Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość xyw
Ja jestem w 23 tc i jak dotąd przytyłam 12 kg. Na początku bardzo się tym martwiłam, jednak jak poczytałam wasze posty... no cóż przed ciążą do najchudszych nie należałam. Przy wzroście 175 ważyłam 78-80 kg. Teraz podczas ciąży staram odżywiać się racjonalnie tzn. ciemne pieczywko, unikam słodyczy, warzywka i owoce czyli tak jak nigdy przedtem, jednak dużo więcej piję. Przed ciążą wypijałam około 3-4 szklanek napojów (różnych) teraz po prostu usycham jak nie ma koło mnie czystej wody. A poza tym od 2 miesięcy ćwiczę regularnie... o od czego ta waga?? To jest pytanie, które mnie martwiło, ale teraz myślę sobie, że najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy skoro robię wszystko aby waga nie wzrastała a ona idzie w górę to widocznie jest coś, czego przeskoczyć nie mogę. Pozdrawiam wszystkie grubasy ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem w 18 tygodniu i przed ciążą miałam 56kg przy wzroście 172 teraz waże 62 kg to juz przybyło mi 6 kg ciekawe ile dobije do porodu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytyłam 22 kg
po 2 tyg spadło 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
ja jestem w 28tc i przytyłam ok 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
a ja jestem w 37tc i przytyłam z 72 kg do 88 czyli jakies 16 kg troche to przerażające ale cóż stało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariuszka
Witam wszystkich, którzy jeszcze tu zaglądają. Bardzo przyjemnie było czytać wasze wypowiedzi dziewczyny, naprawde większość podnosi na duchu. Ja jestem prawie w 40 tygodniu i z wielkim zniecierpliwieniem oczekuję dnia porodu. Jestem sporą kobietą o wzroście 182 cm, mocno zbudowaną, no i cóż, chyba silną. Przed ciążą ważyłam około 80 kg, przy których wyglądałam dobrze no a obecnie waga moje oscyluje między 101-102 kg. Do porodu zostało mi teoretycznie kilka dni i mam nadzieje, że moja waga się już nie zmieni. Jak większość mam planuję karpić piersią moje dzieciątko i liczę, że pomoże mi to łatwiej wrócić do poprzedniej wagi i sprawności. Na razie nawet nie mam ochoty na żaden ruch-kręgosłup nieco dokucza, tracę oddech, miednica pochrupuje, generalnie zrobił się ze mnie leniuch z przymusu. Co do podjadania to dopiero od jakiś 2 miesięcy chce mi się więcej jeść. Nigdy nie miałam specjalnych apetytów, żadnych porannych mdłości itp. Mam nadzieję więc, że Matka Natura będzie dla mnie tak samo łaskawa po ciązy jak w jej trakcie. P.S.Do mam nie jedzących mięsa-ja nie jem mięsa już od wielu lat i jakoś nie widać aby to szkodziło mi w ciązy, wszystko jest jak należy i położne mówią, że dziecko rozwija się doskonale. Tylko moja babcia zawsze mi mówiła, że urodzę dziecko-żabę, haha :) Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych i obecnych mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma3444444
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaasssssssssss
polowa 31 + 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
mi do 5 miesiąca waga stała w miejscu. teraz jestem w 25 tc i waze 4 kilo wiecej niz przed ciaza. Ale wydaje mi sie ze połowa z tego poszła mi w brzuch bo zaczyna robic sie z niego kula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzara
Ja przytyłam 20 kg. Najwięcej w 6 i 7 miesiącu. Syneczek okazał się alergikiem i byłam na diecie eliminacyjnej. Po 3 miesiącach ważyłam tyle ile przed ciązą, tylko troszkę brzuch mam flakowaty. Moim zdaniem nie jest najważniejsze ile się przytyje w ciąży ale to, czy ma się predyspozycje do nadwagi. Dodam, że karmię piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
40tc i 32 kg.do przodu..głownie woda w nogach bo w te upaly to poza woda i owocami nic nie dawalam rady innego zjesc a w ciagu 3tyg.5 kg do gory..myslalam ze w depresje wpadne. ale licze ze dzidzia ze mnie wyssie te kg. pocieszam sie ze taka christina aguilera z wagi 52,53 skoczyla do 87 na sam koniec. czyli swiat jest sprawiedliwy. a te dziewczyny co przytyly w ciazy 6-12 kg- jestescie szczesciarami i nie macie sie czym przejmowac bo jedyne co przybylo to wody plodowe,lozysko,dziecko i krew. znika po porodzie w pare sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migreg
witajcie, ja jestem w 22 tygodniu ciązy i przytyłam tylko 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) przytylam 22 kg z czego 9kg w ostatnim miesiacu... nie wiem jak to sie stalo:) nagle mi taki bebech wyskoczyl:D moze dlatego ze Niunia wazyla prawie 4 kg... niestety po ciazy wyszly rozstepy na brzuszku i udach piersi super - nic nie uszkodzone:) jestem 5 miesiecy po porodzie i waga spadla cala - bez wiekszego wysilku. natomiast ambicjonalnie zamierzam jeszcze 10 kg schudnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darina24
