Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość aileens
ja jestem w27 tygodniu i przytylam 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 32 tc i przytylam 15 kg:-) Mam nadzieje ze schudne bo jestem strasznie duza Dodam ze brzuch mam olbrzymi w zyciu bym sie nie spodziewala ze moze az tak urosnac Do tego mam mase rozstepow:-) ale ogolnie ciaza to piekny stan:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
ja pierwsze 3 miesiace przespalam- doslownie, nie ruszalam sie bo bylam non stop zmeczona, do tego mialam straszna ochote na slodycze. Teraz jem tyle co przed ciaza, ale strasnzie duzo pije i efekt - 10 dodatkowcyh kilogramow( 27 tydzien) jeszcze 3 miesiace. Ciekawe ile dojdzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
ja przed ciaza 47 przed porodem 64 i bardzo szybko znowu 47 bez rzadnego odchudzania nawet walczylam jeszcze zeby zostalo wiecej ale nic z tego :( nadal jestem chudzielec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
a zaczelam tyc dopiero po 4 miesiacu ale powoli najwiecej przybylo pod samiutki koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciagu 4 m-cy
czyli początek ciazy schudlam przy pierwszej ciąży 8 kg ,a przy drugiej 11kg.No a potem to wróciło z nawiazką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciagu 4 m-cy
ale i dzieci duzo wazyły.Wszystkie ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1000
witajcie!! ja w pierwszej ciazy przytylam 42 kg!! tak to prawda!! masakra wiem!! przed ciaza wazylam 50 kilo i wygladalam za chudo!!! po kilku miesiacach po urodzenu schudlam do 60 i tak mi sie podobalo!! i tak zostalo!! zadnego odchudzania ani nic z tych zeczy nawet nie karmilam piersia!! teraz jestem drugi raz w ciazy po 3 latach i powiem ze to 20 tydzien i tylko 4 kg. doszly!! niewiem odczego to zalezy, jem praktycznie tak samo jak w tamtej!! po pierwszej ciazy mam roztepy na bokach na brzuchu tez troszke ale takmalutkie ze praktycznie ich nie widac:) ja tam niewim i nierozumie niektorych dziewczyn ktore tak sie boja zajsc w ciaze!! jezeli nie beda sie obzerac to nie beda mialy problemu z wroceniem do wagi!! a pozatym ile kobiet rodzi na swiecie i jakos kazdej pozniej sie da wrocic do takiego stanu jaki by chciala!! moze czasami tzeba nad tym wiecej popracowac ale da sie napewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22
hej! ja przytylam 12 kg a 2 tyg przed porodem schudłam 2 kg, czyli wychodzi 10 kg. teraz waże mnie niż przed ciążą, karmiłam 11 m-cy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1000
chcialam sie jeszcze was zapytac czy ktoras z was palila w czasie ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja za pierwszym razem przytyłam 19 kg i zrzuciłam to dopiero po 6 m-cach.Za drugim razem 16 kg i po 7 tygodniach zostało mi jeszcze 5 kg-niestety od 3 tyg stoje z tą wagą w miejscu chociaż karmie wyłącznie piersią.Waże tylko 53 kg ale źle sie z tym czuje bo ważyłam 48kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 34 tc i jak dotąd przytyłam 14 kg - nigdy w źyciu tak nie miałam. Trochę się zastanawiam jak to będzie po porodzie. Ale moja siostra schudła po porodzie tak, że była mamą super laską, moja mama mówi, że też chudła szybko, więc mam nadzieję, że to rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamarysia jeśli nie masz tendencji do tycia i bedziesz karmić piersia to napewno zrzucisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam 23 :-P i pomimo to ze mam ciagle 5 na plusie, nie zaluje :-)) A jak ktos sie boi zajsc w ciaze z powodu dodatkowych kilogramow, to dorzuce jeszcze info o rozstepach, wypadajacyh wlosach i powiekszonych stopach- ot uroki ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi27........
