Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

jestem w 31 tyg. ciąży narazie przytyłam 13 kg - i jakoś mnie to nie martwi.Najważniejsze że będe miała dzidzie za kilka tygodni i to się liczy.A że sadełko się odkłada -to co z tego ??? :) schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka25
przed ciaza wazylam 47kg, w 9 miesiacu az 70kg zaraz po porodzie 60kg a dziecko wazylo 2600g. teraz czyli poltora roku po porodzie waze 50kg i nie moge wrocic do wagi sprzed ciazy. I to mnie martwi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 76
calutkie 22 kilo!!! schudłam w ciagu pół roku.... na łeb, na szyję.. Przed ciąża 56 kg, po ciąży, już jak schudłam---- 49 kg-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbi_100
Ja w ciąży przytyłam 20 kg, dziś 3 tygodnie po porodzie zostało mi 3 kg a nie robie nic w kierunku odchudzania, bo karmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia79
Ja przytałam 16 kg, w 3 miesiące po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży, byłam po cesarce i karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 23
ja jestem w 31 tygodniu ciąży i przytyłam już 15 kilo!!! szczeże mówiąc to mnie trochę przeraża bo jeszcze przede mną 2 miesiące do porodu, ale mam nadzieję że to póżniej jakoś zrzucę POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przed ciążą ważyłam jakieś 48-49 kg przy wzroście 164. Zajrzałam do swojej karty ciąży i wyglądało u mnie to tak: 10 tydzień - 51kg 14 tydzień - 52kg 19 tydzień - 53kg 23 tydzień - 56kg 27 tydzień - 59kg 31 tydzień - 62,5kg 35 tydzień - 68kg jak mnie przyjmowali to się zważyłam i było 69,5kg, czyli ogólnie 20 na plusie, byłam w szoku, w tydzień po porodzie jeszcze 14,5 na plusie, po trzech miesiącach jeszcze 10 za dużo, a teraz po 6 miesiącach zostało mi jakieś 2-3 kilo. Jestem już dość zadowolona, powoli zaczynam się mieścić w swoje stare ciuchy, co mnie najbardziej dołowało, że będę musiała zmieniać garderobę :(, ale wychodzi że jednak pewnie wrócę do swojej wagi. Synek wszystko ze mnie wysysa :P. Jak widzicie najwięcej przytyłam w drugiej połowie ciąży, ale prawda też jest taka że sobie nie odmawiałam. Moim ulubionym deserem były ptysie, albo eklerki z bitą śmietaną :), a i w nocy często mi się zadrzało zaglądać do lodówki :P. Niestety ponieważ pod koniec ciąży brzuch starsznie mi opadł i wyglądałam jakbym połknęła dużą piłkę lekarską, to nie ustrzegłam się rozstępów, zrobiły mi się na brzuchu poniżej pępka, na udach i na boczkach. Naszczęście są dosyć blade i może uda mi się je zwalczyć, ale tym sie będę martwić jak skończę karmić piersią. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie i ich pociechy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja w sumie przez cala ciaze przytylam 17kg, przed wazylam 55kg, po porodzie zrzucilam 12kg, teraz 6 tyg po porodzie waze 62kg. Tylko u mnie byl jeden problem, woda zbierala mi sie podczas ciazy i od 6 miesiaca waga tak strasznie skoczyla pomimo tego ze mialam zakaz jesc duzo a tym bardziej pic. Ale pomalu wchodze juz w swoje spodnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimetyka
to chyba moje kilogramy beda szokiem przed 65 (duza baba jestem 177 cm ) tuz przed porodem polozna wazyla mnie na izbie przyjec: 106 z hakiem (nie pamietam haka:) taaaa 41 kg po wyjsciu ze szpitala bylo tylko 8 kg mniej co prawda mialam ciaze zagrozona, pasli mnie hormonami i musialam lezec (choc to zadne usprawiedliwienie, bylam ciagle glodna i zarlam jak smok) obecnie (5 latek minelo) po katorzniczej diecie jestem w okolicach 70, ale wystarczy male szalenstwo slodyczowe i waga leci jak oszalala do gory ciaza roregulowala mi kompletnie metabolizm i nie chce nawet myslec co bedzie jak bedzie nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta*Maggie
