Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia21

Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś.....

Polecane posty

Gość Madzia21

zaufam facetowi? DLACZEGO? Na poczatku wszystko ukaładało sie dobrze, nawet bardzo dobrze. Pawła poznałam w kwietniu br.Odrazu się w nim zakochałam i on we mnie (przynajmniej się tak mi wydawało), Był bardzo miły i delikatny. Nigdy nie zmuszał mnie do seksu i czekał aż będę gotowia. I wreszcie przyszedł ten upragniony (a zarazem koszmarny) dzień - nasz pierwszy raz. W tym dniu byłam sama w domu (no prawie sama "z ukochanym"). No wiecie atmosfera panowała bardzo miłosna- pocałunki, obięcia. Aż nadeszła chwila kiedy Paweł zaczął rozpinać mi bluzkę guzik po guziku, a ja ulegając pozwoliłam krok po kroku siebie obnażać. Szalałam z rozkoszy kiedy Paweł delikatnie pieścił i calował moje łono i w końcu wchodził we mnie rytmicznymi ruchami. Byłam w siódmym niebie gdy prawie jednocześnie przeżywaliśmy nasz pierwszy wspólny orgazm. Jednak to niebo trwało bardzo krótko bo zaczęło sie dla mnie piekło. Po skończonym numerku (jak to teraz nazywam) Paweł szybko się ubrał i odchodząć wypowiedział te słowa "Nie wiedziałem, że jesteś taka łatwa. Czy każdemu tak szybko ulegasz dziwko? A ta nasza miłość to był tylko zakład z kumplami kto ile panienek przeleci. I wiesz w czasie naszego związku miałem niejedną. dobrze robisz loda będę miał co kolegom opowiadać. Cześć" Po tych słowach byłam w szoku. Ryczałam chyba z tydzień czasu i co chwile powtarzałam sobie pytanie DLACZEGO? (właściwe do tej pory zadaję sobie je każdego dnia- choć minął od tego wydarzenia miesiąc). Czy miał prawo mnie tak zeszmacić i tak okrutnie potraktować?! Przecież nie poszłam z nim do łóżka po pierwszym dniu znajomości tylko po dwóch miesiącach. Czy te dwa miesiące to była tylko gra?! KTO MI POMOŻE ODPOWIEDZIEĆ NA TE PYTANIA!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Madzia21
Wiecie co ten kto to zrobił to skończona świnia. Myślałam, że zrozumiecie a nie będziecie się nabijać. Kurwą to ja nie jestem a autor który się podszył to zwykły pustak który nie wie jak szybko można zranić ludzi. I jeszcze na dodatek zdażył ktoś przede mna zablokować hasłem pój pseudonim. Nie życzę nikomu tego co mnie spotkało. chociaz pewnie powinnam sie modlić o to dla tego co to zrobił. Ale nie----- bo to bardzo boli! Teraz będę pisała pod pseudo Prawdziwa Madzia21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Madziu ze niektorzy faceci sa tacy nienormalni powiem szczerze ze gdybys tak byla moja siostra to jakos nie widze tego goscia.HAMSTWA po prostu nie cierpie a takiego buraka to bym z.... bez dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie glupim podszywaniem sie nie przejmuj ale takie zabawy sa powszechne na tym forum.Widze ze nerwy masz zszargane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosneeeeee
Prawda w oczy kole ? Fakrtcznie jestes zalosna dziwką Nic dadac nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre
W ramach zemsty jesli ten burak bedzie o Tobie rozpowiadal jakies rzeczy po prostu opowiedz kilku osobom jakiego ma malego i jest cienki w lozku. To go zaboli jak sie rozejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej dupka...Baw sie tak, jak on...a co! Nie ma nic gorszego niż urazic męską dumę. Jak on Ci tak to Ty mu też!!! Mnie kiedyś chłop powiedział \"dzieki za fajna zabawe\" i poszedł w pizdu a ponoć mnie kochał...No to ja mu, że pewnie jeszcze kiedys sie pobawimy ogierku. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jestem kłębkiem nerwów. A to podszywanie to nawet by uszło tylko gdyby było bez wyzwisk Latwo jest kogos ocenić nieznając go. Ciekawe czy byłby zdolny powiedzieć to w twarz?! Dzięki \"On27\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze...
zaden normalny facet tak sie nie mogl zachowac. przeciez jego trzeba by .......nie napisze bo oskarza mnioe o cos zaraz. jesli to prawda to wiedz Madzia21 ze nie wszyscy sa takimi debilami i gnojami faceci jak ten na ktorego mials nieszczescie trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre ma rację
tak własnie zrób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO \"\"\"\"\"\"\"zalosneeeeee Prawda w oczy kole ? Fakrtcznie jestes zalosna dziwką Nic dadac nic ujac.\"\"\"\"\"\"\" Chyba masz z dziwką coś wspólnego, że tak szybko oceniasz ludzi>!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co po prostu pisze to co mysle.A tak na marginesie to dziewczyny sa jednak troche naiwne a wielu jest facetow takich jak ten z ktorym sie spotkalas. Zaraz poleca bluzgi ,ale moim zdaniem wiekszosc facetow traktuje kobiety przedmiotowo i bez szacunku i nie dorosli do powaznych zwiazkow. No ale coz takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze...
nie martw sie Prawdziwa Madzia21. widzisz ze i tu sa faceicktorzy mja odpowiednie zdnaie o tym gnoju. a niektore rady sa bardzo dobre (gre) goraco Ciebie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ===> uwierz jestem facetem i jak czasem poslucham moich znajmoych to mi sie wlos na glowie jezy. Po prostu czasem brak mi slow i zastanawiam sie czy to ja jakis dziwny nie jestem z moim podejsciem do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze..
uzywam juz tego nicka dla wygody ale ja tez jestem facetem wyobraz sobie :) i nie moge uwierzyc w takie chamstwo. a co do Twoich ogolnych opini o facetach to troche mnie razi ze moze i mnie masz namysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre
dzieki ale wiem jak to dziala :-) a akcja=reakcja wiec trzeba odplacac gnojkom. Po prostu nie rozumiem takich ludzi jak mozna byc takim zjebem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze==> co tu wiele gadac sam powinienes wiedziec jak to jest, wiekszosc facetow to swinie :-) i taka jest prawda. A przy kolegach to juz w ogole co to nie oni. A to ze jest tez wielu normalnych, to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy myślą, że jestem naiwną panienką, ale ja naprawde myślałam że to miłość i nie było żadnych znaków i wątpliwości!!! Sen szybko mija!!!! Fajne te niektóre wasze rady!!! ---Opowiadać innym jakiego ma małego (bo niewiele tam zreszta widziałam)- chyba zastosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia==> juz trafila i ja na nia tez :-) Musze przyznac ze dluuugo na nia czekalem, ale warto bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre
poza tym mozesz powiedziec ze goscu konczy po minucie. To tez zaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"\"\" 1977 To jest topik serio?\"\"\"\" Nie zmuszm ćię, ani nikogo żebyś uwierzył-- bo to samemu trzeba przeżyć. Ja terz pewnie bym nikomu wcześniej w takie cos nie uwierzyłam. Ale cóż widocznie zycie jest takie do dupy. Poco żyć, po to żeby być ciągle ranionym-- BEZSENSU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
NIE JESTEM DZIWKĄ.......JA PUSCIŁAM SIE AŻ PO DWÓCH MIESIACACH :d, ZABAWNA JESTES MADZIA ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre ma rację
gru.... jesteś super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYHYHYHY===> zal mi ciebie czlowieku taki jestes glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gre ma rację
oczywiście... gre jest super............ przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×