Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

filipinka14...Ja Cię nie kojarzę z nika:PAle to nie ważne w sumie;) Ja zanim zagłosuję chciałabym wiedzieć co to jest i czego się tyczy...No i oczywiście jaki ma cel;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppy89
Czy jezeli biorę od lipca regularnie i pękła nam prezerwatywa to znaczy że moge sie czuć bezpiecznie? wrazuie czego wzięłam jeszcze jedna zaraz po:) odpiszcie kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli bierzesz tabletki anty. to gumki są zbędne.......nie masz się co martwić ja od roku kocham się tylko na tabletkach do samego końca i dzidzi nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cholere Ci te gumki i na cholere Ci ta tabletka zaraz po? umiesz w ogole zażywać pigułki i znasz ich działanie? bo tak sie nie robi ! ;/ nic Ci nie bedzie oczywiście, ale zeby Ci to do głowy znow nie przyszło. i odstaw te gumy, uprawiaj po ludzku zajebisty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw nauka czytania
Przeczytaj dokładnie ulotke i się do niej stosuj. Po co Ci ta druga tabltka? i prezerwatywa? Ręce opadają. Najpewniejszą metodą antykoncepcyjną przy tak wysokim poziomie wiedzy jest szklanka wody zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... puppy89...Tak!Tabletka działa od pierwszej wziętej(w pierwszy dzień okresu)...Więc jeśli bierzesz już tyle czasu to i tak to samo działanie...;) \"wrazuie czego wzięłam jeszcze jedna zaraz po\"--->Po co!?Po pierwsze to przeczytaj ulotkę, bo za dużo o tabletkach nie wiesz...Przecież to totalna głupota brać drugą tabletkę i to z takiego powodu, że Wam gumka pękła:o...Bezsens!!Ta druga wzięta Cię bardziej nie zabezpieczy, każda ma ten sam skład i to nic nie da...A jeszcze piszesz, że bierzesz regularnie...Tabletki antykoncepcyjne to nie witaminy i nie możesz sobie ich brać od tak!!!!!!!To są hormony!!🌻 moniak...Wiedziałam, że masz to samo zdanie co ja:classic_cool: najpierw nauka czytania...O co chodzi z tą szklanką wody?Słyszę o tym od jakiegoś czasu, rzuciło mi się to w oczy i w uszy;), ale nie wiem czy rozumiem to tak jak powinnam:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie mówi aaaaaa :P, że "szklanka wody zamiast" czyli zimną wodę wypić żeby ochłonąć ze chcicy i zamiast seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam w ogóle wkleić tego info wyżej, bo coś się strona nie chciała naładować i była pusta cała stronka, a tu się okazało, że się wkleiło dwa razy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"szklanka wody zamiast\" tak sie mowi w sensie, że jak masz chcice, to wypij szklanke zimnej wody i ochłoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklanka Wody Zamiast
jak się mnie wypije (najlepiej jednym duszkiem) w chwili podniecenia, ZAMIAST odbycia stosunku płciowego bez zabezpieczenia i bez głowy to na pewno nie zajdzie się w ciążę. ;-) Jestem jedynym i najstarszym znanym od wieków stuprocentowopewnym środkiem antykoncepcyjnym. Bardzo wskazanym dla bardzo młodych i nieprzygotowanych do używania głowy w czasie używania .... seksu. Daję całkowitą niepodważalną pewność braku ciąży. :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklanka Wody Zamiast
Polecam jestem nadzwyczaj skuteczna. Co mnie tak późno umieścili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Aha;)...A ja myślałam, że jeśli jakaś dziewczynka nie ma pojęcia o antykoncepcji i choćby podstawowej wiedzy na temat - temat tabletek anty zażywając je(bierze nie tak jak trzeba, itp), to działają one tak samo jak ta szklanka zimnej wody, czyli nie działają:) Szklanka Wody Zamiast...Teraz jeszcze jakaś nie wiedząca za dużo na temat antykoncepcji wejdzie, przeczyta i się nie zabezpieczy tylko poleci na tym co napisałaś, bo uwierzy, że szklanka wody to metoda anty...Hehe...Lepiej to sprostować, że to nieprawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
tak czytam i czytam i mam tez pytanko wzielam raz tabletke pol h wczesniej czy powinnam sie stresowac?? a i jeszcze jedno czy w czasie 7 dniowej przerwy antykoncepcja dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklanka Wody Zamiast
