Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

aaaaaa dzieki za odpowiedz. Bede musiala pojsc do ginekologa zeby przypisal mi jakies tabletki, ktore nie beda kolidowaly z moim organizmem, ale troche boje sie tej wizyty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczek16 14 dzien moze byc dzniem plodnym, gdyz sa to dni pomiedzy 14-15, ale oczywiscie u kazdej kobiety inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrano mi nik jenetka
aaaaa ja biore tabsy juz 4 miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalaa
Hej moze to i durne co napisze ale chialabym sie uspokoic mzoe , mam andizeje z emnei nie zestresujecia jeszcze bardziej :) No wiec biore tabletki anty, o regularnej porze, zadnej nie pominelam, nie biore antybiotykow nie mialam biegunki , nie wymiotowalam nie pilam zadnych herbatek ani ziol. Ale zawsze pod koniec opakowania a biore juz 8 miesiac tabletki, bolaly mnie piersi pogaraszal sie stan cery. Cera jest pogorszona ale troche w mniejszym stopniu ale piersi nie bola mnie ani troche. Wspolzylam w tym miesiacu tzn podczas brania tego opakowania tylko 3 razy wtym 1 raz nie skonczyl we mnie. No ale jakos ostatnio cos zaczelam sie nakrecac na ciaze bo przeczytalam ze ktos stsooal tabletki i wpadl. Jutro biore osttania tabletke a krwawienie ma nastapic w srode. No ale chyba nie mam sie czym denerwowac ;) tylko ze ja taka panikara jestem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
Dziewczyny nie bójcie się brac tabletek. Zabezpiczeajcie się! ja mam niecałe 16 lat i jestem w ciązy. Juz nic nie zmienie. Dlatego zazdroszcze wam wszystkim. I nie róbcie głupot bo skonczycie jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Moim zdaniem ciaza przy braniu tabsow to tylko wina bioracych bo nie biora o konkretnej godzinie tylko ja przesuwaja, np ktos bierze o 9 rano a popzniej o 9.30 i takie tam bo np zapomniala..jesli sie bierze reularnie o STALEJ porze to raczej nie ma mozliwosci zajscioa w ciaze a nawet jesli sa to bardzo malutkie bo w koncu przy regularnym braniu jest 99,98% skutecznosci.Mam znajama ktora bierze tabletki juz 10 lat i nie zaslza w ciaze a druga od 5 i tez nie zaszla..wiec mysle ze to wina bioracych a wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
kroliczek16 ale kilka godzin przedtem pytalas o dni plodne to skad wiesz ze jestes w ciazy?? robilas test?? Ale zabezpieczala s sie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... czy to normalne ze przy skonczonym 3 opakowaniu rigevidonu pierwszy dzien okresu zobacze jak jutro bedzie mam krew doslownie czarna i prawie same skrzepy... i jest jakas taka grudkowata? szczerze tak nigdy nie mialam... brunatna przy koncu owszem.. ale taka czarna?:/ miala ktoras z was tak? dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
czesc laski mam problem :( no bo wczoraj skonczylam brac tabletki i mam przerwe dzisiaj rano pomyslalam ze dostalam okres ale po kilku razach swierdzilam ze musze czesciej do lazienki ale wtedy oprozniam sie niewielka iloscia moczu no i wlasnie mocz jets zabarwiony lekko tak jak krew z okresu co to jest mialyscie tak?? to po tabletkach niewiem co robic:( pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 sleepingpill...No właśnie... Ara...No właśnie... :D:D:D Tak, dzień przerwy liczysz od pierwszego dnia nie wzięcia tabsy...Patrza zawsze na dzień tygodnia, będzie Ci lepiej i łatwiej...Ja pierwszą w życiu tabletkę wzięłam w czwartek, no i teraz zawsze opakowanie zaczynam w czwartek:)No i to na to wychodzi, że to miałaby być niedziela 17 czerwca...A w jaki dzień