Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

MI - http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php - wejdź na tą stronke, zaznacz opcje pregnancy, pokażą Ci sie paseczki - wybierz którys - jest tam kilka stron tych pasków do wyboru.kliknij next i wybierz ludzika (kurczaka itp.). Póxniej next - wpisz datę porodu na górze a niżej datę dzisiejszą i godzine, znów next i pokażą Ci sie ramki. Nad pierwszą bedzie:Done! Your Ticker URL is - i jej zawartość musisz skopiowac i wkleić np. w stopce:)).. A co do kataru - wypij wapno - jedno na pół szklanki i łykaj witaminę C - mnie pomagało:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - dzięki za podpowiedź, udało mi się zrobić, mam nadzieję, że w stopce pojawi się prawidłowo :) Katar leczę domowymi sposobami - inhalacje z tymianku, majeranku i soli i wydaje się, że jest lepiej i znowu wraca. Kupię chyba wapno tak jak piszesz, mam nadzieję, że wkońcu coś pomoże .. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry - ale chciałabym sprawdzic cos jeszcze raz i obiecuje więcej nie zaśmiecac topiku:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam żegnac koleżanke która wylatuje we wtorek do Szkocji. Dziewczyna z wyższym wykształceniem jedzie pracowac fizycznie na obczyźnie bo nie jest w stanie znaleźć pracy w Polsce tzn - pracy zgodnej z wykształceniem - bo sprzataczka mogłaby pewnie byc tyle, że w Edynburgu lepiej płacą:/. Eh... Ja jak zwykle ostatnio czuję się bardzo dobrze:) i po za tym, że bardzo nie chce mi się wstawać na siusiu koło 4 rano;) - to wszystko jest OK. Słonko - co do szpitala zdecydowałam się na Św. Zofię - i dlatego chodzę do Pani ginekolog przyjmującej tam w Fundacji przyszpitalnej. Płaci sie oczywiście - fundacja wspiera szpital, ale w związku z tym ma się niemal 100% szansy, że urodzi się właśnie w tym szpitalu. W innym wypadku często odsyłają (no chyba, że ciąże zagrożone i nagłe przypadki wtedy biorą). W tym szpitalu miałam zabieg, moja mama operację i obie byłysmy pod wrażeniem personelu, lekarzy, czystości i ogólnie chyba wszystkiego. Po za tym sporo moich znajomych tam rodziło i tez miło to wspominają:). A Ty zdecydowałaś sie na jakiś szpital?. Pozdrawiam Was dziewczynki. Pa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - ja tez sie wlasnie nad Zofia zastanawialam, bo czytalam o tym szpitalu w necie i ma bardzo pozytywne opinie min.tej fundacji rodzic po ludzku (jako jedyny z Wawy dostal wyroznienie chyba), ale wlasnie nikogo nie znam kto by mogl to potwierdzic. Podobno na inflanckiej tez nie jest zle i na madalinskiego..ale zalezy na kogo trafisz. Moja kolezanka rodzila ostatnio na czerniakowskiej i ja wygonili na korytarz bo miejsc nie bylo:/ ehh...sama nie wiem:( dobrze ze jeszcze troche mam czasu:) Pozdrawiam PS.Ja juz chce wiedziec ktory to tydzien!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć leniuszki:)). Właśnie skonsumowałam wtorkowe - urlopowe śniadanko. W lodówce prawie pustki, ale wyjeżdżamy w czwartek i nie opłaca robić sie zaopatrzenia;). Jak tam po długim weckendzie? Moja mama mnie wybawiła od robienia obiadu i w niedzielę i w poniedziałek więc większość czasu spędziłam w bloku - mało rekraacyjnie - ale za to zmusiłam męża do spacerów, a że on jest zwierzęciem samochodowym mało mu się to uśmiechało:). Aurelia,Kuna,RRR,Pyska,Fifi - co taka cisza u Was?:) Mi - jak zdrowie? Słonko - prawda jest taka, że w sumie urodzić mozna wszędzie. Moja siostra cioteczna urodziła na Kasprzaka i też nie narzekała, ale jednak zupełnie inaczej wygląda ten szpital a szpital Św. Zofii. Ja byłam w Św. Zofii i opieka w tym szpitalu powaliła mnie z nóg;). Przemiłe pielęgniarki co chwilę sprawdzające czy wszystko OK - same pytające czy może w czymś pomóc, czyściutko i ogólnie byłam pod wrażeniem. Pozdrawima:)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Widzę że się nam tu topic rozrasta no i super!! Pozdrowienia dla nowych Mam :) Coś mi się ostatnio spodnie nie dopinają :( Ehh a to dopiero poczatek :) I mdłości zamiast ustąpić to się jakoś nasilają... Czyli każda z nas przechodzi ciążę zupełnie inaczej :) Eba co do szpitala to ja chcę rodzić na Zaspie w szpitalu im.