Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość moni271
mritta28, mój mąż chce rodzić ze mną, ja się troszkę zastanawiam bo mysle że taki widok może nie być zbyt przyjemny, ale jak chce?? agunia, jak lekarz kazał leżeć to odpoczywaj, nie słuchaj głu...teściowej... pyśka, co do kupowania wyprawki to ja mam juz część ciuszków :) nie mogłam się powstrzymać...wszystkie kupowałam na 68, najwyżej później dokupi się mniejsze. dzidziuś rusza się bardzo :) ale mam w nocy problem z obracaniem się na boki, wszystko mnie boli, chciałabym na brzuszku spac albo na plecach-a tu zakaz...słyszałyście o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun1335
Mritta nasza nowa Marcówka Illeli mieszka sobie w Holandii (NL), włosy mi na głowie stają jak czytam jaka jest opieka nad kobietami w ciąży w takich bogatych przecież i cywilizowanych krajach. Aga ja tez zamartwiam sie zbyt mała wagą, jutro idę do doktorka i mam nadzije, że coś wpiszę do tabelki, bo na razie tylko kilogram na plusie. Moni faktycznie z tym spaniem to problem jak diabli, mi doktorek przykazał spanie na lewym boku, a ja nie potrafię i koniec, pilnuje się tylko żeby na wznak nie było, bo już lepiej na prawym niż na wznak. Jak leżysz na wznak to macica żyłę główną uciska i zbyt mała ilość tlenu do dziecka idzie, oczywiście bez przesady, powiedizął mi że jak się w nocy na plecach obuzę to mam nie panikować tylko się na boczek obrócić i taki nawyk sobie wyrabiać. Aurelko, biedulko Ty to się masz z tym chłopem, ale i tak dobrze, ze pozytywnie jesteś nastawiona do całe sprawy, pewnie nie ma co Synka stresować. A jakież to dwa inne imiona Ci się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni post to mój tylko z rozpędu nie tego nicka wpisałam, takiego mam na innej, angielskiej stronce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
hihi, słonko to nas zmyliłas :) agunia, ja kupiłam taką z rozcieńciami i jak dla mnie jest świetna :), kupiłam za 20 zł z owieczkami-bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni - tylko wiesz ja mam duże piersi i boję się żeby mi na spacer nie wychodziły bez ostrzeżenia. Chyba bym się ze wstydu spaliłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
agunia, moje też są niczego sobie,hihi, wtedy trzeba kupić większy rozmiar żeby faktycznie zakładki się nie rozchodziły :) Słyszałam że po porodzie (jak się karmi) to i tak trzeba nosić stanik 24h/dobę żeby cycorki nie opadły :), słyszałyście o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
SUNI:)) Z TA OPIEKA TO JEST TAK,ZE JEZELI JESTE PRZYZWYCZAJONA TAK JAK JA DO CHODZENIA DO LEKARZA KIEDY WLASCIWIE CHCESZ, STU TYSIECY TESTOW ITP TO ZWYKLE MIERZENIE CISNIENIA I POGADUSZKI WYDAJA CI SIE HORROREM. dZIS BYLAM ZNOWU U AKUSZEREK(TAM NORMALNE JEST RODZIC W DOMACH, SADZE ze jezeli jestes dzielna babka a nie histeryczka jak ja to moze byc fajnie) i znowu zapytano mnie o to czy cos mi dolega,zmierzono cisnienie..i wymacano brzuch..dostalam milion ksiazek i papap do domu. Jedyna fajna sprawa to opieka po porodzie, przychodzi taka swieta pomocniczka i zostaje nawet na dwa tygodnie i robi wszystko od sprzatania po wylazenie z psem...jest to wyszkolona osoba wiec mozna na niej polegac..jasne ze jest fajniej kiedy ma sie mame albo kogos innego ale ja ie mam nikogo tak naprawde tutaj wiec nawet sie ciesze na taka pomocniczke. Bogaty kraj jednym a obyczje drugim,tutaj ludzie maja inne emocje,reakcje i spojenie na swiat, nie bede oceniac czy dobre czy zle bo nie mam prawa..to tak jak z tematem o przebijaniu uszow u malych dzieci..u jednych wywoluje to odraze i niechec u inych to normalne..w krajach latynowskich np to dosyc normalne itp..holendrzy sa bardzo zimni i ja przy nich zawsze wychodze na histeryzujaca babe,nie jest to mile bo czasami uwazam ze to nieludzkie tak sie nie przejmowac, np w niektorych rejonach po smierci trzyma sie zwloki w pokoju zeby kazdy mogl sie z nimi pozegnac, moja znajoma miala blizniaki i jedno zmarlo..i lezalo przez dzien dwa w kuchni podczas gdy ona gotowala i chodzila z drugim..ja bym nie mogla..ale to wszystko kwestia spojrzenia na swiat..i nie sadze zebym byla wartosciowa osoba mowiac ze oni maja wszystko zle...tylko ciezko mi czasami ..bo to wszystko inne i nie moje i niezgodne ze mna..ech.. Ale nie bede marudzic..dzis przed drzwiami dostalam paczke od sasiadow z calego budynku a w niej prezenty..dla dziecka..to jest mile i bezinteresowne:))) Sa rzeczy ktorych w polsce nie cierpie isa rzeczy ktorych tutaj:)) Dziewczeta czy ktoras moze wstawic moje dane do tabelki..mnie sie ona jakos dziwnie wkleja..niekompletnie..nie wiem czemu..24 tydzien..2kg...pl Holandia...Jonathan albo Luiza Dziekuje i caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