wzięłaś 1 w życiu tabsę!?W niedzielę!? Hehe, napisałam prawie to samo co anulka:Pnie wiedziałam, że to napisała;) A to nie jest czasem normalny początek okresu!? Króliczek16...Bierzesz tabletki anykoncepcyjne!?...Jeśli tak, to ręce opadają kobieto...Bierzesz tabsy, a nie wiesz nawet, że przy ich braniu nie ma płodnych dni:oPo co byśmy je brały, jeśli miałyby być dni płodne, nie kumam...Co to byłby za sens trucia naszego organizmu... Jak to jesteś w ciąży!?To Ty w końcu nie bierzesz tabsów, bo j już się zamotałam... magdusiunia...Nie bój się, to nic strasznego, najważniejsze być pozytywnie nastawionym:)I do Ciebie to samo pytanie co wyżej... naatalaa...Poczekaj do środy!A można wpaść przy tabsach, bo zawsze jest ten 1%... mychaaaaaa...Jakiś jeden raz może mi się zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
No okres dostalam w niedyiele rano i wyielam wtedz pierwsya tabletke a co do tego sikania krwia to jest yapalenie pecherya ktore syzbko mija takye jestem uspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia18
Czy bieze ktoras z was Diane 35 Bo ja ostatnio dowiedzialam sie ze ona nie jest za dobrym srodkiem anty.Nie wiem co mam teraz myslec bo wspozylam z moim chlopakiem a w ten dzien nie wzielam tabletki ze swojego opakowania tylko kolezanki oczywiscie bieze te same tabletki.i boje sie ze bede w ciazy bo nie bralam w ostatnim tygodniu tabletek reguralnie a w tedy doszlo do stosunku.fakt dostalam okres ale mi sie spuznil mam mdlosci dziwny brzuch i czuje w przelyku dziwna kulke az mi nie dobrze.Pomuzci prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
jutro juz dostane wyniki cytologi i bede miala usg..dowiem sie czy wszystko jest oki czy jednak moje obawy sie potwierdzily..ale na wtorek mam wizyte u lepszej lekarki..czekalam miesiac na wizyte bo tam gdzie bylam to rejestracji nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Natalia18 kto cio takich bzdur pocisl ze diane35 sa gorsze? nie ma takiego czegops jak tabletki anty gorsze i lepsze moze jedne maja wiecej hormownow inne mniej ale w skutecznosci kazde sa takie same..a jesli chodzi o branie tabletek-grunt to regularnosc brania Pozdrafiam wszystkie dziewczyny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala00
Dziewczyny pomożcie !!!! Biorę Rigevidon 2 miesiąc jestem teraz w 7 dniowej przerwie dzis jest dokładnie 6 dzien a ja nie mam krwawienia . Czy wiecie może co się dzieje ? dlaczego nie krwawie ? dodam tylko że przy pierwszym opakowaniu wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeryna
ja przestalm brac tabeltki 3 miesicace temu,czy dalej duza szansa za zajscie w ciaze,czy z miesiaca na miescia ryzyko sie zmniejsza,bo z tego co wiem i widze po kolezankach, kotre przestaly brac po miesciacu zachodzily w ciaze z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeryna
czasem moze byc tak ze nie dostajesz okoresu,nawet podczas brania tabletek,jest to konsekwencja ciepla stresu itd,najlepiej skontaktowac sie z lekarzem ktry staranniej dobierze tabletki poprzez zrobienie badan hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Mam pytanko.Biorę tabletki anty jestem przy drugim opakowaniu.Ostatnio z narzeczonym kochaliśmy sie do końca i boje sie ze mogę być w ciąż.Czy któraś z was była w podobej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
