Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość karol_ina
KTO ZNA JAKIS SENSOWNY SPOSÓB NA WYWOLANIE PORODU??????? RATUNKU! JUZ NIE MOGE! NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ania26.......10.03.2006.......40.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......41.......18.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......39......15..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......39..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......38..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......37........12.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?...........córcia Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha , Karolina, ja sie dzisiaj obudzilam z ta mysla:) Tez juz nie wytrzymuje.A najlepsze jest to ze to jest moja 3 ciaza, niby powinnam byc juz obstukana a tu nic.Jak pierworodka, wszystko inaczej , wszystko niewiadome.Mowi sie ze jak sie zaczyna porod to kobieta to wie i nie jest w stanie przegapic( wiele z nas sie tego obawia).Tak wiec wczoraj w nocy zlapaly mnie takie bole,lazilam juz po scianach:), bylam pewna ze to juz.Zastanawialam sie tylko czy juz budzic meza do szpitala czy jeszcze troche poczekac.I co ? I stro:) Rano bole przeszly.Teraz tylko takie lekkie pobolewania jak na okres.Czop chyba juz mi odszedl, ale tez chyba , bo odchodzilo to to 2 dni, i w sumie do konca nie mam pewnosci czy to w ogole byl czop.Tak wiec ostatnie dni nie mijaja mi juz na radosnym oczekiwaniu, tylko na niecierpliwym czekaniu, kiedy to sie wreszcie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka234
mariko współczuje ci trzymaj sie nie wiem co powiedziec, chyba tylo o, ze bedziesz jeszcze tulic swoje malenstwo, bede si modlic za to dla ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki :) u mnie sliczna pogoda sloneczko i nawet cieplo... a my w domu... ech... dana- polozna i lekarze w szpitalu kazali sciagac mi pokarm zeby nie nabawic sie jakieos zapalenia... sciagam tylko tyle zeby sobie ulzyc a nie do konca... wczoraj juz w ogole nie uzywalam laktalora wiec moze nawal pokarmu juz mam za soba :) slonko - ja pokarm mialam od samego poczatku no i bardzo szybko przystawili mi core do cyca - a to tez ma swoje znaczenie... do tego ja mialam juz wyciek siary przed porodem... moja mala ma ropke w oczach i wlasnie czekamy na wizyte naszego pediatry ktory pzepisze nam kropelki z witaminkami i kropelki do oczu... polozna wczorja nas odwiedzila i musze powiedziec ze fajna babka z niej - konretna i fachowa z bagazem doswiadczen na karku... pytanko: jak czesto budza sie wasze pociechy na jedzonko?? cieplutko pozdrwiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
EMI 25 mam do ciebie pytanko za miesiąc mam termin iteż chcę rodzić w CZMP.Jak możesz napisz co brałaś do porodu i co póżniej dla dzidzi jakie tam są teraz wymogi.Ja rodziłam 10 lat temu tam ,a teraz się tyle pozmieniało.Wogóle jak wspominasz poród i opikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiu, moj Maksio budzi sie co 2,5 - 3 h, choc raz w nocy mu sie zdarzylo i po 4h:-) a je zazwyczaj kolo 20 min, choc czasem tylko 5, a czasem 30min. generalnie to jest zarlok i bardzo sie zlosci jak musi chwilke poczekac na cycka, potem wrecz sie na mnie rzuca;-) trzy razy to az zwrocil, tak sie przejadl. Generalie w ogole nie placze, chyba, ze go boli brzuszek, czasem tylko troche marudzi jak juz dlugo czuwa i nie moze zasnac:-) A jak to jest u Ciebie? kroliczku, moniko - trzymajcie sie , to naprawde zdarzy sie lada moment, ani sie spostrzezecie...podobno wojny i porodu nie da sie przewidziec jak mowi moja polozna:-) mrittko, mysle o was caly czas bardzo cieplo, jestescie w moich modlitach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
