Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

olencja 26...No właśnie, co do tych Dane, to wiem, że moja kuzynka brała je raczej dłużej niż 6 miesięcy, ale na bank nie jestem pewna, dlatego też napisałam, że nie słyszałam o takich tabletkach, co się bierze góra 6 miesięcy:) Czemu zmieniłaś z Diane na Syndi, skoro to to samo, tylko producent inny? tabletomanka2009...\"to strasznie pogorszyła mi się cera!!!!\"--->Ja słyszałam, że zawsze się wszystko liczy od początku, jeśli się zaczyna po przerwie brać...Od początku 3 mieszki na przyzwyczajanie, z okresem zamota, itp...Więc i z cerą może być coś nie tak, może już nie są dla ciebie one takie dobre...Czemu zmieniałaś z jednych na drugie?To znaczy, czemu na początku z Minisiston zmieniłaś na Cilest? \"bardzo chciałabym pobrać tabl jeszcze pol roku, nie wiem czy zasugerować ginekologi zmianę na inne?\"--->Powiedz co i jak i Ci doradzi... \"czy jest sens zrobić tez badania hormonalne w trakcie brania tabsow?\"--->Nie wyjdzie Ci naturalny wynik, więc sensu to za bardzo nie ma... naildor...\"no raz na jakiś czas może mi się zdarzyć wysłanie dwóch postów na raz\"--->No przecież spoko, ja tylko tak piszę do osób, które wyślą podwójn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletomanka2009
zmienilam wczesniej minisiston na cilest bo chcialam jakies tansze mialam kiepska sytuacje finansowa a po drugie moj chlopak akurat wyjechal na ponad pol roku wiec chcialam cos tanszego(nie chcialam przerywac bo mam bardzo bolesne miesiaczki i tabl sa dla mnie zbawieniem) cilest bralam ponad poltora roku ale zaczelam miec rano dziwne takie mysli lękowe, wiec gin stwierdzil ze wrocimy do minisistonu bo maja wiecej estrogenu i bedzie to dla mnie korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi cały post nie doszedł... naildor...\"no raz na jakiś czas może mi się zdarzyć wysłanie dwóch postów na raz\"--->No przecież spoko, ja tylko tak piszę do osób, które wyślą podwójnie czy więcej, żeby poinformować, bo nie wiem kto wie, że forum się wali i przez przypadek wysyła podwójnie, czy nie wie i naciska ile wlezie i zapycha forum, to piszę i na następny raz już pisze raz i jest czyściej:) \"czy jeśli jeden z tych objawów pojawi się podczas tygodniowej przerwy to nie wpływa na obniżenie skuteczności tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, bez sensu, znowu nie doszedł cały:o "czy jeśli jeden z tych objawów pojawi się podczas tygodniowej przerwy to nie wpływa na obniżenie skuteczności tabl?"--->Ja mam napisane o tym co Ty piszesz, ale też o tym, że jeśli w ogóle(niekoniecznie przez pierwsze 4 h od zażycia) pojawi się biegunka lub wymioty i będą one trwać przez np. 24 h to trzeba się zabezpieczać albo przerwać działanie(to już zależy od ulotki), mam Cilest i Regulon i w jednej i w drugiej jest coś innego o tym, inaczej się postępuje, każda ma soje, więc Ty też masz pewnie coś o tym na ten temat, oblukaj:) "no i to samo pytanie tyczy się antybiotyków, jeśli brałam przez 3 dni podczas tyg przerwy to czy mogły wpłynąć na skuteczność"--->Oczywiście, ze tak, jeśli ich składy na to wskazują...Z antybiotykami osłabiającymi działanie anty jest tak, że musisz przy ich stosowaniu i 7 dni po skończeniu ich stosowania zabezpieczać się dodatkowo, tak mi powiedziała moja ginekolog... "ale pytam bo oczywiście u lekarza zawsze zapominam spytać co chce"--->No ale przecież masz ulotkę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletomanka2009..."zmieniłam wcześniej minisiston na cilest bo chciałam jakieś tańsze miałam kiepska sytuacje finansowa"--->No, a miałaś badania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa u mnie było tak, że po Diane 35 miałam dość długą przerwę... a potem jak chciałam tabletki anty, to ginekolog, do której wtedy chodziłam, powiedziała mi, że Syndi35 to jakieś nowum, że Diane35 ma być powoli wycofywane itp... składowo i cenowo - jeden pies (że tak powiem)... to, ze Diane 35 nie jest wycofywane dowiedziałam się później.. no ale Syndi35 sprawdziły się u mnie, więc już przy nich zostałam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
