Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

ja w 32 tc i mam 16 na plusie. Trudno. Pozniej bede sie meczyc by to zrzucic. Ale nie atakujcie mnie, ze duzo jem :) dopdla mnie cukrzyca ciazowa i jestem na scislej diecie. Juz machnelam reka na te kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulunia
witam! O rany jak was czytam to mi sie wydaje ze ja duzo w ciąży tyje jestem 15 tydzien i juz 8 kg.przytyłam przy wroscie 168cm (waga przed ciąża 62kg) to chyba bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja i ja
przez pierwsze 3 miesiace schudlam 3kg (przez wymioty) a potem przytylam 13kg, po porodzie bylo o 10 mniej i wtedy wazylam 63. Na dzien dzisiejszy juz rok po uredzeniu waze 56kg, czyli przez rok bez zadnych diet schudlam 7kg. Musze dodac ze przed ciaza wyzylam 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy przytylam jakos ponad 20 kg nie wiem jak to sie stalo bo patrzac na siebie zmienilam sie tyle co nic...wiadomo brzuch ale przeciez brzuch nie moze wazyc ponad 20 kg:P zreszta juz praktycznie go nie mam i wazac sie u kolezanki na wadze wychodzi na to ze nadal mam do zrzucenia 15 kg ale podobno jej waga jest jakas trefna i zle pokazuje...nie wiem sama wole nie wchodzic na wage zeby sie nie przerazic poza tym wizualnie wygladam niezle i nikt nie powiedzial by mi ze tyle waze ile pokazuje waga:)Zreszta ja mam az 181 cm wzrostu jestem raczej podstawna kobieta z dosyc duzym biustem wiec jak bym byla chuda jak patyk to tez glupio by wygladalo no ale z checia zrzucila bym pare kg:P Uwazam ze jesli waga pokazuje wam wiecej ale dobrze sie czujecie i dobrze wygladacie to nie ma co sie przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciaza 48 kg. Teraz w 18 tc - 49,5. Mam nadzieje, ze nie przekrocze + 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczyna właśnie 21tc a mam już 11kg więcej. Jednak zamiast wymiotów miałam apetyt........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****elvie*****
29 tydz. 8 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaNL
ja do 25 tygidnia mialam tylko 4 kg na plusie a skonczylo sie na 20 :( jak zaczely sie problemy z ciesnieniem to zaczelam puchnac/tyc w oczach jestem rok po porodzie zostalo jeszcze 5 kg -waze 68 kg/172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenitka
ja przytyłam w ciąży 30 kg ,minęły już 4 miesiące i nie chudłam ani kilograma .Stosuje dietę ćwiczę i nic jestem zrospaczona bo wyglądam jak wieloryb .Nie mogę uwierzyć ze ktoś mógł w ciągu czterech miesięcy zrzucić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to indywidualna kwestia w ciąży 11 kg - teraz po 4 tyg już wszystko zleciałao - ale ciało nie te:/ teraz tylko ćwiczenia - bo diety spcjalnej nie chcę stosowac - karmię i chcę by dzidziuś miał wszystko o mu potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
czesc jestem na przelomie 16/17 tygodnia i przytylam 5 kilo. czy to duzo?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po porodzie... w calej ciazy przytylam 17 kg.... po porodzie zostalo mi 7kg :/ czas na gimnastyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia B.
