Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

🖐️ Mamuśki Odstawiłam dziś fenoterol :D:D:D:D Huuuura!!!!! Ale oprócz tego, że mnie szew ciągnie i mam strasznie twrdy brzuch jak chodzę albo stoję to nic innego się nie dzieje. Jutro zdjęcie szwu i czekamy w szpitalu czy się coś rozwinie ;) Dzięki Słonko za słowa otuchy.......mam nadzieje, że uda mi się jakoś z Wami skontaktować :) Jagoda GRATULUJE!!!!!! Kurcze a miałaś termin tak jak ja...... też chcę tak szybko ;););) Kilka dni po odstawieniu fenoterolu. Enka SUPER opis!!!!!!!!!!:D:D:D:D Bardzo się wzruszyłam :) Ucałuj Filipka od wirtualnych ciotek 👄 Ojej Misia to się szykuj na porodóweczkę :D:D:D Amadzia dobrze, że jesteś z nami ....... pisz pisz kochana. Twoje rady są nieocenione :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Enka, piękny i wzruszające opis. Dzięki! Obyśmy wszystkie tak wspominały swoje porody. Napisz jeszcze jakie te cwiczonka wykonywalas miedzy skurczami, plizzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowki w Marcu:-) :-) Teraz to sie zacznie;-) Serdeczne gratulacje dla Jagody, czekamy na pokrzepiajacy opis porodu:-) Ale szyblo Ci poszlo, 4h wszystkiego, pozazdroscic;-) Enka opisalas swoj porod super, naprawde po takim czyms sie czlowiek nie boi. Niech synek Ci rosnie zdrowo. A coreczka pewnie chce na siebie zwrocic uwage, na pewno by go nie skrzywdzila. Co do liczenia ruchow, to jak mi powiedziala polozna, po posilkach kladziemy sie na lewym boku, prawa raczke na brzuchu i liczymy (w szpitalu radza przez godzine - moj gin tez), ale ja licze do wyraznych 10 (te slabe tez licze, bo teraz takich sporo). Zazwyczaj zajmuje to okolo 10, 15 minut, czasem 20. Slonko, teraz do Ciebie: NIE MARTW SIE, wypadniecie czegokolwiek naprawde zdarza sie bardzo rzadko. Poza tym porod zaczyna sie odplynieciem wod tylko w 15% przypadkow, szczegolnie wtedy gdy glowka mocno juz przyparta i moze pecherz przebic, u Ciebie nic nie przypiera, wiec baaardzo male szanse. A jesli juz, to wiesz co robic, spokojnie polezec i poczekac na eRke;-) bedzie ok:-) Dana obiecuje wyslac zdjecia pokoiku jak tylko zrobie:-) Nie mamy jeszcze materacyka, a chcialabym juz ubrac posciel, i wtedy pstryk;-) Co do mojego 3S, to schody sa nieuniknione w poruszaniu sie po naszym mieszkaniu, a sex na razie zastapilam Sprzataniem i Spacerami. Jakos sie boje po tak dlugiej przerwie, niestety musielismy poscic prawie cala ciaze. Ale mysle, ze w koncu sie odwaze;-) ;-) Co do mojej macicy, hmmm...to od poczatku robi mi numery;-) najpierw plamienia, bo byl jakis krwiaczek, potem skurcze w 25tc, a teraz cisza...Jak na zlosc. Moj synek to chyba by chcial juz wyjsc, od dwoch godzin tlucze sie prawie non stop:-) Emi, trzymaj sie w tym szpitalu, bedziemy tesknic i czekac na Twoj powrot juz z Kacperkiem:-) Iwi, ja przezornie umiescilam sobie pod przescieradlem gruby recznik i dwa takie podklady jednorazowe z ceratka, w razie odejscia wod w nocy. Misia, ale fajnie, ze cos sie dzieje u Ciebie, mamy prawie taki sam termin:-) Amadziu, buziaki dla Oliwki, dobrze, ze juz jej lepiej;-) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, chcialam sie pochwalic: dzis zupelnie samodzielnie zrobilam sobie sama PEDICURE, z dwukrotnym malowaniem wlacznie:-) Niezle co??? :-D :-D Uciekam na obiadek i do kosciolka, bo dzis Sroda Popielcowa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, taki dzis nie spokojny dzień dzisiaj, no bo jakies skórcze pojawiają sie ale bez wiekszego znaczenia, takie napiecia nie bolące zbytnio, może to te pzrepowiadające, ale jak by nie było obserwuje sie dzisiaj. Zobaczymy czy cos z tego wynikinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka, amadzia -> jesteście wspaniałe! wasze doświadczenia jakoś tak uspokajają i wyciszają różne wątpliwości jakie miałam do tej pory. niunia_77 -> kobieto z gumy jesteś? jak to zrobiłaś?? niesamowite... ja mam coraz większe problemy w kwestii nóżek. jeszcze tydzień-dwa i przerzucę się na opcję \"super-natural\" ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy mamusie. Bawilam sie wlasnie w fotografa (juz takie zboczenie:-) - zawodowe) :-) i ostatnie chyba fotki ciazowe poszly do was...Hmmm za troszke pozegnamy sie z brzuszkami, cos wspanialego sie konczy i cos wspanialego zacznie. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja nie spie, cieżko powiedzieć czy już nie spie, czy jeszcze nie, przespałam sie 1 godzine i znowu skórcz mnie obudził, narazie mam jakieś takie w sumie może nie idealnie regularne ale dosyc bolesne. I siedze sobie przy kompie obserwując rozwój wydarzeń. Niunia wielkie dzieki za fotki, pokój małego bardzo mi sie podoba, a ty na zdjeciach super taka wesoła, promienieje z ciebie optymizm. Posiedzę jeszcze troszke i idę do łóżka, moze się prześpie następną godzinkę ;) Dobrej nocki {kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem ja JUZ nie spie:-) Zaraz wstaje na ktg, ale od godzinki juz jakos nie moge spac...hmmm...a ostatnie noce naprawde spalam super, po 10h, z przerwa na siusiu, ale zapadalam w sen bez problemu. Ciekawam jak tam Misiu u Ciebie, cos sie dzieje, czy przeszlo??? Mam nadzieje, ze jestes juz na porodowce i zaraz usciskasz malenstwo;-) Pokoik naszego malucha jeszcze nie dopracowany, taki surowy i chlodny, ale nim nabedzie lokatora zapniemy wszystko na oststni guzik:-) Buziaki marcoweczki, pewnie pojde spac po badaniu, wiec do zobaczenia po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Niunia! Cześć :D Witam Marcówki. 🖐️ Niuniu właśnie oglądam fotki. Cóż za słodka koszulka. :) A wymiary brzuszka zbliżone do moich. Ciekawe tylko kiedy te nasze chłopaki zdecydują się opuścić tymczasowe lokum. ;) Pokój Maksia? Już widać, że bardzo ciepły. Podoba mi się. :) A ja też idę dzisiaj na ktg. Wczoraj wykonałam telefon do doktora z panicznym: \'panie doktorze, ja jeszcze nie rodzę\'. Roześmiał się tylko, uspokoił, że dwa tyg. w tę lub drugą stronę to zdrowa, normalna ciąża. I że mam przyjść na ktg. No to idę. A potem wszystko napiszę. Chociaż mam nadzieję, że dostanę skurczy i wrzucą mnie od razu na porodówkę. :D :classic_cool: Misia75 no co Ty!!! Poczekaj na mnie! ;) Ale napisz kochana koniecznie jak dzisiaj się miewasz. Fałszywy alarm? Czy może już masz Maleństwo przy sobie? Kurcze, ale byłoby fajnie. :) Trzymam za Was kciuki, oczywiście. Powodzenia! :) A ten czop u Ciebie Misiu to jak wyglądał? Enka, Amadzia- no, no. Jesteście super. I takie szczęśliwe, że aż mi się serce wyrywa do mojego dziecka. Tak bym chciała móc z Wami wspominać poród, a potem opowiadać o smoczkach i karmieniu....I zdjęcia wymieniać. Dużo zdrówka dla Waszych dzieciaczków. A u mnie dziewczyny od trzech dni pojawia się taki gęsty biały lepki śluz, nie wiem, czy to ten czop, czy po prostu norma w ciąży. Ale taki jakiś inszy od innych. ;) No chyba, ze sobie wmawiam. ;) Poza tym wieczorami pobolewa mnie brzuch jak na @ i już odczuwam lekkie skurcze (takie spinanie macicy), pewnie przepowiadające. No nic. Zobaczymy jak to wyjdzie na ktg dzisiaj. A może lekarz zlituje się i zbada mnie przy okazji? I stwierdzi rozwarcie na 5cm i już mnie zostawi na oddziale? :classic_cool: :D Ech Kuba, Kuba. Mama się Ciebie doczekać nie może, chodź tu do nas już! :D Miłego dnia Marcówki. U mnie biało od śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Ja dziś w nocy miałam pierwszy raz bolesne skurcze i prawie nie spałam ale nic się nie rozwinęło...szew ciągnął i tak chciałam wytrzymać do rana.....i udało się....jadę do szpitala na zdjęcie tego paskudztwa....WRESZCIE!!!!!:D:D:D:D Misia super......mam nadzieje, że już jesteś 1+1 ;););) Aurelko trzymaj się...napewno Kubuś czeka na wiosnę :P:P:P........jak większość szkrabów. A co do śluzu to też taki mam...ale to jest normalne na końcówce. Duża Buźka Mamusie 👄👄 Oby poszło szybko i żebym za długo nie musiała leżeć.