Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Hej Laski:) No to jutro świętujemy, Manika zdróweczko Wasze wypijemy o 16 a jakże tyle, że ja wodą mineralną bo przypominam, że do 18 Alki nie piję.... Z Młodą chyba lepiej tylko jeść nie chce co mnie do rozpaczy doprowadza, bo chyba się załamię na ważeniu. Miałyśmy iśc w poniedziałek na szczepienie ale trzeba będzie to odłożyć, przed rezonansem też nie mogę, potem wyjeżdżamy na wczasy więc zaszczepię ją chyba dopiero w lipcu jak znowu jakieś choróbstwo się nie przypęta,eh......... Po zarwanym weekendzie imprezy na 30 mi się odechciało, trudno urodzin nie będzie, pragnę świętego spokoju a nie tłumu gości i tyle. Zamówiłam już sobie u męża prezent powiem żeby dołożył opiekę nad małą przez cały dzień a ja sobie poleniuchuję i będzie git....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko jak cudownie że jesteś i z Alusią już dobrze och jak dobrze 🌻 duże buziole dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko aż mi wstyd ale muszę zapytać tę 30-tkę TY nie masz w DZIEŃ MAMY? a jeżeli nie to napisz datę próbowałam odszukać ale sie nie udało , ale chociaż przekartkowałam strony i ze smutkiem stwierdzam że mało nas pozostało Achsonik nie pisze od marca , Renacia si ę nie odzywa, Illeli, Smaczek czasmi się odzywa, Pyśka również. DZIEWCZYNY CO Z WAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Pa laseczki do jurterka musze spadać Życze miłego popołudnia 🌻 :) Manika upojnej wspaniałej niezapomnianej nocy jeszcze PANNY od juterka już jesteś Mężatką 🌻 Pa do juterka i życzę niezaponianego cudownego z piękną pogoda PIątku SZCZęGóLNIE DLA PANNY MłODEJ i już przesyłamy całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA w tym WIELKIM DNIU 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Życzymy Wam Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia aby tylko radość gościła w Waszym Domu , spełnienia wszystkich marzeń , radości z Dzieci , waliz pieniędzy, pokaźnych kont bankowych , życia bez trosk i łez, i przede wszystkim Zdrowia dla Waszej całej Rodziny Życzą Krystianek, Iza, Jacek 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika-sto lat w szczęśliwym związku!!!! 🌻 Pierwszy raz Kamiś poszedł sam na spacer z opiekunką-idę ich zaraz sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, zapomniałam...wczoraj miałam USG-prawdopodobnie będę miała synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni jak Kamilek na spacerze , lubi nianię ? GRATULACJE z drugiego synusia ach jakie męskie grono będzie Cię otaczać . Powiedz Kamilek rozumie , że będzie dzidzia , może braciszek ? jak do tego podchodzi? Dużo zdrówka i dbaj o siebie , a z dzidzia wszytko OK.🌻 Słonko co z Alusią jak rehabilitacja jakie postępy ? jak Alusi zdrówko? Trzymajcie sie cieplutko> Haloooooo Dziewuszki do pisania proszę , od pewnego czasu samo do siebie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, KAmiś jeszcze nie rozumie-chociaż kiedyś dotknął mojego brzucha paluszkiem i się uśmięchnął :) Na spacerku z nianią było rewelacyjnie, gorzej jest w domu jak ja jestem w pobliżu,ale może to kwestja czasu. Zastanawiam się teraz czy zrobić to USG 3D, w poprzedniej ciąży myślałam że to taka niepotrzebna \"atrakcja\" ale teraz jak już pewnie nie będę więcej w ciąży może taka pamiątka byłaby