Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość lena 1985
do aaaaaa dzieki wielkie, ulotka o twoich tabletkach zawiera duzo wiecej informacji. jesli bys mogła to prosze cie wejdz na moj topic na tym forum pt: nie wiem co mam zrobic-tabletki anty. tam napisałam szczegółowo co mi sie stało i prosze cie o rade...Z gory dziekuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 1985...Nie ma za co;)Ok, postaram się znaleźć ten temat i Ci pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
a tytuł: co powinnam zrobic w takiej sytuacji-tab.anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny
do aaaa ja biore harmonet, ale to jest napisane na ulotce od kwasu foliowego i w necie wyczytalam na ten temat, ale masz racje raczej nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
cześć dziewczyny. Mam do Was pytanko czy ktłóraś z was ma takie objawy że podczas brania tabsów jakiś tydzień przez końcem opakowania bolą was piersi bo czytałam kiedyś że jak się bierze tabsy to nie ma takiego objawu bo nie ma owulacji więc to nie wystepuje. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
i jeszcze jedno czy któraś z was podczas brania tabsów w połowie cyklu robiła sobie np usg jamy brzusznej bo ja tak zrobiłam i okazało się że mam owulację i byłam w szoku więc lekarka do tabsów które łykam zapisała mi jeszcze jedne aby zabezpieczenie było pewniejsze. Tylko ja mam wrażenie że to i tak nie działa bo bolą mnie piersi jakiś tydzień przed końcem opakowania. kurcze juz sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
dobra to może ktoś mi chociaż polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Krakowie tylko żeby to była kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... lena 1985...Ok... beretka...Mnie raz chyba bolały, a biorę już dużo ponad rok!A jeśli o to chodzi to ogólnie na mojej ulotce jest napisane w działaniach niepożądanych, że może być tkliwość piersi itp...Ja nie robiłam usg jamy brzusznej...Jakie Ci zapisała?To znaczy, że teraz zażywasz dwie dziennie?Ty miałaś owulacje, bo może jesteś tą jedna na 100, które zachodzą w ciążę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw88
cześć dziewczyny:) mam pytanie. Przerwałam tabletki antykoncepcyjne na 2 miesiace bo lekarka mi kazała. i teraz przez jakis miesiac kochamy sie z chlopakiem uzywajac gumek. Ostatnio zdarzyło się tak: robiłammu dobrze i on mnie poprosil bym mu gumke nalozyla, zapomnialam ze mam reke brudna od sliny (i od tego co wycieka z faceta przed wytryskiem-to nie byla jeszcze sperma). zalozylam gumke i kochalismy sie normalnie:) powinnam dostac okres w sobote (8.12.07) a dzis jest (12.12.07) i jeszczenie dostalam okresu. nie wiem co mam robic:( czy to jest spowodowane przerwa w tabletkach czy co??:( ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiw88...Który to dzień przerwy!?Może to być spowodowane przerwą moim zdaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka090
czy jesli mam krwawienia podczas brania tabletek.. to jestem W PEŁNI zabezpieczona// ?? (to moje ok 6 opakowanie.. i zaczelo to sie przy tym listku) dodam ze przed przerwa przed tym opakowaniem nie zrobilam przerwy... czy to moze miec jakis wplyw?? *sory za powtorke,ale mnie nosi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw88
tabletek nie biore od początku cyklu (po ostatnimokresie nie bralam juz). powinnam dostać okres 28 dnia, a dziś mam 33 dzień cyklu:( to juz 5 dni opoznienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
pozdrawiam wszystkie zabezpieczone!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... Anka090...Tak, jeśli bierzesz dwa listki pod rząd to możesz mieć krwawienie w środku!Przeczytaj ulotkę, tam wszystko jest napisane na ten temat!! patiw88...No to ja nie wiem, możliwe, że jesteś w ciąży!Najlepiej idź do lekarza i to wyklucz! PaulaPaula...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiw88...Ale niekoniecznie!!Żeby nie było, bo jeśli zrobiłaś przerwę to wcale nie znaczy, że musisz mieć regularny okres!Bo przerwa może spowodować jego opóźnienie!Musisz iść do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiw jeśli odstawiłaś tabsy to bardzo możliwe że rozregulował Ci się okres. Jak odstawiasz tabsy to nie oznacza że będziesz @ dostawać tak jak podczas brania tabletek. jeśli się zabezpieczaliście po odstawieniu to powinno być wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw88
dziękuję za pocieszenie:) mam nadzieję, że wkońcu dostanę... bo ja gotowa na dziecko nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...: * patiw88...Będzie ok, musisz myśleć pozytywnie inaczej zwariujesz i Ci się będzie do tego tym bardziej okres wydłużał, znaczy czas, aż go dostaniesz, bo stres ma taki wpływ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logest....
ktora kochala sie od razu po pierwzej pigulce?? ja kochalam sie jakies 5 godzin po przyjeciu pierwszej teraz caly czas biore regularnie o stalej porze. myslicie ze mi grozi wpadka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiw - nie trzeba zaraz do lekarza tylko kup sobie test ciazowy i zrob zaraz rano z porannego moczu. Lekarz na poczatku ciazy tez jej nie stwierdzi od razu tylko wysle na bhcg albo kaze test robic. Szanse masz nikle na ciaze. Raczej masz jakies rozregulowane hormony. Nie stresuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logest.......No tylko w 1 % tak jak każdej z nas, czemu miałoby być inaczej...Poza tym w czas się nad tym zastanawiasz, czy Ci grozi czy nie!Już się kochałaś i nic nie zmienisz. To jakbym Ci teraz napisała, że Ci grozi, to nie lepiej się było przed kochaniem zapytać;) Dianemka...Na ciążę ma tyle co i każda;)Ale to pewnie to przerwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw88
dziewczyny dostałam @ :) ale sie ciesze! Moj chlopak to az chce mnie w styczniu zabrac gdzies na pare dni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw88
no niby co??? ;) raczej nic:( bo w styczniu bede miec wypalanke. mam nadżerkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiw88...Aha, no to się nie będzie działo...Moja koleżanka nie mogła się kochać miecha po wypalaniu!Tak jej lekarz zaleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw88
nio niestety tak to jest. nie wolno przez miesiać się kochać i uzywac tamponow etc:/ ale potem znowu się zacznie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiw a musisz mieć ją wypalaną? nie da się innym sposobem,nie chce Cię straszyć ale to najgorsza metoda.... ja mam malutką nadżerke i gin stwierdziła że nie należy jej ruszać....a i mam nie dać sobie jej wypalić,dopiero po porodzie. I że teraz jest dużo lepszych metod niż wypalanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo...:classic_cool: patiw88...:) anulka156...Da się przecież innym...No ja też słyszałam, że lipnie jest później...Moja kumpela mi mówiła - jej mama jest położną, że po wypalance można ciąży nie unieść. Ja myślałam, że to jakaś bajka, ale w końcu w każdej bajce jest ziarnko prawdy:)Tym bardziej, że zazwyczaj po porodzie ma się nadżerkę, więc wypalanie tu nie ma sensu, bo i tak może powrócić po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×