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he jeszcze jestem!!! Cała noc nie przespałam prawie, tzn. od 3 do 6 takie czuwanie. Bóle dosyć bolesne, już inne niz na @ a napewno silniejsze, ale narazie spokój. Co do czopa, przez kilka dni tez miałam taki czysty śluż, nie wielkie ilości i zastanawiałam się czy to to, jednak tak jak pisza w necie tego właściwego nie sposób pomylić, jest go sporo, o konystencji gęstego bardzo jajka kurzego, i ja miałam na początku lekko brunatny, potem podbarwiony niteczkami jasnej krwi a na końcy praktycznie przeźroczysty, odchodził mi wczoraj cały dzień, i ilosciowo jest tego sporo. Sorry że tak sie rozpisuje na ten temat, ale trzy dni temy sama szukałam na ten temat informacji i jakos nie bardzo to wszystko do mnie przemawiało, az sama sie przekonałam :p U mnie za oknem biało, snieg wali, gdzie to przedwiośnie???? Nie mam apetytu, i faktycznie organizm sie oczyszcza ;) Ale mam huśtawkę nastrojów, raz sie ciesze ze to juz musi byc blisko, a czasem nachodzi mnie taka lekka panika, ale i tak nie ma tragedii, przynajmniej narazie. No dobra lece sie wykąpac, jakos ogarnąć i dzis odpoczywam po cięzkiej nocy. Pozdrawiam was cieplutko. Aha - niunia cos mi się wydaje ze u Ciebie też końcóweczka, czekam na Ciebie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dawno nie zaglądałam, ale cały czas Was czytam ;) Widzę, że już wszystkie w gotowości... :) Młodym mamusiom GRATULUJĘ 🌻 Misia- Ty już pewnie w szpitalu..., a może już z Maleństwem u boku ...? Niunia - pokoik Małego już prawie gotowy tylko właściciel się nie spieszy ;) Ja wczoraj byłam u lekarza i powiedział, że wszystko ok. Nie kazał mi już robić żadnych badań i przyjść 17, jeżeli nie urodzę wcześniej (termin mam na 20). Piszecie o odejściu wód, mi właśnie tak zaczął się pierwszy poród, mojej siostrze też, a podobno to takie rzadkie. Ciekawa jestem czy teraz też tak będzie. Przyznam się, że wolałabym w ten sposób, bo przynajmniej wiem, że trzeba jechać do szpitala, a z tymi skurczami to różnie... I jeszcze trochę się boję, żeby zdążyć, bo ciągle słyszę, że drugi poród jest szybszy, a ja pierwsze dziecko rodziłam niecałe 2 godziny... NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......40........22........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....40........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......40........14......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......40.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......39......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......39.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335..16.03.2006. .....37.......4,5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......37......13..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Emi25..........19.03.2006......38.........10........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......38........10.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......37..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......36..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g......51cm....Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006.......3550.........56cm.........Konin........synek Filip Jagoda73......24.02.2006...3420g......54cm....Zielona Góra....córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... Misia się pojawiła, a ja już myślałam, że Ty szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na krotka relacje z ktg. Mialam az 50 min, bo najpierw sie slabo wiercil i mial puls 130-140, potem jak zaczal to przez 6 min mial tetno az 180 i nawet przez chwile 200, a brzuch tak mi skakal, ze az sie wystraszylam, ze mu sie cos dzieje, a potem to caly czas kolo 150. Moj lekarz stwierdzil, ze troche zawezone i kazal isc na inny aparat i tam przez 20 min te amplitudki byly juz ladniejsze. I pobolewania= skurczyki tez wyszly:-) :-) W miedzyczasie spotkalam moja polozna i ta powiedziala, ze mnie zbada. No i od poniedzialku ladny postep w szyjce, juz sie prawie wygladzila, i jest tam jakas ladna szczelinka. Mowi, ze idzie ksiazkowo i jak tak dalej pojdzie, to daje mi 3 dni, czyli mam urodzic w poniedzialek (w weekend lepiej nie, bo ona wyklada w szkole). Wiec dziewczyny ja sie zapisuje na poniedzialek:-) :-). Mam tylko strasznie duzo uplawow i kazala mi pobrac nyststyne, by bylo tam jak najczysciej przed porodem. Cwiczylysmy tez parcie i mowi, ze bardzo dobrze mi idzie:-) Acha, poskarzylam sie na bole krzyza i ciagle parcie na pecherz. Powiedziala mi, ze to po prostu juz szkrab jest tak nisko:-) :-) Aurelko, a jak Twoje ktg?? Misia, jak tam bole, przeszly czy sie nasilily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
Misia_75 plizzzzz skurcz pisze się przez "u" :-) mam hopla na punkcie ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
a jauz po mam nadzieje ostatniej wizycie u Ginka maciczka zamknięta szczelnie więc mi jakies niespodzianki w postaci wcześniejszych porodów nie grożżą, malusi wazy 3100g, tetno idealne 135, żadnych upławów aaa i kazał mi olać KTG ;-) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o \"skórcze\" :P :P :P pojawiają się i znikaja, mam dziś wizyte u gina na 19 tak wiec jestem w miarę spokojna zobaczymy cóż mi powie, coraz bardziej jestem zmęczona.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) ga\\ratulacje dla swiezych mamusiek i ich kruszynek aby zdrowo sie chowaly... ja tylko na chwile poinformowac ze nadal 2w1... generalnie nie jest zle... wszystkie bole jakos minely... no moze poza kregoslupem... jest mi ciezko i czekam konca... a jutro mam ostatnia wizyte u gina... ciekawe co mi powie. no i jestem ciekawa ktora nastepna?? cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 Do niedzieli nie urodzę na pewno!!! 😠 Żadnego rozwarcia. Na ktg wyszły skurcze, które (o dziwo) czułam i wiem już na czym to wszystko polega. Teraz właśnie mam taki skurcz. W tej sytuacji mam na ktg złosić się jutro i w poniedziałek. A jakby co to jeść no-spę. I spokojnie czekać, bo nie zna się dnia ni godziny. K...a mać!!! 😠 😡 Jestem już taka zmęczona, a tu jeszcze codzień toczyć się do szpitala muszę i siedzieć weń po 3 godziny (dziś wróciłam po czterech!!!). Lekarz \'przepisał\' mi seks z wytryskiem do wewnątrz, więc już się z moim facetem umówiłam na weekend i będziemy się bzykać jak zające na łące. :classic_cool: ;) Sorki dziewczynki, ale musiałam wyładować swoją frustrację. Sorki, że tu. Niunia to ja też się piszę na poniedziałek. ;) Miało być parami... Emi bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie :) Misia dziękuję za ten wyczerpujący opis czopa. Jeśli i mi wypadnie-zrewanżuję się tym samym :D Bo rzeczywiscie te książkowe opisy nie bardzo do mnie przemawiają, a Twój od razu. No nic. Poczekam na swój czop ;) No i trzymam za Twoje \'skórcze\'. :) Mysz super, że wszystko ok. A co do ortografii, to ja winnam mieć hopla, ale luzuję, bo nienawidzę zboczeń zawodowych ;) No i to by było na tyle. Śnieg pada. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
