz. Super:-) Ja jestem zadowolona, działają skutecznie, nie widzę u siebie skutków ubocznych, także dobrze mój ginekolog trafił z nimi ;-) Do tego są przystępne cenowo, jeśli jest ktoś z Łodzi z mogę polecić Wam aptekę Juventa w Manufakturze, mają tam naprawdę tanie tabsy, wiem, że znajoma tam kupuje jeszcze Cilest za nieco ponad 10zł za opakowanie, także można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka99999999
u mnie YAZ teraz po 29 zł!!! toruń apteka na ul grudziadzkiej tak dla zdrowia, badania na krzepliwosc robie co jakis tam czas i wyniki ok, chyba ze to ma znaczenie jaki rodzaj sie bierze, bo prz YAZ jeszcze takich badan nie robiłam tylko jak bralam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girls91r.
cześć dziewczyny, powiedzcie mi od kiedy mogą wystąpić wymioty? Chodzi mi o to czy juz w 4 lub 3 dzień brania mogą juz być? Obecnie biore właśnie 3 tabletkę i mam takie nudnosci ze chyba też bede wymitować. Czy to normalne?? Bo gadalam z koleżanka która też bierze i wymioty pojawiły sie dopiero przy 9 tabletce a u mnie już byc dziś :( caly dzień mnie męczą nudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
tak to normalne ze juz masz mdlosci, tabletki działają i organizm pewnie wariuje z powodu nowych hormonow, moze tylko na mdlosciach sie skonczy, pij herbate mietową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×