Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

o prosze wkoncu jakoś sę spotkałyśmy :D z parwa gospodarczo - handlowego, ja też bylabym po sesji ale nie było mnie na jednym egzaminie bo chorowałam więc jutro mam ten nieszczęsny egzamin, jeszcze ustny w dodatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...Aha, no to powodzenia na egz.:)A co studiujesz dokładnie!?Ja jestem na 3 roku doradztwa zawodowego(pedagogika)super kierunek:DTeż nie lubię ustnych egz., masakryczne są;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja studiuje administracje o specjalności europeistyka :P jestem na pierwszym roku magisterki :P :P ;P jutro mam o 9 egzamin....zbieram się od rana do nauki ale jakos nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie-dziękuje, jak nie zdam to jeszcze mam drugi termin dlatego jakoś się nie przejmuje, wogole jakoś po tylu latach nauki teraz \"olewam\" te egzaminy, i jakś na obre mi to wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to pewnie też fajny kierunek:)No ja też magisterskie:)Ja też się zawsze tak zabieram i też nie zawsze mi się udaje nauczyć wszystkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zawsze dzien przed egzaminem zaczynam nauke i nie wszystko mi się udaje nauczyć.....ale..... kierunek fajny, bardziej taki prawniczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) dziewczyny :).... otoz chodzi mi o to ze ja zawszemialam bardzo nieregularny okres, nigdy co do dnia...ostatnia przerwa to trwala dosc dlugo bo z rok bez okresu :( :( :( no ale bylam u ginekologa, badania hormonalne wykonalam i przepisal mi luteine na wywolanie...potem gdy wystapilo 2-dniowe krwawienie namowil mnie do yasminelle...zaczelam lykac....okres sie pojawil..bylam cala happy...znow wizyta u lekarza ai przepisal yasmin....no to biore juz 8 dzien, w nastepnym miesiacu tak samo....bo 2 opakowania mi przepisal.....no i w zwiazku z tym ze taki nieregularne cykle mialam i jak teraz lykam pigulki to mnie zabiespiecza. jak narazie to zyje te 1,5 miesiaca bez sexu, fakt iz libido mam niekiegy bigasne no ale coz...tylko petting mi zostal. :/ jak myslicie dziewczyny czy to moze wplywac na skutecznosc anty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...No to masz fajnie, że wszystko\"pojmujesz\"w takim czasie:) jenetka...Ja też miałam nie za bardzo regularny okres nie biorąc jeszcze tabletek, choć najdłużej spóźniał mi się chyba tak około 2 tygodni. Badania hormonalne też miałam(bo chodzę do engokrynologa, więc mam regularnie robione)! Przez pierwsze 3 miechy zażywania tabsów powinno Ci się wszystko uregulować, więc możesz się teraz kochać z tabletkami i na przykład z gumką albo stosunek przerywany, jeśli się obawiasz!Poczekaj co się będzie działo dalej(w czasie przerwy i później)!Niereguralne(wcześniej)cykle nie mają znaczenia CHYBA jeśli chodzi o skuteczność, po to są tabletki, żeby to wyregulowały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to moze byc smieszne ze tak mysle, ale ja naprawde mam ogromne obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc tabletki anty okres powinien Ci się uregulować, może nie od azu ale jednak. Tabletki chronią nas przed nie pożądaną ciążą niby od pierwszej tabletki połkniętej,ale ja bym zaczekała np pierwszy miesiąć brania tabletek z dodatkowym zabezpieczeniem a potem już normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa .. i annnnnnna dziekuje za odpowiedz..troche sie juz uspokoilam, bo ja taka jeszcze niedoswiadczona jestem...>>az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojmuje wszystkiego, uczylam się już tgo wcześniej tylko że nie poszlam na egzamin bo zachorowalam......teraz mam sobie to jakoś przypomnieć tylko.....ale lnia mam strasznego ;( jenetka tak jak mowi aaaaaaa tabletki są po to aby wyregulowal Ci się okres i po to aby chronily Cie przed niechcianą ciążą. Ja tez miałam nieregularne cykle, czasem o miesąc spóżnione, a czasem w ciągu nie calych dwóch miesięcy mialam trzy razy okres i to po tydzień....a teraz spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa .. i annnnnnna dziekuje za odpowiedz..troche sie juz uspokoilam, bo ja taka jeszcze niedoswiadczona jestem...>>az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny....fajnie ze moge sie podzielic z kims kto ma juz wiecej za soba :) buzka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka...Nie no czemu śmieszne, nie wiesz czegoś to się pytasz:)Kto pyta nie błądzi:)I to żaden wstyd:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu...chetnie bede zagladac co slychac...i poradzic sie jakby trzeba bylo :) 👄 dla WAS dziewczyny jestescie supcio....ja teraz opuszczam WAS ......niestety...ale zajrze pozniej 🌼 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻milego dzionka zycze :) narazie :)🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ta klawiatura szwankuje :P no właśnie kto pyta nie błądzi. Po to jest to fotum wkoncu :D Więc nie przejmuj się,bo niema w tym nic śmiesznego ani \"wstydnego\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie🌻Ja też się muszę zmywać zaraz, bo rodzeństo też chce z kompa skorzystaćhihi❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też musze wziąść się do nauki wkońcu, i brat tez zaraz z szkoly wróci i od razu na kompa uderzy :P Także tzymajcie sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
no i dostalam okresu.. dwa dni po odstawieniu, czyli 16 dni po stosowaniu tabletek. 2 okres w tym miesiacu. masakra...coz z wlasnej woli teraz cierpie. caluje kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewiorcia
a co z 7dniowa przerwa co miesiac w pigulach?moge wtedy zajsc w ciaze czy to niemozliwe?zabezpieczacie sie wtedy dodatkowo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
w czasie siedmiodniowej z tego co ja czytalam na ulotce i co tu pisaly kobitki to jest zabezpieczenie gwarantowane. zwlaszcza ze wtedy ma nadejsc plamienie okresowo, wiec tym bardziej loozik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewiorcia
no to dobrze. ide sie zaraz kochac z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×