naildor, chodzi Ci o tą zmianę? Pytałam się lekarza o to i powiedział mi, że to torbiel był. A teraz już wszystko wygląda ładnie. Zmiany nie ma. Mi ginekolog nic nie powiedział na temat tego, że badanie testosteronu trzeba robic w określonym dniu cyklu... aaaaaaa, no w ulotce jest napisane, że max. kilka miesięcy, ale z tego co słyszałam, to zwykle jest to właśnie pół roku. I to prawda, że są to jedne z najmocniejszych. Jak wspomniała już naildor, Syndi35 ma także identyczny skład. A ile chce jej stosowac...? Sama nie wiem. Pociągnę jeszcze te 3 miesiące. Jak coś mi się cera poprawi, to skończę, a jak nie pomoże nic, to spróbuję jeszcze z miesiąc. Max. dwa. Skonsultuję to jeszcze z moim drugim ginekologiem. Ale nie mam aż takiego chyba problemu z trądzikiem, żeby potrzebne było leczenie go aż tak silnymi lekami. olencja26, a czy w ulotce Syndi35 jest też wzmianka o tym, ile max. można je zażywac? I czy nie boisz się aż tak długo zażywac tak mocne tabletki? Pytam się, bo zastanawiam się, czy skończyc z nimi już po tych 3 miesiącach, czy pociągnąc jeszcze trochę. I czy przez te pierwsze pół roku nie widziałaś żadnych zmian? Bo mnie ginekolog się zapytał, czy widac poprawę. Ja odpowiedziałam, że raczej do tej pory się nie poprawił. I on później zapytał, czy się nie pogorszyło czasem. Ja na to, że nie, więc stwierdził, że w takim razie jest wszystko w porządku. A poza tym, to ja również nie mam żadnych skutków ubocznych. Czuję się super. Ale to jednak bardzo silne tabletki. Bałabym się je tyle zażywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze tabletki no to dobrze ze jest ok:) co do tych tabletek anty to ja tez mialam dobierane wedlug dzialania androgenicznego, tzn chcialam zeby dodatkowo posiadala te cechy bo nawet nie tyle z cera co z wlosami co szybko sie przetluszczaja mam problem; bralam najpeirw ta diane35 ale musialam skonczyc; przerwa pol roku i dostalam teraz jeanine, ktre wedlug ulotki maja tez dzialanie antyandrogeniczne, teraz zaczelam 3 opakowanie i widze poprawe wiec jestem zadowlona, moze jakbys chciala zmienic to zapytaj o nie wlasnie lekarza jesli bys chciala wlasnie dodatkowo te tabl o tym dzialaniu... fakt ze musisz je wyprobowac bo na kazda moga dzialac inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa nic nie mam o tych dodatkowych 24h, wogole znalazlam ulotke moich tabsow na necie (tzn na kilku stronach farmaceutycznych) i pisze w nich ze w przypadku zarowno tych 3-4h jak i wiecej niz 12h postapic jak w przypadku zapomnienia tabl; natomiast w mojej ulotce tej kartkowej:P pisze tylko o tych 3-4h i co zrobic, natomiast o tych 12h juz nie pisze wiec jestem troszke tym zmieszana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olencja 26...Aha:) naildor...\"może jakbyś chciała zmienić to zapytaj o nie właśnie lekarza jeśli byś chciała właśnie dodatkowo te tabl o tym działaniu\"--->Moim zdaniem to lekarz sam powinien zasugerować tabletki, a nie pacjentka...Ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze tabletki w ulotce Syndi 35 która właśnie leży przede mną, w punkcie: \"jak długo można stosować Syndi 35?\" jest napisane: \"Lekarz może podjąć decyzję o zaprzestaniu stosowania leku, gdy skóra będzie już oczyszczona. W przypadku powrotu objawów choroby można zastosować powtórne leczenie\"... i koniec.. niż o żadnych 3 miesiącach, pół roku itp.. czy ja się boję... gdybym się bała, to bym chyba zmieniła, a nie zmieniam, bo mi odpowiadają...:) poprawę zaczęłam rzeczywiście zauważac po około pół roku stosowania, mniej mnie wysypywało... po około roku stosowania było już prawie ok, wyskakiwały mi pojedyncze pryszcze... obecnie mam święty spokój..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Na razie mam czas na przemyślenia przez te 3 miesiące. Później zobaczę co z cerą i podejmę jakąś decyzję. Ale dzięki wielkie dziewczyny!:) Super, że jest takie forum jak to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
O, to dziwne, że skoro mają taki sam skład, to jedne można stosować kilka miesięcy, a drugie dopiero po wyleczeniu trądziku. No ale nic. Mam jeszcze czas na zastanowienie się. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OAnia
Mam pytanie jesli po braniu np 3 miesiace tabletek w moim przypadku yasminelle gdy bym teraz odstawila i chciala zajsc w ciaze czy będą problemy ???Bo slyszlam ze dopiero po ok 5 msc po odstawieniu mozna zajsc w ciazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111111111111111111111
Mam pytanko ;) zdarza mi sie brac tabletki z 2 -3 godzinnym opóźnieniem czy to ma jakis wpływ na moje zabezpieczenie ?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111111111111111111111
Mam pytanko ;) zdarza mi sie brac tabletki z 2 -3 godzinnym opóźnieniem czy to ma jakis wpływ na moje zabezpieczenie ?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naildor...Tak szczerze, to ja też bym była zmieszana:P OAnia...\"czy będą problemy ???\"--->A co my, wróżki?;)...To czy będą to się okaże...Nie no tak serio, to nie ma dowodów na to, ze tabletki mają jakiś negatywny wpływ na ciążę... ona111111111111111111111...Nie...Możesz się spóźnić nawet do 12 h co jakiś czas, a 2 czy 3 godzinne opóźnienie nie ma wpływu na skuteczność - ULOTKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edypa
