Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość karol_ina
Hej Nóweczka, spokojnie, spokojnie.... wszystko ci zrobią w szpitalu przed porodem, golenie, lewatywe. to ze brzuch boli i nogi puchna to tez normalne w 9 miesiacu. tez tak mam. i nie martw sie brakiem doswiadczenia. mało ktora z nas -marcówek je ma ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też jestem świeżutka (termin na 1marca), z tym goleniem to jest troszkę problemu, ale przecież jest lusterko, u mnie jakoś sie spisuje znacznie gorzej jest z nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
dziecko jezeli przewozone samochodem ...musi byc w foteliku..z atestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w innych krajach nie pozwola ci nawet pomyslec o tym ze przewieziesz trzymajac na reku!!! zreszta pomysl sama..jak wypadek to co dadza twoje rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti spokojnie, Karol_ina ma rację w szpitalu zrobią co trzeba i spokojnie zążą, bez obaw. Ja co prawda staram się być z goleniem w miarę na bieżąco ale przyznam że i mnie sprawia to ogromną trudność, ostatnio mąż pomaga, bo nie chce jechać tak zupełnie zarośnięta, najwyżej dogolą co będzie trzeba. Aneczko Twojej Dzidzi też jakoś na świat się nie śpieszy, może chce się sprezentować na Dzień Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach co do fotelika to ja akurat rozważam ewentualnie gondolkę zamiast, a ją akurat można przymocować pasami bo ma taką opcję tylko że to strasznie wielkie i niewygodne bo prawie całe tylnie siedzenie zajmuje i dlatego tak sę zastanawiam ale pewnie i tak się na foteliku skończy bo to najbardziej poręczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja już po wizycie. Choinka położna nic szczególnego mi nie powiedziała tylko tyle że mały ma się dobrze( serducho waliło jak dzwon ) i że już główka schodzi . Kurcze a ja chciałam więcej konkretów :( Słonko widzę że i Ty ciągle głodna to tak jak ja a co Tobie ta waga ani drgnie może jest zepsuta co?? ;) My z moim Miśkiem kupiliśmy wózek gdzie fotelik samochodowy był w zestawie więc to mamy z głowy. Karolinko i Słonko oj nie jestem pewna czy jazda z dzidzią na rękach jest bezpieczna. Wiadomo Wy będziecie jechać ostrożnie ale nigdy nie wiadomo kto i jak będzie jechał z naprzeciwka lepiej nie ryzykować. A foteliki przecież są zaprojektowane dla takich kruszynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:-) Ja dzis na sekundeczke, rozumiecie prawda?? :-) Od wczoraj jestesmy zdrowi i szczesliwi w domku, teraz zapoznajemy Maksymilianka z naszym swiatem. Opis z porodu oczywiscie bedzie ze szczegolami ;-) Tymczasem gratujacje ale Emi (mamy dzieciaczki z tego samego dnia;-) ) i Pysi - obie z mala wygladacie super, chyba jednak to coreczka mamusi. Ponizej Maly Maks, moj maz cos nakickal ze zdjeciami, maly ma rzeczywiscie podrapana buzie, ma paznokcie jak panna:-) [URL=http://img375.imageshack.us/my.php?image=pucu3473xw.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, nie zdążyłam przeczytać wszystkich postów;-) Oczywiscie gratulacje tez dla magdy 78:-) A aurelka to na pewno juz po:-) wiec tez gratujuje kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko to nie tak że dziewczyny z początka tabelki tulą już swoje dzidzie :( Ja co prawda jestem już po terminie ale mój gin powiedział że jak mnie do piatku nie weźmie to da mi skierowanie do szpitala. Tymczasem zaglądam tu na bieżąco i oglądam zdjęcia młych juniorów i juniorek. Maksiu jest super owłosiony, mam nadzieję że mój synek nie da mi długo czekać na siebie. Pozdrawiam wszystkie marcóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na sekundeczke!!!;) Oliwcia spi słodko, ja po 1,5 godzinnej drzemce, wiec moge naskrobac życzenia dla nowych dzidziusiów!!!!!!!!!!!!!!!!! Emi, Magda!!!i jak było - prawda, że nie taki diabeł straszny???!!! Aurelio, a Ty kochana jak??? trzymam kciuki!!!! a wysyłam zdjęcia naszej Oliwci.(na poczte) - przeslijcie linka, gdzie sie te ogólne zdjęcia wysyła, gdzieś go zgubiłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej Ja też po wizycie i jak to mój gin określił szyjka miękka bardzo ładnie ale jeszcze nie do porodu i stwierdził że zaprasza mnie na oddział jezcze w tym tygodniu z racji tegon że miałam takie ekscesy bo cały czas boi się o łożysko żeby nie zaczęło się starzeć no ale wynegocjowałam z nim przyszły tydzień przynajmniej jeszcze najbliższy weekend sobie spędzę w domu no i kurację 3XS można stosować brrr i znowu ten szpital mam nadzieję, że przynajmniej szybko mi pójdzie i zdołam urodzić sama bez cięcia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Witaj Niunia! Ale piękny chlopak!!!! Bedą sie dziewczyny biły za kilkanascie lat!!!! Czeakamy na opis porodu. Poki co aklimatyzujcie sie w domku i cieszcie maluszkiem!!!!!! Słonko, rzecxywiscie mam wątpliwości co do przewiezienia malucha do domu, ale, tak jak napisalam wczesniej, obawiam sie ze do zimowym spiworku nie wsadze małej do fotelika. a