Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość kiteczki
Witam wszystkie Panie :) Ja jestem w 29tc. a na wadze jest już + 18 kg. Rosne jak na drożdzach. Najlepsiejsze jest to ze wcale sie nie objadam, jem tyle samo co przed ciążą, pijam wyłącznie wode niegazowaną, słodycze sporadycznie, owoce w rozsądnej ilości, a waga mimo wszystko skacze do góry. Zdaje mi sie ze woda zatrzymuje mi sie w organiźmie,duzo puchną mi nogi, rece, twarz również. Cisnienie mam ok ,białko w moczu brak.Za to brzusio mam wielgachny, a do listopada jeszcze tyle czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izek
Ja jestm w 16 tc i w sumie utyłam już 5 kg :( A dodatkowo 4 kg przy stumulacji. Więc jestem już stanowczo zaokrągła jak na 4 miesiąc :( Lekarz mi wróży 100 kg !!!!!!!!!! aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w marcu ważyłam 61 kg ( teraz 71,4 kg ) Doktor zabronił mi jeść jabłka i wszelkie węglowodany ( chleb, ziemniaki, yż itd) ogólnie owoce tylko wczesnie rano :( Ja sie tego nie trzymam i pewnie dlatego tak tyję ...Ale poza tym jestem na hormonach podtrzymujących i sądzę że to od nich tak szybko tyję ( najpier 0,5 tera 1 kg tygodniowo ) a przede mną jeszcze 23 tygodnie....czyli 95kg :(( Cóż, najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mama 25tydz
hej jestem załamana jestem w 25 tyg a przytylam juz 10kg., w ostatnim miesiącu az 4 kg., czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afis
Hej ja jestem w 29 tc i jak na razie przytyłam 6kg czyli zgodnie ze wszystkimi normami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_82
Ja jestem w 25 tc i przytyłam 7 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA PRZYTYLAM W CZASIE CALEJ MOJEJ CIAZY 24 KG NIE ROBILAM Z TEGO PANIKI , BO ZANIM ZASZLAM TO WAZYLAM 46 KG 3 tyg po ciazy wchodzilam juz w swoje spodnie sprzed ciazy no fakt byly troszke opiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 16 tc, + 5kg, najwięcej w 2 i 3 miesiącu, teraz wystopowałam. Mam napady ssającego głodu, czasem już po położeniu się do łóżka. Przed ciążą ważyłam 53 kg, przy wzroście 164 cm. Nie głodzę się, zdrowo się odżywiam, waga nie jest teraz najważniejsza. Współczuję dziewczynom, które tak sądzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klups
30 tg i 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka po 40
W ciąży (19 lat temu) przytyłam ponad 20 kilogramów. Wyglądałam jak słoń. Ale po ciązy spokojnie to sobie gubiłam, może pomogło mi karmienie piersią, bo dzidziuś był żarłoczny. A teraz mam mniej kg niż po 20, od lat utrzymuję wagę 55 przy 166 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaKlos
Ja w pierwszej ciazy przytylam ponad 25kg. Wtedy moja waga wyjsciowa wynosila kolo 70 - 72 kg. Niestety nie zrzucilam nadwagi :( Obecnie jestem w 37tc i przytylam 6kg. Zaszlam w ciaze przy wadze 96,7kg. Mam 170cm wzrostu. Jem normalnie a mimo to jakos nie przybieram. Nie wiem dlaczego - lekarz nic nie mowil o mojej wadze. Moze to organizm sam reguluje tego typu sprawy? Mam dobra przemiane materii. Jedyne co - to przez pierwsze 4 miesiace wymiotowalam.. a ogolnie ciaza jest zagrozona i wcinam (jeszcze tydzien - do 38tc) hormony. Nie mam ochoty na slodycze i mieso. Ogolnie wciaz chce mi sie pic. A za cale jedzenie moglyby mi sluzyc ziemniaki z mizeria lub salata. No i jajecznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio przyznać, ale aż 30 kg. Jednak dużo to była \"woda\", końcówka ciąży wypadła mi w lecie, bardzo pod koniec napuchłam, podczas porodu okazało się,że wód płodowych też miałam niemało...tuż po porodzie, ok 2 tygodni jak sie zważyłam, juz było - 16 kg, teraz synek ma prawie 7 miesięcy i