Moja historia: Na początku tego roku ważyłam 115 kg. Zawsze miałam nadwagę i problemy hormonalne, jak sądzę, bo prawdę mówiąc, nigdy tego nie zbadałam. W każdym razie-w lutym poszłam na dietę- absolutnie nic się nie je, poza trzema specjalnymi szejkami na dzień i przynajmniej dwoma litrami wody. Czułam się rewelacyjnie, zostałam na diecie do kwietnia i schudłam do 90 kg. Po kolejnych dwóch miesiącach znów wróciłam na dietę i zgubiłam 5 kg i ostatni raz, jakieś 6 tygodni temu, ta sama dieta, w tydzień uzyskałam wagę 79 kg! Radość-przeogromna-zwłaszcza, że za kilka tygodni wychodzę za mąż:) I tu nagle szok. Okazało się, że jestem w ciąży! I tak w ciągu trzech ostatnich tygodni (6 5 tydzień ciąży) przytyłam do 86 kg! Nie jem więcej, mam dobry metabolizm, w pracy dużo ruchu, nie może to być efekt jo-jo, ponieważ nigdy między dietami nie tyłam nawet kilograma. Teraz chodzę i bęczę, że tyle wyrzeczeń i do ołtarza i tak pójdę gruba jak słoń. Wiem, że nie ważne, liczy się tylko dziecko, ale strasznie mi przykro, że już do końca życia oglądając zdjęcia ślubne, będę załamana... Powiedzcie, czy o możliwe, że moja waga się zatrzyma? Że ten szybki wzrost był skutkiem diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darina24
Ps. jestem oczywiście w 5tygodniu ciąży i mam 173 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca żona
hmmm...nie martw się! To niemożliwe żebyś przytyła przez 5 pierwszych tygodni ciąży!!! dziewczyny przeważnie traca kilogramy na poczatku bo brak apetytu itp! Ja niestety przez całą ciążę przytyłam 30 kg!!! SZOK!!! Ważyłam 68 a kilka dni przed porodem 98! na szczęscie w ciągu ostatnich 11 miesięcy (żadnych diet itp-normalnie jadłam,karmiłam piersią) schudłam do 70 więc jestem bardzo szczęsliwa. A na pocieszenie powiem Ci,że moja przyjaciółka przytyła przez całą ciąże 5 kg -to jest u każdego inaczej więc nie martw sie na zapas-ciesz ciążą i ślubem,na pewno bedziesz piękną panną młodą! a waga...to tylko waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewniam cię ze jest to bardz
o możliwe by przytyć przez pierwsze tygodnei ciąży, bo ja około 8-9 tygodnia miałam już 5 kg na plusie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysaNAszkle23
ja jestem w 11 tyg.a prawie 2 kg do przodu,ale duuużo jem...taka mam potrzebe..teraz obiecuje sobie sie ograniczac!!!..:P..mam nadzieje ze mi sie uda,jesc tyle ile mi i dzidzi potrzebne:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
10 kg, od razu zrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMM
ja jestem teraz w 24 tc (23 tc + 4 dni). przed ciążą ważyłam ok 57 kg, strasznie spuchłam w pierwszym miesiącu- biust zrobił się wielgachny, myślałam po prostu, że jestem przed okresem... w połowie drugiego miesiąca zaczęły się mdłości i... w 4 miesiącu ważyłam 54,2 w 5 miesiącu zaczęłam przybierać na wadze. do teraz, czyli do połowy 6ego miesiąca przytyłam 1,6 kg (od 54,2 licząc), czyli mam 55,8 i ciągle jestem na -1,2 w porównaniu do okresu przed ciążą. no ale przybieram na wadze regularnie- a właściwie nie ja, tylko moje dziecko. jem 5 posiłków dziennie, każdego dnia dużo cukru (owoce, do herbaty, każdego dnia deser- np. lody, czekolada, też co rano śniadanko na słodko), jem to na co mam ochotę, nie ograniczam się, łykam witaminy, smażę dużo, nie obejdzie się też bez kolacji. ale rośnie... tylko brzuch!!! a dzieciątko rozwija się książkowo. i jest bardzo ruchliwe. dbajcie o siebie i komponujcie diety urozmaicone!!! ja jem poza tym do każdego posiłku warzywa, zamiast mięsa-ryby lub warzywa strączkowe, otręby, słonecznik, bakalie, owoce. i dużo wody mineralnej. i herbaty zielone i czerwoną. ważne, żeby dziecku dostarczyć wszystko czego potrzebuje, a nie, ile waga wskazuje. poza tym "tuczcie" dzieci a nie same siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alidżi
Ja jestem narazie w 16 tygodniu a przytyłam już 9 kg. zawsze miałam problem z nadwagą i od dziecka się odchudzam. Przed ciążą ważyłam 72 kg (170cm) teraz 81 kg. az sie boje myśleć co będzie dalej, cała rodzina jest przerażona. Nie jem dużo rano porządne śniadanie, owoc, obiad (1 danie) porządna kolacja, czasami między posiłkami jakiś batonik (już przestałamje kupować). Mam zamiar odtawić Feminatal N bo może po nim tak tyję, zobaczymy odstawie na miesiąc i zobaczę co się będzie działo, za 2 tyg. idę na badanie krwi więc odrazu sie okaże czy wyniki bez witamin mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą- 58 kg, I trymestr- nie doszedł mi nawet kilogram II i III trymestr- plus 23 kg (81 kg) aktualnie (6 lat po ciąży) ważę 63 kg, większej części nadwagi pozbyłam sie w przeciągu 8 m-cy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm
Termin na 20 czerwca -czyli 24 tydzien + 9 kg Pierwsza ciaza w sumie +16 kg-zostalo mi potem 2 na plusie na stale. Juz sie martwie ,ze duzo-a wcale sie nie obiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę 86 kg, jestem w 13 tygodniu ciąży i na razie zamiast tyć schudłam 5 kg :) nie wymiotuję ale jakoś mniej jem bo mi się nie chce, mam nadzieję ze tak będzie całą ciążę to jak urodzę będę całkiem niezła laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×