Św.Wojciecha. Tam szefową oddziału położniczego jest właśnie moja lekarka :) Podobno oddział jest po remoncie, pielęgniarki bardzo miłe i wrażenie mam pozytywne. Moja teściowa miała zabieg wycinania macicy właśnie w tym szpitalu i operowała ją właśnie moja lekarka więc mam do niej i szpitala duże zaufanie.. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ;) rany jak dawno tu nie zagladalam... a wiec nadrabiam straty i uzupelniam wiadomosci co u mnie ;) ostatni ponad tydzien mialam urlop i wybyczylam sie za wszystkie czasy ;). jestem z siebie dumna bo w sobote posprzatalam mieszkanie co wczesniej bylo niemozliwe ze wzgledu na intensywne zapachy srodkow czyszczacych. zaczynam sie czuc z dnia na dzien coraz lepiej i znowu chce mi sie zyc wczesniej mdlosci mi to uniemozliwialy.. magda wypoczywaj i relaksuj sie ;) cieplutko pozdrawiam p.s. czas na zakupy po wieksze spodnie i staniki no i nad majtkami nalezy jeszcze pomyslec...rany co sie dzieje z moim cialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Cześć dziewczyny ! Nie odzywałam się, bo pojechaliśmy poumilać życie teściowej. Przy okazji zakupy dla mojej pociechy, bo 1 września zbliża się nieubłaganie... A tak przy okazji, czy oni nie mają litości ? Bluzka dla dziewięciolatki musi tyle kosztować co dla mnie? Jak Wasze samopoczucie ? U mnie ok. tylko w spodniach robi się coraz ciaśniej. Pozdrowienia dla wszystkich Marcówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Magda - oj z tym moim zdrowiem nie za bardzo... Katar mam już od miesiąca i zapewne chodzi tu o alergię. Ale też wyjeżdżam już jutro nad morze, więc mam nadzieję, że tam poprawi mi się trochę. Ja też zaczynam chodzić w spodniach biodrówkach, albo takich które były na mnie ciut za duże. Tych obcisłych nie wkładam już od dłuższego czasu. Na początku nie chciałm się ściskać, a teraz już chyba bym nie weszła w nie. Czuję się już trochę lepiej, jeśli chodzi o mdłości. Pozdrawiam Was i nie zapominajcie poprawiać i wpisywać się do tabelki ;) NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO mi28 ..........21.03.2006............10.................. 1 ............ Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................. 0........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006..........11..................0.............Gdańsk Kuna ...........23.03.2006...........8.................0,5.....Środa Śląska Magda77....... 01.03.2006...........12................3........Warszawa Niunia_77.......06.03.2006...........11...............-1........Lublin Kama............07.03.2006...........9................???........Kwidzyn fifi30............06.03.2006...........11...............2.........Warszawa Słonko1335,,,,17.03.2006. ........10.................0........ Szczecin Mysz - Tobie poprawiam od razu, bo jesteśmy dokładnie na tym samym etapie :) No i niestety zaczynam tracić wagę, już kilo mi przybyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - właśnie zobaczyłam, że Ty też jesteś z Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, marcówki! Horror piersiowy przeżywam! Okropnie mnie bolą, zwłaszcza sutki- są większe, nabrzmiałe i wyraźnie obrysowane + jakaś popękana skórka nań. Macie coś podobnego? Poza tym chodzę wyłącznie w biodrówkach, brzuch mam zaokrąglony i w nic już się nie mieszczę. W czwartek czeka mnie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc poprawiam ! :) mi28 ..........21.03.2006............10.................. 1 ............ Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................. 0........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Kuna ...........23.03.2006...........8.................0,5.....Środa Śląska Magda77....... 01.03.2006...........12................3........Warszawa Niunia_77.......06.03.2006...........11...............