Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość lolcia81
My wózek juz kupiliśmy. Lekki bo mieszkamy na 4 pietrze. z gondolą waży chyba 12 kg, a spacerówka to tylko 7,5. No i fotelik tez jest w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Witajcie! Ale tu dzisiaj cisza.... Lolcia podziel się informacją, jaki to model wózka, że jest taki lekki? Jakiej firmy, bo mnie zainteresował bardzo :-) Pozdrawiam wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Faktycznie dziś cisza u nas..... Pogoda piękna za oknem, pewnie wszyscy w terenie :) Ja też chcę iśc na spacerek, bo rzadko mam okazje ale mąż ma katarek i mówi, że on dziś z domu nie wychodzi buuuu 😠 Normalnie mam takiego nerwa :O Jacy oni są delikatni ..... I chyba pójdę sama a co się będę prosić :P:P:P Miłego dzionka Marcóweczki :) OJEJ MOŻE NA PORODÓWKACH JESTEŚCIE?????????!!!!!!!!!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) rany jaka cisza tutaj dzisiaj... chyba nie pojechalyscie wszystkie na porodowke :) ja wlasnie zrobilam szybkie zakupy i teraz wybieramy sie na obiad do tesciow - lenistwo nie pozwala mi ugotowac obiadu :P dziecko przeciaga sie i wierci wypychajac a to glowke z prawej stony a to nozki z lewej stony... masakra!! bo to juz naprawde zaczyna bolec... a poza tym standard: czyli nieprzespana noc, obolaly kregoslup i zgaga jak u smoka... ale jeszcze troche wiecej niz tydzien i bedzie po wszystkim... :) emi - faceci sa gorsi od dzieci ;) moj jak choruje to mam zawsze ochote ewakuowac sie daleko od domu... :P cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia81
Asia26, wózek jest firmy Chicco, model Trio 2003 chyba z końcem lutego wycofany z kolekcji na rzecz C1 Trio, który wygląda tak samo jak jego poprzednik, z tym że jest cięższy ( z gondolą 14,5, a spacerówka 9,8 kg - babka w sklepie powiedziała że to praktycznie to samo tylko bardziej unowocześniony, czyli więcej żelastwa i dodatkowo ma plecak w komplecie). Wózek podobał nam sie od dawna, więc jak został w skelpie tylko jeden to go w końcu kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Udało mi się namówić ślubnego na spacerek :D Teraz upiekłam ciasto - zobaczymy co za wynalazek mi wyszedł ;) Strasznie mnie boli w krzyżu dzisiaj :( Normalnie ani stać ani siedzieć ...... chyba legnę. Acha dziewczyny mam pyatnie do doświadczonych mamuś. Mama zrobiła zakupy w aptece i kupiła sól fizjologiczną w takich ampułkach (kropelki) ale są bez \"instrukcji obsługi\" :P:P:P A ja jestem taka zielona :O Napiszcie co i jak z nimi. I jeszcze jedno pytanko - jak się rozpuszcza saszetki tantum rosa?? Rozpuszczacie je jeszcze w domu, czy już w szpitalu?? :O I już ostatnie pytanko - pijecie wcześniej jakieś herbatki na laktację?? (np.Hipp) :O sorry za taką burzę pytań.......ale jakaś niedoinformowana jestem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozrobienie TANTUM ROSA znajoma sprzedała mi następujący pomysł: wsypać do małej buteleczki po wodzie mineralnej, zalać wodą, polewać upatrzone miejsce - w toalecie lub pod prysznicem. oj, tylko nie pamiętam czy to może być zwykła kranówa czy lepiej mieć przegotowaną... chyba coś pisze na saszetach TR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prośba do SŁONKO -> jeśli masz jeszcze .pdf z książeczką Hogg o języku niemowąt BARDZO Cię prosze o przysłanie mi tego pliku. Może choć link skąd ściągnąć? e-mail jt pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