Niunia, masz typowego Aniołka wg terminologii Tracy Hogg. Śliczne zdjęcie zamieściłaś, pięknie wyglądacie. Dziewczyny ja też już bym chciała, ale czuję że to jeszcze nie czas, choć mam trochę więcej wydzieliny - może czop odchodzi - sama nie wiem... Poczekamy zobaczymy. Ciekawe co się stało z Aurelką? Pozdrawiam Was pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.... :) Słonko1335 o 4 rano pojechała do szpitala ze skurczmi co 8 minut... czyli mała Ala chce koniecznie 15 marca pojawić sie po tej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Słonko juz pewnie tuli mała Alusie w ramionach, bo to cesarka miala być, prawda? Zazdrośc i zniecierpliwienie mnie ogarnia ;))) brzydkie uczucia, brzydkie. Juz mialam nadzieje ze cos sie zacznie dziac, bo w nocy mialam 3 takie odczuwalne skurcze jak na okres, ale niestety rozeszly sie "po kościach" łeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
swoją drogą: to juz szczyt masochizmu -nie móc sie doczekać bólu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! Bardzo dziękuję za słowa otuchy i wsparcia, oraz za modlitwę. To prawda, możliwośc mówienia o tym co sie stało pomaga dojsc do siebie i myslec ze jeszcze moze warto żyć. Powoli dochodze do siebie fizycznie i psychicznie...ale to co sie stalo na zawsze zostanie we mnie. Pozdrawiam was wszystkie. Buziaki i uściski dla waszych malenstw. Zycze im zdrowia i duuzo miłosci od rodzicow. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
Wspaniale, Słonko już pewnie "po". Karolina, to co, od dzisiaj jesteś forumową masochistką? ;-) mogę sobie wyobrazić Twoje zniecierpliwienie, bo mnie tez powoli dopada, bo nie mam zadnych objawów zbliżającego się porodu - żadnych bóli, skurczów, tylko troszkę wiecej wydzielinki. Mritta, cieszę sę że u Ciebie choć ciut lepiej, życzę Ci wszystkiego najlepszego i jestem z Tobą. Cały czas myślę o Was i o tragedii która Was spotkała. Naprawdę bardzo Wam wszystkie współczujemy. Króliczka coś wsysło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dalej tylko te pobolewania jak na okres.Czasem slabsze a czasem mocniejsze, ale nic poza tym sie nie dzieje.Musze isc do sklepu i tak sie zastanawiam, czy to dobry pomysl.W sumie to niedaleko, wiec nawet gdyby cos sie zaczelo dziac to zdaze do domu.Chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!:) Słonko 1335 trzymam kciuki!!!:) Dana, Karol_ina ja też już nie mogę!! Chyba wszystkie pod koniec ciąży jeseśmy masochistkami bo chcemy mieć poród za sobą dobrze wiedząc że to nic miluśkiego ;) Mrittko jesteśmy z Tobą myślami. To dobrze że jakoś dochodzisz do siebie. Ooooo a króliczka faktycznie wsysło ;) A co to się dzieje z dziewczynami z początku tabelki? też je coś wsysło? Aurelia22, Kijaneczka, Juulka,Ania26 co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mritto
.................. Łączę się w bólu razem z Tobą..... Nie ma nic gorszego na świecie jak strata dzieciatka..... Tak bardzo mi przykro..... Bóg z Tobą dziewczyno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kobietki :) mrittko - jestesmy z Toba - zagladaj do nas - internetowe kolezanki zawsze beda z Toba. Zdaje sobie sprawe ze po takiej tragedii ciezko sie pozbierac - i dlatego baaaardzo milo czyta sie Twoje slowa ze zaczyna byc u Ciebie lepiej :) (`) promyczek dla coruni niunia - Wiki tez budzi sie co 3 godziny na cycunia, beka i idzie spac dalej... rowniez robi sie marudna jak ja brzusio pobolewa. dzis w nocy mielismy polke od 8 wieczorem do 12 marudzila, troche sie prezyla i sadzila niesamowite baki... prawdopodobnie to wina jajka lub jogutru owocowego ktorego zjadlam... a przeciez moja polozna mowila ze to mozna jesc... dalismy jej herbatke koperkowa i jakos wrocila na stare tory... Wiki - niestety ma zapalenie spojowek i podajemy jej kropelki do oczu... ale widze ze z godziny na godzine jest lepiej... slonko - jestemy z Toba - szczegolnie ja, bo bedziesz rodzic w ten sam sposob co ja i wiem co bedziesz przechodzic a gdzie nam zaginely inne mamy?? halo, halo!! zajrzyjcie do nas!! cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Witam wszystkie marcóweczki! Zacznę od tabelki, bo dzisiaj zaczął mi się 38 tydzień. NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ania26.......10.03.2006.......40.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......41.......18.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......39......15..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......39..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......38..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......38........13.