Ale ale bym zapomniala..kochane mamusie uprawiacie jakies sporty czy ciwczenia w ciazy? Jezeli macie ochote to moge wam przeslac cwiczenia doskonale dla ciezarnych mam, cwiczenia oddechowe i ulatwiajace narodziny..jestem yogistka..i chetnie sie z wami podziele wiadomosciami jak ktos by chcial:)) Ruch jest zawsze dobry dla nas dla dzidzi ...bawicie sie ze swoimi dziecmi?..masujecie sobie brzuszki? Jezeli ktos chce jakichkolwiek porad zwiazanych z cialem umyslem i oddychaniem to chetnie podziele sie swoja wiedza:) papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jeszcze raz marcówki :) mam dzisiaj kupe roboty, a dzidziuś mi jej nie ułatwia :o tak sie jakoś dziwnie ułożył, że stuka mnie chyba po pęcherzu, bo boli nawet lekkie uderzenie, a poza tym ciągle mam uczucie jakbym musiała lecieć do ubikacji, nawet jak z niej właśnie wychodzę :) poza tym tyję, że aż!!!! rosnę i rosnę również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
Znowu Ja;) Kochane ja sadze,ze razem potrzeba dwojga do narodzin dziecka i do jego poczecia..mezczyzna tez ma prawo do bycia i rodzenia z nami...oczywiscie kazdy moze miec inna opinie..zawsze dobra jest rozmowa..nic nie musi byc na sile..ale taka decyzja powinna chyba byc podjeta razem. Jestem psychologiem i yogista, daje lekcje yogi tez dla ciezarnych i dla par..ucze ich jak mezczyzna moze pomagac kobiecie jak byc z nia i jak rodzic z nia... Sadze ze kochana reka zaciskajaca sie na naszej..masaz..oddychanie razem..kolysanie sie w takt naszego oddechu jak taniec moga byc dla nas niesamowicie pomocne..moim dziewczynom pokazuje filmy z porodow kiedy ojciec byl obecny ..i one wszystkie sa zachwycone.. Nikt nie bedzie sie patrzyl co sie z nas ulewa, jakie jestesmy a jakie nie jestesmy dla naszych partnerow jestesmy matkami ich dzieci..kobietami ktore duzo zniosly i wycierpialy zeby dac im potomka ,bezcenne szczescie...jestesmy najpiekniejsze bo innaczej nie mieli by z nami dzieci...nikt nie bedzie wygladal jak miss swiata przy porodzie..ale co z tego..po porodzie mozna zaczac juz powracac do tego stanu....wiele badan wskazuje na to,ze porod w ktorym uczestniczy mezczyzna..jest momentem kiedy oboje partnerow czuje jeszcze wieksze przywiazanie..dziewczyny przeciez jestesmy ich wybrankami..oni naszymi..na dobre i na zle.. Jezeli sa chetne moge tez przeslac cwiczenia dla obojga..proste i takie mile...ja uwielbiam siedziec oparta o mojego slicznego i oddychac gleboko podczas kiedy on wprawnym ruchem masuje moj brzuch ma w ten sposob kontakt z dzieckiem.. Moze dlatego ze mam takiego a nie innego partnera jestem za rownoscia..on mi pomaga w potrzebie i ja jemu..on bedzie mnie trzymal za reke..masowal plecy..albo po prostu milczal...i razem bedziemy rodzic bo ja na to zasluguje i on tez. Co moze byc piekniejszego dla mezczyzny niz widok swojego dziecka kiedy sie rodzi. Mezczyzni widza tez ile bolu i poswiecenia wymagaja narodziny i doceniaja to wiecej,ich empatia jest wzrokowa ;) Ale to zalezy od kazdej z nas. Ja czuje sie dobrze i pieknie w ciazy..i dzien porodu pomimo cholernego leku przyjme z godnoscia..ha w koncu jestem cudem tak jak kazda z was..stworzyc zycie!!! Ale do tanga nawet trzeba dwojga;) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli ja bardzo jestem chętna jeśli chodzi o te cwiczenia - samodzielne i z partnerem. sama interesuje sie psychologią - to pokrewne z pedagogika - a to z kolei moja działaka. prześlij mi prosze materiały - moze na skrzynke: imikus1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc panienki:0 Mój mąż raczej niechetnie zapatruje się na mozliwośc porodu rodzinnego.... Boi się pewnie - a ja go nie zamierzam zmuszać. Dochodze do wniosku, że jeżeli sam nie dorosnie do tej decyzji i nie bedzie naprawdę chciał - to po co go zmuszać? Zobaczymy, może mu sie jeszcze odmieni:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
