Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

no przeciez bierzesz tabletki... nie jestes w ciązy jesli przyjmujesz je regularnie to wytrysk moze byc nawet w tobie a nic sie nie stanie.... laski myślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk szczescia
ale mnie najbardziej nie pokoją te plamienia w trakcie brania tabletek . ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia w trakcie opakowanie zazwyczaj świadczą o tym ze pigułki są juz dla ciebie za słabe i trzba je zmienic na takie ktore maja wiecej hormonow, jestes cały czas zabezpieczona ale pigułki nie trzymaja cyklu wiec plamisz- powiedz o tym swojemu lekarzowi aby wybrał dla ciebie inne pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam pytanie dzisiaj powinnam zaczac 3 opakowanie tabletek ale tego nie zrobilam czy jesli zaczne jutro to tabletki beda rowniez skuteczne prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli wydłużysz przerwe nawet o 1 dzien to musisz stosować dodatkowo prezerwatywe przez 7 dni, a jesli podczas przerwy uprawiałaś seks to istnieje ryzyko ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowany
witam drogie Panie :) pewnie nie czesto wam sie zdarza zeby trafial do was przedstawiciel plci przeciwnej :) ale sprowadza mnie tu sprawa naglaca. Otoz moja dziewczyna zazywa tabletki od poczatku czerwca, do tej pory nie bylo zadnych problemow, od czasu do czasu okres sie przesunal o 1 dzien:) ale bylo!:P natomiast ostatnim razem moja dziewczyna przed przerwa w braniu dostala jakiegos bolu piersi, wspollokatorka ja zestresowala ze to moze byc ciaza itp itd i moj Misio wpadl w panike co i mi sie troche udzielilo. Okres przyszedl na 4-5 dzien po przestaniu zazywania tabletek, no i lajt:) moja dziewczyna zazywa te tabletki regularnie, ma je zawsze przy sobie i o ustalonej porze je polyka(ma ustawione przypomnienie) ostatnio jej sie zdarzylo przyjac 4,5h po dzwonku bo byla zajeta w pracy i pare dni temu chyba godzinke pozniej bo sobie spalismy po ciezkim dniu. W ta niedziele 4.11 powinna dostac okresu, niestety pojawily sie w sobote 27.10 bole brzucha, polaczone z bolem piersi i chyba jakies mdlosci. Bardzo chcialbym poznac wasza opinie na ten temat, boje sie znalezc w tym 1% osob u ktorych tabletki nieposkutkowaly, ale dlaczego mialyby nie zadzialac skoro wczesniej wszystko bylo ok? Dodam ze nigdy nie konczylem stosunku "w partnerce" chociaz mam swiadomosc ze podczas seksu cos tam sie uwalnialo do srodka... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! dopiero dzis trafilam na Wasze forum Marika007 ja bralam te tabletki co ty po miesiacu od zaprzestania brania zaszlam w ciaze i teraz jestem mama slicznej Mayeczki powodzenie mam tylko pytanie poniewaz z braku odpowiedniej ilosci snu jestm troche roztrzepana i nie pamietam dokladnie kiedy powinnam zaczac nastepne opakowanie tabletek,nie wiem czy powinno to nastapic wczoraj czy dzisiaj.Tabletke wzielam juz dzis rano jednak nie jestem pewne.Pytanie brzmi czy jesli zrobilam przez pomylke przerwe i 2 dzien dluzej to wystarczy ze bede sie dodatkowo zabezpieczac przez pierwsze 7 dni?a pozniej juz nie musze? poszlabym z tym do lekarza ale jestem obecnie za granica a tutaj lekarz wie mniej niz ja,jak bylam w ciazy zalecal mi branie aspiryny w czasie ciazy dziekuje z gory za odpowiedz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk szczescia
ivonka79 przeciez masz napisane dzni tygodnia to jak mozesz tego nie wiedziec??? nie rozumiem cie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ewusek...No pewnie, że dobrze...Ale widzę, że Ty też nie czytasz ulotki!!:o Mnie się też tak zdarza nieraz... stokrotka1989...Ja nie byłam w takiej sytuacji, ale radze zrobić tak jak jest w ulotce, bo wiem, że w jednych jest inaczej niż np. w mojej, czyli Cilest...U mnie nie bierze się dwóch pod rząd, a w którychś tam tak...Zawsze działaj wg. ulotki!Tak będzie najlepiej... promyk szczescia...No a jak myślisz!?