Czesc kobietki! Opowiem wam moja historie. U mnie sprawa wygladala tak, ze przed ciaza wazylam przy 165cm wzrostu 50 kg, miedzy 3 a 7 miesiacem schudlam do okolo 44 kg a przed samym porodem wazylam 58, czyli w sumie przytylam 8 kg do wagi wyjsciowej. Po prostu przez jakies 5 mies prawie nic nie jadlam i duzo wymiotowalam, czesto bylo mi tak zle, ze tolerowalam tylko dwa jajka na twardo dziennie i troche zupki pomidorowej - lurki. Nie pomyslalam, zeby pojsc w koncu do lekarza, bo myslalam, ze to normalne... ;) albo prawie normalne. Jakos tez nie usmiechalo mi sie chodzenie po lekarzach, czekanie w kolejkach albo szpitale. A moglo skonczyc sie to bardzo zle, nawet zgonem dziecka, bo mialam ostra gestaze, czyli zatrucie ciazowe. No, ale nie wiedzialam o tym i wtedy jeszcze dosyc mloda bylam i niezbyt rozsadna.... Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo, synus urodzil sie caly zdrowy, mial 10 pkt., tylko, ze malutki byl i drobniutki, bo mial 48 cm i 2.600 kg. No ale z czego mial rosnac? ;) No i mialam cesarke, bo boli porodowych zero, wody plodowe okazaly sie zielonkawe (poprzez wziernik) i trzeba bylo szybko to zakonczyc. A tak na marginesie to wtedy jak rodzilam nie bylo jeszcze mozliwosci wyboru rodzaju porodu --- lata 90-te :) Po porodzie dochodzilam do siebie ladnych kilka dni, bo bol brzucha byl niesamowity; pamietam moje pierwsze kroki do umywalki - 3 metry a trwalo to chyba ze 20 min :P Jak wrocilam do domu i po kilku dniach bylam na wizycie u lekarza i mnie zwazyl to mialam od razu swoje 50 kg spowrotem. Karmilam dziecko 3 miesiace. I musze powiedziec, ze mialam chyba duzo szczescia z tym wszystkim, bo ani moje piersi nie ucierpialy ani cale cialo; nie zostala mi waga, nie mam rozstepow, zadnego celulitu, biust jaki byl taki jest, nawet troche wiekszy, ale nie wisi :) W ciazy jadlam sporo (pierwsze dwa miesiace, kiedy nie wiedzialam jeszcze ze jestem i od 7-go do konca 9-go mies. kiedy juz nie wymiotowalam) i w ogole zawsze jadlam za dwoch i nie mialam tendencji do tycia, na szczescie. Do szpitala pamietym wzielam ze soba jeszcze 3 czekolady i 2 kg ogorkow kiszonych, ktorych juz niestety nie zdazylam wszystkich zjesc ;) Ale z tego co tutaj piszecie widac, ze kazda ciaza przebiega inaczej i kazda z nas jest inna. Jedne tyja duzo, inne malo, jedna zrzuci to szybko, druga wcale, albo z wielkim trudem... to samo z cialem, jedno sie zmieni troszke, inne bardzo. Tak to juz jest i nie ma co sie za bradzo porownywac do innych, bo kazda sytuacja i kazda ciaza jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta*Maggie
gestoze mialam, nie gestaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta*Maggie
śmierdzę wilgocią unoszącą się ze starego nesesera znajdującego się od 2 miesięcy w przechowalni bagażów na dworcu w Sochaczewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jakies pochrzanione cymbaly sie podszywaja! to ostatnie to oczywiscie nie bylam ja, jakis psychiczny nie ma co z rozumem zrobic, ale teraz mozesz mnie w p. pocalowac, juz sie pode mnie nie podszyjesz :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia 22
Ja jestem w 35 tygodniu i przytyłam 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Moniczki 25: dziewczyno wazysz tylko 3 kg więcej niz byś chciała. nie przejmuj sie bo to niewiele. na pewno ładnie wyglądasz i masz ładną figurkę. Nie trać czasu na zmartwienia tego typu. ciesz sie zyciem i dzieckiem. one są naszymi najwiekszymi skarbami i spędzajmy nasz czas z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 18 tygodniu ( 20 od dnia ostatniej miesiaczki.. nie wiem ktore wyliczenie jest bardziej prawidlowe).. przed ciaza wazylam 50 kilo - przy 164 cm wzrostu.. potem.. 49 .. 48 i teraz w 4 miesiacu znowu 50 kilo.. takze .. stoje poki co w miejscu.. nie wiem skad ten spadek.. w koncu nie wymiotowalam ..czuje sie bardzo dobrze.. obawiam sie troche czy wszystko ok.. czy przypadkiem niedokarmiam dzidziusia.. ale w koncu nie glodze sie ani nie mam wzmozonego apetytu czy jakichs zachcianek.. ponadto tez.. chyba moge za duzo nabrac w krotkim czasie i rozstepow sie nabawie.. poki co juz sie leciutko zaokraglam.. ;].. juz od tygodnia czuje ruchy dzidziusia.. ale kurde cos ostatni dzien leniwy ma.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie tym ile przytylyscie w ciazy wiem ze latwo jest mowic bo ja bylam wrecz zalamana tym jka moja waga wzrasta mimo tego ze sie nie objadalam ani bron boze nie jadlam za dwoje a i tak mialam 25 na plusie choc zawsze bylam bardzo szczuplutka a teraz po 5 miesiacach nie ma ani sladu po moich 25 kilogramach choc nie wierzylam ze strace je tak szybko i wcale sobie niczego nie odmawiam przez rowne 5 miesiecy karmilam teraz juz nie karmie ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze karmienie pomaga zrzucic kilogramy ciesze sie z tego ze udalo mi sie uniknac rozstepow i cellulitu nawet jak przyszlam na porodowke i praktykantki robily mi ktg to nie mogly uwierzyc ze mam taki ladny brzuszek chyba wiedzialy co mowia bo troche sie naogladaja mam kolezanki ktore przytyly po 15 kg lub mniej i maja rozstepy ogromne a ak wogole co tam waga wazne zeby dzidzia byla zdrowa a reszta jakos sie sama ulozy pozdrawiam wszytskie przyszle mamusie i duzo zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 34