AMANDZIU..PRZESLE..jeszcze w tym tygodniu. Tobie na pewno by ci sie spodobaly zajecia z kinder yoga..czyli dziecieca yoga..nie taka straszna nazwa ..nie trzeba sie wyginac..ot zabawa z gimnastyka..i roznymi innymi bardzo milymi i wartosciowymi sprawami.. :)))))))))))) Swoja droga odkrylam tutaj niedawno ksiazeczki...zrob to sam..rozne pomysly na zabawki ktore mozesz wykonac z dzieckiem...ja bardzo bede chcetna na takie zabawy..bo uwazam ze nic lepiej nie pobudza wyobrazni jak to co stworzysz sam..albo z mama..tata itp.. Wlasciwie macierzynstwo bardzo pociaga mnie tez z tej strony..bo uwielbiam sie bawic,lepic,malowac,przebierac.. Czy wam tez ladniej rosna wlosy i paznokcie? Ja mam teraz niesamowicie fajne i geste wlosy a nigdy ich nie mialam pierwszej klasy..i paznokcie mocen i lsniace:)) to chyba dzieki tym witaminom..bierzecie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
Nie musisz go zmuszac..ale czesto boimy sie tego co nieznane...moze warto porozmawiac..zobaczyc jakis film..poczytac ksiazke razem..zawsze sluze pomoca materialow... W polsce jest teraz duzo osob,ksiazek..ktore na pewno pomoga.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Jaka jestem dziś szczęśliwa no mówie wam!:):) Byłam dziś na USG połówkowym i jestem wniebowzięta. Dzidzia dorodna ma wszystko na miejscu co prawda głowę bym se dała uciąć że to będzie kobita a okazało się że niestety ale co tam najważniejsze żeby zdrowe było no nie?? Agunia1 fajne te koszulki a one tylko na allegro nie wiesz może?? Dziewczyny a ja zdcydowałam się na poród z mężem co prawda nie wiem jak to będzie bo słyszałam że jak przychodzi co do czego to obecność męża może działać rozpraszająco i denerwująco ale zobaczymy bo może bedzie OK. Dziewczyny jak to jest z tym kupnem wózka czy faktycznie powinno się go nabyć w ostatnim momencie? bo mój teść jak usłyszał że ja wózek chcę kupić na dwa mies. przed to się za głowę złapał. A ja kurde myśle że to jednak jakies stare zabobony co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja uzupełniłam tabelkę. NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......26............8.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......23............3.5......Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia........synuś......? Agunia1......27.03.2006......24..........3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......?..............?...........?..................?.........? Pozdrawiam wszystkie zaciążone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
HEJ:) ja juz dawno mam wozek..bo bardzo mi sie spodobal.,,lubie teraz bawic sie nim;) ja wole skomplotowac wszystko wczesniej zeby potem byc zrelaksowana. ja mysle pozytywnie..pomimo ze zycie nie zawsze takie dla mnie bylo...ale zle myslenie przyciaga zle;) jezeli masz ochote na wozek teraz kupuj! jezeli pozniej to poczekaj,rob to na co ty masz ochote.. daj znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......26............8.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......23............3.5......Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......21............3.......płd.Anglia............?......? Aga28.........27.03.2006.......24............3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia. brzydko mi sie wkleja i sama nie wiem czemu..sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu widzę, że tabelka nieaktualna :( poprawiłam sobie tydzień i kilogramy..... :( a my jesteśmy po kolejnyc zajęciach w szkole, i nadal rodzimy razem :) jesteśmy coraz bardziej pewni swojego, znaczy mężuś jest pewny, bo ja to od początku chciałam, ale nie wywierałam żadnej presji ani przymusu. to jego decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wklejam raz jeszcze ostatnią tabelkę jaka była na tej stronie :) NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......23............3.5......Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......21............3.......płd.Anglia............?......? Aga28.........27.03.2006.......24............3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