fajna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja bym zrobiła podobno niepowtarzalna pamiątka , koleżanka zrobiła . ale się tak nie zarzekaj, jeżeli teraz synek to może zapolujesz na córeczkę zawsze to pokrewna planeta w przyszłości , i nie ma jak kontakt matka z córką , bo jak by nie było to z synowymi to różnie bywa , a córka to taka przyjaciółka na późniejsze lata. Przynajmniej ja mam taki kontakt z moją mamą z teściową zresztą również , ale większą śmiałość mam do mamy . a faceci , ulatniają sie z domu szybko i rzadko maja ścisły kontakt z mamami raczej później z ojcem to tak , tak przynajmniej jest u mojego męża , jeżeli coś to idzie do taty mama jest kochana bo robi jedzenie , czasami wyprasuje jak żony w pobliżu nie ma itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha co do Kamisia to sądzę że z czasem będzie Cię żegnał i machał do Ciebie rączką przesyłał całuski i ruszał do zabawy z nianią ale to z czasem , ja pamiętam jak na samym początku to szłam do pracy z płaczem bo mały tak żałośnie patrzył i popłakiwał jak się oddalałam , teraz to uśmiech całusek dla mamy na drogę i dalej do zabawy ,. ale sa chwile kiedy jest mu źle i tylko mama może uleczyć te smutki wówczas tak mi trudno iść do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Izka, ja jeszcze tego uczucia nie znam, ale po twoim opisie aż mi się łezka zakręciła...:( nie wyobrażam sobie tego jak będę wychodzić a mały zacznie plakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Kochane Babeczki, Jak zwykle niebylo mnie wieki - powod praca i sezon to dla mnie obecnie koszmar. Tutaj sezon zaczal sie w kwietniu i na wyspie tlumy turystow a co za tym idzie wiecej roboty buuuuuu :-) Czekam do pazdziernika ha ha ha Moj Bartus urwis okropny - teraz wsadza szczoteczki do zebow do kibelka i wogole wszystko tam wsadza..... Caly czas jakas krew dookola i full siniakow.... Kochane co do nian - od marca mieszka z nami mloda dziewuszka ma 20 lat i opiekuje sie Malym... Ale mialam strasznego nerwa i preblemy zeby sie do tej sytuacji przyzwyczaic. Niestety niemoglam wziac nikogo stad poniewaz to by okrutnie wysuszylo moj budzet domowy wiec sprowadzilismy nianie z Polski...Mam nadzieje ze moj maz jest grzeczny jak mnie niema w domu i niemolestuje naszej mlodziutkiej niani :-))) Czy ktores z Waszych Malenstw ma uczulenie na truskawki??? Moj synus ma jakies takie dziwne podkrazone na czerwona oczy - to chyba jakas alergia???? No nic to tyle i bede sie pojawiac....jak tylko czas pozwoli.... Buziaczki dla Wszystkich pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Maniko jak tam nasza najświeższa mężatka? Mama nadzieję, że po weekendzie dopiero napiszesz bo teraz macie lepsze rzeczy do roboty niż siedzenie przed kompem ;) raz jeszcze najlepszego. Achsoniku Alka też oczy na czerwono podkrążone i z nosa się woda leje nieustannie, wygląda mi na jakąś alergi wziewną, jak dojdzie do siebie po tym rotawirusie to podejdziemy po skierowanie do alergologa. Miłęgo dzionka kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek kobietki :) Manika - gorace zyczenia na nowej drodze zycia, aby ta nowa droga byla uslana tylko rozami (bez kolcy) i aby spenily sie Wasze wspolne marzenia i plany :) Wielka buzka od calej naszej rodzinki Slonko - rany jaki Ty horror przezylas... ale dobrze ze juz po wszystkim i ze Alunia szybciutko