Ja przytylam 15 kg teraz waze tyle samo co przed ciaza ale i tak mam jeszcze duzo do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza wazylam 55 kg a dniu porodu 85 kg czyli 30 kg do przodu bylam ogromna slonica a to wszystko dzieki monte , pierniczkom balssen, jerzykom i ogromnej ilosci wody niegazowanej moj partner to sie smial ze jem wiecej od niego naprawde solidne porcje obiadowe a syn wazyl 3590 i mail 58 cm a ja pol roku po ciazy wazylam 60 kg i tak chcialam zostac ale ciagle chudlal az do 50 a po roku od porodu wazylam juz 57 i tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika-Anna
przed ciaza wazylam 51 kg przy wzroscie 164 cm, teraz jestem w 24 tygodniu ciazy i waze 65 kg, nie wiem co bedzie dalej, ale spodziewam sie, ze przekrocze 20 kg. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 20 tc, dotychczas przytyłam prawie 9 kg, z czego 5 na samym początku ciąży. mam 167 cm wzrostui tuż przed ciążą waźyłam 65 kg. jem wg diety od lekarza (mam Hashimoto z niedoczynnością tarczycy, a przez to skłonności do tycia O ZGROZO, stąd ta dieta). a lekarz na każdej wizycie mi mówi, żebym nie jadła słodyczy, białego pieczywa i nie piła słodzonych soków, kiedy ja sie do tego nawet nie zbliżam :-(. cholernie to frustrujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinek
Zawsze bylam dziewczyna lekko przy kosci. Dopiero na studiach zaczelam tyc wiec teraz moge powiedziec ze jestem przy kosci (nie lekko). Jestem w 20/21 tygodniu ciazy (termin porodu na 12 sierpien 2007) i waga mi wskazuje ze przytylam 1,5 kg ale nie wiem czy to wina swiat wielkanocnych czy czego, czy dlatego ze dopiero co wyszlam ze szpitala w ktorym lezalam 2 tygodnie(wiadomo zero ruchu, lezenie w lozku, jedzenie...) W kazdym razie moja mama przytyla w ciazy 35 kg, moja siostra 30 kg. Obie tyly od poczatku ciazy. Ja tak jak juz pisalam prawie tyle co nic.Nie wiem czemu, a chyba powinnam tak jak moja mama i siostra tyc od poczatku ciazy.Nie wymiotowalam ani razu, ciaze przechodze z idealnym samopoczuciem.Hm, nie wiem.W sumie to sie ciesze, ze nie przytylam, bo i tak jestem przy kosci.Najwazniejsze, ze dziecko rosnie i jest (mam nadzieje) zdrowe w 100%! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solangee
Waga przed ciążą - 48 kg przy wzroście 168 cm W ciąży przytyłam coś koło 20 kg. Po porodzie przez okres karmienia waga utrzymywała się w ok. 60 kg, dopiero po pół roku zaczęłam bardzo szybko wracać do normalnej wagi tj 53 -55 kg, które mam do dzisiaj. W czasie ciąży i karmienia miałam gigantyczny, ale naprawdę gigantyczny apetyt. Swój organizm znam dość dobrze, dlatego w ogóle się nie przejmowałam kg, tylko jadłam, ilekroć otrzymywałam takie sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma29
Ja przed ciążą wogóle przytyłam. Z 60 kg przy wzroście 165 cm, budowa tzw. grubo- koścista do 70 kg. Już wziełam się za dietę i ćwiczenia w klubie fitness, a tu się okazało, że jestem w ciąży. Ponieważ lekarz raczej nie zalecał mi zajęc w klubie fitness, i diety spoczełam na lałrach. Do tego doszedł duży apetyt, żadnych mdłości i efekt jest taki, że teraz jestem w 26 tygodniu ciąży i ważę 85 kg, czyli 15 kg do przodu. Bardzo żle sie z tym czuję, staram sie dużo spacerować, ale gubi mnie duzy apetyt. Ponadto mam problemy ze spaniem w drugiej połowie nocy i wtedy najczesiej ląduje przy lodówce.Przeraża mnie moja waga, ale wierze, że po porodzie uda mi się to zrzucić, chociaż na pewno nie będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy 14 w drugiej 7kg. teraz waze ze dwa kilo mniej niz przed zajsciem w ciaze. ciesze siez tego.a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
A ja jestem w 20tyg ciazy i przytylam 4kg-glownie piersi i brzuch,wiec mam nadzieje ze zmieszcze sie w 10-12 na cala ciaze,a jem tak jak przed ciaza tylko wiecej owocow,warzyw i ciemnego pieczywa-po prostu zdrowiej i madzrzej.do tego poprawil mi sie stan wlosow i cery,tak wiec polecam wszystkim bycie w ciazy, bo ma zbawienny wplyw na urode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaa.
Kurcze ja jestem w 16tc i jeszcze nic nie przytyłam. Ważę 52 kg i juz zaczynam sie martwi, że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu porodu miałam 23 kg więcej niż przed ciążą :O MASAKRA ! Z 55 kg piórka zamieniłam się w kulkę (160 w kapeluszu) Dziś - prawie 11 miesięcy po porodzie ważę 55 kg :) SZOK! Jem niewiele i dużo się ruszam .... no i do fajek wróciłam :( a przez to ,ze w ciąży nie paliłam - -strasznie dużo jadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×