agniecha usmiechnij sie do kilogramow..wszystko zejdzie po porodzie i bedziesz gwiazda z gwiazdka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ILLELI Dzięki za doradzenie w sprawie wózka. :) ja myślę że kupimy go około połowy stycznia i nie będę się nikim przejmować. ILLELI wiesz... powinnaś była wkleić ostatnią tabelkę czyli moją bo była uaktualniona spróbuj raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Hej Coś się wam kiełbasi z tymi tabelkami. Uzupełniłam dziś swoją a zaraz potem widzę jakieś stare wklejone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLELI
Iwi..wozek..ciuszki..mebelki to z jednej strony koniecznosc a z drugiej jaka dla nas babeczek przyjemnosc...przeciez to jak kupno torebki;) zreszta ja sie lubie podniecac nawet najmniejszymi drobiazgami...bo wtedy zycie jest takie mile.. oczywiscie ze sa ludzie przesadni i trzeba to akceptowac ale zawsze trzeba myslec..ze np rodzice juz mieli swoje dzieci teraz nasza kolej i nasze prawa i obyczaje.. iwi czekam na opis wozeczka i zycze wspanialej zabawy przy wybieraniu:))) jakie macie tesciowe..swoja droga?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agniecha_79 Kurczę Agniecha sorki że twój wpis też nie jest aktualny w mojej tabelce ale chyba komuś na początku tej strony się pomyliło i tak dalej poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana25
Cześć dziewczynki! Jak się czujecie ostatnio? Ja teraz 2 dni miałam migrenę, ale to przez te deszcze i zmianę pogody...Byłam dzisiaj u lekarza, wszystko w porządku z szyjką, usg mi nie robiła, odsłuchała tylko serduszko. Witamin dalej mam nie brać bo mam dobre wyniki, może za miesiąc. ILLELI ja też jestem chętna na te ćwiczenia, w zasadzie zamierzam się zapisać na jogę dla ciężarnych jestem na zwolnieniu, trochę rozrywki mi się na pewno przyda. A co do masowania brzucha - przestrzegam Cię przed tym, może to pobudzać czynności skurczowe macicy, lepiej położyć rękę na brzuchu i w ten sposób szukać kontaktu z bebeluszkiem niż ryzykować dodatkowymi skurczami.... Dziewczyny ja ostatnio czytam Monikę Szwaję - ma lekki, dowcipny styl, podoba mi się. Co prawda nie są to ksiązki b. ambitne ale na wieczory jesienne w sam raz! Ja przeczytałam "Romans na receptę" i "Jestem nudziarą". Obie b. pogodne.Teraz czytam "kod Leonarda da Vinci" - powiem szczerze że mnie b wciągnęła, choć nie lubię powieści sensacyjnej, kryminałow. Pozdrawiam Was marcóweczki, trzymajcie się!!! Uzupełniam jeszcze tabelkę. NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......23............3.5......Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......23............4..........Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......21............3.......płd.Anglia............?......? Aga28.........27.03.2006.......24............3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana25
mam nadzieję że wkleiłam dobrą tabelkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poprawiam tabelkę NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......23............3.5......Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Aga28.........27.03.2006.......24............3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poprawiam tabelkę NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......23............3.5......Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Aga28.........27.03.2006.......24............3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wróciłam od mojego ginekologa i od razu uzupełniam tabelkę: NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......27............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......27............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......27............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......27.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......27.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......26.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..17.03.2006. .....23............1 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......25............5..........Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......24............8..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? Marta76......22.03.2006.......19............2,5........Rzeszów..........?..........? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......23............4..........Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......21............3.......płd.Anglia............?......? Aga28.........27.03.2006.......24............3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×