wraca do zdowka. U nas z alergia jakos dajemy rade ale larwa od 5 m-ca zycia jest na zyrtecu wiec moze dlatego jakos spokojnie przechodzimy przez wiosenne pylki. moni - super, drugi syn, takie meskie grono bedzie Cie otaczac ;) odpoczywaj i nie przemeczaj sie dbaj o swoja mala kruszyne Co do porannych wyjsc do pracy to jak juz jestem gotowa do wyjscia to larwa dostaje buziaka i niania zabiera ja do zabawek zeby nie widziala jak wychodze - bo wtedy rzeczywiscie rozgrywaja sie dzieciece dramaty. Achsonik - ja chcialam dac malej truskawki ale sie skrzywila i nie chce jesc. Wiec nie wiem czy jest uczulona. Kurde jutro znowu do pracy, cholipka jakie te weekendy krotkie :( Cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny🌻 dzięki za życzonka👄 ślub udany i w sobotę poprawiny na grillu były:D a weekend był oczywiście miodowy❤️ a od dziś szara rzeczywistość;) wszystko wróciło do normy:) tylko mówimy do siebie per-żono -mężu, ha,ha wypełniałam papiery do kredytu trzy razy:P raz ja walnęłam sie z nazwiskiem, a drugi raz mąż, tak jakoś z rozpędu zapominamy ,że je zmieniłam:D zaraz zmontuje zdjecia to wkleję linka, ale wiele ich nie mam bo synuś się nie sprawdził jako fotograf, większość rozmazał:( dziś wyprawiłam go na 5-dniową wycieczke do Trójmiasta i mamy labe;) mąż w Szczecinie ,kredyt załatwia, a ja z Majka w domku, właśnie śpi i jest tak rozkosznie cichutko:) zdrówka dla dwupaczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeej Laseczki Manika jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ................. Zdjęcia suuuuuper wyglądałaś bajecznie cudownie suuuuuper 👄 ogromna buzia. dzisiaj króciusienko uciekam juterko rozpiszę sie . pozdrawiam do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Izka, pytałas kiedyś czym się zajmuję-to żadna tajemnica poprsotu nie zdążyłam wszystkiego naisać :) Mam pracę typowo siedzącą-zajmuje sie finansami i administracją, raportowaniem i tysiącami bzdetów. Praca nie jest zła, ale współpracownicy okropni...ble Niania dzisiaj znowu zabrała Kamisia na spacerek-nie grymasił ale jak chciałam go utulic później do snu to był koszmar, płakał przez godzinę :( w końcu zadzwoniłam po męża-i Kamis usnął mu w samochodzi...jejku co to będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT dla Was Manika!!!!!!! Żyjcie długo i szczęśliwie na dobre ale i na złe, wielu kompromisów w Waszym życiu!!! Wygładaliście cudnie. Widać Wasze szczęście na twarzach i oczach. Niech tak zostanie. Moni daj sobie trochę czasu aby zmieniła sie sytuacja, ale przede wszystkim Kamilkowi, gdyż to on jest najbardziej zaangażowany w te zmiany. Na pewnoniedługo wszystko unormuje sie więc głowa do góry. a nie budzi sie w nocy bo po prostu chce mu sie pić lub jesć? Karol czasem właśnie wstaje przez pragnienie albo przekręci sie tak w łóóżeczku , że nogi wychodzą przez szczebelki a głowa z drugiej strony napiera na nie. nie może zmieścić sie, ruszyć i dlatego płacze. Poprawiam go tylko i zaraz usypia. Czasem potrafi obudzic sie np o 5 rano, bo go ptaszek śpiewający obudzi. Dziś byliśmy na kontroli u naszej doktorki, powiedziała, że wszystko jest już ok. ale zyrtec trzeba brać jeszcze ok miesiąca, podejrzewa u małego alergię na mleko, na nabiał ogólnie, bo kiedyś po danonkach równo go obsypało, ale podobno po tych serkach dużo dzieci tak ma, być może