u mnie to nie jest zboczenie zawodowe tylko jak widze "orta" to nie wiem co to za słowo ;-) , moja znajoma na udry wszystkim mówiła na Oregano Origami i myslała ze jest taka fajana do momentu jak poszła do spożywczaka i poprosiła na poważnie ORIGAMI, kobity za ladą mało nie padły ze śmiechu a ona od tamtej pory przestała się wygłupiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
a poza tym nie jestem humanistą z zawodu hehehe, ale orotograficznie staram się zawsze pisać szczególnie na forach, bo jakość słowa pisanego świadczy o inteligencji i wykształceniu drugiego człowieka czyli Jak Cię widza tak cię pisza " ;-) Mój mąż, udzielał sie długo na Forum dla Grafików w końcu stał się Guru, ale co z tego że jak napisał jakiś post to zęby bolały, aha i jeszcze mi wmawał że jest dys "cos tam" czyli bardzo modna choroba, wsród młodziezy uczacej się, zero prawideł hehehe, w końcu wyjasniłam mu że ja jak czytam jego posty to mam wrażenie że pisze je jakis kompletny debil mimo że merytorycznie sa bardzo pomocne, i po roku jakos nauczył sie pisać ortograficznie i do tego doszło że poprawia swoich kolegów hehehe Nauka nie poszła w las cmok cmok aha Rozliczyłyście PITY ;-) bo ja juz to zrobiłam, Poród porodem a Fiskus czekac nie bedzie hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, nie wiem, czy nie zaczyna sie cos ze mna dziac. Od rana boli mnie krzyz, a teraz sie nasililo i jeszcze brzuszek mnie boli jak na okres. Ale to nic przyplywajacego falami, ani nic reguralnego, tylko boli caly czas i rzeczywiscie mi lepiej jak chodze. Ale pewnie to nic takiego. Hmmm ?? Obiecuje, ze jakbym jechala na porodowke, to dam wam znac;-) Wiecie jaka jestem durna, rano jak do was pisalam postawilam garnek na gazie z herbatka malinowa i dopiero niedawno sie zorientowalam, ze to sie NADAL gotuje:-D Spalilam garnek oczywiscie, wylaczylam w nerwach, nawet nie sprawdzajac, czy gaz sie pali czy nie, ale garnek byl cieply, wiec ufff...nie ulatnial sie gaz. Jeszcze bym sie udusila i malego...To jest durna matka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
Niunia hehehe, niźle, w końcu te maliny by Ci bokiem wyszły, kurcze ty sie szykuj do szpitala chyba cos z tych bóli będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszko toz tak sobie mysle, czy to juz, czy nie??? Ale slyszalam gdzies, ze jak sie MYSLI, ze to to, to nie TO, bo jak to to , to sie WIE :-D Kurde, jak to to, to nie obejrze \"Gotowych na Wszystko\", a jestem fanka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
:-) Ale jak nie to to to dzisiaj o 20.05 na dwójce jese komedia Barei "Pszukiwany, Poszukawana " Polecam!!!!!!!! Mozna sie usmiac do rozpuku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
A moni271 to na pewno na porodówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny, ale mnie siepie w krzyzu. I co ktorys raz tez dolem brzucha. na razie tak co 8 min, ale i tez co 4-6, ale niereguralnie. Dodatkowo goni mnie do toalety, chyba organizm sie oczyszcza. O jeju, aaaa....wlasnie skurczybyk.....Chyba jednak do poniedzialku nie wytrzymam;-) Dam znac jak co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
no pięknie Niunia, super to chyba początek?? OBY! No widzisz jaki punktualny synek ?przyjdzie prawie w terminie a bałaś się że przenosisz...Trzymam kciuki za dalszy rozwój akcji! POWODZENIA! A ja siedzę sama i coś mi się nudzi, nic mi się nie chce... GDZIE TEN MÓJ MĄŻ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×