-1........Lublin Kama............07.03.2006...........9................???........Kwidzyn fifi30............06.03.2006...........11...............2.........Warszawa Słonko1335,,,,17.03.2006. ........10.................0........ Szczecin :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE MIŁE DZIEWCZYNKI!!!!! Wypowiadałam się kilka razy jak powstawał ten topik ale zaraz potem trafiłam do szpitala i przez to miałam małe zaległości. Ale już wszystko nadrobiłam, przeczytałam wszystkie strony i jestem prawie na bieżąco. Prawie dlatego, że nie mogę Was na razie spamiętać!!!! :( Pozdrawiam koleżanki z innego tapika MI28 🌼 , SŁONKO1335 🌼 , ABE31 🌼 ...... Ja obecnie jestem w 13 t.c. - dokładnie to jutro skończę trzynasty tydzień licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Termin porodu według mojego lekarza wypada na 5 marca ❤️ Magda77 - chyba dobrze kojarzę.... to Ty poroniłaś i teraz panicznie boisz się o swoją ciążę? Ja też mam na imię Magda i też raz poroniłam ale pamiętaj, że to nie musisz oznaczać, że z każdą kolejną ciążą będzie podobnie. Też się boję, chociaż z każdym tygodniem co raz mniej ale musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze!!! Bo będzie 🌼 Pozdrawiam Was wszystkiem i mam nadzieję, że poznamy się bliżej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie martwi mnie to, że jeszcze nic a nic nie przytyłam. Brzuszek co prawda już mi wyskoczył ale wciąż ważę 53kg....... :( mi28 ..........21.03.2006............10.................. 1 ............ Lublin ❤️ Mysz_31....... 21.03.2006...........10................. 0........Warszawa ❤️ Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk ❤️ Kuna ...........23.03.2006...........8.................0,5.....Środa Śląska ❤️ Magda77....... 01.03.2006...........12................3........Warszawa ❤️ Niunia_77.......06.03.2006...........11...............-1........Lublin ❤️ Kama............07.03.2006...........9................???........Kwidzyn ❤️ fifi30............06.03.2006...........11...............2.........Warszawa ❤️ Słonko1335,,,,17.03.2006. ........10.................0........ Szczecin ❤️ Mandzia.........05.03.2006.........13.................0.......Łódź ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia- nie martw się, jeszcze będziesz płakała, że dużo ważysz :) A ja trochę uporządkuję tabelkę ;) jeśli pozwolicie ... NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Magda77....... 01.03.2006...........12................3........Warszawa❤️ Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk❤️ Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź❤️ Niunia_77......06.03.2006............11...............-1.............Lublin❤️ fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa❤️ Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn❤️ Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin ❤️ mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin ❤️ Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa ❤️ Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak mówisz Mi..... Też miała zrobić porządeczek w tabelce ale stwierdziłąm, że jestem nowa i nie chciałam się panoszyć :P Na drugim topiku zamieściłam prośbę, żebyś na swoim magicznym kóleczku wyliczyła mi wszystko tak jak innym dziewczynom. Chciałam zobaczyć czy będzie się zgadzało. Możesz to zrobić 🌼 Oststnią @ miałam 17.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia - przyznam, że i mnie ta schiza trochę przechodzi, jakby nie było wczoraj zaczełam 13 tydzień (od OM) wiec ta magiczna 12 została przekroczona - czekam jeszcze aż dzidzia skończy 12 tydzień (według USG właśnie zaczęła 12 tydzień) i mam nadzieje, że się jeszcze bardziej uspokoję;). Słonko - jak to nie wiesz który to tydzień?? Wylicza się od pierwszego dnia ostatniej @ - a po USG lekarz mniej więcej ustala ile ma dzidzia - tyle, że to się podobno zmienia:). Ja jeszcze w zasadzie w większość spodni sie mieszczę, ale mnie piją w związku z czym w nich nie chodze, ale moja kuzynka która będzie rodzić we wrześniu dała mi dwie pary spodni ze swoich początków ciąży - więc na razie mam. Natomiast co do staników to faktycznie - chyba musze kupić jakiś nieco większy - ale to mnie akurat wcale nie martwi;):)). Aha i zmieniam tabelke - ponieważ lekarz wyliczył mi inny termin niż kalkulator w necie - to termin tez zmieniam:)), całe szczeście kilogramy na razie stanęły w miejscu:)) NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......06.03.2006............11...............