to prawda, bo ostatnio zjadł bakusia i nic mu nie jest. A na codzień je przecież kaszę hipp na mleku i nic. Dajecie dzieciom kaszę manną na mleku taką gotowaną własnoręcznie, zapomniałam sie zapytać. W zupie to je Karolek, a że my mleka nie pijemy butlą a tylko w postaci kaszki gotowej spożywamy to nie wiem teraz nawet jakie mleko mu kupić. A truskawki dawałyście? Ja spróbowałam dać, ale tak sie na nie krzywił, że w końcu wypluł, może dosłodzić i utrzeć? jak robicie? Ale ja jestem zapominalska teraz jak piszę to mi sie przypomina o ci jeszcze miałam dokt. zapytać, chyba muszę jeszcze jutro zadzwonić. A na meningokoki szczepiłyście maluchy? Jaki przyjemny dzień nas czekaka, po raz drugi obchodzimy swojw święto mamusie, o jak przyjemnie. Właśnie sie dowiedziałam, że dziewczyna z którą leżałam na sali po porodzie wyjeżdza z mężęm i dziećmi do Danii, szkoda, bo fajnie było pogadać, ale dobrze, że mam WAs i tutaj mogę ponarzekać trochę. Czasem patrząc co sie dzieje w tym naszym kraju też mam ochote, spakować sie i ruszyć w świat, tylko szkoda mi pracy mojej, bo mąż mógłby zmienic, bo zap..... za czterech w firmie a pensję jak miał tak ma nędzną, no i co z mały m za granicą? Zatem jak szybko pojawia sie pomysł o wyjeździe tak szybko real go niszczy. oj rzeczywiście pomarudziłam dziś. Trzymajcie sie cieplutko, słonce niech nam grzeje. Pa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie w czym śpią Wasze dzieci, czy jeszcze w standarowych łóżeczkach, czy kojcach ( fajne są takie kwadratowe 120/120cm nie wiem czy nie pokuszę sia o takie) a może jeszcze w czym innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Witam o poranku. Smaczek po nocy pisze, ja ranek obstawiam. Wreszcie dostaliśmy wypis ze szpitala i okazało się, że nie było żadnego rotawirusa, bo badania kału nie wykazały więc zakwalifikowano to jako ostry nieżyt jelit. Zastanawiam się, czy to nie była silna reakcja alericzna, Alka rano dostała nową kaszkę a w południe cyrk się zaczął, więc może to to. Najbardziej marwti mnie to że leżała na sali z dziećmi z rotawirusem ale już tydziń po szpitalu i nic jej nie jest więc może się nie zaraziła... Smaczku Alka śpi cały czas w łóżeczku ale też się po nim rzuca i często blokuje, przez co w nocy ryczy i muszę ją przekładać, więc może faktycznie już pora pomyśleć o zmianie spania....a myśłałam że jeszcze z rok pośpi w tym łóżeczku:( Na meningokoki nie szczepiłam, może przed pójściem do przedszkola zaszczepię, nie wiem na razie nie widzę potrzeby. Truskawek jeszcze nie próbowałyśmy, tzn próbowałyśmy kiedyś rozmrożone i nie jadła, ze świeżymi się jeszcze wstrzymuję bo nie chcę dawać tych co teraz sprzedają, sama nawet tego nie jem, czekam na prawdziwe truskawki z grządki:) Alka je kaszke manną błyskawiczną, gotuję ją na wodzie a potem dodaję mleka modyfikowanego, na zwykłe krowie jeszcze się nie odważyłam... Miłego dzionka Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej Kosiane Babeczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) wczoraj mój sznowny slubny był na rwaniu ząbka , dostał dwa złote strzały i miało nie boleć , ale twardzielem był i po ząbku. a tak rozłożyliśmy małemu w ogródku na trawce basenik zoo czy coś takiego wlewamy ciepłej wody i sie blechta sprasza koleżanki i jest radocha . suuuuper pogoda a ja w pracy bleeeeeeeeee co do