Hej mam problem jeśli po wzięciu tabletki jakieś 30min. dostałam jednorazowej biegunki to wydaliłam tabletkę???? prosze odpiszcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edypa
Hej mam pytanie jesli po wzięciu tabletki jakieś 30min pożniej dostałam jednorazowej biegunki to czy tabletka została wydalona??? Prosze odpiszcie bo się obawiam. A jak została to co mam teraz zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edypa
Hej mam pytanie jesli po wzięciu tabletki jakieś 30min pożniej dostałam jednorazowej biegunki to czy tabletka została wydalona??? Prosze odpiszcie bo się obawiam. A jak została to co mam teraz zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edypa...Nie ma takiego czegoś jak jednorazowa biegunka...Biegunka to biegunka, czyli bieganie do WC co jakiś czas przez na przykład 2 h albo po prostu co najmniej ileś tam razy musiałabyś lecieć, żeby była to biegunka...Jeden raz to nie biegunka, tylko rozwolnienie...Sprawdź co masz w swojej ulotce na ten temat, bo może na Twoje tabletki jednorazowe rozwolnienie ma wpływ, z tym może być różnie... \"A jak została to co mam teraz zrobić????\"--->Po pierwsze to dziewczynka przeczyta ulotkę!!...Jakby się okazało, że została wydalona(ULOTKA!!), to będziesz miała też napisane, co się robi w tym momencie w przypadku brania Twoich tabletek!! Nie wysyłaj posta dwa razy, mimo pojawienia się błędu post dojdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletomanka2009
badan hormonalnych nie mialam nigdy! jedynie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie :) Mam pytanko oczywiście na temat tabletek. Ostatnio zapomniałam wziąść dwóch tabletek w drugim tygodniu opakowania (nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło a zabezpieczam sie juz od 5 lat) Wziełam obie tabeltki gdy tylko sobie o nich przypomniałam. drugą tabletkę wziełam z 10 godzinnym opóźnieniem. ( W jedyn dniu wziełam az 3 tabletki, 2 zapomniane o godzinie 8 rano a nastepna o 22). Czy mój cykl zabezpieczenia został naruszony? Czy muszę sie dodatkow zabezpieczać? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie :) Mam pytanko oczywiście na temat tabletek. Ostatnio zapomniałam wziąść dwóch tabletek w drugim tygodniu opakowania (nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło a zabezpieczam sie juz od 5 lat) Wziełam obie tabeltki gdy tylko sobie o nich przypomniałam. drugą tabletkę wziełam z 10 godzinnym opóźnieniem. ( W jedyn dniu wziełam az 3 tabletki, 2 zapomniane o godzinie 8 rano a nastepna o 22). Czy mój cykl zabezpieczenia został naruszony? Czy muszę sie dodatkow zabezpieczać? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie :) Mam pytanko oczywiście na temat tabletek. Ostatnio zapomniałam wziąść dwóch tabletek w drugim tygodniu opakowania (nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło a zabezpieczam sie juz od 5 lat) Wziełam obie tabeltki gdy tylko sobie o nich przypomniałam. drugą tabletkę wziełam z 10 godzinnym opóźnieniem. ( W jedyn dniu wziełam az 3 tabletki, 2 zapomniane o godzinie 8 rano a nastepna o 22). Czy mój cykl zabezpieczenia został naruszony? Czy muszę sie dodatkow zabezpieczać? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie :) Mam pytanko oczywiście na temat tabletek. Ostatnio zapomniałam wziąść dwóch tabletek w drugim tygodniu opakowania (nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło a zabezpieczam sie juz od 5 lat) Wziełam obie tabeltki gdy tylko sobie o nich przypomniałam. drugą tabletkę wziełam z 10 godzinnym opóźnieniem. ( W jedyn dniu wziełam az 3 tabletki, 2 zapomniane o godzinie 8 rano a nastepna o 22). Czy mój cykl zabezpieczenia został naruszony? Czy muszę sie dodatkow zabezpieczać? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie :) Mam pytanko oczywiście na temat tabletek. Ostatnio zapomniałam wziąść dwóch tabletek w drugim tygodniu opakowania (nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzyło a zabezpieczam sie juz od 5 lat) Wziełam obie tabeltki gdy tylko sobie o nich przypomniałam. drugą tabletkę wziełam z 10 godzinnym opóźnieniem. ( W jedyn dniu wziełam az 3 tabletki, 2 zapomniane o godzinie 8 rano a nastepna o 22). Czy mój cykl zabezpieczenia został naruszony? Czy muszę sie dodatkow zabezpieczać? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
witam was :) powiedzcie mi co by bylo kiedy bralabym tabletki a bylabym w ciazy ale nei wiedzialabym o niej? wie ktos moze ? :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betta
witam was :) powiedzcie mi co by bylo kiedy bralabym tabletki a bylabym w ciazy ale nei wiedzialabym o niej? wie ktos moze ? :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×