Że jesteś zabezpieczona tylko w niektóre dni:o Następna nie czytająca ulotki:o W czasie 7-dniowej przerwy jesteś normalnie zabezpieczona(Istnieje to samo ryzyko prawie 1% jak zawsze, nic więcej)...I co to znaczy \"doszlo do wytrysku w okolichach moich narzadow rozrodczych\"?To, że spuścił się na Ciebie koło pipki, a Ty się boisz, że plemniki przeszły sobie do komórki rozrodczej:o Nie bój się plemniki nóżek nie mają, same się tam nie dostaną! kasia_mis1...Czemu tego nie zrobiłaś!?Nie będą skuteczne, bo wydłużyłaś przerwę o jeden dzień... zestresowany...Nieraz się zdarza, ale racja - rzadko;) Coś w śluzie może być i to są plemniki...A jeśli chodzi o ból piersi itp. to zdarza się raz na jakiś czas przed okresem...Moim zdaniem czekajcie z cierpliwością na okres, jak się nie pojawi to dopiero się martwcie... ivonka79...Jeśli w ogóle dobrze skumałam Twoją wypowiedź to tak, zabezpieczaj się jakieś 7-10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka79...Tak teraz czytam 2-gi raz Twoją wypowiedź i chyba nie kumam o co Ci chodzi:o Może napisz jeszcze raz jakiś jaśniej, chyba, że to ja jakaś ciemna masa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie zaczęłam brać Jeanine, i po przeczytaniu o problemach z puchnącymi, pobolewającymi nogami (ogólnie po tabsach) zastanawiam się, czy warto jednocześnie brać preparaty poprawiające krążenie (te wszystkie relkamowane na zdrowe i zgrabne nóżki). Czy warto i czy można...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZESTRESOWANY - daj sobie spokój ze słuchaniem współlokatorki. Bóle piersi często się pojawiają przed okresem, a u osób które wcześniej tego nie doświadczały może to być wynik działania tabletek. Absolutnie nie wskazuje to na ciążę! Czekajcie sobie spokojnie na ten okres, i nie panikujcie. Skoro twoja dziewczyna regularnie przyjmuje tabletki to naprawdę nie ma się co stresować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyk szczecia nie wiem czy masz juz dzieci czy nie ale jesli fakt bycia matka jest przed Toba to zobaczysz ze na poczatku tracisz poczucie czasu i gubisz dni.Fakt sa napisane dni tygodnia jednak ja poprostu nie pamietam kiedy wzielam ostatnia tabletka z poprzedniego opakowania.Czy byla to sroda-wiec powinnam zaczac kolejne opakowanie w czwartek,czy tez byl to czwartek-wiec powinnam kolejne opakowanie zaczac w piatek.Zgubilam gdzies ten dzien. aaaaaa to wynik pisania jedna reka i pospiech dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ❤️ Nikt nie jest idealny i każdemu może zdazryć się coś \"dziwnego\" ja kiedyś z rozpędu połknęlam dwie tabsy naraz bo byłam przekonana że poprzedniego dnia nie wzięłam tabletki :D Teraz ja ;) wiem że pewnie trzeba tak zrobić ale cóż chce się upewnić. wczoraj brałam ostatnią pigułke, i zamierzam zrobić prerwe w braniu tabsów z wiadomych przyczyn, organizm powoli daje o sobie znać. Więc tak od dziś, musze zapomnieć o tym cudownym seksie do końca 😭 i wrócić do gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno,wyjde na głupią i tępą ale trudno.....wole też mieć pewność odstawiłam te piguły i w pon powinnam dostac krwawienia z odstawienia,i jak mam zacząść liczyć cykl, dostane okres to jako 1 dzień cyklu czy jak, czy czekać do następnej miesiączki,tej prawdziwej......jezli przyjdzie. Do lekarza ide we wtorek,to popytam też ale chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
georgie...Poczytaj o tym leku, który chcesz stosować, jeśli nie ma interakcji z tabsami anty to możesz... ivonka79...To bardzo niedobrze, że tak \"nieodpowiedzialnie\" to zrobiłaś, bo teraz nie wiesz co i jak i nikt Ci nie pomoże bo tym bardziej nie wie:o anulka156...Od tej teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1. nie po wlaczylam sie na forum by ktokolwiek ocenial kwestie mojej odpowiedzialnosci,to pozwolcie ze beda ocniac ja sama i moi najblizsi 2. aaaaaaaaa ja nie oczekuje odpowiedzi ktora mi powie tak w czwartek wzielas ostatnia pigulke wiec nastepna musisz zaczac w piatek proste pytanie prosta odpowiedz jesli ktos nie doszukal sie pytania w mojej wypowiedzi to trudno dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny poradzcie prosze