HEJ Ja właśnie wpadłam z pytankiem w sprawie tantum rosa,czy kupuje się na saszetki czy całe opakowanie i w ile saszetek zaopatrzyć się do szpitala.Tak przyszło mi to na myśł ponieważ dopadło mnie jakaś paskudna infekcja gardła także będę musiała aptekę odwiedzić przy okazji kupiłabym sobie już TR POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, jezeli chodzi o tantum rozpuszcza sie w przegotowanej wodzie... no i najlepsze jest zawsze swiezo przygotowane... a sposob z butelka pierwsza klasa... bo rzeczywiscie jak tam inaczej dojsc...:) emi - co do picia herbatki na laktacje to jabym sie jeszcze wstrzymala do momentu az samo ruszy, bo pozniej moze sie okazac ze bedziesz robic za mleczarnie jak cycunie zaczna pracowac - a tego nie chcemy :) witch - mozna kupic na sztuki - ale podejrzewam ze jak kupisz cale opakowanie (chyba 10szt) to i tak moze byc malo... bo to cudo rozpuszcza sie w 0,5 albo 1.0 l choc chyba wieksze stezenie na poczatek bedzie bardziej wskazane... a co to jest 0,5 l roztworu... moj kregoslup juz dluzej nie da rady!!!!!!!!!!!!! boli juz w kazdej pozycji!!!!!!!!!!! rany!! ja chcem konca!! no i ta piekaca skora - jakby mnie ktos przypalal... brrrr to se ponarzekalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE CIĘZARÓWKI!!!! poczytałam troszke Waszych narzekań i powiem szczerze - nie zazdroszcze. tak sobie wyobraziłam, że jeszcze z brzuszkiem siedze, - o nie!!! juz nie!!! teraz , kidy Oliwia jest juz z nami, nie wyobrazam sobie innego życia - dziś mija tydzien !!!- nam wydaje sie, że Ona jest z nami juz od zawsze!!! to takie słodkie, kochane - dziewczyny WARTO SIE POMECZYĆ- POCHODZIĆ Z BRZUSZKAMI - JAK MALEŃSTWA ZOBACZYCIE MINĄ WSZELKIE NIEWYGODY!!!! pisze te z ku pokrzepieniu serc- ja zawsze byłam barrrrdzo wrazliwa na ból- pobranie krwi= omdlenie!!! - dlatego tak bałam soe porodu, jak sobnie poradze - i woiecie co- SPOKO!!! ADRENALINKA POMAGA- NIE NIA SIE CZASU NA ROZMYŚLANIA O BÓLU, KTÓRY JEST NA PRAWDE ZNOSNY- JA WAM TO MÓWIE!!!!!!!! DOBRA RADA: jak macie skórcze - te rozwierajace szyjke macicy- nie leżeć!!!!!- chodzić siedziec, ale nie leżeć!!!!- dobrze jak mąz lub ktos masyje kregosłup-częśc lędzwiowa-tak całkiem mocno- ta cześć kręgosłupa musi być aż różowa- tak rozgrzana od masowania!!!! mnie bardzo fajnie było pod prysznicem- Sebastian polewał bardzo cieplym strumieniem własnie lędzwioą cześc kręgosłupa, ja siedziałam na piłce, stałam, kucałam - i wiecie po godzinie i 15 min z 5 rozwarcie do 10 !!!!!-wiec bardzo szybko i stosunkowo łagodnie!!!WIEC PRYSZNIC POCAM!!! 3 faza porodu- bóle parte - to juz końcówka!!! jakies 20, 30 mionut max i jest Maleństwo!!!!!- powiem szczerze- odczucia jak na bardzo twarda kupe- zatwardzenie-co będe w bawełnę owijac- i serio da sie przezyc!!! co do ci ecia krocza - wcale nie czuć- nic a nic!!!! a teraz najwazniejsza rada: ODDYCHANIE!!!!!! SŁUCHAKJCIE POŁOŻNEJ, PYTAJCIE JAK ODDYCHAC - ODDECH TO PODSTAWA!!!! kochane damy rade - ja dałam, Wy dacie.!!!! karmię oczywiscie piersią - początkowo pobudka co godzinę, 2, 3 to max - w szpitalu dziecko jest rozregulowane - non stop badania, kapiele, zastryki - szxczepionka- po której Mała była wyjatkowo niespokojna - ale to tylko kilka dni- ja byłam 2 doby i do domku. dopiero tu sie poznajemy, dziś SUKCES!!! Oliwia spała 4 godz, potem po karmieniu (tak min 30 min- oczywiściwe z przerwami bo zasypia przy cycu mój maly cycuś:) ) znowu 4 godziny, i od 1 w nocu do.....UWAGA: 6.30!!!!! tera lezy obok i sie \"gapi\"!!!z dnoia na dzien okresy czuwania bedą sie wydłuzac- a My z mężem nie możemy sie nacieszyć!!!! ale walnęłam mówke, nonono. powodzenia - a i wiecie jeszcze jedno - jak zdejma szwy to już serio super!!! BEDZIE DOBRZE!!! rada: nie kupujcie gaci z fizeliny!!! nie przepuszczają powietrza!!! xle sie goi, w sklepie medycznym kupcie jednorazowe z sieteczki bawełnianej- wygladaja jak kabaretki, hehe i te są rewelacyjne!!!oczywiście jako podkłady pieluszki Bella dla niemowlat. co do tartuum rosa - w przegotowanej wodzie rozpuścić saszetkę- to w szpitalu poprosić położną - nie odmówi!!! ja co kazde siusiu- robiłam sobie taki okład z tego - na serwetke-ręcznik jednorazoy wylac rozrobiony płyn i przykładać do krocza - jak był zimny - to fajnie łagodził ból. jakby co to bede zaglądac - papa i trzymam kciuki. zdjęcia bede przesyłac na bieząco - mamy ich cała mase -tej naszej czarnowłosej brzoskwinki...