-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Pozdr:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo! A gdzie zniknęły serduszka?:(. Czy ktoś wie czemu mnie sie nie przekopiowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - no własnie wiem ze sie wylicza od pierwszego dnia ostatniej @, ktorą niby miałam 8.VII, ale była ona nietypowa, bo krótsza i mniej obfita. Bylam wtedy na wakacjach w ciepłych krajach więc zwaliłam to na zmianę klimatu. Ale jak poszłam do gina to stwierdził że mogłam juz zajść w ciąże przed tą @. A jeszcze wcześniejszą @ miałam 7.VI dlatego nie wiem teraz który to tydzień. teraz pewnie musze czekac na usg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywracam serduszka :) NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa ❤️ Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk ❤️ Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź ❤️ Niunia_77......06.03.2006............11...............-1.............Lublin ❤️ fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa ❤️ Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn ❤️ Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin ❤️ mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin ❤️ Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa ❤️ Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska ❤️ Serduszka trzeba za każdym razem wpisywać od nowa..... Magda77 - bardzo się cieszę, że jesteś spokojniejsz. Ja też odkąd skończyłam I trymestr jestem o wiele pewniejsza, że wszysko skończy się dobrze. Teraz prawdopodobieństwo wystąpienia poronienia jest o wiele mniejsze, taże nic tylko się cieszyć. Ja też już mam brzuszek ale wciąż nie przytyłam. Sama nie wiem czy mam sie tym martić. To już w końcu konieć 13 tygodnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy lekarze liczą od pierwszego dnia ostatniej @. Słonko - nie martw się tym, że nie wiesz który to tydzień 🌼. Dowiesz się na wizycie :) Najważniejsze, że jesteś w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim fasolkom :-) nie bylo mnie bo... sie popierniczylo troche z moja ciaza i jakos nie mialam ochoty wam marudzic....Z nerwow dostalam koszmarnych bolesci brzucha i plecow i....malo zawalu nie dostalam, bo jak bylam z moim poprzednim dzieckiem w ciazy to przy takich objawach w szpitalu wyladowalam i jakies zastrzyki bralam i tabletki....polecialam do doktorka (z okrzykiem, ze do szpitala nie pojde!!!) i biore nospe forte, duphaston, a z tabletek uspokajajacych zrezygnowalam, bo wygladalam po nich jak nacpana i zaraz po polknieciu tabletki szlam spac. dzisiaj ide na kontrole. W dodatku odebralam wyniki z moczu i sie okazalo, ze mam w moczu pojedyncze krwinki czerwone - nie wiem czemu!!!! Miala ktoras z was cos podobnego? Dodam, ze nie plamie i uplawow nie mam..... W dodatku czekaja mnie jeszcze ciezkie chwile i mam nadzieje ze stres nie zaszkodzi dziecku ;-( Tak poza tym to brzuszek coraz wiekszy, chodze w biodrowkach bo tak jest najwygodniej ;-) Aaaaaaaaa moj maz stwierdzil, ze jak urodze dziewczynke to ja Klementyna nazwie bo on chce syna ;-) A mnie jest w sumie obojetne czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka - grunt co by malenstwo zdrowe bylo ;-) trzymajcie sie cieplutko i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_77