aaaaaaa, nie ma co prostować. Przeczytaj dokładnie - napisałam bardzo precyzyjnie - jaśniej już nie można - to powiedzenie stare jak świat - spytaj mamy. To naprawdę jest skuteczna metoda, właśnie dlatego że stosuje się szklankę wody ZAMIAST seksu - wtedy napewno ciąża jest wykluczona. Jednak ludzie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklanka Wody Zamiast
niepewna2, działa działa. Dziewczyno przeczytaj sobie ulotkę do tych piguł co jesz to ci się przyda. Ludzie ginekolodzy przed przypisaniem tabsów oprócz standardowych badań powinni przepisywać badanie umiejętności czytania. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... niepewna2...A Pani nie wie, że ulotkę trzeba czytać, bo to podstawa?A czy Pani ma świadomość, że ma nikłą wiedzę na temat tabletek anty, w szczególności tych podstawowych...Jak można używać czegoś i nic w sumie o tym nie wiedzieć!!Najpierw zanim zadasz śmieszne pytanie na forum przeczytaj ulotkę i działaj według ulotki!! Z resztą tego się nie wie z ulotki tylko po prostu...Każda kobieta Ramim zacznie się brać za antykoncepcje powinna te rzeczy wiedzieć, bo to błahe, podstawowe wiadomości!! Pół godziny wcześniej - nic się nie stało, w ulotce masz napisane czarno na białym TA SAMA PORA!!Powinno się brać o tej samej godzinie, ale ogólnie o tej samej porze jak weźmiesz to wszystko jest ok!! I najgłupsze pytanie świata!Po cholerę brać tabletki i się truć skoro nie działałyby w przerwie?Bezsens!TAK antykoncepcja działa cały czas, jeśli przestrzegasz zasad w braniu!Ale gdzie tu o zasadach jak Ty podstaw nie znasz:o Serio poczytaj o tym coś, bo ciężko będzie!! Szklanka Wody Zamiast...;)...Sory, ale ja to zrozumiałam bardzo dobrze głupia nie jestem, tylko wiem, że tu wchodzą z deka nierozumiejące dziewczynki, które tego nie skumają, skoro nie wiedzą nawet jak działa antykoncepcja:o...I to Ty przeczytaj uważnie co napisałam... I takich tekstów:\"Jednak ludzie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.\" ja sobie nie życzę, bo są bezpodstawne jeśli o mnie chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niemal pewna, że wchodzą tu takie dziewczyny, które przeczytałyby to i przed seksem wypiły szklankę wody i poszły się kochać bez zabezpieczenia, bo zrozumiałyby tak to co Ty napisałaś...One mogą nie wiedzieć tego co my już wiemy, jeśli tak jak wyżej napisałam, nie wiedzą nic w sumie o antykoncepcji!Jak tu dziewczynka się pyta czy tabletki działają w przerwie, to z czym do ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
o jezu jacy wszyscy tu sa madrzy! to po cholere to forum jak wszyscy wszystko wiedza! a ulotke przestudiowalam bardzo dokladnie. a to jest moje pierwsze opakowanie i moge miec jakies niepewnosci. A poza tym ze stresu nie mysli sie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
a ty aaaaaaa jak jestes taka madra to po co tu zagladasz?? siedz sobie ze swoja wiedza i nie obrazaj innych. szkoda Twoich nerwow i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna2...Nie to, że mądrzy, ale z podstawowymi informacjami na temat tego co biorą...Jak ja coś zaczynam zażywać(np antybiotyk), to czytam co biorę i jak działa, a nie biorę tego w ciemno...Tak samo jest z tabletkami anty... Forum jest po to, żeby dawać informacje, których w ulotce nie znajdziesz! Dziwne, że przestudiowałaś ulotkę, a nie wyczytałaś taki rzeczy?Czy pół godziny robi różnicę!Jestem pewna, że masz napisane w ulotce, że bierze się o tej samej PORZE, a to nie oznacza tej same godziny(co do sekundy)!Poza tym czy działa w czasie 7 dni przerwy!To jest bardziej oczywiste niż niewiadome. Trzeba było się lekarza zapytać jak Ci receptę wypisywał co i jak i z czym to się je!A badania miałaś chociaż? Mogę wiedzieć jakie bierzesz tabletki? Zaglądam tu po to, żeby pomagać dziewczynom...Jeśli piszę coś z niezbyt miłym akcentem to po to, żeby uwznioślić to co ważne! Ja nie mam nerwów w ogóle, jakbym chciała to bym nie odpisywała dziewczynom...Chcę i będę to robić, a kto nie chce, niech nie czyta moich wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