truskawek to dałam małemu jedną i raz zjadł ze smakiem nic mu nie było a następnym razem wypluł nie wmuszałam . dałam bez cukru. Krisowi daje rano kaszke ale bez mleka sinlac nestle bo tylko tą je bez zachwytu ale je . co do mleka próbuję dawać po trochu Łaciate 3,2% a dokładnie spieniam to mleko z cukrem jak robie kawe z expresu i wtedy mu smakuję taka pianka ale kilka łyżeczek i ma dosyć . Mały śpi z nami , teraz przenieśliśmy się do niego do pokoju tam ma narożnik rozkładany staram sie przyzwyczajać go do swojego pokoju aby nie tylko kojarzył mu sie z zabawą ale i ze spaniem , usypiam go na rekach bez dydka i na razie kładę do nas ale chcieliśmy go nauczyć spać w łóżeczku ale z tego co czytam to chyba troche za późno jeżeli dzieci sie blokują już w łóżeczkach . a mały tak tańcuję na tym łóżku., może trzeba pomyśleć o jakimś tapczaniku tylko może spaść i co tu robić.mchyyyy to narazinek moje Dziewuszki odezw sie trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny🌻 🌻 🌻 piękna pogoda, aż grzech siedzieć przy kompie:D całymi dniami na spacerkach jesteśmy, bo Maja jest niezmordowana :D smaczku, truskawek jeszcze nie dawałam, babcia ma swoje na ogródku, jeszcze nie dojrzały, więc czekamy na nie. Z truskawkami trzeba uważać, bo mój brat miał na nie alergię, po jednej go wysypywało, ale wyrósł z tego, wiec będę ostrożna z tymi truskawkami. Kaszkę Majka jadła łyżeczką na gęsto, ale odkąd pożegnała cycusia, zastąpiła go butelką. Robię jej rano i wieczorem, kaszki smakowe nestle lub bobowity, te bez mleka modyfikowanego, na mleku z kartonu. Prosto od krowy próbowałam, ale było za tłuste i miała zatwardzenia, trzeba rozcieńczać wodą. Kaszki manny jeszcze nie próbowałam gotować, z czystego lenistwa, ale są gotowe, błyskawiczne, więc może to spróbuję;) Majka ma rytuał, po kąpaniu, łapie butlę z kaszka i leci na nasze łóżko, jak opróżni butelkę to zasypia i potem przenoszę ją do łózeczka i śpi w nim do rana. Czasem jak u Was zablokuje się bo strasznie sie rzuca, ale jak poprawię to śpi dalej, czasem chce jej się pic i daję jej wtedy butelkę z wodą i zasypia. Myślę, że się dopieszcza smoczkiem z butelki i to zły nawyk. Ale nie mam serca jej zabraniać bo smoczka- gryzaka nie chce ssać. Przynajmniej taki plus:) Rozmaz z krwi już drugi raz wyszedł zły. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale lekarka skierowała mnie do Poradni Hematologii Dziecięcej. Tak więc, Słonko, wybieram się na Szczecin, na Unii Lubelskiej jest najbliższa dla mnie taka przychodnia. Lekarka cos gadała, że za mało jest Leukocytów we krwi i jeszcze cos o fosfotazie analogicznej. Nic z tego nie rozumiem, ale boję się czy coś z tego poważnego nie wyniknie:( Majka wygląda na całkiem zdrową, może to jakiś fałszywy alarm:O Ale się rozpisałam, ale zaraz jemy obiadek i mykamy na spacer:) Pozdrowionka dla Was wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika a kiedy się wybierasz? dasz znać??? tylko, że to pewnie godziny pracy będą, ale daj znać może jakoś uda nam się choć na chwilkę spotkać albo po badaniach na akwkę wejdziecie, no dobra na soczek dla Majki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Piszę rzadko bo korzystam z internetu w pracy a teraz jest tak dużo roboty,że się ledwo wyrabiam, ale czytam na bieżąco. Marika jest na etapie przynoszenia i podawania różnych