Czesc Mamusie! Uaktualniam tabelkę, tylko nie wiem dlaczego serduszka mi zniknęły:-( NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......06.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Kuna- nie martw się na zapas, z tego co wiem erytrocyty w moczu nie musza oznaczac nic bardzo zlego, zalezy ile ich jest. Nawet w moczu zdrowych ludzi mogą być widoczne 1-2 krwinki w polu widzenia w badaniu ogólnym moczu. A zazwyczaj ich wieksza ilosc jest objawem chorób układu moczowego ( najbardziej popularną przyczyną jest kamica nerkowa). Na pewno lekarz rozwieje twoje obawy:-) Mandzia- jak to obliczasz, ze jestes juz w 13 tc? Bo widze, ze termin porodu masz na dzien tylko wczesniej niz ja, a jestes tydzien "dalej" w ciazy? Tez bym wolala byc juz w 13tc i minac ta fatalna dwunastke:-) U mnie lekarz obliczal od ostatniej @ 29.05, ale tez po wielkosci dzidziusia, co akurat dokladnie mi sie pokrylo (bo czasem przeciez roznie jest z terminem owulacji) Mi28- fajnie, ze jestes z Lublina:-) Juz wiesz gdzie chcesz rodzic, bo ja na Staszica? A gdzie chodzisz na usg? A tak w ogole, to u mnie bez zmian. Nadal leze, ale jutro mam wizyte u lekarza i modle sie, by mi powiedzial, ze jest ok, ze sie unormowalo i moge wstac. Napisze po wizycie. Ciagle nic nie tyje, choc brzuszek juz lekko odstaje. Jestem technologiem zywnosci, wiec przynajmniej teoretycznie moja dieta jest zbilansowana....a waga stoi, a nawet spadla o 1kg sprzed ciezy. Ale w ogole nie jem slodyczy, bo mnie odrzuca...chyba to jest klucz:-) Dziewczyny, czy mozna w I trymestrze leczyc zeby? Chodzi tylko o zatrucie (bez znieczulania), bo chyba musze:-( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia77 - u mnie chyba lekarz pomylił się z wyliczeniem terminu porodu bo według wszystkich kalkulatorków na necie i według moich własnych obliczeń termin wypada mi na ok 21.02.2006. A ciążę liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, dokładnie tydzień po tygodniu i takim sposobem dzisiaj kończę 13 t.c. A ostatnią @ miałam 17.05 Jeśli chodzi o leczenie ząbków to mój lekarz powiedział, że mogę je leczyć w I semestrze i brać nawet znieczulenie tylko muszę uprzedzić swojego stomatologa, że jestem w ciąży wtegy on już będzie wiedział czego nie może mi podać a co może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam robione badania, jedynie badania moczu nie, ponieważ gdy robiłam sisusiu do pojemniczka wypadł mi z reki i utopił się w kibelku:((;). Na szczęście Pani w laboratorium pocieszyła mnie, że moge go donieść jutro i mam tylko powołać sie na swoje skierowanie:). A juz myslałam, że bedę musiała za nie zapłacić:)). Natomiast zapłaciłam za badanie IGM na toksoplazmozę (daje odpowiedź czy aktualnie choruję - IGG jest bezpłatne) 40 zł. Mam kota w domu i wolę sie ubezpieczyć na wszystkie strony.Pomyslałam, że gdybym miała robić wszystkie badania odpłatnie to chyba bym zbankrutowała. Dzisiaj dzień biegania, pakowania i robienia zakupów - bo jutro wyjeżdżamy. Z jednej strony ciesze się na ten wyjazd z drugiej jakos mi się nie chce:)). Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_77
Magda77, ale Ci zazdroszcze wyjazdu. My z mezusiem mielismy za tydzien jechac na Mazury, ale chyba ja sie na wyjazd nie nadaje, nawet jak bede mogla juz wastac z lozka. Caly czas bym sie martwila, ze cos sie stanie:-(( Okropna jest taka moja paranoja. Dziewczyny, czy znacie dobry sposob na zaparcia? :-) http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20712;117/st/20060305/dt/7/k/f16f/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA76
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......06.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów Cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale mam małe możliwości dostępu do internetu. Ja jestem często głodna, ale jak pomyślę o jedzeniu robi mi się niedobrze. Nie mam jeszcze zachcianek. Napiszcie mi proszę czy możecie współżyć z mężem, bo ja zaraz po mam brązowy śluz i bardzo się przestraszyłam. Jutro idę do gina i muszę się dowiedzieć czy wszystko w porządkuz moją fasolką. Lekarz przepisał mi też Luteinę (progesteron), przeciw poronieniu czy wy też coś takiego bierzecie? Ja mam zaufanie do mojego lekarza więc myślę, że robi dobrze. Jeśli chodzi o moje myśli to już się boję porodu, więc stwierdziłam, że nie będę czytać żadnych artykułów o tym bo nerwy zaszkodzą mojemu dzidziusiowi.Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×