( tylko za kim takie to ciemne hihihi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcóweczki:) Amadziu witamy spowrotem w naszym gronie. Ucałuj od nas małą Oliwkę. Pisz jak najwięcej, jak sobie radzicie i wogóle o wszystkim co nam może się przydać, o ile wogóle mała Ci na to pozwoli.... Całuję mocno całą waszą trójeczkę, teściowa mam nadzieję już pojechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) znowu mamy weekendowy przestoj na topicu :) ale cieplutko witam amadzie!! super ze juz jestes po wszystkim i super ze cora nie daje wam w kosc po nocach... z tego co piszesz to nawet pewnie nie wiecie ze macie dziecko skoro budzi was sporadycznie tylko na papu :) oby tak dalej bylo :) a jak sobie radzisz z pepuszkiem?? bo dla mnie to jest jakis dramat nie do przejscia... nie wyobrazam sobie jak mozna to ruszac, przemywac a na koncu ma samo odpasc... brrr... mozna go moczyc?? kapiesz mala w wannie normalnie czy jakos przemywasz tylko na przewijaku?? musze przepytac doswiadczona juz mame :) cieplutko pozdrawiamy p.s. aurelka znowu zniknela czyzby to juz sie u niej zaczelo :) no i gdzie reszta kobiet?? halo??!! odezwijcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka76
hej dziewczyny! Ja już od 19.02 nie występuje w liczbie mnogiej! Urodzilismy Filipka o 1.30! Dopoiero w piatek wrocilam do domu, bo maleńki miał żółtaczkę! Jestem bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy kolejną lutową marcóweczkę. Enka gratulacje!!! A może napiszesz nam coś więcej na temat porodu i swojego małego mężczyzny i trzebaby zmiany w tabelce wprowadzić ale nie podałaś żadnych danych.... Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Na wstepie dziekuje za zdjecia Niunia i Magdzia78, fajne z was mamuski :) swoje wyśle jutro poniewaz nie wiem jak sciagnac je z aparatu a meza nie ma. I gratulacje Enka- super ze masz to juz za soba i mozeszx cieszyc sie dzidziusiem ,tak samo jak Amandzia swoja córeczka. Ale wam zazdroszcze :) Prosze napisz cos o porodzie ? Słowa Amadzi naprawde pomagają, czlowiek nie jest aż tak przerazony.No i zaczne cwiczyc oddechy :) wczoraj babcia mi mowila ze dziewczynki szybciej przychodza na swiat i duzo przed terminem. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Dzęki za rady ;) Trzeba się troszki doinformować póki co :P:P:P Amadziu dziękujemy za wsparcie :) - SUPER TO OPISAŁAŚ.....JAKOŚ TAK LEPIEJ SIĘ ROBI JAK PISZESZ, ŻE NIE BĘDZIE TAK ŹLE :D:D:D CZekamu na rady doświadczonej już Mamusi ;) UCAŁUJ KONIECZNIE OLIWKĘ 👄....... jak to milo pomysleć, że już wkrótce wszystkie będziemy takie szcęśliwe :D:D:D Faktycznie teraz Aurelka już napewno na PORODÓWCE :D:D:D No u mnie jeszcze 3 dni i do szpitala....... ciekawe jak się sytuacja rozwinie ;););) Jakoś już nie mogę się doczekać. Teraz jest mi juz tak ciężko i wszystko po prostu jedno :O Miłego wieczorka......... jakoś śpiacy ten dzionek, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze tabelka - bo dziś zaczyna się 38 tydzień :D:D:D NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......40........22........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....39........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......38........15......