wózka jeszcze nie mam wiec nie mam i gondoli. chulerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki A tu co taka grobowa cisza??? czyżby wszystkie rodziły- mam nadzieję ,że nie.U nas nawet ładna pogoda i właśnie uskuteczniam generalne wietrzenie całego domku a potem biorę się za sprzątanie na razie tak mi sie nie chce że szok jakiś leń mnie ogarnął no a przecież mam mało czasu, bo jak mnie już zamkną w tym szpitalu to nic nie zrobię!!! Nawet nie chcę o tym myśleć znowu szpital brrrr chyba znajdę jakąś piłkę Weroniki i zacznę na niej skakać to może Lenka szybciej wyskoczy hi hi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia a ten Wasz Maksio to czysty tatuś - śliczny chłopaczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Hello, w sejmie dzis pierwsze czytanie nowych kp, wydluzajacych m.in. urlop macierzynski do 18 tyg przy pierwszym maluchu. kiedys czytalam ze jesli ustawa ta wejdzie w zycie w czasie trwania urlopu to obejmie takze akualnie na nim przeybwajace mamy. ciekawe czy rzeczywiscie????? fajnie by bylo, zawsze to dodatkowe 2 tyg z maluchem. pracujace mamy -jakie macie plany po urlopie macierzynskim? wychowawczy czy powrot+opiekunka/babia/złobek? ja niestety nie moge sobie pozwolic na wychowawczy-pozostaje opiekunka (bo babice jeszcze czynne zawodowo), tylko mam obawy czy znajde odpowiednia osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko -> nie wiem czemu, ale myślałam ,że urlop macierzyński już jest przedłużony do tych 18 tygodni. a z urlopem wychowawczym - naprawdę nie znam nikogo, kto by zdecydował się go wziąść. nie, przepraszam znam jedną babkę - przedszkolanke, ale ona i tak pojawia się w przedszkolu na 2 dni [ma drugiego chłopca]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji DNIA KOBIET najlepsze życzenia: Zdrowia...pieniędzy... powodzenia... Lubię Was wszystkie: i WIEDŹMY i JĘDZE No i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)... Ale nie pora dzisiaj na morały... Zawiążemy związek - NA WIEKI WYTRWAŁY Trzymajmy się razem... tak będzie wygodnie.... Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie... Niech im się w porach to i owo wznosi... Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia... Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia... Niech na nasz widok drży męska połowa... Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa... Niech nam Pan Dyrektor da podwyżki duże... Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże... Tego Wam życzy... Na chłopów nie liczy... Wasza koleżanka... (co ma też punkt słaby) TRZYMAJCIE SIĘ BABY !!!!!!!!!!! :) {kwiat} {kwiat} {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia witaj spowrotem z nami, cudny ten Twój Maksymilianek. Kijaneczko widzę, że Szymek na świat się nie śpieszy, dobrze mu w brzuszku u mamusi. Dziewczyny a szczególnie Sabcia mam pytanko, a są jakieś objawy starzenia się łożyska? Wiem że to głupie ale nie mam pojęcia, to chyba można tylko na usg sprawdzić, bo rozumiem że to chodzi o to że dzidzia już za mało składników odżywczych i tlenu dostaje, tak? A jak chodzę na ktg i z serduszkiem jest ok., to i tak mogę mieć za stare to łożysko? No i znowu sobie temat do niepokoju znalazłam, oj,oj!!! My cały czas czekamy na nasz fotelik, może dziś przyjdzie, to jeden z ostatnich zakupów, ja specjalnie zwracałam uwagę żeby fotelik był z tych szerszych, bo mi właśnie znajoma narzekała, że jakiś kupili i i ch Mała ma 5 m-cy i już się nie mieści i chyba właśnie w nim przywieziemy Alę, fakt to jednak bezpiecznie. Dzisiaj u nas dzień wypłat i jedziemy na wielkie zakupy, bo potem to już nie wiem kiedy się uda a poza tym akurat w Carrfourze mają promocję i są tanie butelki NUka to kupię ze dwie na wszelki wypadek i jeszcze tylko Fridę do noska i już Mała się może rodzić, mężulo już sam dokończy porządki....mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki witch za fajne życzenia no właśnie bo z tego wszystkiego to zapomniałam, że to już 8 i nasz dzień Kobietki bawmy się póki można i na ile to możliwe w takim stanie he he wszystkiego NAJJJ.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słonko tak jak napisałaś to tylko widać na usg i badaniu przepływów u mnie jest takie podejrzenie bo było podejrzenie zakrzepicy i zatorowości płuc, a przy tej chorobie tzn, zakrzepicy łożysko może się szybciej starzeć no i mój gin boi się żeby nie przegapić tak więc nie masz się co martwiś Słonko na pewno wszystko jest ok u mnie też na razie i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w szpitalu i jutro z rana podłączą mi kroplówkę no chyba ze dzisiaj sie coś jeszcze wydarzy...? A co do wychowczego to się własnie na niego wybieram na począ tku myślałam ze max na 5-6 mieś a gdy dziecko skończy rok to podrzucicimy mojej mamie (jest już starsza- 66l więc i tak z 4 miesięcznym nie miałaby siły). Ale teraz w mojej firmie są takie zmiany zwolnienia więc pewnie byłabym do odstrzału, a tak wezmę dłuższy urlop -moze coś się zmieni