25 kg. Przed: 52 kg (bez skłonności do tycia) 9 miesiąc: 77 kg (masakra) Po porodzie: -10 kg Po tylko 2-ch miesiącach karmienia piersią: 60 kg obecnie: 57 i wciąż spada... Mimo to, i tak jest dobrze, brzuchol jeszcze jako tako widnieje, ale taka waga w zupełności mi odpowiada :) Pozdrawiam wszystkie "grubaśnice"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia21
witajcie ja w ciazy przytylam 15 kilo a przed wazylam 50 teraz jestem dopiero niecly tydzien po porodzie i od porodu zeszlo ze mnie 10 kilo a to dopiero poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 8 kg. Przed ciążą ważyłam 53 kg przy 169 cm. Zaraz po porodzie zostało mi tylko 1,5 kg. W 2,5 m-ca po porodzie doszłam do swojej wagi. A obecnie jestem 5 m-c po porodzie i jak narazie waga nie spadła już ani kg mniej. Ale w zasadzie to i dobrze bo i tak jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane \"Grubaski\" ja jestem w 23 tyg i już +14 kg, do 9 miesiaca nie wiem co to bedzie, ale oby dzidzia była zdrowa i jakos do przodu. pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam x1
13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulka13
ja malutko bo tylko 6 kg i wszystko zgubiłam razem z porodem. życze szybkiego odchuchanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczki
Niektórym to tylko pozazdrościć :) Na początku ciąży ważyłam 55 kg. teraz jestem w 21 tc. i waże juz o 11 kg więcej. Jem trzy posiłki dziennie, oraz duuuzo owoców, nie podjadam na wieczory ani w nocy. Mimo tego moja waga rośnie bardzo szybko,nie potrafie wytłumaczyc sobie z jakich to powodów. Boje się co bedzie pod koniec ciąży. Dręczy mnie to ponieważ mój facet lubi zgrabne kobietki i za takimi sie ogląda.A ja...zaczynam odbiegać od tej normy i nie wiem czy jak urodze to wróce do swoich dawnych kształtów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie do 5 miesiąca tylko +2 kg, a teraz przez ostatni miesiąc 3,5kg czyli w sumie 5,5kg w 23 tc... zauważyłam że teraz duzo szybciej przybywam na wadze, ale to chyba normalne, brzuszek uwypukla mi sie do przodu a nie na boki, wiec w sumie nie jest tak źle. jem normalnie tak jak sprzed czasu ciązy, tylko na słodycze mam większą ochotę...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenit
Ja jestem w 31 tygodniu ciazy i mam 16 kilo na plusie w ciagu ostanich 5 tygodni prawie 6 kilo mi przyszlo.Moj lekarz prowadzacy caly czas mi mowi ze to za duzo,ale nic nie moge poradzic w pierwszej ciazy tez bylam gruba przytylam 24 kilo.Wcale sie nie objadam,pije herbate i kawe bez cukru a pozatym tylko woda,zadnych sokow,czasem jakies lodycze ale w rozsodnych ilosciach no i duzo owocow ale tez w rosadnych ilosciach.Nie wiem czemu tak tyje w sumnie nie wyglodam na grubasa bo jestem dosc wysoka.Podejzewam ze woda mi sie zatrzymala,mam niskie cisnienie.ah po pierwszej ciazy zgubilam to i teraz zgubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jestem jedna jaaaaaaa
Ja jestem w 22 tc i przytyłam chyba bardzo niewiele, bo 2,5 kg. Chyba mi jednak siadło cos na psychice. Przed ciażą ważyłam 65 kg przy wzroście 168, ale jakoś to wszystko tak rozłożone, że wyglądałam normalnie. Jednak jak czytam, że są babki, których normalna waga to 45 kg, czy 48, to myślę, że te 2,5 kg, które przytyłam to i tak chyba dużo:( Mam nadzieję oczywiście na przytycie jak najmniej, rzecz jasna nie kosztem maleństwa. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jestem jedna jaaaaaaa
Acha, co do rozkładu w czasie kilogramów to w 12 tc mialam +1, później w 19 tc kolejny kilogram, a teraz przybyło mi jeszcze pół. Brzuszek już jest całkiem widoczny:), wyglądam chyba na więcej na +, nie wiem sama. Pozdrawiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiłam pojeść-teraz stop
pierwsza ciąża--10kg. druga-12 teraz---???? nie wiem.. nie jem ziemniaków,słodyczy,napojów słodzonych,bułek....generalnie łatwiej wymienić co jem---nabiał,woda,warzywa- dużo,owoce-mniej,drób,ryby(bez przesady) ciemne pieczywo,ryż,kasze.....czyli to co powinien jeść człowiek dbający o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenit
Moze ktos mi powie co zrobiczeby juz nie przytac za duzo zostalo mi w sumnie 8 tygodni do finalu.Ile wlasciwie powinnam przytyc w 3 trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja narazie nic nie przytylam a nwet byalm 1,5 na minusie przez wymoty, teraz jestem w 18 tyg i waze tyle samo co przed ciaza czyli malutko 45, ale widze juz po sobie ze mam coarz wiekszy apetyt wiec na pewno wkrotcwe powinnam zaczac tyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamusia chłopczyka_
23 tc i 3 kg+, chyba nie jest najgorzej. Brzuś już bardzo widoczny, tak, że to wszystko chyba naprawdę jak na razie weszło w brzusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenus
25 tc i 3 kg na plusie, wszystko weszło raczej w brzuszek jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 25 kilo:( Teraz dzidzia ma 2 lata a ja 5 kilo mniej niż przed ciążą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×