Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

macoszka20...Mogłabyś mi napisać co to dokładnie jest ten Zespól Policystycznych Jajnikow!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
yy nio wiec to sie objawia rzadkimi miesiaczkami i prowadzi do pezplodnosci a leczenie jest bardzo dlugotrwale.... albo tabsami, jzeli nie chcesz zajsc w ciaze albo innymi tabletkami albo nawet operacyjnie.. moze ja przesle stronke i tam jest wszystko napisane:) http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,209,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
bezplodnosci*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
a słuchajcie jak diane-cenowo w wawie-gdzie najtaniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrano mi nik jenetka
zespol policystycznych jajnikow tzn.ze na jajnikach jakies pecherzyki sie robia ktore uniemozliwiaja pekniecie pecherzyka graffa i co dalej z tym idzie brak miesiaczki.....tyle wiem, zaczytana jestesm w temat o tym zespole i szukam na googlach....coz...moze faktycznie sie myli i to sa przypuszczenia...mam nadzieje... poki co to lykam tabsy..teraz diane 35...cenowo sa swietne bo 8zl place...ale jak z skutkami bocznymi i samopoczuciem to sie okaze w "praniu" hehe:) narazie zazylam 3 tabsy i wydaje mi sie ze jest ok,poza tym ze w nocy spac nie moge.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻 macoszka20...Aha, dziękuję za info... Cleo841...🌻👄 doda-ajj...Ja nie jestem z Warszawy, ale z doświadczenia wiem, że po aptekach trzeba się popytać, bo naprawdę ceny są bardzo różne...No i tak jak już pisałam, u mnie jest w jednej po 15zł, a poza tym wszędzie w przedziale 22-23 zeta, więc wiesz...8 zł miesięcznie róznicy to chyba sporawo... Chyba, że ktoś tu jest z Wa-wy i Ci powie...Ale z tego co wiem, to te \"stałe\" dziewuchy nie są... zabrano mi nik jenetka...Teraz dopiero zaczęłaś brać tabletki!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominalska
Słuchajcie mam problem Co zrobic jesli wziełam prze przypadek dwie tabletki jednego dnia?? Bo zapomniałam ze juz wziełam :| Mam ostatnio duzo na glowie Czy moge np jutro za to nie wziac wogole? Bo inaczej mi nie starczy ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominalska...Hmm, powiem Ci, że nie wiem co Ci doradzić, bo sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu...Chyba bym to olała, że wzięłam dwie jednego dnia i wzięłabym jutro normalnie...Poszłabym do lekarza i poprosiła o receptę i kupiła opakowanie dodatkowe(zawsze się takie może przydać):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
czesc dziewczynki..eh czekam i czekam do tego poniedziałku co by wreszcie dostac wyniki cytologii i zrobic usg...inaczej sfiksuje... a do tego moj facet dostał ospe...nom w wieku 23 lat hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, elo, elo❤️ sleepingpill...Czemu masz sfiksować...Dostaniesz wyniki i będzie okej...Czemu myślisz negatywnie!?Głowa do góry:) Ja mam 22 lata prawie:D i jeszcze nie chorowałam na żadną taką chorobą właśnie jak piszesz, typu ospy, różyczki, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Tabletka traci swoje dzialanie przy wymiotach i biegunce nie??a co z biegunka ma byc tak ze caly czas suie liczy czy tez taka zadka jednorazowa tez sie do tego zalicza??sorry ze tak pytam ale cos takiego wpadlo mi do glowy:Pbo tak tez sie moze zdarzyc...pozdrafffiam goraco w te upalne dni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 zapominalska bierz dalej normalnie piguły :) ja też tak raz zrobiłam..... słuchajcie a ja mam taie pytanko, kończe zawsze opakowanie w środe okres dostaje w niedziele.....i tak mam dostać w tą niedziele ale nie chce, chce to na poniezialek np przesunąć to jak mam to zrobić......i tak już przedwczoraj wzięłam ostatnią pigułke i niestety wczoraj nie wzięlam następnego opakowania, da się to jakoś inaczej zrobić, czy poprostu następnym razem wziąść całe opakowanie + jedną z nowego.......bo nie wiem, nie pasi mi to że w niedziele mnie zalewa....tym bardziej teraz jak jest pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
cleo hahahahhaa nie moge z takimi zal mi normalnie dziewczyn ktore biora tabletki a nic o nich nie wiedza... nic, kompletnie nic bo to podstawowa informacja :D "jajeczko jest puste" jeszcze to slownictwo nie moge, po prasto nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapóźno bo wczoraj juz nie wzięłam tabletki,ale to właśnie tylko dlatego bo nie chce brać całego drugiego opakowania,a poza tym miałam wątpliwości i troche nie chcialam namieszać sobie w organiźmie........nie wiem czy tak można 21+ 1 gzieś czytałam że tak.....nie wiem może spróbuje za miesiąc tak zrobić,a najlepiej to jak pójde do mojej ginki i się jej zapytam, i tak musze tam iść po nd jak mi się ciocia skończy bo mamchyba znowu jakieś zapalenie :O w tym tygodniu już się nie załapie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, u mnie jest tak że czasem swędzi a czasem spokoj,tzn tak mam w ostatnich dniach :O ale i tak musze iść bo dwa dni temu mialam uplawy się zezlościlam że to znowu pewnie ta grzybica,która wraca namiętnie co pół roku.......ale to je miałam jeden dzien i spokój, no ale i tak ide do lekarza nie ma co tyle że w nd okresior ma przyjechać,więc poczekam aż odjedzie i pójde.....poza tym mogę się leczyć i nawet celibat wprowadzić,bo moje slonce wyjeżdża na dwa tygodnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi niestety wraca co jakiś czas. . . . .wkurzające to jest,no ale cóż zrobić. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Nie traci działania tylko minimalnie obniża skuteczność...Musisz spojrzeć do ulotki, bo zauważyłam, że przy różnych tabsach są inne wskazówki co robić... anulka156...Powiem Ci, że ja to nie wiem jak to zrobić dobrze i bez zwariowania organizmu... Albo zadzwoń do ginki... Cleo841...Heh...Ręce opadają... No, ta maść jest rewelacyjna, właśnie jej obecnie używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Mam pytanko...od 3 miesiacy biorę tabletki anty. No i od pierwszego opakowaiai 6 tabletki kochaliśmy się z chłopakiem do końca i okres miałam 3 dnia przerwy przy drugim opakowaniu tez kochalismy się zawsze do konca i okres był 4 dnia przerwy a teraz jestem przy 3-cim opakowaniu 4 dzien przerwy a okresu jeszcze nie mam ;( odchodzę już od zmysłow bo tyle ostatnio słyszy się o ciąży ,a ja biorę tabletki regularnie i nigdy o żadnej nie zapomniałam ...chce już okres bo zwariuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego swedzenia, tez mialam to 3 miesiace temu..matko myślałam,ze zwariuje. Nie mogłam się tam dotknąć bo bolało, nie mogłam usiać bo tez bolało i ciągle swędziało...ale to nie była grzybica tylko jakieś inne bakterie..ale co ja sie wtedy nacierpialam...łoo nigdy wiecej juz tego swinstwa! Lakarz mi przepisał NOSTATYNĘ i jeszcze naliterę D podobny do tego lek. Pomogło odrazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo ale to już 3cie opakowanie...:( wiec powinien się przyzwyczaić.. ja się boję ,że ....:(:( oby nie bo chyba sie powieszę! ;( moze to przez stres? tyle miałam go w tym miesiacu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miałaś rację nie było się czym martwić, własnie dostalam okres :) dzięki za pomoc buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Chcialabym zaczac brac tabletki, mam stalego partnera od 1,5 roku, zaczelam z nim wspolzyc i uzywalismy prezerwatyw, lecz nie lubie podczas podniecenia myslec o tym, ze muso przestac i nakladac ta prezerwatywe ;/ Mam 17 lat i slyszalam, ze tyabletki w takim wieku nie sa wskazane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie👄 Fruti...To jeszcze 3 miesiąc, to może być różnie...Jak nie dostaniesz do 7 dnia przerwy to idź do lekarza... Stres może opóźnić okres...Uspokój się, a okres przyjdzie...Jak się będziesz tak denerwować to w ogóle może nie przyjść...SERIO...Takie rzeczy też się zdarzają niestety... Teraz przeczytałam, że już okres dostałaś, ale to co Ci napisałam to tak na przyszłość możesz poczytać:) magdusiunia...E tam nie wskazane!Chcesz się kochać i nie być w ciąży narazie to masz do tego prawo jak każda inna kobieta...Cóż z tego, że jesteś 17-latką, przecież kochasz swojego chłopaka i to jest Twoja decyzja co i jak i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Czesc wiecie mamtakie pytan albo raczej nie pytanie ale chce sie dowiedziec czy tez tak mialyscie i co o tym myslicie.. No bo przed braniem tabletek lubilam sobie zapalic palilam kilka razy w tygodniu tak po 1-2 fajki..ale od kiedy biore tabletki nie chce mi sie palic mam takie dziwne uczucie jak tylko pomysle o fajkach to od razu mi sie zwraca:p tez tak mialyscie lub macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Ja nie palę na szczęście:):):)ale wiem, że anulka tak ma jak Ty teraz piszesz, że ją odrzuca od szlugów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no wczesniej paliłam po 5 fajek dziennie nawet wiecej teraz nawet 5 na tydz nie pale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Moim zdaniem to dobre na rzucenie palenia ja np nie palilam czesto ale miala takie napady na papierosy ze szoook ale teraz skonczylam pierwsze opakowanie novynette i wczoraj mialam lekka ochote zapalic no to zapalilam sobioe a nie palilam od 3 tygodni przeszlo..zapalilam ta jedna a po jakichs 3 godzinkach druga szluge no i po tej drugiej myslalam ze zwymiotuje:P A tak na marginesie to dzisiaj wzielam ostatnia tabletke no i mam zrobic tydzien przerwy wiec pierwszy dzien przerwy licze od jutra tak??czyli w 8 dzien mam wziasc tabletke czyli 17 czerwca tak??dobrze licze?:P pozdrawiam gorrrrraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 tak Ara 7dni przerwy, czyli 8 dnia bierzesz....łatwiej jest tak pamiętać że jak konczysz np w środe opakowanie to nowe zaczynasz w czwartek......jak w piątek koniec to w sobote początek....ja to tak zawsze pamiętam.... a co do fajek no to tak jak aaa pisała, paliłam przed braniem tabsow tez nie dużo,ale odkąd je zaczęłam brać to masakra.....nie da się bo mnie mdli po fajkach i wogole .. jak się wstawie piwskiem to se moge zapalic :classic_cool: a takto to nie da rady.....odrzuca mnie, no dzięki temu już nie pale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
Czy 14 dzień cyklu moze być płodny?? boje sie ze wpadałm :( odpowiedzcie mi szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×