i sami będą się dopytywać o mój powrót a jak nie to bede szukać nowej pracy będąc na wychowawczym przynajmniej lata pracy lecą, Ale jeżeli ktoś ma pewność, ze po powrocie z macierzyńskiego go nie zwolnią to fajnie jest wrócić, no i jeżeli starcza mu z pensji na dojazdy i nianie i coś tam jeszcze zostaje to jest jakiś sens. Moja praca jest do bani i w sumie chciałam ją zmienić więc ciąża w tym momencie była najlepszym rozwwiązaniem, będzie dzidziuś a i tak pracy trzebaby szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Pysia, wklejam link do onetu: http://firma.onet.pl/1274486,wiadomosci.html niestety, poki co to na obietnicach wydluzenia sie konczylo, mimo ze w budzecie "wydatki te zostaly uwzględnine". jak to ktos kiedys napisal w komentarzu: projekt lezy od 3 miesiecy w biurku marszalka Jurka. Teraz najwyrazniej ujrzal swiatlo dzienne i oby zostal uchwalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam Ja tak na momencik. Córcia zdrowa, ja powoli dochodze do siebie po cięciu csarskim, bo chyba nie pisała moja kumpela, ze w ten sposób przyszła na świat Paula. Moje ciśnienie rosło sobie szybciutko i trzeba było ciąć zanim coś stanie się dziecku. Tym bnardziej że miałam skurcze na maksa mocne co 2 min., a rozwarcie na ...opuszkę palca. Zdjęcia Pauli prześlę na maila później. Jeszcze tylko tabelka: NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......40.......16.......................córka Agatka Ania26.......10.03.2006.......39.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......37......13..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......38........10.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......38..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......36..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006/.....33........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Ja dziś na chwileczkę, od wczoraj jestem w domu AGATKA urodziła się w niedzielę 05.06.2006 ważyła 3330 i ma 54 cm, jeteśmy zdrowe, moja kruszynka je i śpi, opiszę szczegółowo jak tylko chwilke czasu znajde jutro. Poród naturalny. Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie i oczywiscie te oczekujace Prosze was o wpisanie mnie do dolnej częsci tabelki Jeszcze raz pozdrawiam was gorąco. 😘 😘 😘 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Cześć dziewczyny! Ja po wizycie u lekarza. Wszystko w jak najlepszym porządku, szyjka zamknięta, synek waży 2900. W piątek mam odstawić fenoterol i tylko czekać na akcję :-) Dzisiaj zaczynam 37 tc. Od poniedziałku dopiero wzięłam się za pranie, teraz prasowanko, pakowanie torby i obserwacja :-) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i przesyłam całuski dla naszych forumowych ślicznych dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......40.......16.......................córka Agatka Ania26.......10.03.2006.......39.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......37......13..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......38........10.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......38..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......36..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......37........12.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie miec juz porzy sobie Maleństwo prawda? piszcie jak wasze Cudeńka sie czują - teraz forum wuymiany doświadczen co do wychowynia dzieci... ja musze przyznać, że Oliwia to Aniołeczek!!!! je i spi, a w dzien to ma oczywiscie okresy czuwania - i tak sie słodko gapi!!!!!!!zakochani jesteśmy w niej po uszy- pewnie macie to samo!!! ja natomiast chodze spać z kurami- po kapieli Małej, kołol 19, 20 - razem idziemy spac, każdy u siebie rzecz jasna. i rasdze to samo Waam - sen to piękna sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka: NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ania26.......10.03.2006.......39.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......37......13..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......38........10.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......38..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......36..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......37........12.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?.............córcia Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka raz jeszcze bo mi Agatka \'\'wyskoczyła\" :) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ania26.......10.03.2006.......39.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......37......13..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......38........10.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......38..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......36..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......37........12.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?...........córcia Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×