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?...........córcia Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Mrittko bardzo Ci współczuję i cieszę się, że Twoja ostatnia wypowiedź jświadczy iż czujesz się odrobinkę lepiej. U mnie brzuszek obniżył się znacznie, a od wczoraj zaczął mnie troszkę pobolewać jak na okres. Poza tym nic się nie dzieje, ciekawe kiedy mój Gracjanek zechce wyjść na ten świat :-) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia- U mnie w nocu tez sajgon, od 00 do 3, i tez wydaje mi sie ze to wina jogurtu, tyle że ja zjadłam wczoraj jogurt naturalny, nie wiem juz sama co jeść. Dzisiaj klopsiki z cielęciny w ważywach i ryżyk - zobaczymy. Moja Agatka tez budzi sie tak co 2-3 godziny, jeśli chodzi o czas jedzenia to jest bardzo róznie, czasem 15 minut a czasami nawet godzine przy cycusiu leży. Dziewczyny a ile w ciagu dnia trwa u waszych maleństw czas czuwania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Misia sliczna córunia 🌻 Po mamusi ma taką czarną czuprynkę? :) Mrittko bardzo się cieszę, że już jest lepiej......jesteśmy z Tobą ❤️ Mój Kacpercio też budzi się co 3 godzinki mniej więcej. I jedzonko musi byc na już :D A w dzień różnie raz czuwa 1,5 godzinki...bardzo różnie. Raz nawet w nocy sobie włączył czuwanie i oczka jak 5zł :D Dzis musiałam mu kupić herbatkę z kopru bo brzusio go zaczął boleć, do tej pory nie mielismy tego problemu...mam nadzieje, że mu ulży. Słonko trzymam kciuki.....czekamy na Ciebie i Ale :D Rybko ja wspominam poród (jeżeli mozna go wspominac dobrze ;)) dobrze. Bardzo fajni ludzie na porodówce...lekarze młodzi ;) i położne oraz wspomne też o studentkach, z którymi się świetnie rozmawiało i były bardzo pomocne....ja rodziłam na blok I. Później na oddziale noworodkowym byłam bardzo mile zaskoczona położnymi (również w większości młode osoby) o których pomoc mozna prosić o każdej porze dnia i nocy i są bardzo sympatyczne. Koniecznie do szpitala trzeba wziąć pieluchy jednorazowe, chusteczki nawilzone, oliwkę, rożek i ubranka lepiej mieć swoje. A dla siebie weź podkłady poporodowe, bo szpital zapewnia tylko 1 paczkę. Weż sobie tez coś lekkiego do zjedzenia po porodzie (biszkopty czy suchary)...ja nie miałam a byłam taka głodna po porodzie...ale na szczęście dziewczyna z sali mnie troszkę biszkoptami podleczyła ;) Oczywiście koszul nie musisz brać bo chodzi sie w szpitalnych. A reszta to standard...szlafrok, kosmetyki,sztućce, kubek itd. Acha weż sobie maść na sutki Bepanthen i jak masz to laktator, mi bardzo pomógł, gdy miałam nawał pokarmu a inne dziewczyny siedziały biedne i wyciskały dłuuugo w pieluchę. To chyba tyle......jak masz jakieś jeszcze pytanie to chętnie odpowiem :) Pozdrawiam Dziewczynki jeszcze 2w1 trzymajcie się :D:D:D Już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Dziewczyny proszę napiszcie, czy też drętwiały Wam palce u rąk? Mi od dwóch dni często w nocy drętwieją, a teraz także w dzień. Zwłaszcza prawa ręka. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi30, ja mam termin dopiero na 30 marca, ktoś go zmienił w tabelce, pewnie przez przypadek, ale ilekroc próbowałam ja to pozniej zmieniac, to chyba byłam ignorowana i dlatego tez tu nie pisałam, ale czytałam codziennie. Asiu mnie też drętwieją dłonie, nie tylko palce, ale całe dłonie. Trzymam za Was kciuki i Wasze porody, a dla szczęśliwych mam dużo radości. Mritto, brak mi słów, zeby cokolwiek napisać, bo wiem, że w takiej sytuacji trudno znależć pocieszenie. Zyczę Ci dużo siły i miłości najbliższych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dretwieja palce u rak, ale to nic w porownaniu ze skurczami lydek jakie mnie lapaly , zwlaszcza w nocy.Na szczescie tfu tfu, minely:)Kurcze no nie mam co ze soba zrobic, tak bym chciala zeby to bylo juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. widze ze problem koleczek sie pojawia...:( tak, zaczynaja sie od 3 tygodnia. moja Oliwcia czasem sie prezy i popłakuje- dowiedziałam sie, ze sa leki na te dolegliwosc, ale w Polsce niedostepne...z Niemiec trzeba zwozic....tesciowa sie przyda...hihi i juz sle mi te preparaty. sa sprawdzone i