rzeczy. Sama chce jeść, zakładać buty, skarpetki. Mówi takie słowa: cześć, chcesz, masz. Raz jej się udało powiedzieć babcia. Chyba będzie leworęczna bo szczoteczkę do zębów i widelec bierze w lewą rączkę, ciastko też je lewą rączką. Jeżeli chodzi o mleko to ja jej daję mleko z folii i z kartonu 2% , jadła też takie prosto od krowy (rozcieńczyłam je z wodą) i nic jej nie jest. Na śniadanie robie jej płatki kukurydziane z mlekiem albo kakao do picia. Bardzo to lubi i wszystko na zwykłym mleku. Truskawki też jej dawałam ale zjadła ze trzy i więcej nie chciała. Marika w ogóle uwielbia warzywa, szczególnie przepada za pomidorami ogórkami i buraczkami. Manika, dużo szczęścia młodej parze , wyglądaliście PIĘKNIE !!! Super wiązanka. Moni, GRATULACJE z drugiego chłopczyka, chłopcy są bardziej za mamami a dziewczynki za tatusiami. Ja mam z mamą bardzo dobry kontakt ale tatuś to zawsze jest tatuś, tak samo Marika za Irkiem jest strasznie, aż czasami jestem zazdrosna. Napisz jak Kamilek toleruje nową nianię i jak ty się odnajdujesz w tej sytuacji, i jak się zachowuje niania. Iza, Krystianek jest pewnie zachwycony pluskaniem w wodzie? Manika trzymam kciuki za zdrowie Majeczki, to napewno jakiś fałszywy alarm. To pa dziewczynki, wracam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia, mam nadzieję zę tak bedzie:) Słonko, prawdopodobnie wizyte mam 30 maja, jak mąż wróci z pracy to bedę wiedziała więcej, bo to on dzwonił i rejestrował. Pewnie bedziesz w pracy, ale może uda mi sie zorganizować pobyt u siostry ze dwa dni:) Nie wiem , czy ona zechce bo jutro wychodzi ze szpitala, po operacji, może będzie chciała ciszy i odpoczynku. Usunęli torbiel z jajnika i udało sie ocalić jajnik, a zarazem wycięli tego mięśniaka z macicy. Tyle że okazało się że to nie mieśniak, wysłali na badania i czekamy na wynik. Nie wiem w jakim siostra jest nastroju, a i samopoczucie ma pewnie jak po cesarce. Dam Ci znać ,co i jak, to może uda nam się spotkać:) Kinia, masz rację z tymi córusiami tatusia, bo Majka uwielbia swojego, tez jestem zazdrosna;) Mi zostaje rozpieszczać synusia, nawet zwierza mi sie z miłostek i problemów dojrzewającego nastolatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, nie wiem czy ma to znaczenie czy dziewczynki są za tatusiami a chłopcy za mamą...Kamil bez taty ani rusz-jestem zazdrosna...cycusia dwałam tyle czasu a on woli tatusia... Dzisiaj zostawiłam opiekunke na dłużej z Kamilkiem,chyba powoli się przyzwyczaja, wogóle nie płakał-ładnie się bawili-przyjechalam sprawdzić na chwilkę a tu naczynia pomyte :) nie chce za wcześnie chwalić żeby nie zapeszyć ale jest coraz lepiej :) manika, czy nie chodziło przypadkiem o fosfotaze alkaliczną? czy wynik wyszedł podwyższony?? przyczyną może być za mało wit D (krzywica), ale trzeba to koniecznie sprawdzić z tymi obniżonymi leukocytami szczególnie, dobrze że dostaliście skierowanie do poradni-lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni , tak , chodzi o fosfotazę alkaliczną,przejęzyczyłam się:P norma jest do 98, a Majka ma 161czegoś tam. Dostała zwiększoną dawke D3. Rozmaz z krwi już drugi raz wyszedł nieprawidłowy, więc zobaczymy co specjaliści powiedzą:O słonko mam wizyte 30 maja o 11.00. Jeśli będę organizować dłuższy pobyt w Sz-e to dam Ci znać:D buziolki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×