znow mnie nie bylo tyle czasu... wchodze a forum... i co widze? ciagle to samo... znowu klotnie i te same denne pytania, na ktore odpowiedzi dziewczyny powinny znac po przeczytaniu ulotki... A tak poza tym to jak swieta minely dziewczeta? ja bylam tak zabiegana, praca, szkola, pozniej jeszcze robotki w domu ze nie mialam nawet czasu wejsc tutaj i zlozyc wam zyczen. Ale wiecie ze i tak zyczyylam wam wszystkiego co najlepsze :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidnykopniak...No pewnie, cały czas to samo i wielkie pretensje:o U mnie święta okej:)A teraz się wzięłam za organizację Sylwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
aaaaaaa- tak w mojej ulotce pisalo o tej samej porze ale wybacz czytajac tu wypowiedzi niektorych dziewczyn mozna zglupiec! i po chwili juz sie samemu nie wie czy pol h robi roznice czy nie. bo byly wypowiedzi ze trzeba brac co do minuty wiec stad moje watpliwosci. a co do 7 dni przerwy to jestem w stresie bo juz ona sie konczy a ja nie mam okresu:/ a jesli chodzi o badania to mialam tylko cytologie a badan z krwi nie. biore regulon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidnykopniak...To samo niestety... U mnie święta ok:) niepewna2...\"czytajac tu wypowiedzi niektorych dziewczyn mozna zglupiec!\"--->Dlatego nie polega się na forum tylko na ulotce i lekarzu!!!!!!! \"i po chwili juz sie samemu nie wie czy pol h robi roznice czy nie\"--->Spoglądasz w ulotkę i widzisz czarno na białym...Bardziej uwierzysz ulotce, w której pisze o porze, czy dziewczynie z forum, która może sobie dla jaj napisać co chce...nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, jak tu kiedyś ktoś mądrze napisał... Ja biorę prawie co do minuty, bo tak chce, ale jeśli mi się przedłuży to nie panikuję... \"a co do 7 dni przerwy to jestem w stresie bo już ona sie kończy a ja nie mam okresu:/\"--->Przy którym jesteś opakowaniu?Jeśli przy którymś z 3 pierwszych to, mogą się dziać różne rzeczy, np okres nie wystąpi...Bo organizm sie przyzwyczaja!!To powinnaś też wiedzieć, choćby od lekarza! Proponuje badania, bo tabletki możesz mieć źle dobrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madamme
Nio. Niepewna2 ja sie z Tobą zgadzam. Gadają, ze cały czas to samo i nuda, a jednak tu pisza i denerwuja innych tym swoim wymądrzaniem sie. a i tak nic nie wiedzą. bo nie wszystko jest na ulotce....chyba ze sobie dopisały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieleczka
wiem, że pisze wszystko w ulotce ale gdzieś mi zginęła. nie wiem co mam zrobic bo zapomniałam wziaśc tabletki a minęło już 17h prosze napiszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Anieleczka bierzesz jak najszybciej ta tabletke ktora zapomnialas i z dzisiejszego dnia o stalej porze, o ktorej je przyjmujesz. zabezpieczasz sie dodatkowo przez 7 dni. niepewna2 o ile dobrze pamietam to jestes przy pierwszym opakowaniu. W ulotce KAZDEJ napewno jest napisane, ze jezeli jestes przy pierwszych opakowaniach zazywania tabletek to krawienie z odstawienia moze nie wystapic, lub moga pojawic sie krwawienia w czasie "cyklu". CZYTAJ DOKLADNIE ULOTKE!! Madamme gdybysmy wam nie odpisywaly, to nie znalybyscie odpowiedzi na wiele pytan, bo jestescie tak leniwe, ze nie chce wam sie cofnac kilka stron wstecz i poczytac, napewno odpowiedz na swoje pytanie byscie znalazly, bo nie jedno juz takie sie pojawilo. a i jeszcze jedno, ja zanim zaczelam brac tabletki to staralam sie dowiedziec o nich jak najwiecej z roznych stron internetowych,ulotek od swojego lekarza! gdy przepisano mi tabletki to pierwsze co zrobilam przeczytalam ulotke! gdy mialam jakies watpliwosci to pytalam zazwyczaj lekarza! Pozdrawiam kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
solidnykponiak- w mojej ulotce nic nie pisze ze krwawienie moze nie wystapic! a co do badan to lekarz stwierdzil ze sa zbedne, tez mnie to zdziwilo bo moim znajomym ten sam lekarz zlecil badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
Madamme- nareszcie mnie ktos rozumie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytskimpo dosć długiej nieobecności:) Od przyszłego miesiaca zmieniam Microgynon na Mercilon. Gdzieś wyczytałam ze \"moniak\" je brała. Wiec mam do Ciebie pytanie bierzesz je nadal? I jakie one są? chodzi mi o wady i zalety. I oczywiscie doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy ogrganizm jest inny i inaczej reaguje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×