Mam dwoje dzieci: Maciuś 7 lat i Marysia 2 latka. W pierwszej ciąży utyłam 20 kg w drugiej 18 kg. Po obu nie został nawet kilogram nadwagi. Wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 23
dziewczyny a jak myślicie ja zamierzam zrzucić swoje kilogramy do świąt Bożego Narodzenia przypominam że mam termin na 10 pażdziernika a już 15 kg na plusie i nie chce myśleć co będzie dalej, a najbardziej orzeraża mnie to że nie zmieszcze się w swoje stare ciuszki przed ciążą ważyłam 54 kg a teraz już 69kg u was jak było ze zrzucaniem kilogramów???? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTYŁKA
Witam ! Jestem w 30-stym tygodniu trzeciej już ciąży. W poprzednich ciążach tyłam ok.8 kg. i zrzucałam je zaraz po porodzie. Za to nadrabiałam je potrójnie w czasie karmienia i obecną ciążę zaczęłam z dużą otyłością. Być może z tego powodu, jak do tej pory mam na wadze minus 3 kg. Do połowy ciąży schudłam 8 kg. A do teraz przybrałam 5 kg. Pewnie w ten sposób organizm broni siebie i dziecko przed cukrzycą , nadciśnieniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski na parze
przytylam lacznie 19 kg, nawet udalo mi sie schudac w ostatnim m-cu 1 kg, teraz ok. 2,5 mca po porodzie zostaly jakies 3-4 kg, ale karmie piersia i wstaje w nocy do malej i mysle, ze gora do Wielkanocy sie uchowaja, moim bolem jest ze biodra poszly mi o 10 cm i talia o 12 cm, ale caly czas te wymiary maleja.. wywalilam wszystkie pary spodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1690
JA PRZYTYŁAM WCIĄZY 25 KG!!!!! KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
HEJ Ja do tej pory tj do 28 tygodnia przytyłam 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.w
ja 25kg.jestem 9m-cy po porodzie, karmie jeszcze piersią izostało mi zrzucić jeszcze 7 kg.Napiszcie PROSZĘ jak to zgubić bo jeszcze na dodatek mam smak jak smoczyca!!!!!!!!!!! Doradzcie coś !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie
mnie tez coś doradźcie,bo ja przytyłam 30 kg i zostałomi jeszcze 15,karmię piersią,ale te kilogramy jak były tak są.powiem tylko ,że wpływ na toż e nie gubię miał zastrzyk zntykoncepcyjny,który wzięłam,a potem dowiedziałam się ,że sie po nim tyje ,albo nie gubi kilogramów,ja na szczescie ie przytyłam,ale stanęłam w miejscu.teraz skończyło sie jego ziałanie,ale nie mam juz wiary że to coś da.Boję się że zostanie mi taka nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.w
chyba temat runął i nikt już tu nie zaglądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanny bunny
12 kg ---> dzidzuś waży obecnie 4000 g i jest jeszcze w brzuszku.(tydzien do terminu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby-Jo
Pozdrawiam duze brzuszki!!!Ja jestem w 3 miesiacu i na razie jakos mam kilogram do tylu.Mam 170 cm wzrostu i wazylam 66,5 a teraz 65,5.Martwie sie tym ze mam raczej tendencje do tycia.W 8-mej klasie podstawowki wazylam 80 kg!!!!Masakra jak sobie o tym pomysle.Ale potem schudlam i moja waga to 65 kg plus minus i tak sie utrzymuje do dzis a mam 26 lat.Boje sie tego ze pod koniec ciazy bede wygladac jak czolg pancerny!!!Pocieszam sie jednak waszymi wypowiedziami ze szybko sie ten nadmiar zgubi.Oby...Buziaki dla wszystkich przerazonych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocha
Witam W pierwszej ciązy przytyłam z 58 na 85 hehe ;-) masakra!!! miesiac po porodzie ważyłam 64 i tak sie utrzymywało . Po 10 latach jestem znowu w ciązy i z wagi wyjsciowej 68 obecnie ważę 80 a jestem w 30 tygodniu . Szacuję jakies 20 kilo nabiorę na biodra ;( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jestem w 13 tygodniu i nic nie przytyłam :) Zaczynam się martwić bo brzuch mi się powiększył (nie dopinam się w spodniach) a waga wciąż ta sama. NIe wiem czy to dobrze, że stoję w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×