w 100% bezpieczne! oto nazwy: (może sie przyda...oby jednak nie musiały...;) SAP SIMPLEX LEFAX Mritta trzymaj sie, szczerze mówiac nie odzywałam sie jakis czas, gdyz Twoja tragedia tak bardzo mnie poruszyła...mezowi tez łezka poleciała...modle sie za Twojego aniołka i ciebie- nadejdzie dzień , wzejdzie słonko....wierze w to... znam babeczke, która tez przezyła taka tragedie i wiesz co, jakies pól roku później zaszła w ciaze- teraz ma slicznego brojka - jej Mały ma teraz prawie 2 latka - a oni(rodzice) sa bardzo szczesliwi..... wybaczcie, ze \"zjadam\" kropki i zmiekczenia - ale Oliwcia lezy mi na rekach i nie moge pisac swobodnie Laski jak te zdjecia sie wysyła z host it?? przeslijcie instrukcje, a i chciałam nowy \"pasek\"- tak jak był rozwoj prenatalny, traz wiek dziecka...jak to zrobic...plisss dajcie znac a moja Oliwcia tak typowo - co 2,5 - 3 godziny cyca woła...i czasem 5 min, czasem 10, 20....ale przybiera prawidłowo, wiec ok. w nocy po kapieli to 4 godziny przesypia - ja to wykorzystuje i z nia sie kłade - ale wypas SPAC 4 GODZ!!!!!!!!!!!!!!!!! czasem miewa koleczki i ulewa... a Wasze ulewaja???/ dzis na spacerku bylismy 1 raz, wczesniej było werandowanie po pół godziny :) pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki. Zaczęłam 38 tydz. już chciałabym urodzić, czas tak strasznie się dłuży, ubranka dla dzidziusia przyszykowane , torba do szpitla spakowana a tu nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam stopkę.... uwaga.. agneska.pop - doczekasz sie kochana, a teraz wypoczywaj, śp;ij i bycz sie - serio serio....ładuj akumulatorki, bo potem, hmmm - 4 godz to max. czas snu (4 godz w jednym ciagu) hihihi tak tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ania26.......10.03.2006.......40.......3.........Rzeszów..........?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......41.......18.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......39......15..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......39..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......38..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......38........13.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?...........córcia Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Sorki, pomyliłam się. Aniu26 poprawiam tabelkę: NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Aurelia22....01.03.2006......40.........21.......Gorzów.....synuś Jakub Kijaneczka...03.03.2006....40.......15......Jaworzno..synek Szymon Piotr Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Króliczek....11.03.2006.....40.......13.......Świdnica........Natalka Karol_ina.....13.03.2006......41.......18.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335...16.03.2006. .....39.......5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......39......15..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mi28...........20.03.2006......38........15..........Lublin.......synek .....? moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......39..........12.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......38..........16.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1.....27.03.2006......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......38........13.......Legnica......... Gracjan Ania26.......30.03.2006.......38.......3.........Rzeszów..........?.....? NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550........56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77.......03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006.....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia.......córcia Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?...........córcia Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Popraw tylko kilogramy i ewentualnie wpisz imię dzidziolka :-) Ja dzisiaj jakiś "pytający" dzień mam, bo nasuneło mi sie kolejne pytanie dziewczyny: czy każda z Was chodziła lub chodzi na KTG? Bo mi lekarz nic nie wspominał o tym, żebym jeździła je robić. Nie wiem czy nie powinnam sama bez skierowania jechać. Jeśli tak to jak często? Bedę wdzięczna za poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×