dziewczyny mam pytnaie Biore od prawie pol roku cilest alezle sie po nim czuje Mam w domu opakowanie yasminelle i pytanie brzmi tak: jutro biore ostatnia tabletke z blistra cilestu kiedys juz bralam yasminelle i czulam sie po nich dobrze wiec chcialabym do nich wrocic Czy moge juz od niedzieli zaczac brac yasminelle? nie mam mozliwosci pojsc do ginek przez kolejny tydzien wiec sama musze podjac decyzje Nie wiem tylko wlasnie czy od niedzieli moge wziac nowe tabletki czy zrobic jednak 7miodniowa przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij brac yasminelle bez przerwy, one maja mniejsza dawke hormonow niz cilest wiec jesli zrobisz przerwe mozesz nie byc zabezpieczona, a tak bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Witam, biore drugie opakowanie yasminelle, dzis wezmę 8 tabletkę, ale przez ostatnie pare dni bola mnie jajniki, tzn jeden jajnik i jest lekko wypukły co widac jako asymetrie gdy patrze na brzuch z góry... Zanim zaczełam brac tabletki tez tak miałam na tydzien przed okresem...Ostatni troche ostro kochalismy sie z miskiem i teraz wpadam w panike czy wszystko jest ok?? Porostu nie moge na niczym sie skupic tylko ciagle o tym mysle. Poza tym na forum yasminelle jesna dziewczyna napisała, ze jesli bola jajniki to mogło dojsc do jajeczkowania... tabletki brała regularnie, codziennie, popijajac woda lub bez popicia. Czasem przyjmowała je po jedzeniu czasem przed ale to chyba nie ma róznicy. Z leków stosowałam clotrimazolum zapobiegawczo i jeden fluktonazol, bo kiedys chorowała na grzybice i ginekolog zalecał mi po miesiaczce tak jednorazowo stosowac te leki. Strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalne, skoro masz wypukły brzuch z jednej strony to idź do lekarza, trzeba to sprawdzic na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny poradzcie prosze
moniak - dziekuje. jeszcze tylko jedno pytanie: czy myslisz, ze caly czas bede zabezpieczona? naczytalam sie roznych rzeczy, ze przy zmianie tabletek trzeba zabezpieczac sie przez 7dni, czasem przez miesiac i takie tam. co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
tylko ze ja tak zawsze miałam z tym wypukłym jajnikiem. byłam kiesys u lekarza, robili mi usg i powiedzieli ze wszystkoo ok, dodaatkowo miałam starsznie bolesne miesiaczki, dlatego zaczełam brac tabletki anty. aby wyrregulowac i złagodzic bołe. po pierszym opakowaniu dostałam okres idealnie w 3. dni siedmiodniowej przerwy. był prawie bezbolesny, trwał5 dni. Ale teraz nie pamietam czy wtedy ten jajnik tez mnie bolał, ale chyba mniej bo bym panikował a tak teraz dopiero mam schizy.... zzastanawiam sie czy jeszcze któras z was bola jajniki ale w pierszej połowie cyklu w czsie brania tabletak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
please, pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
dzieki za ten materiał, wiec jesli nawet doszłoby do zapłodnienia to jets szansa ze komorka nie bedzie miała sie gdzie zagnieździć...uff. chyba pozostaje tylko czekać... mam jeszcze pytanie: czy mozna przyjmowac pigułki wczasie posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moniak - dziekuje. jeszcze tylko jedno pytanie: czy myslisz, ze caly czas bede zabezpieczona? naczytalam sie roznych rzeczy, ze przy zmianie tabletek trzeba zabezpieczac sie przez 7dni, czasem przez miesiac i takie tam. co o tym myslisz?\" własnie po to sie bierze bez 7 dniowe przerwy nowe pigułki zeby byc cały czas zabezpieczonym ;) oczywiscie mozesz stosowac dodatkowo gumke na początku jesli to cie uspokoi lena 1985- mozna brac tabletki w czasie posiłku, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka0065
Ludziska mam takie pytanko.......robilam to ze swoim chlopakiem 1 raz...to byl jego 1 i moj.... mielismy zabezpieczenie w postaci gumki i zakonczenie bylo na zwnatrz..a jednakboje sie ze wpadlsmy bo okres mi sie spoznia czy to normalne przy 1 razie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
skoro gumka wam nie pekła a facet poza tym skonczył na zewnatrz to raczej nie masz szans na wpadkę. poza tym okres na pewno ci sie spoznia bo sie stresujesz, a sam pierszy raz to tez pewnie wplynal na organizm. Spoko jesli dobrze pamietam to tez mi sie spoznial po pierszym razie, ale mi to zawsze sie spoznial, bo cholernie nieregularne cykle mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×