zasadniczo zostały mi moze 2-3 kg więcej niż przed ciążą, ale jak mówi moja rodzinka chudnę w oczach ...Kochany mały gargamelek i wysysa ze mnie kilogramy i daje mi też już nieźle popalić, nie ma czasu jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio przyznać, ale aż 30 kg. Jednak dużo to była "woda", końcówka ciąży wypadła mi w lecie, bardzo pod koniec napuchłam, podczas porodu okazało się,że wód płodowych też miałam niemało...tuż po porodzie, ok 2 tygodni jak sie zważyłam, juz było - 16 kg, teraz synek ma prawie 7 miesięcy i zasadniczo zostały mi moze 2-3 kg więcej niż przed ciążą, ale jak mówi moja rodzinka chudnę w oczach ...Kochany mały gargamelek i wysysa ze mnie kilogramy i daje mi też już nieźle popalić, nie ma czasu jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam az 23kg. Od ok 6m-ca duzo skoczylam z waga, mialam niezly apetycik :P Tydzien po porodzie mialam juz 12kg mniej, a teraz, prawie 4m-ce po porodzie zostalo mi jeszcze 5kg do zrzucenia i to bedz zadnych diet. Mysle, ze w ciazy, przede wszystkim zatrzymuje sie w organizmie woda. Ja tyle przytylam, a nie bylo tego zbytnio widac, nikt nie wierzyl, ze az tak duzo, tymbardzieje, ze brzuszek mialam stosunkowo maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla 28
dziewczyny jestem przerazona waszymi opowiesciami, jesli to prawda ze niektore z was przytyly po 8-10 kilogramow to chce wam powiedziec ze wszystkie mialyscie niedowage! To jest totalna bzdura a najlepsza byla jedna dziewucha ktora napisala ze nie wybaczyla by swijemu dziecku gdyby przytyla wiecej! dziewczyno zastanow sie po co masz dziecko? normalny przyrost wagi w czasie ciazy jest min.12-15 kg. zycze kazdemy takiej wagi wszysko mniej niz 10 kg to niedowaga zagrazajaca dziecku dzieki. P.S. martwilam sie swoja waga, ale mysle, ze niektore z was mara wieksze problemy niz moje 4 kilo w 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 15 kg. Teraz walczę (bezskutecznie) z pozostałością czyli z czterema kilogramami które pozostały - jestem 4 m po porodzie :) no i nadal karmię więc chyba stąd te trudności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Amelkiale to odwrotnie jest, jak karmisz to chudniesz a nie masz trudnosci ze spadkiem wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdego to działa inaczej, ja schudlam w 2 tyg po porodzie 6 kg i stanęłam w miejscu, no i nic się już nie chce wydarzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba teraz zostają cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze gdybys udalasiedo dobrego fitnesu to tam znalazlby sie ktos kto by Ci pomogl. Sa cwiczenia ktore nie obciazaja kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja w pierwszej ciązy przytyłam ok 30 kg. P|rzed ciążą ważyłam 46 kg i wróciłam do swojej wagi czyli 46 kg w 3 miesiące po porodzie. Zastanawiam się ile przytyję teraz bo jestem w ciąży po raz drugii. Narazie połowa 2 miesiąca i 1 kg do przodu :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica27
173cm-70kg przed ciążą, 20 tydzien-77 co bedzie dalej, nie mam pojęcia, ale liczę na jeszcze 8:) rozstepow jeszcze nie mam, nie objdam sie, nawet nie mam szczególnego apetytu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s
A ja mam 170cm- waga przed ciążą 49kg- w 9 miesiącu 67kg. 18 kilo przez calą ciąze- liczylam na mniej- siostra przytyla 13 przez cała ciaze, no ale teraz juz prawie to zgubilam, jeszcze troszke brzuszek zostal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 30 tydzien i juz 10kg wiecej :( zastanawiam sie czy duzo moge przytc przez te ostatnie miesiace? Nie chciałabym dobić do 20 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×