nati22 a po co bierzesz tabletki? Żeby uprawiać sex w gumce? To szkoda się truć. Poza tym poczytaj sobie ulotkę/chociaz od tego zacznij/ to się dowiesz jakie mają działanie. Jak sama nazwa wskazuje to środek antykoncepcyjny skuteczny od 1 tabletki zażytej 1 dnia okresu!!!!!!!!!!!!! Gdzie, żeś dostała te tabletki? W kiosku czy od lekarza? Nie moża zapytać? W ogóle wiesz co bierzesz? Sorry, ale ręce opadają jak się takie pierdoły czyta. Nie powinni dzieciom sprzedawać takich środków skoro do nich nie dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Czyli ak jak pisałaś, tabsę masz wziąść 17.06:)Bo to niedziela będzie:) Natalia18...To czy są gorsze czy nie to akurat w Twoim przypadku nie ma takiego dużego znaczenia, skoro jak piszesz nie brałaś w ostatnim tygodniu regularnie, bo to właśnie to może być głównym powodem ciąży, jeśli ewentualnie byś była...Nieregularność bez dodatkowego zabezpieczenia obniża skuteczność... A tak poza tym to nie ma tabsów lepszych czy gorszych, wszystkie działają tak samo... sleepingpill...To napisz co i jak... Mala00...Ty powinnaś wiedzieć, że na takie różne psikusy masz 3 mieszki, w tym czasie organizm się przyzwyczaja...Jest możliwość na niedostanie krwawienia w tym czasie... Margeryna...Jak to DALEJ duża szansa na ciążę, tu chyba chciałaś napisać dalej mała szansa... Po pierwszym okresie po porzuceniu tabsów normalnie pojawia się owulacja, więc jest możliwość zaścia w ciążę już w 1 miesiącu...Chociaż mnie pani ginka powiedziała, że po tabsach trzeba się STARAĆ o dziedzi, że to nie takie proste... Jak to ryzyko się zmniejsza, tu chyba chciałaś napisać zwiększa... To chyba normalne, że im dłużej nie bierzesz tabsów, tym większa możliwość na dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati22...Heh, przecież przy 2 opakowaniu jesteś już zabezpieczona...Poczytaj trochę o antykoncepcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ale kilka razy zdarzylo mi sie je wziac troche pozniej dlatego zadalam pytanie.Moja kolezanka wlasnie przy braniu tabletek wpadla. ehh troche grzeczniej dzieckiem nie jestem po to jest forum zeby zawsze mozna bylo kogos sie dopytac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
Jakbyś czytała to byś wiedziała, że to trochę później wynosi do 12 godz.... Także może warto przemyśleć treść ulotki, a potem zadawać takie pytania... A koleżanki zapytaj czy nie zwymiotowała tabletki albo nie brala antybiotyku, choć pewnie się nie przyzna, jak większość cudownych poczęść na tabletakch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest jakies ryzyko wiec lepiej dopytac osob ktore biora juz dluzszy czas tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
Jak jest ryzyko to najlepiej nie uprawiać sexu... Bo truć się dla ideii to żadna sztuka... Jeśli się nie wierzy w takie środki to szkoda zdrowia bo z działania i tak się nie korzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu chcialam sie upewnic tylko tyle ulotke czytalam i wiem co biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz juz dzidziusia mam i po porodzie zaczelam brac tabletki dlatego chcialm sie dopytac kogos kto je biere dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie wiesz
skoro po 2 miesiącach brania się pytasz czy mozna sie kochac do konca? :/// troche infantyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytalam czy moge tylko czy moge byc w ciazy a to roznica!!kolezanka mi polecala te forum ale spotkalam sie tylko z krytyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.ok.
Czegoś nie rozumiem... Z Twoich wypowiedzi powyższych wynika, że przeczytałaś ulotkę i wiesz na jakies zasadzie działają tabletki. To skąd pytanie o ciążę? Ja ufam tabletkom, a zapominalskim cięzarnym w ich nieszczęsliwy przypadek nie wierzę... Nie ma co panikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×