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......38.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......38.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335..16.03.2006. .....37.......4,5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......36......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......37.......14............Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......38.........10........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......37........9,5.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......37........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......37..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......34..........12.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g......51cm....Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006.......??.........??.........Konin........synek Filip GRATULACJE ENKA!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 SUPER ŻE MASZ JUŻ SYNKA PRZY SOBIE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......40........22........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....39........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......38........15......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......38.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......38.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335..16.03.2006. .....37.......4,5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......37......13..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......37.......14............Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......38.........10........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......37........9,5.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......37........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......37..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......34..........12.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g......51cm....Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006.......??.........??.........Konin........synek Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj odszedł mi czop śluzowy , miałam skurcze ale nieregularne, myślałam że dzisiaj będzie juz po wszystkim, ale mój dzidziolek jakiś niezdecydowany...dzisiaj ostatnia tabletka fenoterolu więc może coś się ruszy na dobre, pozdrawiam wszystkich,i świeżym mamusiom i ich dzidziolkom życzę zdrówka ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Serdeczne gratulacje Enka!!! Teraz czekać info od Aureli i będę pierwsza w kolejce, a ostatnia urodzę :( bo u mnie nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
Cześć dziewczyny! Gratulacje dla Enki - widzę że się umówiłyście z Amadzią? Amadzia witaj znowu, ja też mam nadzieję że tesciowa już Was opuściła....Oliweczka śliczna! Enka teraz Twoja kolej na wysyłanie zdjęć - pochwal się jak wygląda synuś! Ja przeczuwam ą Niunia rodzi, a może razem z nią Aurelka...? To co kobitki rodzimy parami? Moni 271 myślałam że będziemy rodzić razem a widzę że Twój lekarz miał rację - rzeczywiście chyba do środy urodzisz jeśli Ci już czop odszedł? Trzymam kciuki!!! Unas dziś byli teściowie, przynieśli cały karton ślicznych ciuszków, no wspaniale! Ostatnio teść za wózek nam oddał, także ja nie mam co narzekać - nie tylko pod kątem finansowym. Teściowa pościele poszyła, pierzynkę mięciutką - bo tą którą kupiłam chyba wyrzucę taka twarda i sztywna,.. Choć jeśli by nie mieli to wiadomo że to nie ma znaczaenia, ważniejsze jest dobre słowo i zainteresowanie niż każdy pieniądz. Dziewczynki trzymam kciuki za wszystkie już rodzące i te jeszcze 2 w 1! Acha moja siostra (młodsza o 1,5 roku) też jest w ciąży, także kuzynostwo w drodze!!! Niunia smaruję się tą maścią nagietkową a co do herbatki z malin - ma być susz z liści czy jak to było? POzdrawiam BARDZO BARDZO PA PA p.s. Amadzia dzięki wstąpiła we mnie nadzieja i teraz już się tylko cieszę! P.s.2 Czy czytałaś książkę "język niemowląt"? Masz chyba Aniołeczka? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! gratulacje dla 🌼 MAM 🌼 MINA-> dzięki za linka!! Hej, no jestem wreszcie na bieżąco z Waszą opowieścią. Nie oglądam żadnych seriali [poza sf] więc choć tutaj... Same musicie przyznać - jak tak spojrzycie 30-40 strom wstecz - dostarczacie solidnej porcji wrażeń. I jeszcze raz dzięki za dzielenie się wiedzą. już nie długo piatek i będę wiedziała co moim małym problemem. Pewnie się dowiem, że taka moja uroda i mam się oszczędzać. Życzę wam dużo spokoju i uśmiechu - niech hormony \"chuśtną\" w górkę zamiast dołek ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłusznie melduję, że my z Kubą wciąż 2 w 1 ;) Magda78- nie panikuj, u mnie też jeszcze cisza (przed burzą, haha), żadnego czopa, skurczy, nic. Przez weekend pobolewał mnie krzyż, ale było minęło i znów jest normalnie. ;) Mały figluje w brzuszku i najwyraźniej jest mu tam dobrze. :) Enka GRATULACJE!!!! :D 🌻 🌻 🌻 No, to się sypnęły ciężarówki. Tylko czekać na wieści od Niuni :) Miłego dnia życzę wszystkim (podejrzewam, że Kubuś chce być typowo marcowy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---króliczek---
Gratulacja Enka!! Jak ja ci zazdroszczę. U mnie tez nic. termin na 11 ale ani czopu ani jakis poważniejszych skurczy. Dzidziuś wierci się w brzuchu i chyba mu nie spieszy sie na ten świat (musze przestać oglądać wiadomości ;)). Dziewczyny nie wnerwia was jak wszyscy dzwonią i pytają się czy już? U mnie codziennie są takie telefony, normalnie zwariować można. Jeszcze bardziej mnie to rozstraja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
króliczek, u mnie też telefony non stop :) dzisiaj mama zadzwoniła o 7 rano... dziewczyny które odstawiły Fenoterol!!!! czy odstawiłyście również magnez?? Please odpowiedzcie bo ja nieborak nie zapytałam lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczek- o rany, u mnie to już do przesady. Wczoraj moja Mama miała swoje święto i kto doń zadzwonił- pytał \'przy okazji\' czy ja już urodziłam. :o Poza tym jestem codziennie zasypywana sms-ami: czy to już? Strasznie mnie to wkurza, wrr 😠 A Kubusiowi wcale a wcale nie spieszno. Termin mam na środę. Jeśli nic się nie wydarzy to w czwartek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki :) u nas przesliczna pogoda... slonce, lekki mroz i pieknie bialo bo wczoraj wieczorkiem troche padal snieg :) uroczo aurelko milo Cie jeszcze widziec ale niunie to juz chyba wzielo :) bo jakos podejrzanie milczy... ENKA WIEEEELKIE GATULACJE!!!!! mam nadzieje ze porod wspominasz tak jak amadzia lekko i przyjemnie :) a u mnie cisza... mam tylko nadzieje ze te twardnienia brzucha jakie mi towarzysza od ponad tygodnia to sa skurcze ktore skracaja moja szyjke... w piatek mam ostatnia wizyte u gina (ciekawe czy doczekam :P) to sie przekonam co i jak. prawdopodobnie dostane skierowanie do szpitala. a moja larwa kopie i rusza sie tak ze az czasami boli... tez juz jest jej ciasno... torby mam spakowane, wszytsko przygotowane.... tylko materac musze odpakowac zeby sie przewietrzyl- ale to jeszcze troche :) zyczymy milego dzionka p.s. niestety mojego meza jakies chorobsko lapie i nie za bardzo wiem jak mu pomoc... teraz jest bol gardla... mam nadzieje ze na tym sie skonczy.... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×